Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Плей-офф 5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі) 14 : у нижчу Лігу
ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чехії з хокею.
ХК Чеське-Будейовіце: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
62.
28.03 2024
Оцеларжи Тржинець
ХК Чеське-Будейовіце
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
1/ 4
61.
26.03 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Оцеларжи Тржинець
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
1/ 4
60.
24.03 2024
Оцеларжи Тржинець
ХК Чеське-Будейовіце
2:3
(0:1, 0:1, 2:1)
1/ 4
59.
22.03 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Оцеларжи Тржинець
4:1
(2:1, 0:0, 2:0)
1/ 4
58.
21.03 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Оцеларжи Тржинець
3:4
(2:3, 1:0, 0:1)
1/ 4
57.
18.03 2024
Оцеларжи Тржинець
ХК Чеське-Будейовіце
2:0
(1:0, 1:0, 0:0)
1/ 4
56.
17.03 2024
Оцеларжи Тржинець
ХК Чеське-Будейовіце
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
1/ 4
55.
09.03 2024
Карлови Вари
ХК Чеське-Будейовіце
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
1/ 8
54.
07.03 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Карлови Вари
5:4*
(1:0, 3:0, 0:4; 1:0)
1/ 8
53.
06.03 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Карлови Вари
4:2
(0:0, 1:2, 3:0)
1/ 8
52.
03.03 2024
Динамо Пардубіце
ХК Чеське-Будейовіце
7:2
(2:0, 4:2, 1:0)
51.
01.03 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Ритіржі Кладно
5:3
(1:0, 2:1, 2:2)
50.
27.02 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Оцеларжи Тржинець
5:2
(2:0, 2:0, 1:2)
49.
25.02 2024
Карлови Вари
ХК Чеське-Будейовіце
0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
48.
22.02 2024
ХК Чеське-Будейовіце
ХК Літвінов
4:7
(0:2, 2:4, 2:1)
47.
18.02 2024
ХК Чеське-Будейовіце
БК Млада Болеслав
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
46.
16.02 2024
Вітковіце Острава
ХК Чеське-Будейовіце
5:7
(1:3, 3:1, 1:3)
45.
14.02 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Комета Брно
1:2
(0:0, 1:2, 0:0)
44.
04.02 2024
Маунтфілд Градець-Кралове
ХК Чеське-Будейовіце
4:0
(2:0, 0:0, 2:0)
43.
02.02 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Шкода Пльзень
4:3
(1:0, 2:1, 1:2)
42.
30.01 2024
Вітковіце Острава
ХК Чеське-Будейовіце
1:2
(1:0, 0:2, 0:0)
41.
28.01 2024
ХК Оломоуц
ХК Чеське-Будейовіце
3:2P
(0:1, 1:1, 1:0; 0:0; 3:1)
40.
26.01 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Спарта Прага
5:3
(0:2, 3:1, 2:0)
39.
23.01 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Динамо Пардубіце
3:4
(2:1, 1:1, 0:2)
38.
21.01 2024
Ритіржі Кладно
ХК Чеське-Будейовіце
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
37.
19.01 2024
Оцеларжи Тржинець
ХК Чеське-Будейовіце
4:3*
(0:2, 3:0, 0:1; 1:0)
36.
17.01 2024
Шкода Пльзень
ХК Чеське-Будейовіце
4:3
(3:1, 1:2, 0:0)
35.
14.01 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Карлови Вари
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
34.
12.01 2024
ХК Літвінов
ХК Чеське-Будейовіце
4:3*
(3:1, 0:2, 0:0; 1:0)
33.
07.01 2024
ХК Чеське-Будейовіце
Білі Тигри Ліберець
1:8
(0:4, 0:1, 1:3)
32.
05.01 2024
БК Млада Болеслав
ХК Чеське-Будейовіце
2:4
(1:1, 1:0, 0:3)
31.
03.01 2024
Білі Тигри Ліберець
ХК Чеське-Будейовіце
4:1
(0:0, 3:0, 1:1)
30.
30.12 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Вітковіце Острава
3:4P
(0:1, 2:1, 1:1; 0:0; 0:1)
29.
28.12 2023
Комета Брно
ХК Чеське-Будейовіце
2:5
(0:0, 1:3, 1:2)
28.
26.12 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Маунтфілд Градець-Кралове
4:2
(0:0, 3:2, 1:0)
27.
20.12 2023
ХК Чеське-Будейовіце
ХК Оломоуц
4:0
(2:0, 0:0, 2:0)
26.
10.12 2023
Спарта Прага
ХК Чеське-Будейовіце
3:2*
(0:1, 1:1, 1:0; 1:0)
25.
08.12 2023
Динамо Пардубіце
ХК Чеське-Будейовіце
4:3*
(1:2, 0:1, 2:0; 1:0)
24.
03.12 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Ритіржі Кладно
6:3
(1:0, 1:1, 4:2)
23.
01.12 2023
Оцеларжи Тржинець
ХК Чеське-Будейовіце
3:2
(3:0, 0:1, 0:1)
22.
26.11 2023
ХК Чеське-Будейовіце
ХК Літвінов
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
21.
24.11 2023
Білі Тигри Ліберець
ХК Чеське-Будейовіце
2:5
(0:1, 1:3, 1:1)
20.
22.11 2023
Карлови Вари
ХК Чеське-Будейовіце
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
19.
19.11 2023
ХК Чеське-Будейовіце
БК Млада Болеслав
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
18.
05.11 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Комета Брно
5:2
(1:0, 2:0, 2:2)
17.
03.11 2023
Маунтфілд Градець-Кралове
ХК Чеське-Будейовіце
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
16.
31.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Шкода Пльзень
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
15.
29.10 2023
ХК Оломоуц
ХК Чеське-Будейовіце
5:2
(1:0, 2:2, 2:0)
14.
27.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Спарта Прага
1:4
(1:3, 0:1, 0:0)
13.
22.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Динамо Пардубіце
4:3*
(0:1, 0:1, 3:1; 1:0)
12.
20.10 2023
Ритіржі Кладно
ХК Чеське-Будейовіце
3:2*
(1:0, 1:1, 0:1; 1:0)
11.
15.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Оцеларжи Тржинець
1:2P
(0:0, 0:1, 1:0; 0:0; 1:2)
10.
13.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Карлови Вари
2:3P
(1:0, 1:0, 0:2; 0:0; 0:2)
9.
08.10 2023
ХК Літвінов
ХК Чеське-Будейовіце
4:3
(2:0, 2:2, 0:1)
8.
05.10 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Білі Тигри Ліберець
3:4*
(1:0, 1:3, 1:0; 0:1)
7.
01.10 2023
БК Млада Болеслав
ХК Чеське-Будейовіце
2:5
(0:1, 0:2, 2:2)
6.
29.09 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Вітковіце Острава
2:1
(0:0, 0:1, 2:0)
5.
27.09 2023
Комета Брно
ХК Чеське-Будейовіце
4:0
(0:0, 3:0, 1:0)
4.
24.09 2023
ХК Чеське-Будейовіце
Маунтфілд Градець-Кралове
2:1*
(0:0, 1:0, 0:1; 1:0)
3.
22.09 2023
Шкода Пльзень
ХК Чеське-Будейовіце
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
2.
17.09 2023
ХК Чеське-Будейовіце
ХК Оломоуц
3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
1.
15.09 2023
Спарта Прага
ХК Чеське-Будейовіце
5:2
(1:0, 3:2, 1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті