Героям Слава!

Хокей. Чехія. ЕкстраЛіга 2023-2024

Турнірна таблиця станом на 22.04.2024

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець2-2   1:2     6:3     3:4     6:2     :
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Динамо ПардубіцеХК Літвінов4-0   2:1     3:0     3:2     6:5  
Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець3-4   3:0     3:2*    3:2*    1:4     2:3     1:2*    2:3* 
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Динамо ПардубіцеМаунтфілд Градець-Кралове4-1   5:4*    3:2     1:2P    1:0     3:2  
Оцеларжи ТржинецьХК Чеське-Будейовіце4-3   2:0     2:0     4:3     1:4     2:3     0:3     2:0  
Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець4-0   3:2P    3:2*    5:3     5:2  
Комета БрноХК Літвінов2-4   1:2P    1:5     4:3     5:1     1:2*    1:4  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Білі Тигри ЛіберецьХК Оломоуц3-2   0:1*    2:3*    4:3     5:3     4:1  
Маунтфілд Градець-КраловеВітковіце Острава3-0   4:3     1:0     3:1  
ХК ЛітвіновШкода Пльзень3-0   4:2     4:1     2:1* 
ХК Чеське-БудейовіцеКарлови Вари3-0   4:2     5:4*    3:1  
Перехідні матчіСеріяРезультати
Ритіржі КладноХК Всетін4-0   4:1     7:2     3:2     4:3  
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті


КомандаІВВОПОПГоли•••ОФорма
1.Динамо Пардубіце5233865202-1123.8-2.1  1.7121 В  п  В  В  в 
2.Спарта Прага52326311168-1183.2-2.2  1.0111 В  П  В  В  п 
3.Оцеларжи Тржинець52259612167-1303.1-2.4  0.799 п  в  П  П  В 
4.Комета Брно52219517158-1382.9-2.6  0.386 в  В  П  В  в 
5.ХК Літвінов52235420161-1643.0-3.1 -0.183 в  В  П  П  В 
6.ХК Чеське-Будейовіце522321017147-1452.8-2.7  0.183 П  В  В  В  П 
7.Білі Тигри Ліберець52243421173-1623.3-3.1  0.282 В  П  В  п  П 
8.Маунтфілд Градець-Кралове521681117132-1302.4-2.4  0.075 в  В  П  П  п 
9.Вітковіце Острава52185821130-1352.4-2.5 -0.172 п  П  В  в  В 
10.ХК Оломоуц52167623119-1522.2-2.9 -0.668 п  П  П  В  п 
11.Карлови Вари52148327123-1452.3-2.8 -0.461 В  В  П  П  П 
12.Шкода Пльзень52146428126-1542.4-2.9 -0.558 П  П  П  П  П 
13.БК Млада Болеслав52126628103-1501.9-2.8 -0.954 П  В  В  П  В 
14.Ритіржі Кладно52741031119-1932.2-3.6 -1.339 П  П  В  В  П 

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  4 : у Плей-офф
  5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі)
 14      : у нижчу Лігу

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
41944.4%31.7%23.9%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.362.872.490.38  
 53.6%46.4%   
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.361.541.921.90  
 28.7%35.8%35.5%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
63% · 37%45.1% · 54.9%30.1% · 69.9%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 14.09.2023 - 22.04.2024

Статистика голів турніру у графіках та Математика

Чемпіонат Чехії з хокею - ЕкстраЛіга: Тотал матчу та розподіл Пуассона

Кількість матчів (обсяг статистичної вибірки): 4314, період: 25.04.2014 - 21.04.2024

Чемпіонат Чехії з хокею - ЕкстраЛіга: 
stats iconСтатистика та Математика (розширено) 

Результати матчів та календар турніру, прогнози

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 24.04 2024Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець 1.57  4.90  4.69  5.0%
60.3% 19.4% 20.3%      
Фінал
 22.04 2024ХК ВсетінРитіржі Кладно3:4 (1:0,  1:2,  1:2)ПМ
 1.84  4.67  3.38  5.0%
51.6% 20.4% 28.1%      
 21.04 2024ХК ВсетінРитіржі Кладно2:3 (0:1,  2:2,  0:0)ПМ
 1.84  4.67  3.38  5.0%
51.6% 20.4% 28.1%      
 Оцеларжи ТржинецьДинамо Пардубіце2:6 (1:1,  0:2,  1:3)Фінал
 2.97  4.17  2.10  5.0%
32.0% 22.8% 45.2%      
 20.04 2024Оцеларжи ТржинецьДинамо Пардубіце4:3 (2:1,  1:1,  1:1)Фінал
 18.04 2024Ритіржі КладноХК Всетін7:2 (3:1,  4:1,  0:0)ПМ
 17.04 2024Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець6:3 (0:0,  2:1,  4:2)Фінал
 Ритіржі КладноХК Всетін4:1 (0:0,  3:0,  1:1)ПМ
 16.04 2024Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець1:2 (0:1,  1:1,  0:0)Фінал
 13.04 2024Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець2:3*(1:1,  1:0,  0:1;  0:1)1/ 2
 11.04 2024Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага2:1*(0:0,  0:0,  1:1;  1:0)1/ 2
 09.04 2024Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець2:3 (0:2,  1:0,  1:1)1/ 2
 07.04 2024Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага4:1 (2:0,  0:1,  2:0)1/ 2
 06.04 2024Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага2:3*(0:1,  1:1,  1:0;  0:1)1/ 2
 05.04 2024ХК ЛітвіновДинамо Пардубіце5:6 (3:1,  0:4,  2:1)1/ 2
 04.04 2024ХК ЛітвіновДинамо Пардубіце2:3 (0:2,  0:0,  2:1)1/ 2
 03.04 2024Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець3:2*(1:0,  0:2,  1:0;  1:0)1/ 2
 02.04 2024Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець3:0 (0:0,  1:0,  2:0)1/ 2
 01.04 2024Динамо ПардубіцеХК Літвінов3:0 (1:0,  0:0,  2:0)1/ 2
 31.03 2024Динамо ПардубіцеХК Літвінов2:1 (1:1,  0:0,  1:0)1/ 2
 28.03 2024Оцеларжи ТржинецьХК Чеське-Будейовіце2:0 (0:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 26.03 2024ХК ЛітвіновКомета Брно4:1 (2:0,  2:1,  0:0)1/ 4
 ХК Чеське-БудейовіцеОцеларжи Тржинець3:0 (2:0,  0:0,  1:0)1/ 4
 24.03 2024Комета БрноХК Літвінов1:2*(1:0,  0:0,  0:1;  0:1)1/ 4
 Оцеларжи ТржинецьХК Чеське-Будейовіце2:3 (0:1,  0:1,  2:1)1/ 4
 23.03 2024Динамо ПардубіцеМаунтфілд Градець-Кралове3:2 (1:1,  1:1,  1:0)1/ 4
 22.03 2024ХК Чеське-БудейовіцеОцеларжи Тржинець4:1 (2:1,  0:0,  2:0)1/ 4
 ХК ЛітвіновКомета Брно1:5 (0:2,  0:2,  1:1)1/ 4
 21.03 2024ХК ЛітвіновКомета Брно3:4 (0:0,  2:2,  1:2)1/ 4
 ХК Чеське-БудейовіцеОцеларжи Тржинець3:4 (2:3,  1:0,  0:1)1/ 4
 20.03 2024Маунтфілд Градець-КраловеДинамо Пардубіце0:1 (0:0,  0:1,  0:0)1/ 4
 Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага2:5 (0:2,  2:0,  0:3)1/ 4
 19.03 2024Маунтфілд Градець-КраловеДинамо Пардубіце2:1P(0:0,  0:0,  1:1;  0:0;  3:2)1/ 4
 Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага3:5 (2:1,  0:1,  1:3)1/ 4
 18.03 2024Комета БрноХК Літвінов1:5 (0:1,  0:4,  1:0)1/ 4
 Оцеларжи ТржинецьХК Чеське-Будейовіце2:0 (1:0,  1:0,  0:0)1/ 4
 17.03 2024Комета БрноХК Літвінов1:2P(0:1,  0:0,  1:0;  0:0;  2:3)1/ 4
 Оцеларжи ТржинецьХК Чеське-Будейовіце2:0 (0:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 16.03 2024Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець3:2*(1:0,  0:1,  1:1;  1:0)1/ 4
 Динамо ПардубіцеМаунтфілд Градець-Кралове3:2 (0:0,  1:1,  2:1)1/ 4
