Героям Слава!

Хокей. Чехія. ЕкстраЛіга 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 28.04.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага4-2   4:1     1:2     3:2     2:5     7:3     2:1  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав4-0   3:0     1:0P    4:3*    2:1  
Спарта ПрагаХК Чеське-Будейовіце4-1   2:1     5:1     3:2*    1:3     3:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Оцеларжи ТржинецьВітковіце Острава4-0   3:0     2:1     2:1     2:1  
Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець4-1   7:0     3:2     2:1     2:4     5:4* 
ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце4-1   3:1     3:2     2:1     2:3     4:3  
Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав1-4   2:1     2:3     2:3P    3:4*    3:4* 
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно3-2   4:3     3:2*    2:4     2:3     6:1  
Вітковіце ОстраваХК Оломоуц3-2   4:3*    1:3     2:3     4:3     3:1  
Динамо ПардубіцеКарлови Вари3-0   3:2     4:2     3:2* 
Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав2-3   3:2*    2:3     3:5     1:0     2:3  
Перехідні матчіСеріяРезультати
Ритіржі КладноДукла Йглава4-1   6:4     4:1     3:5     7:2     6:3  
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Маунтфілд Градець-Кралове56319511178-1123.1-2.0  1.1116
2.Оцеларжи Тржинець56316712172-1163.0-2.0  1.0112
3.Спарта Прага56276617202-1473.5-2.6  0.999
4.Динамо Пардубіце562211518169-1502.9-2.6  0.393
5.ХК Чеське-Будейовіце56265520163-1512.9-2.6  0.393
6.Шкода Пльзень56245918167-1482.9-2.6  0.391
7.Білі Тигри Ліберець56253820146-1452.6-2.5  0.189
8.Вітковіце Острава56228521139-1492.4-2.6 -0.287
9.ХК Оломоуц56208424130-1512.2-2.6 -0.480
10.Комета Брно561710524141-1612.4-2.8 -0.476
11.БК Млада Болеслав56213725127-1472.2-2.5 -0.376
12.Карлови Вари56194726159-1742.8-3.0 -0.272
13.ХК Літвінов56184826150-1712.6-2.9 -0.370
14.Ритіржі Кладно56146828140-1822.4-3.1 -0.762
15.Берані Злін5696536106-1851.8-3.2 -1.444

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  4 : у Плей-офф
  5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі)
 14      : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
 15      : у нижчу Лігу

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.

ПРОДАЖ

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
47748.2%29.8%22%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.282.862.420.44  
 54.2%45.8%   
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.281.491.951.84  
 28.2%37%34.8%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
64.4% · 35.6%41.1% · 58.9%24.5% · 75.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 08.09.2021 - 28.04.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 28.04 2022Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець1:2 (0:2,  0:0,  1:0)Фінал
 26.04 2022Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага7:3 (2:2,  4:1,  1:0)Фінал
 25.04 2022Ритіржі КладноДукла Йглава6:3 (2:2,  1:1,  3:0)ПМ
 23.04 2022Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець5:2 (0:1,  3:0,  2:1)Фінал
 22.04 2022Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець2:3 (1:0,  0:2,  1:1)Фінал
 Дукла ЙглаваРитіржі Кладно2:7 (1:2,  1:2,  0:3)ПМ
 21.04 2022Дукла ЙглаваРитіржі Кладно5:3 (1:0,  3:3,  1:0)ПМ
 19.04 2022Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага1:2 (0:0,  0:1,  1:1)Фінал
 18.04 2022Ритіржі КладноДукла Йглава4:1 (0:1,  2:0,  2:0)ПМ
 Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага4:1 (0:1,  0:0,  4:0)Фінал
 17.04 2022Ритіржі КладноДукла Йглава6:4 (1:0,  2:3,  3:1)ПМ
 11.04 2022Спарта ПрагаХК Чеське-Будейовіце3:2 (1:0,  1:2,  1:0)1/ 2
 08.04 2022ХК Чеське-БудейовіцеСпарта Прага3:1 (0:0,  2:1,  1:0)1/ 2
 БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 2
 07.04 2022ХК Чеське-БудейовіцеСпарта Прага2:3*(1:0,  0:0,  1:2;  0:1)1/ 2
 БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець3:4*(1:0,  1:0,  1:3;  0:1)1/ 2
 04.04 2022Спарта ПрагаХК Чеське-Будейовіце5:1 (2:0,  0:0,  3:1)1/ 2
 Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав1:0P(0:0,  0:0,  0:0;  0:0;  1:0)1/ 2
 03.04 2022Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав3:0 (0:0,  1:0,  2:0)1/ 2
 Спарта ПрагаХК Чеське-Будейовіце2:1 (1:1,  1:0,  0:0)1/ 2
 28.03 2022Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець5:4*(2:2,  2:2,  0:0;  1:0)1/ 4
 ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце4:3 (1:2,  2:1,  1:0)1/ 4
 27.03 2022Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав3:4*(1:1,  1:0,  1:2;  0:1)1/ 4
 26.03 2022Динамо ПардубіцеХК Чеське-Будейовіце3:2 (2:0,  0:0,  1:2)1/ 4
 Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага4:2 (0:0,  2:1,  2:1)1/ 4
 25.03 2022Динамо ПардубіцеХК Чеське-Будейовіце1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 4
 Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага1:2 (1:1,  0:0,  0:1)1/ 4
 24.03 2022БК Млада БолеславМаунтфілд Градець-Кралове4:3*(2:1,  1:1,  0:1;  1:0)1/ 4
 Вітковіце ОстраваОцеларжи Тржинець1:2 (1:0,  0:2,  0:0)1/ 4
 23.03 2022Вітковіце ОстраваОцеларжи Тржинець1:2 (0:0,  1:1,  0:1)1/ 4
 БК Млада БолеславМаунтфілд Градець-Кралове3:2P(0:0,  1:1,  1:1;  0:0;  1:0)1/ 4
 22.03 2022Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець3:2 (3:2,  0:0,  0:0)1/ 4
 ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце3:2 (0:1,  1:1,  2:0)1/ 4
 21.03 2022Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець7:0 (1:0,  4:0,  2:0)1/ 4
 ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 20.03 2022Оцеларжи ТржинецьВітковіце Острава2:1 (0:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав2:3 (2:0,  0:2,  0:1)1/ 4
 19.03 2022Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав2:1 (0:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 Оцеларжи ТржинецьВітковіце Острава3:0 (0:0,  2:0,  1:0)1/ 4
 17.03 2022Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно6:1 (1:0,  3:0,  2:1)1/ 8
 Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав2:3 (0:1,  1:1,  1:1)1/ 8
 Вітковіце ОстраваХК Оломоуц3:1 (1:1,  0:0,  2:0)1/ 8
 15.03 2022ХК ОломоуцВітковіце Острава3:4 (1:0,  1:1,  1:3)1/ 8
 Комета БрноБілі Тигри Ліберець3:2 (0:1,  0:0,  3:1)1/ 8
 БК Млада БолеславШкода Пльзень0:1 (0:1,  0:0,  0:0)1/ 8
 14.03 2022Карлови ВариДинамо Пардубіце2:3*(2:2,  0:0,  0:0;  0:1)1/ 8
 ХК ОломоуцВітковіце Острава3:2 (1:0,  1:1,  1:1)1/ 8
 Комета БрноБілі Тигри Ліберець4:2 (2:0,  1:1,  1:1)1/ 8
 БК Млада БолеславШкода Пльзень5:3 (1:0,  1:1,  3:2)1/ 8
 12.03 2022Динамо ПардубіцеКарлови Вари4:2 (3:0,  0:0,  1:2)1/ 8
 Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно3:2*(1:0,  0:1,  1:1;  1:0)1/ 8
 Вітковіце ОстраваХК Оломоуц1:3 (1:2,  0:1,  0:0)1/ 8
 Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав2:3 (2:0,  0:1,  0:2)1/ 8
 11.03 2022Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно4:3 (2:0,  2:3,  0:0)1/ 8
 Динамо ПардубіцеКарлови Вари3:2 (1:0,  2:2,  0:0)1/ 8
 Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав3:2*(1:1,  1:1,  0:0;  1:0)1/ 8
 Вітковіце ОстраваХК Оломоуц4:3*(1:0,  1:2,  1:1;  1:0)1/ 8
 08.03 2022Берані ЗлінДинамо Пардубіце0:3 (0:1,  0:0,  0:2)
 Білі Тигри ЛіберецьВітковіце Острава6:1 (4:0,  1:1,  1:0)
 БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець2:3*(1:0,  1:2,  0:0;  0:1)
 ХК ОломоуцКомета Брно2:0 (0:0,  1:0,  1:0)
 Карлови ВариХК Літвінов3:1 (0:1,  2:0,  1:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеХК Чеське-Будейовіце2:1*(1:0,  0:0,  0:1;  1:0)
 Ритіржі КладноСпарта Прага1:4 (0:2,  0:1,  1:1)
 06.03 2022Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець2:3P(0:1,  1:0,  1:1;  0:0;  0:1)
 ХК ЛітвіновХК Оломоуц2:3 (1:1,  0:1,  1:1)
 ХК Чеське-БудейовіцеБілі Тигри Ліберець5:3 (1:0,  0:2,  4:1)
 Комета БрноРитіржі Кладно3:0 (0:0,  2:0,  1:0)
 Шкода ПльзеньКарлови Вари1:3 (0:0,  1:1,  0:2)
 Спарта ПрагаБерані Злін4:1 (1:0,  2:0,  1:1)
 Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове3:1 (0:0,  1:1,  2:0)
 04.03 2022Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно2:3 (1:1,  0:2,  1:0)
 ХК ОломоуцДинамо Пардубіце3:2 (0:1,  1:0,  2:1)
 Маунтфілд Градець-КраловеХК Літвінов3:0 (2:0,  0:0,  1:0)
 Ритіржі КладноБК Млада Болеслав2:0 (1:0,  1:0,  0:0)
 Берані ЗлінШкода Пльзень3:2P(0:1,  0:0,  2:1;  0:0;  1:0)
 Карлови ВариСпарта Прага1:4 (0:0,  0:2,  1:2)
 Вітковіце ОстраваХК Чеське-Будейовіце4:3*(1:1,  2:1,  0:1;  1:0)
 02.03 2022Білі Тигри ЛіберецьОцеларжи Тржинець2:0 (0:0,  0:0,  2:0)
 Комета БрноХК Оломоуц2:3 (0:0,  2:0,  0:3)
 01.03 2022Комета БрноШкода Пльзень4:3P(0:0,  2:2,  1:1;  0:0;  1:0)
 Ритіржі КладноВітковіце Острава4:3*(1:0,  1:1,  1:2;  1:0)
 Берані ЗлінСпарта Прага2:3 (0:0,  0:1,  2:2)
 БК Млада БолеславКарлови Вари3:2 (0:0,  2:1,  1:1)
 ХК ЛітвіновМаунтфілд Градець-Кралове3:2P(0:0,  1:2,  1:0;  0:0;  1:0)
 ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце7:1 (1:0,  4:1,  2:0)
 27.02 2022ХК Чеське-БудейовіцеКарлови Вари3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 Комета БрноМаунтфілд Градець-Кралове2:4 (0:0,  1:2,  1:2)
 Шкода ПльзеньРитіржі Кладно4:3 (3:0,  1:1,  0:2)
 БК Млада БолеславБерані Злін4:1 (2:1,  2:0,  0:0)
 ХК ЛітвіновВітковіце Острава4:2 (1:1,  2:1,  1:0)
 ХК ОломоуцОцеларжи Тржинець3:0 (0:0,  1:0,  2:0)
 Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець5:2 (2:0,  3:1,  0:1)
 25.02 2022Спарта ПрагаХК Оломоуц6:3 (2:2,  3:1,  1:0)
 Білі Тигри ЛіберецьШкода Пльзень1:0 (1:0,  0:0,  0:0)
 Ритіржі КладноДинамо Пардубіце3:1 (0:0,  2:1,  1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Неділя
05.02.2023
08:36:13 UTC