Героям Слава!

Хокей. Чехія. ЕкстраЛіга 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 28.04.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага4-2   4:1     1:2     3:2     2:5     7:3     2:1  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав4-0   3:0     1:0P    4:3*    2:1  
Спарта ПрагаХК Чеське-Будейовіце4-1   2:1     5:1     3:2*    1:3     3:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Оцеларжи ТржинецьВітковіце Острава4-0   3:0     2:1     2:1     2:1  
Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець4-1   7:0     3:2     2:1     2:4     5:4* 
ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце4-1   3:1     3:2     2:1     2:3     4:3  
Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав1-4   2:1     2:3     2:3P    3:4*    3:4* 
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно3-2   4:3     3:2*    2:4     2:3     6:1  
Вітковіце ОстраваХК Оломоуц3-2   4:3*    1:3     2:3     4:3     3:1  
Динамо ПардубіцеКарлови Вари3-0   3:2     4:2     3:2* 
Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав2-3   3:2*    2:3     3:5     1:0     2:3  
Перехідні матчіСеріяРезультати
Ритіржі КладноДукла Йглава4-1   6:4     4:1     3:5     7:2     6:3  
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті


КомандаІВВОПОПГоли•••ОФорма
1.Маунтфілд Градець-Кралове56319511178-1123.1-2.0  1.1116 в  П  В  п  В 
2.Оцеларжи Тржинець56316712172-1163.0-2.0  1.0112 в  в  П  П  В 
3.Спарта Прага56276617202-1473.5-2.6  0.999 В  В  В  В  В 
4.Динамо Пардубіце562211518169-1502.9-2.6  0.393 В  п  П  П  П 
5.ХК Чеське-Будейовіце56265520163-1512.9-2.6  0.393 п  В  п  В  В 
6.Шкода Пльзень56245918167-1482.9-2.6  0.391 П  п  п  В  П 
7.Білі Тигри Ліберець56253820146-1452.6-2.5  0.189 В  П  П  В  П 
8.Вітковіце Острава56228521139-1492.4-2.6 -0.287 П  В  в  п  П 
9.ХК Оломоуц56208424130-1512.2-2.6 -0.480 В  В  В  В  В 
10.Комета Брно561710524141-1612.4-2.8 -0.476 П  В  В  П  в 
11.БК Млада Болеслав56213725127-1472.2-2.5 -0.376 п  П  В  В  П 
12.Карлови Вари56194726159-1742.8-3.0 -0.272 В  В  П  П  П 
13.ХК Літвінов56184826150-1712.6-2.9 -0.370 П  П  П  в  В 
14.Ритіржі Кладно56146828140-1822.4-3.1 -0.762 П  П  В  в  П 
15.Берані Злін5696536106-1851.8-3.2 -1.444 П  П  в  П  П 

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 4 : у Плей-офф
5 -12 : у Плей-офф (стикові матчі)
14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
15 : у нижчу Лігу

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
47748.2%29.8%22%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.282.862.420.44  
 54.2%45.8%   
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.281.491.951.84  
 28.2%37%34.8%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
64.4% · 35.6%41.1% · 58.9%24.5% · 75.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 08.09.2021 - 28.04.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 28.04 2022Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець1:2 (0:2,  0:0,  1:0)Фінал
 26.04 2022Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага7:3 (2:2,  4:1,  1:0)Фінал
 25.04 2022Ритіржі КладноДукла Йглава6:3 (2:2,  1:1,  3:0)ПМ
 23.04 2022Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець5:2 (0:1,  3:0,  2:1)Фінал
 22.04 2022Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець2:3 (1:0,  0:2,  1:1)Фінал
 Дукла ЙглаваРитіржі Кладно2:7 (1:2,  1:2,  0:3)ПМ
 21.04 2022Дукла ЙглаваРитіржі Кладно5:3 (1:0,  3:3,  1:0)ПМ
 19.04 2022Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага1:2 (0:0,  0:1,  1:1)Фінал
 18.04 2022Ритіржі КладноДукла Йглава4:1 (0:1,  2:0,  2:0)ПМ
 Оцеларжи ТржинецьСпарта Прага4:1 (0:1,  0:0,  4:0)Фінал
 17.04 2022Ритіржі КладноДукла Йглава6:4 (1:0,  2:3,  3:1)ПМ
 11.04 2022Спарта ПрагаХК Чеське-Будейовіце3:2 (1:0,  1:2,  1:0)1/ 2
 08.04 2022ХК Чеське-БудейовіцеСпарта Прага3:1 (0:0,  2:1,  1:0)1/ 2
 БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 2
 07.04 2022ХК Чеське-БудейовіцеСпарта Прага2:3*(1:0,  0:0,  1:2;  0:1)1/ 2
 БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець3:4*(1:0,  1:0,  1:3;  0:1)1/ 2
 04.04 2022Спарта ПрагаХК Чеське-Будейовіце5:1 (2:0,  0:0,  3:1)1/ 2
 Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав1:0P(0:0,  0:0,  0:0;  0:0;  1:0)1/ 2
 03.04 2022Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав3:0 (0:0,  1:0,  2:0)1/ 2
 Спарта ПрагаХК Чеське-Будейовіце2:1 (1:1,  1:0,  0:0)1/ 2
 28.03 2022Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець5:4*(2:2,  2:2,  0:0;  1:0)1/ 4
 ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце4:3 (1:2,  2:1,  1:0)1/ 4
 27.03 2022Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав3:4*(1:1,  1:0,  1:2;  0:1)1/ 4
 26.03 2022Динамо ПардубіцеХК Чеське-Будейовіце3:2 (2:0,  0:0,  1:2)1/ 4
 Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага4:2 (0:0,  2:1,  2:1)1/ 4
 25.03 2022Динамо ПардубіцеХК Чеське-Будейовіце1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 4
 Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага1:2 (1:1,  0:0,  0:1)1/ 4
 24.03 2022БК Млада БолеславМаунтфілд Градець-Кралове4:3*(2:1,  1:1,  0:1;  1:0)1/ 4
 Вітковіце ОстраваОцеларжи Тржинець1:2 (1:0,  0:2,  0:0)1/ 4
 23.03 2022Вітковіце ОстраваОцеларжи Тржинець1:2 (0:0,  1:1,  0:1)1/ 4
 БК Млада БолеславМаунтфілд Градець-Кралове3:2P(0:0,  1:1,  1:1;  0:0;  1:0)1/ 4
 22.03 2022Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець3:2 (3:2,  0:0,  0:0)1/ 4
 ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце3:2 (0:1,  1:1,  2:0)1/ 4
 21.03 2022Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець7:0 (1:0,  4:0,  2:0)1/ 4
 ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 20.03 2022Оцеларжи ТржинецьВітковіце Острава2:1 (0:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав2:3 (2:0,  0:2,  0:1)1/ 4
 19.03 2022Маунтфілд Градець-КраловеБК Млада Болеслав2:1 (0:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 Оцеларжи ТржинецьВітковіце Острава3:0 (0:0,  2:0,  1:0)1/ 4
 17.03 2022Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно6:1 (1:0,  3:0,  2:1)1/ 8
 Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав2:3 (0:1,  1:1,  1:1)1/ 8
 Вітковіце ОстраваХК Оломоуц3:1 (1:1,  0:0,  2:0)1/ 8
 15.03 2022ХК ОломоуцВітковіце Острава3:4 (1:0,  1:1,  1:3)1/ 8
 Комета БрноБілі Тигри Ліберець3:2 (0:1,  0:0,  3:1)1/ 8
 БК Млада БолеславШкода Пльзень0:1 (0:1,  0:0,  0:0)1/ 8
 14.03 2022Карлови ВариДинамо Пардубіце2:3*(2:2,  0:0,  0:0;  0:1)1/ 8
 Комета БрноБілі Тигри Ліберець4:2 (2:0,  1:1,  1:1)1/ 8
 ХК ОломоуцВітковіце Острава3:2 (1:0,  1:1,  1:1)1/ 8
 БК Млада БолеславШкода Пльзень5:3 (1:0,  1:1,  3:2)1/ 8
 12.03 2022Динамо ПардубіцеКарлови Вари4:2 (3:0,  0:0,  1:2)1/ 8
 Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно3:2*(1:0,  0:1,  1:1;  1:0)1/ 8
 Вітковіце ОстраваХК Оломоуц1:3 (1:2,  0:1,  0:0)1/ 8
 Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав2:3 (2:0,  0:1,  0:2)1/ 8
 11.03 2022Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно4:3 (2:0,  2:3,  0:0)1/ 8
 Динамо ПардубіцеКарлови Вари3:2 (1:0,  2:2,  0:0)1/ 8
 Вітковіце ОстраваХК Оломоуц4:3*(1:0,  1:2,  1:1;  1:0)1/ 8
 Шкода ПльзеньБК Млада Болеслав3:2*(1:1,  1:1,  0:0;  1:0)1/ 8
 08.03 2022Берані ЗлінДинамо Пардубіце0:3 (0:1,  0:0,  0:2)
 Білі Тигри ЛіберецьВітковіце Острава6:1 (4:0,  1:1,  1:0)
 БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець2:3*(1:0,  1:2,  0:0;  0:1)
 Карлови ВариХК Літвінов3:1 (0:1,  2:0,  1:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеХК Чеське-Будейовіце2:1*(1:0,  0:0,  0:1;  1:0)
 Ритіржі КладноСпарта Прага1:4 (0:2,  0:1,  1:1)
 ХК ОломоуцКомета Брно2:0 (0:0,  1:0,  1:0)
 06.03 2022Вітковіце ОстраваМаунтфілд Градець-Кралове3:1 (0:0,  1:1,  2:0)
 Динамо ПардубіцеОцеларжи Тржинець2:3P(0:1,  1:0,  1:1;  0:0;  0:1)
 Комета БрноРитіржі Кладно3:0 (0:0,  2:0,  1:0)
 Спарта ПрагаБерані Злін4:1 (1:0,  2:0,  1:1)
 ХК ЛітвіновХК Оломоуц2:3 (1:1,  0:1,  1:1)
 ХК Чеське-БудейовіцеБілі Тигри Ліберець5:3 (1:0,  0:2,  4:1)
 Шкода ПльзеньКарлови Вари1:3 (0:0,  1:1,  0:2)
 04.03 2022Білі Тигри ЛіберецьКомета Брно2:3 (1:1,  0:2,  1:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеХК Літвінов3:0 (2:0,  0:0,  1:0)
 Ритіржі КладноБК Млада Болеслав2:0 (1:0,  1:0,  0:0)
 ХК ОломоуцДинамо Пардубіце3:2 (0:1,  1:0,  2:1)
 Берані ЗлінШкода Пльзень3:2P(0:1,  0:0,  2:1;  0:0;  1:0)
 Вітковіце ОстраваХК Чеське-Будейовіце4:3*(1:1,  2:1,  0:1;  1:0)
 Карлови ВариСпарта Прага1:4 (0:0,  0:2,  1:2)
 02.03 2022Білі Тигри ЛіберецьОцеларжи Тржинець2:0 (0:0,  0:0,  2:0)
 Комета БрноХК Оломоуц2:3 (0:0,  2:0,  0:3)
 01.03 2022Комета БрноШкода Пльзень4:3P(0:0,  2:2,  1:1;  0:0;  1:0)
 Ритіржі КладноВітковіце Острава4:3*(1:0,  1:1,  1:2;  1:0)
 Берані ЗлінСпарта Прага2:3 (0:0,  0:1,  2:2)
 БК Млада БолеславКарлови Вари3:2 (0:0,  2:1,  1:1)
 ХК ЛітвіновМаунтфілд Градець-Кралове3:2P(0:0,  1:2,  1:0;  0:0;  1:0)
 ХК Чеське-БудейовіцеДинамо Пардубіце7:1 (1:0,  4:1,  2:0)
 27.02 2022Комета БрноМаунтфілд Градець-Кралове2:4 (0:0,  1:2,  1:2)
 ХК Чеське-БудейовіцеКарлови Вари3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 Шкода ПльзеньРитіржі Кладно4:3 (3:0,  1:1,  0:2)
 БК Млада БолеславБерані Злін4:1 (2:1,  2:0,  0:0)
 ХК ЛітвіновВітковіце Острава4:2 (1:1,  2:1,  1:0)
 ХК ОломоуцОцеларжи Тржинець3:0 (0:0,  1:0,  2:0)
 Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець5:2 (2:0,  3:1,  0:1)
 25.02 2022Спарта ПрагаХК Оломоуц6:3 (2:2,  3:1,  1:0)
 Білі Тигри ЛіберецьШкода Пльзень1:0 (1:0,  0:0,  0:0)
 Ритіржі КладноДинамо Пардубіце3:1 (0:0,  2:1,  1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Ви переглядаєте сторінку Спортивна статистика - Хокей. Чехія. ЕкстраЛіга 2021-22. Для перегляду інформації про колишні сезони турніру укажіть або виберіть необхідний сезон.
Для моделювання перебігу спортивної гри та прогнозування результатів хокейних матчів, використовуючи методи та засоби теорії ймовірностей та математичної статистики, ознайомтесь з відповідними сторінками сайту.
Сайт Sport12x пропонує статистичну інформацію (турнірні таблиці, результати матчів, діаграми, графіки розподілу голів) та, частково, лайв результати, календар змагань та букмекерську лінію (прогноз) для усіх найсильніших і найважливіших хокейних турнірів (ліг, чемпіонатів, кубків).

Дата сторінки:

Середа
17.08.2022
23:30:27 UTC