Героям Слава!

Хокей. Чехія. ЕкстраЛіга 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 28.04.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Маунтфілд Градець-КраловеОцеларжи Тржинець2-4   2:4     1:2*    0:1     2:1*    3:0     1:4  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове3-4   0:1P    2:3*    2:4     2:1     3:2*    2:1*    1:2* 
Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець3-4   4:2     0:3     1:2     2:0     2:4     5:3     1:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Вітковіце ОстраваКомета Брно4-2   3:2     0:3     4:1     1:2     1:0     4:3* 
Динамо ПардубіцеХК Оломоуц4-0   5:1     2:0     5:4*    3:2  
Маунтфілд Градець-КраловеБілі Тигри Ліберець4-1   2:4     3:2     2:1*    2:1     6:4  
Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець2-4   3:2     2:3*    4:2     1:3     0:3     1:5  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Білі Тигри ЛіберецьШкода Пльзень3-2   4:1     0:6     3:1     1:2*    4:3* 
Комета БрноБК Млада Болеслав3-1   4:2     2:1     1:2     5:1  
Оцеларжи ТржинецьХК Літвінов3-0   3:1     5:4*    4:2  
ХК ОломоуцКарлови Вари3-1   4:1     4:7     3:2*    3:0  
Перехідні матчіСеріяРезультати
Ритіржі КладноБерані Злін4-0   1:0     3:1     7:1     1:0  
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Динамо Пардубіце52298510155-1082.9-2.0  0.9108
2.Вітковіце Острава522841010155-1163.0-2.2  0.8102
3.Спарта Прага52286315154-1202.9-2.3  0.699
4.Маунтфілд Градець-Кралове52237517140-1232.6-2.3  0.388
5.Білі Тигри Ліберець5219101013153-1252.8-2.3  0.587
6.Оцеларжи Тржинець52215719149-1182.8-2.2  0.680
7.Комета Брно52196324131-1482.5-2.8 -0.472
8.ХК Оломоуц52196225118-1402.2-2.7 -0.571
9.Карлови Вари52194326127-1622.4-3.1 -0.768
10.ХК Літвінов52157822132-1422.5-2.6 -0.167
11.БК Млада Болеслав52157822113-1252.1-2.3 -0.267
12.Шкода Пльзень52156823126-1432.3-2.7 -0.365
13.ХК Чеське-Будейовіце52155626129-1562.4-2.9 -0.561
14.Ритіржі Кладно52153628122-1782.3-3.3 -1.057

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  4 : у Плей-офф
  5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі)
 14      : у нижчу Лігу

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
42545.9%30.8%23.3%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
4.992.712.280.43  
 54.3%45.7%   
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
4.991.471.731.79  
 29.4%34.8%35.8%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
55.3% · 44.7%39% · 61%24.2% · 75.8%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 15.09.2022 - 28.04.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 28.04 2023Оцеларжи ТржинецьМаунтфілд Градець-Кралове4:1 (1:0,  0:0,  3:1)Фінал
 26.04 2023Маунтфілд Градець-КраловеОцеларжи Тржинець3:0 (1:0,  1:0,  1:0)Фінал
 23.04 2023Оцеларжи ТржинецьМаунтфілд Градець-Кралове1:2*(0:1,  1:0,  0:0;  0:1)Фінал
 22.04 2023Оцеларжи ТржинецьМаунтфілд Градець-Кралове1:0 (0:0,  1:0,  0:0)Фінал
 21.04 2023Берані ЗлінРитіржі Кладно0:1 (0:0,  0:1,  0:0)ПМ
 20.04 2023Берані ЗлінРитіржі Кладно1:7 (0:4,  0:3,  1:0)ПМ
 19.04 2023Маунтфілд Градець-КраловеОцеларжи Тржинець1:2*(0:1,  1:0,  0:0;  0:1)Фінал
 18.04 2023Маунтфілд Градець-КраловеОцеларжи Тржинець2:4 (0:0,  0:1,  2:3)Фінал
 17.04 2023Ритіржі КладноБерані Злін3:1 (2:0,  0:0,  1:1)ПМ
 16.04 2023Ритіржі КладноБерані Злін1:0 (0:0,  0:0,  1:0)ПМ
 15.04 2023Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове1:2*(0:0,  1:1,  0:0;  0:1)1/ 2
 14.04 2023Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець1:2 (1:1,  0:1,  0:0)1/ 2
 13.04 2023Маунтфілд Градець-КраловеВітковіце Острава1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)1/ 2
 12.04 2023Оцеларжи ТржинецьДинамо Пардубіце3:5 (0:3,  0:1,  3:1)1/ 2
 11.04 2023Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове3:2*(0:2,  1:0,  1:0;  1:0)1/ 2
 10.04 2023Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець2:4 (0:0,  2:3,  0:1)1/ 2
 09.04 2023Маунтфілд Градець-КраловеВітковіце Острава1:2 (0:1,  1:1,  0:0)1/ 2
 08.04 2023Маунтфілд Градець-КраловеВітковіце Острава4:2 (2:1,  0:0,  2:1)1/ 2
 07.04 2023Оцеларжи ТржинецьДинамо Пардубіце0:2 (0:0,  0:0,  0:2)1/ 2
 06.04 2023Оцеларжи ТржинецьДинамо Пардубіце2:1 (1:0,  0:1,  1:0)1/ 2
 05.04 2023Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове2:3*(0:0,  0:0,  2:2;  0:1)1/ 2
 04.04 2023Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове0:1P(0:0,  0:0,  0:0;  0:0;  2:4)1/ 2
 03.04 2023Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець0:3 (0:1,  0:1,  0:1)1/ 2
 02.04 2023Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець4:2 (2:0,  1:1,  1:1)1/ 2
 28.03 2023Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага5:1 (1:0,  1:0,  3:1)1/ 4
 27.03 2023Комета БрноВітковіце Острава3:4*(0:1,  2:1,  1:1;  0:1)1/ 4
 26.03 2023Маунтфілд Градець-КраловеБілі Тигри Ліберець6:4 (1:0,  2:3,  3:1)1/ 4
 Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець0:3 (0:1,  0:0,  0:2)1/ 4
 25.03 2023Вітковіце ОстраваКомета Брно1:0 (0:0,  0:0,  1:0)1/ 4
 24.03 2023Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага3:1 (1:1,  0:0,  2:0)1/ 4
 Білі Тигри ЛіберецьМаунтфілд Градець-Кралове1:2 (0:1,  0:0,  1:1)1/ 4
 23.03 2023Білі Тигри ЛіберецьМаунтфілд Градець-Кралове1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)1/ 4
 Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага2:4 (1:1,  1:2,  0:1)1/ 4
 22.03 2023Комета БрноВітковіце Острава2:1 (1:0,  1:1,  0:0)1/ 4
 ХК ОломоуцДинамо Пардубіце2:3 (0:2,  1:1,  1:0)1/ 4
 21.03 2023ХК ОломоуцДинамо Пардубіце4:5*(2:2,  2:0,  0:2;  0:1)1/ 4
 Комета БрноВітковіце Острава1:4 (1:2,  0:0,  0:2)1/ 4
 20.03 2023Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець2:3*(1:1,  1:0,  0:1;  0:1)1/ 4
