Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Плей-офф 5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі) 14 : у нижчу Лігу
ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.
Спарта Прага: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
56.
20.03 2024
Білі Тигри Ліберець
Спарта Прага
2:5
(0:2, 2:0, 0:3)
1/ 4
55.
19.03 2024
Білі Тигри Ліберець
Спарта Прага
3:5
(2:1, 0:1, 1:3)
1/ 4
54.
16.03 2024
Спарта Прага
Білі Тигри Ліберець
3:2*
(1:0, 0:1, 1:1; 1:0)
1/ 4
53.
15.03 2024
Спарта Прага
Білі Тигри Ліберець
3:2P
(0:1, 2:0, 0:1; 0:0; 2:0)
1/ 4
52.
03.03 2024
Спарта Прага
БК Млада Болеслав
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
51.
01.03 2024
Карлови Вари
Спарта Прага
5:1
(0:1, 2:0, 3:0)
50.
27.02 2024
Спарта Прага
Маунтфілд Градець-Кралове
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
49.
25.02 2024
ХК Літвінов
Спарта Прага
3:8
(1:1, 1:4, 1:3)
48.
18.02 2024
Спарта Прага
Комета Брно
4:5P
(1:2, 3:2, 0:0; 0:0; 1:3)
47.
16.02 2024
ХК Оломоуц
Спарта Прага
2:4
(1:1, 0:1, 1:2)
46.
14.02 2024
Спарта Прага
Шкода Пльзень
4:2
(3:0, 1:2, 0:0)
45.
04.02 2024
Спарта Прага
Ритіржі Кладно
5:3
(3:0, 1:2, 1:1)
44.
02.02 2024
Динамо Пардубіце
Спарта Прага
1:3
(1:2, 0:0, 0:1)
43.
31.01 2024
Спарта Прага
Білі Тигри Ліберець
4:1
(1:0, 1:0, 2:1)
42.
28.01 2024
Спарта Прага
Оцеларжи Тржинець
5:1
(1:0, 1:0, 3:1)
41.
26.01 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Спарта Прага
5:3
(0:2, 3:1, 2:0)
40.
23.01 2024
БК Млада Болеслав
Спарта Прага
3:2
(2:0, 1:2, 0:0)
39.
21.01 2024
Спарта Прага
Карлови Вари
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)
38.
19.01 2024
Маунтфілд Градець-Кралове
Спарта Прага
2:3P
(0:1, 0:1, 2:0; 0:0; 1:3)
37.
17.01 2024
Спарта Прага
Динамо Пардубіце
1:2*
(0:0, 1:1, 0:0; 0:1)
36.
14.01 2024
Спарта Прага
ХК Літвінов
6:3
(0:0, 3:3, 3:0)
35.
12.01 2024
Білі Тигри Ліберець
Спарта Прага
3:4
(2:2, 1:1, 0:1)
34.
07.01 2024
Вітковіце Острава
Спарта Прага
2:4
(1:1, 0:3, 1:0)
33.
05.01 2024
Комета Брно
Спарта Прага
2:3
(1:3, 1:0, 0:0)
32.
03.01 2024
Спарта Прага
Вітковіце Острава
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
31.
30.12 2023
Спарта Прага
ХК Оломоуц
1:4
(1:1, 0:0, 0:3)
30.
28.12 2023
Шкода Пльзень
Спарта Прага
2:4
(2:1, 0:0, 0:3)
29.
26.12 2023
Спарта Прага
Ритіржі Кладно
5:3
(1:0, 3:0, 1:3)
28.
20.12 2023
Оцеларжи Тржинець
Спарта Прага
1:2P
(0:0, 0:1, 1:0; 0:0; 3:4)
27.
10.12 2023
Спарта Прага
ХК Чеське-Будейовіце
3:2*
(0:1, 1:1, 1:0; 1:0)
26.
08.12 2023
БК Млада Болеслав
Спарта Прага
3:6
(0:2, 1:1, 2:3)
25.
03.12 2023
Карлови Вари
Спарта Прага
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
24.
30.11 2023
Маунтфілд Градець-Кралове
Спарта Прага
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
23.
28.11 2023
Спарта Прага
ХК Літвінов
3:1
(1:0, 0:1, 2:0)
22.
26.11 2023
Білі Тигри Ліберець
Спарта Прага
4:5
(2:3, 2:1, 0:1)
21.
24.11 2023
Вітковіце Острава
Спарта Прага
1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
20.
19.11 2023
Комета Брно
Спарта Прага
2:1*
(0:0, 1:0, 0:1; 1:0)
19.
16.11 2023
ХК Оломоуц
Спарта Прага
1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
18.
05.11 2023
Спарта Прага
Шкода Пльзень
5:3
(1:1, 3:2, 1:0)
17.
03.11 2023
Ритіржі Кладно
Спарта Прага
2:3
(1:2, 0:1, 1:0)
16.
31.10 2023
Динамо Пардубіце
Спарта Прага
4:3
(3:2, 0:0, 1:1)
15.
29.10 2023
Спарта Прага
Оцеларжи Тржинець
3:2*
(2:1, 0:0, 0:1; 1:0)
14.
27.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Спарта Прага
1:4
(1:3, 0:1, 0:0)
13.
22.10 2023
Спарта Прага
БК Млада Болеслав
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
12.
18.10 2023
Спарта Прага
Карлови Вари
2:5
(1:2, 1:0, 0:3)
11.
15.10 2023
Спарта Прага
Маунтфілд Градець-Кралове
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
10.
13.10 2023
ХК Літвінов
Спарта Прага
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
9.
08.10 2023
Спарта Прага
Білі Тигри Ліберець
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)
8.
03.10 2023
Спарта Прага
Вітковіце Острава
3:2
(0:1, 2:0, 1:1)
7.
01.10 2023
Спарта Прага
Комета Брно
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
6.
29.09 2023
Спарта Прага
ХК Оломоуц
4:0
(0:0, 2:0, 2:0)
5.
27.09 2023
Шкода Пльзень
Спарта Прага
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
4.
24.09 2023
Ритіржі Кладно
Спарта Прага
1:7
(0:2, 0:3, 1:2)
3.
20.09 2023
Спарта Прага
Динамо Пардубіце
4:3P
(1:1, 1:0, 1:2; 0:0; 3:2)
2.
17.09 2023
Оцеларжи Тржинець
Спарта Прага
2:3P
(1:2, 1:0, 0:0; 0:0; 1:3)
1.
15.09 2023
Спарта Прага
ХК Чеське-Будейовіце
5:2
(1:0, 3:2, 1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті