Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Плей-офф 5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі) 14 : у нижчу Лігу
ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.
Комета Брно: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
58.
26.03 2024
ХК Літвінов
Комета Брно
4:1
(2:0, 2:1, 0:0)
1/ 4
57.
24.03 2024
Комета Брно
ХК Літвінов
1:2*
(1:0, 0:0, 0:1; 0:1)
1/ 4
56.
22.03 2024
ХК Літвінов
Комета Брно
1:5
(0:2, 0:2, 1:1)
1/ 4
55.
21.03 2024
ХК Літвінов
Комета Брно
3:4
(0:0, 2:2, 1:2)
1/ 4
54.
18.03 2024
Комета Брно
ХК Літвінов
1:5
(0:1, 0:4, 1:0)
1/ 4
53.
17.03 2024
Комета Брно
ХК Літвінов
1:2P
(0:1, 0:0, 1:0; 0:0; 2:3)
1/ 4
52.
03.03 2024
Комета Брно
Оцеларжи Тржинець
3:2*
(0:0, 1:1, 1:1; 1:0)
51.
01.03 2024
Білі Тигри Ліберець
Комета Брно
4:6
(0:2, 3:1, 1:3)
50.
27.02 2024
Вітковіце Острава
Комета Брно
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
49.
25.02 2024
Комета Брно
Шкода Пльзень
5:1
(1:0, 3:0, 1:1)
48.
23.02 2024
ХК Оломоуц
Комета Брно
3:4P
(1:1, 0:1, 2:1; 0:0; 3:4)
47.
21.02 2024
Вітковіце Острава
Комета Брно
4:0
(0:0, 2:0, 2:0)
46.
18.02 2024
Спарта Прага
Комета Брно
4:5P
(1:2, 3:2, 0:0; 0:0; 1:3)
45.
16.02 2024
Комета Брно
Ритіржі Кладно
2:3*
(2:0, 0:1, 0:1; 0:1)
44.
14.02 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Комета Брно
1:2
(0:0, 1:2, 0:0)
43.
04.02 2024
Комета Брно
БК Млада Болеслав
2:3*
(1:0, 1:0, 0:2; 0:1)
42.
01.02 2024
ХК Літвінов
Комета Брно
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
41.
28.01 2024
Комета Брно
Карлови Вари
5:1
(1:1, 2:0, 2:0)
40.
26.01 2024
Комета Брно
Маунтфілд Градець-Кралове
3:2*
(0:0, 0:1, 2:1; 1:0)
39.
23.01 2024
Оцеларжи Тржинець
Комета Брно
5:1
(2:0, 1:1, 2:0)
38.
21.01 2024
Комета Брно
Білі Тигри Ліберець
4:1
(1:0, 0:1, 3:0)
37.
19.01 2024
Комета Брно
Вітковіце Острава
7:1
(1:0, 4:0, 2:1)
36.
17.01 2024
Комета Брно
ХК Літвінов
3:1
(1:0, 0:1, 2:0)
35.
14.01 2024
Шкода Пльзень
Комета Брно
2:3
(1:2, 0:0, 1:1)
34.
12.01 2024
Комета Брно
ХК Оломоуц
4:3
(1:1, 2:1, 1:1)
33.
10.01 2024
Комета Брно
Динамо Пардубіце
6:7*
(1:2, 0:3, 5:1; 0:1)
32.
07.01 2024
Динамо Пардубіце
Комета Брно
3:4*
(0:2, 2:0, 1:1; 0:1)
31.
05.01 2024
Комета Брно
Спарта Прага
2:3
(1:3, 1:0, 0:0)
30.
30.12 2023
Ритіржі Кладно
Комета Брно
4:5*
(0:1, 3:2, 1:1; 0:1)
29.
28.12 2023
Комета Брно
ХК Чеське-Будейовіце
2:5
(0:0, 1:3, 1:2)
28.
26.12 2023
БК Млада Болеслав
Комета Брно
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
27.
20.12 2023
Карлови Вари
Комета Брно
3:2*
(2:1, 0:0, 0:1; 1:0)
26.
10.12 2023
Маунтфілд Градець-Кралове
Комета Брно
5:2
(1:1, 0:0, 4:1)
25.
08.12 2023
Оцеларжи Тржинець
Комета Брно
2:1
(0:0, 1:0, 1:1)
24.
03.12 2023
Білі Тигри Ліберець
Комета Брно
1:6
(0:3, 1:3, 0:0)
23.
28.11 2023
Комета Брно
Шкода Пльзень
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
22.
26.11 2023
ХК Оломоуц
Комета Брно
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
21.
24.11 2023
Комета Брно
Динамо Пардубіце
4:3*
(1:0, 1:1, 1:2; 1:0)
20.
19.11 2023
Комета Брно
Спарта Прага
2:1*
(0:0, 1:0, 0:1; 1:0)
19.
17.11 2023
Комета Брно
Ритіржі Кладно
8:1
(1:0, 3:0, 4:1)
18.
05.11 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Комета Брно
5:2
(1:0, 2:0, 2:2)
17.
03.11 2023
Комета Брно
БК Млада Болеслав
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
16.
31.10 2023
ХК Літвінов
Комета Брно
6:3
(2:1, 2:0, 2:2)
15.
29.10 2023
Комета Брно
Карлови Вари
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
14.
27.10 2023
Маунтфілд Градець-Кралове
Комета Брно
1:5
(0:1, 0:1, 1:3)
13.
22.10 2023
Комета Брно
Оцеларжи Тржинець
2:3P
(1:0, 0:1, 1:1; 0:0; 0:2)
12.
20.10 2023
Комета Брно
Білі Тигри Ліберець
5:2
(0:2, 2:0, 3:0)
11.
15.10 2023
Комета Брно
Вітковіце Острава
3:5
(0:1, 3:2, 0:2)
10.
12.10 2023
Шкода Пльзень
Комета Брно
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
9.
08.10 2023
Комета Брно
ХК Оломоуц
3:2*
(0:0, 1:1, 1:1; 1:0)
8.
06.10 2023
Динамо Пардубіце
Комета Брно
5:3
(2:0, 1:3, 2:0)
7.
01.10 2023
Спарта Прага
Комета Брно
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
6.
29.09 2023
Ритіржі Кладно
Комета Брно
1:4
(0:1, 0:1, 1:2)
5.
27.09 2023
Комета Брно
ХК Чеське-Будейовіце
4:0
(0:0, 3:0, 1:0)
4.
24.09 2023
БК Млада Болеслав
Комета Брно
6:3
(1:1, 2:0, 3:2)
3.
22.09 2023
Комета Брно
ХК Літвінов
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
2.
17.09 2023
Карлови Вари
Комета Брно
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
1.
15.09 2023
Комета Брно
Маунтфілд Градець-Кралове
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті