Героям Слава!

Хокей. Чехія. ЕкстраЛіга 2020-2021

Турнірна таблиця станом на 26.04.2021

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Оцеларжи ТржинецьБілі Тигри Ліберець4-1   6:2     3:1     0:3     1:0*    3:0  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав4-3   2:0     1:3     3:1     1:3     3:0     2:4     3:0  
Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець3-4   1:5     1:3     2:3*    5:0     3:2*    3:2*    1:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Білі Тигри ЛіберецьМаунтфілд Градець-Кралове4-0   4:3*    3:0     3:0     3:1  
БК Млада БолеславДинамо Пардубіце4-0   2:0     5:0     4:2     5:3  
Оцеларжи ТржинецьКомета Брно4-0   5:0     7:2     4:1     4:1  
Спарта ПрагаХК Оломоуц4-0   3:1     2:0     3:2     3:0  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Динамо ПардубіцеКарлови Вари3-1   2:1    11:3     1:2*    5:1  
Маунтфілд Градець-КраловеХК Літвінов3-0   2:0     3:1     5:1  
Вітковіце ОстраваКомета Брно2-3   2:1*    2:1     1:2*    1:2*    1:3  
Шкода ПльзеньХК Оломоуц0-3   1:2     2:3     1:2  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Спарта Прага52323611193-1133.7-2.1  1.6108
2.Оцеларжи Тржинець52314512186-1273.5-2.4  1.1106
3.БК Млада Болеслав52266713162-1253.1-2.3  0.897
4.Білі Тигри Ліберець52248515149-1132.8-2.2  0.693
5.Шкода Пльзень52246715168-1273.2-2.3  0.891
6.Маунтфілд Градець-Кралове52264319140-1252.7-2.4  0.389
7.Динамо Пардубіце52217420140-1422.6-2.7 -0.281
8.Вітковіце Острава52204622129-1392.4-2.6 -0.274
9.Карлови Вари52178621141-1752.6-3.3 -0.673
10.Комета Брно52195622140-1512.7-2.8 -0.173
11.ХК Літвінов52178522130-1422.4-2.7 -0.372
12.ХК Оломоуц52146527105-1541.9-2.9 -1.059
13.Берані Злін52113434106-1772.0-3.3 -1.343
14.ХК Чеське-Будейовіце5264735126-2052.4-3.8 -1.533

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 4 : у Плей-офф
5 -12 : у Плей-офф (стикові матчі)

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
41442%37.4%20.6%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.272.752.520.22  
 52.1%47.9%   
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.271.601.901.77  
 30.4%36.1%33.5%  
Чемпіонат Чехії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
59.9% · 40.1%41.5% · 58.5%28% · 72%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 17.09.2020 - 26.04.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 26.04 2021Оцеларжи ТржинецьБілі Тигри Ліберець3:0 (0:0,  1:0,  2:0)Фінал
 23.04 2021Білі Тигри ЛіберецьОцеларжи Тржинець0:1*(0:0,  0:0,  0:0;  0:1)Фінал
 22.04 2021Білі Тигри ЛіберецьОцеларжи Тржинець3:0 (2:0,  0:0,  1:0)Фінал
 19.04 2021Оцеларжи ТржинецьБілі Тигри Ліберець3:1 (0:0,  2:0,  1:1)Фінал
 18.04 2021Оцеларжи ТржинецьБілі Тигри Ліберець6:2 (3:0,  3:2,  0:0)Фінал
 15.04 2021Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав3:0 (0:0,  0:0,  3:0)1/ 2
 Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 2
 13.04 2021Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага2:3*(0:0,  0:2,  2:0;  0:1)1/ 2
 БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець4:2 (1:0,  2:1,  1:1)1/ 2
 11.04 2021Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець3:2*(1:0,  0:1,  1:1;  1:0)1/ 2
 Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав3:0 (1:0,  2:0,  0:0)1/ 2
 08.04 2021БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець3:1 (1:1,  1:0,  1:0)1/ 2
 Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага0:5 (0:3,  0:0,  0:2)1/ 2
 07.04 2021БК Млада БолеславОцеларжи Тржинець1:3 (0:2,  1:1,  0:0)1/ 2
 Білі Тигри ЛіберецьСпарта Прага3:2*(0:1,  2:1,  0:0;  1:0)1/ 2
 04.04 2021Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав1:3 (1:1,  0:2,  0:0)1/ 2
 Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець1:3 (0:1,  0:0,  1:2)1/ 2
 03.04 2021Спарта ПрагаБілі Тигри Ліберець1:5 (1:0,  0:1,  0:4)1/ 2
 Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав2:0 (0:0,  2:0,  0:0)1/ 2
 25.03 2021ХК ОломоуцСпарта Прага0:3 (0:0,  0:3,  0:0)1/ 4
 Комета БрноОцеларжи Тржинець1:4 (1:1,  0:2,  0:1)1/ 4
 24.03 2021Комета БрноОцеларжи Тржинець1:4 (0:1,  1:1,  0:2)1/ 4
 ХК ОломоуцСпарта Прага2:3 (0:1,  1:0,  1:2)1/ 4
 23.03 2021Маунтфілд Градець-КраловеБілі Тигри Ліберець1:3 (1:0,  0:0,  0:3)1/ 4
 Динамо ПардубіцеБК Млада Болеслав3:5 (2:0,  1:1,  0:4)1/ 4
 22.03 2021Динамо ПардубіцеБК Млада Болеслав2:4 (1:2,  1:1,  0:1)1/ 4
 Маунтфілд Градець-КраловеБілі Тигри Ліберець0:3 (0:2,  0:1,  0:0)1/ 4
 21.03 2021Оцеларжи ТржинецьКомета Брно7:2 (2:1,  3:0,  2:1)1/ 4
 Спарта ПрагаХК Оломоуц2:0 (1:0,  1:0,  0:0)1/ 4
 20.03 2021Спарта ПрагаХК Оломоуц3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 Оцеларжи ТржинецьКомета Брно5:0 (3:0,  1:0,  1:0)1/ 4
 19.03 2021БК Млада БолеславДинамо Пардубіце5:0 (1:0,  1:0,  3:0)1/ 4
 Білі Тигри ЛіберецьМаунтфілд Градець-Кралове3:0 (0:0,  2:0,  1:0)1/ 4
 18.03 2021Білі Тигри ЛіберецьМаунтфілд Градець-Кралове4:3*(0:1,  1:2,  2:0;  1:0)1/ 4
 БК Млада БолеславДинамо Пардубіце2:0 (0:0,  1:0,  1:0)1/ 4
 16.03 2021Вітковіце ОстраваКомета Брно1:3 (1:1,  0:1,  0:1)1/ 8
 14.03 2021Комета БрноВітковіце Острава2:1*(0:1,  0:0,  1:0;  1:0)1/ 8
 Карлови ВариДинамо Пардубіце1:5 (0:0,  0:2,  1:3)1/ 8
 13.03 2021ХК ЛітвіновМаунтфілд Градець-Кралове1:5 (0:3,  0:2,  1:0)1/ 8
 Карлови ВариДинамо Пардубіце2:1*(0:0,  0:1,  1:0;  1:0)1/ 8
 ХК ОломоуцШкода Пльзень2:1 (1:0,  1:1,  0:0)1/ 8
 Комета БрноВітковіце Острава2:1*(0:0,  0:0,  1:1;  1:0)1/ 8
 11.03 2021Динамо ПардубіцеКарлови Вари11:3 (5:1,  5:2,  1:0)1/ 8
 Маунтфілд Градець-КраловеХК Літвінов3:1 (1:1,  2:0,  0:0)1/ 8
 Шкода ПльзеньХК Оломоуц2:3 (1:2,  0:1,  1:0)1/ 8
 Вітковіце ОстраваКомета Брно2:1 (1:0,  1:0,  0:1)1/ 8
 10.03 2021Динамо ПардубіцеКарлови Вари2:1 (0:0,  2:0,  0:1)1/ 8
 Вітковіце ОстраваКомета Брно2:1*(0:0,  1:0,  0:1;  1:0)1/ 8
 Шкода ПльзеньХК Оломоуц1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 8
 Маунтфілд Градець-КраловеХК Літвінов2:0 (1:0,  0:0,  1:0)1/ 8
 07.03 2021Берані ЗлінХК Літвінов3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 Вітковіце ОстраваБілі Тигри Ліберець1:4 (1:3,  0:0,  0:1)
 Карлови ВариМаунтфілд Градець-Кралове1:6 (1:2,  0:2,  0:2)
 Комета БрноДинамо Пардубіце2:5 (1:1,  1:3,  0:1)
 Спарта ПрагаБК Млада Болеслав2:3 (1:1,  1:1,  0:1)
 ХК Чеське-БудейовіцеОцеларжи Тржинець0:4 (0:2,  0:0,  0:2)
 Шкода ПльзеньХК Оломоуц9:1 (2:0,  5:1,  2:0)
 05.03 2021Білі Тигри ЛіберецьБерані Злін5:2 (0:0,  5:1,  0:1)
 Динамо ПардубіцеКарлови Вари3:2*(1:1,  1:0,  0:1;  1:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеШкода Пльзень2:5 (0:3,  0:2,  2:0)
 Оцеларжи ТржинецьБК Млада Болеслав3:4 (1:3,  1:1,  1:0)
 Спарта ПрагаКомета Брно5:0 (2:0,  3:0,  0:0)
 ХК ЛітвіновХК Чеське-Будейовіце7:3 (3:1,  3:0,  1:2)
 ХК ОломоуцВітковіце Острава0:4 (0:2,  0:2,  0:0)
 04.03 2021Оцеларжи ТржинецьХК Літвінов2:3 (0:1,  1:1,  1:1)
 02.03 2021Комета БрноХК Оломоуц2:3*(1:0,  0:2,  1:0;  0:1)
 Вітковіце ОстраваДинамо Пардубіце5:3 (2:2,  2:0,  1:1)
 Карлови ВариБілі Тигри Ліберець3:2 (0:0,  2:0,  1:2)
 БК Млада БолеславМаунтфілд Градець-Кралове4:2 (1:1,  1:1,  2:0)
 ХК Чеське-БудейовіцеСпарта Прага2:7 (1:1,  0:3,  1:3)
 Шкода ПльзеньБерані Злін7:0 (3:0,  2:0,  2:0)
 28.02 2021Спарта ПрагаОцеларжи Тржинець4:2 (2:1,  1:1,  1:0)
 Динамо ПардубіцеХК Чеське-Будейовіце5:1 (0:1,  3:0,  2:0)
 ХК ОломоуцКарлови Вари4:3*(0:1,  1:1,  2:1;  1:0)
 Білі Тигри ЛіберецьШкода Пльзень2:1*(0:0,  1:1,  0:0;  1:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеКомета Брно1:4 (1:2,  0:1,  0:1)
 Берані ЗлінВітковіце Острава4:6 (2:4,  0:1,  2:1)
 ХК ЛітвіновБК Млада Болеслав6:3 (0:1,  5:1,  1:1)
 26.02 2021Комета БрноБілі Тигри Ліберець4:1 (3:0,  0:0,  1:1)
 БК Млада БолеславДинамо Пардубіце5:2 (0:0,  3:2,  2:0)
 Карлови ВариБерані Злін5:4*(1:2,  2:0,  1:2;  1:0)
 Маунтфілд Градець-КраловеОцеларжи Тржинець3:2 (1:1,  1:1,  1:0)
 ХК Чеське-БудейовіцеХК Оломоуц1:2 (0:0,  1:1,  0:1)
 Шкода ПльзеньВітковіце Острава3:1 (2:0,  0:1,  1:0)
 25.02 2021Спарта ПрагаХК Літвінов2:4 (1:3,  0:1,  1:0)
 24.02 2021Шкода ПльзеньБілі Тигри Ліберець4:3P(1:1,  1:2,  1:0;  0:0;  1:0)
 23.02 2021Комета БрноКарлови Вари3:1 (1:0,  0:1,  2:0)
 Берані ЗлінОцеларжи Тржинець2:3 (0:1,  1:1,  1:1)
 Маунтфілд Градець-КраловеДинамо Пардубіце2:1 (1:1,  0:0,  1:0)
 Білі Тигри ЛіберецьХК Чеське-Будейовіце4:2 (2:0,  1:1,  1:1)
 ХК ОломоуцХК Літвінов1:2 (1:1,  0:0,  0:1)
 Вітковіце ОстраваБК Млада Болеслав3:2 (0:0,  2:1,  1:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Четвер
27.01.2022
20:00:48 UTC