Героям Слава!

Хокей. Чехія. ЕкстраЛіга 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 10.03.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
Стикові матчіРезультати
Маунтфілд Градець-КраловеКарлови Вари   3:1     3:5  
ХК ОломоуцБерані Злін   5:1     1:3  


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Білі Тигри Ліберець52305215176-1293.3-2.5  0.9102
2.Оцеларжи Тржинець52274417161-1213.1-2.3  0.793
3.Спарта Прага522114116170-1453.1-2.8  0.392
4.БК Млада Болеслав522210614152-1192.8-2.3  0.592
5.Шкода Пльзень52272716160-1403.1-2.6  0.592
6.Комета Брно52215620139-1542.7-2.9 -0.279
7.ХК Оломоуц52205720121-1252.3-2.3 -0.177
8.Маунтфілд Градець-Кралове52195721128-1312.4-2.5 -0.174
9.Карлови Вари52169522171-1673.2-3.1  0.071
10.Берані Злін52194524149-1482.8-2.8  0.070
11.Динамо Пардубіце521631023119-1572.3-2.9 -0.664
12.Вітковіце Острава52148525128-1732.4-3.3 -0.863
13.ХК Літвінов52163924151-1702.9-3.2 -0.363
14.Ритіржі Кладно52163627130-1762.4-3.3 -0.860