 15.03 2024Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець3:2P(0:1,  2:0,  0:1;  0:0;  2:0)1/ 4
 Динамо ПардубіцеМаунтфілд Градець-Кралове5:4*(0:2,  3:1,  1:1;  1:0)1/ 4
 12.03 2024Білі Тигри ЛіберецьХК Оломоуц4:1 (2:1,  1:0,  1:0)1/ 8
 10.03 2024ХК ОломоуцБілі Тигри Ліберець3:5 (1:1,  1:2,  1:2)1/ 8
 09.03 2024ХК ОломоуцБілі Тигри Ліберець3:4 (0:1,  3:1,  0:2)1/ 8
 Карлови ВариХК Чеське-Будейовіце1:3 (0:1,  0:1,  1:1)1/ 8
 Шкода ПльзеньХК Літвінов1:2*(1:1,  0:0,  0:0;  0:1)1/ 8
 Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове1:3 (0:1,  0:1,  1:1)1/ 8
 07.03 2024Білі Тигри ЛіберецьХК Оломоуц2:3*(1:0,  1:1,  0:1;  0:1)1/ 8
 Маунтфілд Градець-КраловеВітковіце Острава1:0 (1:0,  0:0,  0:0)1/ 8
 ХК ЛітвіновШкода Пльзень4:1 (1:0,  2:1,  1:0)1/ 8
 ХК Чеське-БудейовіцеКарлови Вари5:4*(1:0,  3:0,  0:4;  1:0)1/ 8
 06.03 2024Білі Тигри ЛіберецьХК Оломоуц0:1*(0:0,  0:0,  0:0;  0:1)1/ 8
 Маунтфілд Градець-КраловеВітковіце Острава4:3 (1:2,  1:0,  2:1)1/ 8
 ХК ЛітвіновШкода Пльзень4:2 (0:1,  1:1,  3:0)1/ 8
 ХК Чеське-БудейовіцеКарлови Вари4:2 (0:0,  1:2,  3:0)1/ 8
 03.03 2024Динамо ПардубіцеХК Чеське-Будейовіце7:2 (2:0,  4:2,  1:0)
 ХК ОломоуцХК Літвінов3:4P(1:0,  0:1,  2:2;  0:0;  0:3)
 Комета БрноОцеларжи Тржинець3:2*(0:0,  1:1,  1:1;  1:0)
 Ритіржі КладноКарлови Вари1:4 (0:1,  0:0,  1:3)
 Шкода ПльзеньБілі Тигри Ліберець3:6 (0:1,  0:5,  3:0)
 Спарта ПрагаБК Млада Болеслав2:1 (0:1,  1:0,  1:0)
 Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове1:2P(1:0,  0:0,  0:1;  0:0;  1:2)
 01.03 2024Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно4:6 (0:2,  3:1,  1:3)
 БК Млада БолеславХК Оломоуц2:0 (0:0,  1:0,  1:0)
 ХК ЛітвіновВітковіце Острава5:4 (2:1,  2:2,  1:1)
 ХК Чеське-БудейовіцеРитіржі Кладно5:3 (1:0,  2:1,  2:2)
 Карлови ВариСпарта Прага5:1 (0:1,  2:0,  3:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеШкода Пльзень3:1 (1:0,  0:0,  2:1)
 Оцеларжи ТржинецьДинамо Пардубіце4:3P(1:0,  2:0,  0:3;  0:0;  1:0)
 27.02 2024Спарта ПрагаМаунтфілд Градець-Кралове4:1 (1:0,  2:1,  1:0)
 Динамо ПардубіцеКарлови Вари6:2 (1:2,  3:0,  2:0)
 ХК ОломоуцБілі Тигри Ліберець2:5 (1:0,  1:2,  0:3)
 Ритіржі КладноХК Літвінов2:0 (0:0,  1:0,  1:0)
 ХК Чеське-БудейовіцеОцеларжи Тржинець5:2 (2:0,  2:0,  1:2)
 Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав3:5 (0:2,  2:0,  1:3)
 Вітковіце ОстраваКомета Брно2:0 (0:0,  0:0,  2:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

У таблиці представлені власні прогнози (1-X-2) на результати матчів.
Прогнози на матчі (перемога-нічия-поразка) від Sport12x створені автоматично і виключно на основі статистики результатів матчів команд.

Ви переглядаєте сторінку Спортивна статистика - Чемпіонат Чехії з хокею, ЕкстраЛіга (поточний сезон). Для перегляду інформації про колишні сезони турніру укажіть або виберіть необхідний сезон.
Для моделювання перебігу спортивної гри та прогнозування результатів хокейних матчів, використовуючи методи та засоби теорії ймовірностей та математичної статистики, ознайомтесь з відповідними сторінками сайту.
Сайт Sport12x пропонує статистичну інформацію (турнірні таблиці, результати матчів, діаграми, графіки розподілу голів) та, частково, лайв результати, календар змагань та прогнози результатів для усіх найсильніших і найважливіших хокейних турнірів (ліг, чемпіонатів, кубків).

Дата сторінки:

Середа
24.04.2024
06:54:38 UTC