 Маунтфілд Градець-КраловеБілі Тигри Ліберець3:2 (0:0,  2:1,  1:1)1/ 4
 19.03 2023Маунтфілд Градець-КраловеБілі Тигри Ліберець2:4 (0:0,  1:1,  1:3)1/ 4
 Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець3:2 (2:0,  1:0,  0:2)1/ 4
 18.03 2023Вітковіце ОстраваКомета Брно0:3 (0:0,  0:1,  0:2)1/ 4
 Динамо ПардубіцеХК Оломоуц2:0 (0:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 17.03 2023Динамо ПардубіцеХК Оломоуц5:1 (2:1,  1:0,  2:0)1/ 4
 Вітковіце ОстраваКомета Брно3:2 (2:0,  0:1,  1:1)1/ 4
 14.03 2023Білі Тигри ЛіберецьШкода Пльзень4:3*(2:3,  1:0,  0:0;  1:0)1/ 8
 ХК ОломоуцКарлови Вари3:0 (1:0,  1:0,  1:0)1/ 8
 12.03 2023БК Млада БолеславКомета Брно1:5 (0:2,  0:2,  1:1)1/ 8
 Шкода ПльзеньБілі Тигри Ліберець2:1*(0:0,  1:1,  0:0;  1:0)1/ 8
 Карлови ВариХК Оломоуц2:3*(1:0,  1:0,  0:2;  0:1)1/ 8
 11.03 2023ХК ЛітвіновОцеларжи Тржинець2:4 (1:1,  0:1,  1:2)1/ 8
 БК Млада БолеславКомета Брно2:1 (1:0,  1:1,  0:0)1/ 8
 Шкода ПльзеньБілі Тигри Ліберець1:3 (0:0,  1:1,  0:2)1/ 8
 Карлови ВариХК Оломоуц7:4 (1:2,  3:1,  3:1)1/ 8
 09.03 2023Білі Тигри ЛіберецьШкода Пльзень0:6 (0:1,  0:1,  0:4)1/ 8
 ХК ОломоуцКарлови Вари4:1 (2:0,  1:0,  1:1)1/ 8
 Комета БрноБК Млада Болеслав2:1 (2:0,  0:1,  0:0)1/ 8
 Оцеларжи ТржинецьХК Літвінов5:4*(1:1,  2:1,  1:2;  1:0)1/ 8
 08.03 2023Комета БрноБК Млада Болеслав4:2 (0:0,  3:1,  1:1)1/ 8
 Білі Тигри ЛіберецьШкода Пльзень4:1 (2:0,  1:0,  1:1)1/ 8
 Оцеларжи ТржинецьХК Літвінов3:1 (0:0,  1:1,  2:0)1/ 8
 05.03 2023Білі Тигри ЛіберецьВітковіце Острава2:1P(0:1,  0:0,  1:0;  0:0;  3:2)
 ХК ЛітвіновХК Оломоуц5:1 (1:1,  2:0,  2:0)
 Комета БрноСпарта Прага5:2 (1:1,  3:0,  1:1)
 Маунтфілд Градець-КраловеДинамо Пардубіце3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав2:3 (2:1,  0:1,  0:1)
 Ритіржі КладноКарлови Вари5:4 (1:0,  2:2,  2:2)
 Шкода ПльзеньХК Чеське-Будейовіце3:5 (1:1,  1:2,  1:2)
 03.03 2023БК Млада БолеславШкода Пльзень4:2 (1:0,  2:1,  1:1)
 Динамо ПардубіцеХК Літвінов2:3P(0:1,  0:1,  2:0;  0:0;  0:2)
 ХК ОломоуцОцеларжи Тржинець0:5 (0:3,  0:0,  0:2)
 ХК Чеське-БудейовіцеРитіржі Кладно5:2 (0:0,  4:1,  1:1)
 Карлови ВариБілі Тигри Ліберець3:4*(0:1,  1:2,  2:0;  0:1)
 Спарта ПрагаМаунтфілд Градець-Кралове3:2 (0:1,  2:1,  1:0)
 Вітковіце ОстраваКомета Брно5:2 (0:1,  1:1,  4:0)
 28.02 2023Спарта ПрагаХК Оломоуц1:2P(0:1,  1:0,  0:0;  0:0;  1:2)
 Білі Тигри ЛіберецьДинамо Пардубіце5:1 (1:0,  0:1,  4:0)
 26.02 2023Комета БрноХК Оломоуц3:0 (1:0,  2:0,  0:0)
 Карлови ВариХК Чеське-Будейовіце5:1 (2:1,  3:0,  0:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав3:4P(1:2,  2:0,  0:1;  0:0;  0:2)
 Ритіржі КладноВітковіце Острава1:2 (0:1,  0:0,  1:1)
 Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець4:2 (3:1,  0:0,  1:1)
 ХК ЛітвіновШкода Пльзень2:1 (0:0,  2:0,  0:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Середа
22.05.2024
11:20:02 UTC