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 6 : у Плей-офф
7 -10 : у Плей-офф (стикові матчі)
11 -14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
36847.5%30.7%21.8%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.533.042.490.55  
 55%45%   
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.531.632.011.89  
 29.6%36.3%34.1%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
62% · 38%45.9% · 54.1%31.5% · 68.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 12.09.2019 - 10.03.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 10.03 2020Маунтфілд Градець-КраловеКарлови Вари3:5 (0:1,  2:1,  1:3)СМ
 ХК ОломоуцБерані Злін1:3 (0:1,  1:0,  0:2)СМ
 09.03 2020Маунтфілд Градець-КраловеКарлови Вари3:1 (2:0,  1:0,  0:1)СМ
 ХК ОломоуцБерані Злін5:1 (2:1,  1:0,  2:0)СМ
 06.03 2020БК Млада БолеславБерані Злін3:0 (2:0,  0:0,  1:0)
 Карлови ВариБілі Тигри Ліберець3:5 (2:1,  0:3,  1:1)
 Комета БрноДинамо Пардубіце0:2 (0:1,  0:0,  0:1)
 Маунтфілд Градець-КраловеВітковіце Острава5:2 (1:1,  1:1,  3:0)
 Оцеларжи ТржинецьШкода Пльзень3:0 (2:0,  0:0,  1:0)
 Спарта ПрагаХК Оломоуц3:2P(0:1,  2:1,  0:0;  0:0;  1:0)
 ХК ЛітвіновРитіржі Кладно6:2 (1:1,  2:1,  3:0)
 03.03 2020Берані ЗлінМаунтфілд Градець-Кралове3:2 (1:0,  2:1,  0:1)
 Білі Тигри ЛіберецьОцеларжи Тржинець0:4 (0:1,  0:2,  0:1)
 Вітковіце ОстраваКарлови Вари8:2 (3:0,  4:0,  1:2)
 Динамо ПардубіцеСпарта Прага1:2*(1:1,  0:0,  0:0;  0:1)
 Ритіржі КладноБК Млада Болеслав3:2 (1:1,  1:1,  1:0)
 ХК ОломоуцХК Літвінов3:1 (0:1,  1:0,  2:0)
 Шкода ПльзеньКомета Брно3:2 (1:2,  1:0,  1:0)
 01.03 2020Шкода ПльзеньБілі Тигри Ліберець4:2 (0:1,  3:0,  1:1)
 БК Млада БолеславКарлови Вари4:3*(0:1,  1:2,  2:0;  1:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеХК Оломоуц0:4 (0:1,  0:2,  0:1)
 Спарта ПрагаБерані Злін5:1 (1:0,  3:0,  1:1)
 ХК ЛітвіновВітковіце Острава4:0 (0:0,  2:0,  2:0)
 Комета БрноРитіржі Кладно1:2 (1:0,  0:1,  0:1)
 Оцеларжи ТржинецьДинамо Пардубіце2:3 (0:0,  1:2,  1:1)
 28.02 2020Динамо ПардубіцеШкода Пльзень3:1 (0:1,  2:0,  1:0)
 Комета БрноБілі Тигри Ліберець3:2 (0:0,  3:1,  0:1)
 ХК ОломоуцОцеларжи Тржинець1:2 (0:1,  0:1,  1:0)
 Берані ЗлінХК Літвінов4:3*(0:1,  3:0,  0:2;  1:0)
 Вітковіце ОстраваБК Млада Болеслав2:3P(0:0,  1:1,  1:1;  0:0;  0:1)
 Карлови ВариМаунтфілд Градець-Кралове4:3P(2:2,  1:0,  0:1;  0:0;  1:0)
 27.02 2020Ритіржі КладноСпарта Прага4:2 (1:1,  1:1,  2:0)
 25.02 2020Білі Тигри ЛіберецьШкода Пльзень4:1 (1:1,  1:0,  2:0)
 Оцеларжи ТржинецьБерані Злін2:1P(0:1,  0:0,  1:0;  0:0;  1:0)
 ХК ЛітвіновМаунтфілд Градець-Кралове2:3 (1:0,  1:2,  0:1)
 23.02 2020Динамо ПардубіцеБілі Тигри Ліберець1:4 (0:1,  1:0,  0:3)
 Комета БрноХК Оломоуц2:4 (0:0,  1:2,  1:2)
 Шкода ПльзеньРитіржі Кладно8:5 (2:3,  1:0,  5:2)
 БК Млада БолеславМаунтфілд Градець-Кралове3:2P(1:1,  1:0,  0:1;  0:0;  1:0)
 ХК ЛітвіновКарлови Вари6:4 (1:2,  2:0,  3:2)
 22.02 2020Берані ЗлінКомета Брно3:5 (1:1,  2:1,  0:3)
 21.02 2020Маунтфілд Градець-КраловеХК Літвінов4:5P(3:1,  0:1,  1:2;  0:0;  0:1)
 Ритіржі КладноДинамо Пардубіце2:5 (0:0,  0:2,  2:3)
 ХК ОломоуцБілі Тигри Ліберець2:1 (2:1,  0:0,  0:0)
 Вітковіце ОстраваШкода Пльзень3:1 (0:0,  1:1,  2:0)
 Карлови ВариОцеларжи Тржинець2:6 (1:3,  1:1,  0:2)
 19.02 2020ХК ЛітвіновОцеларжи Тржинець5:2 (2:0,  2:2,  1:0)
 18.02 2020Спарта ПрагаБК Млада Болеслав6:2 (1:0,  3:0,  2:2)
 Комета БрноМаунтфілд Градець-Кралове2:1 (1:1,  1:0,  0:0)
 16.02 2020Динамо ПардубіцеБерані Злін3:2 (2:0,  0:2,  1:0)
 Шкода ПльзеньХК Оломоуц3:0 (0:0,  3:0,  0:0)
 Білі Тигри ЛіберецьРитіржі Кладно5:4 (2:2,  2:1,  1:1)
 Спарта ПрагаКарлови Вари6:3 (2:1,  3:2,  1:0)
 ХК ЛітвіновБК Млада Болеслав2:3P(0:0,  2:1,  0:1;  0:0;  0:1)
 Оцеларжи ТржинецьВітковіце Острава2:3 (1:1,  1:1,  0:1)
 15.02 2020БК Млада БолеславШкода Пльзень3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 14.02 2020ХК ОломоуцРитіржі Кладно4:0 (2:0,  1:0,  1:0)
 Берані ЗлінБілі Тигри Ліберець2:4 (1:2,  0:1,  1:1)
 Вітковіце ОстраваДинамо Пардубіце3:5 (1:2,  2:1,  0:2)
 Карлови ВариКомета Брно9:1 (3:0,  3:0,  3:1)
 Оцеларжи ТржинецьМаунтфілд Градець-Кралове6:0 (3:0,  1:0,  2:0)
 12.02 2020Спарта ПрагаМаунтфілд Градець-Кралове2:3 (1:0,  0:2,  1:1)
 Білі Тигри ЛіберецьХК Літвінов5:4*(2:1,  1:1,  1:2;  1:0)
 Комета БрноВітковіце Острава2:5 (1:2,  1:1,  0:2)
 Ритіржі КладноБерані Злін2:3 (1:0,  0:2,  1:1)
 Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав4:6 (2:1,  1:3,  1:2)
 11.02 2020Шкода ПльзеньКарлови Вари3:1 (2:0,  0:0,  1:1)
 04.02 2020Спарта ПрагаВітковіце Острава4:2 (1:0,  2:1,  1:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Середа
25.05.2022
07:22:11 UTC