Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі) 13 - 14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
SHL (альтернативна/колишня назва: Шведська хокейна ліга, Елітсерія) - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.
Регле Енгельгольм: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
58.
27.03 2024
Регле Енгельгольм
Фер'єстад Карлстад
2:1*
(0:0, 0:1, 1:0; 1:0)
1/ 4
57.
25.03 2024
Регле Енгельгольм
Фер'єстад Карлстад
3:2*
(0:0, 2:1, 0:1; 1:0)
1/ 4
56.
23.03 2024
Фер'єстад Карлстад
Регле Енгельгольм
0:3
(0:2, 0:0, 0:1)
1/ 4
55.
21.03 2024
Фер'єстад Карлстад
Регле Енгельгольм
2:6
(1:0, 0:5, 1:1)
1/ 4
54.
16.03 2024
Тімро ІК
Регле Енгельгольм
2:3
(0:2, 0:1, 2:0)
1/ 8
53.
14.03 2024
Регле Енгельгольм
Тімро ІК
4:1
(0:1, 2:0, 2:0)
1/ 8
52.
12.03 2024
Регле Енгельгольм
МоДо Ерншельдсвік
1:0*
(0:0, 0:0, 0:0; 1:0)
51.
09.03 2024
Регле Енгельгольм
Лінчопінг ХК
5:2
(2:1, 1:0, 2:1)
50.
07.03 2024
Оскарсхамн ІК
Регле Енгельгольм
0:3
(0:0, 0:0, 0:3)
49.
05.03 2024
Регле Енгельгольм
Лександ ІФ
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
48.
02.03 2024
Лулео ХФ
Регле Енгельгольм
1:2P
(0:0, 1:1, 0:0; 0:0; 0:2)
47.
29.02 2024
Шеллефтео АІК
Регле Енгельгольм
3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
46.
27.02 2024
Регле Енгельгольм
ХВ-71 Єнчепінг
4:1
(0:1, 3:0, 1:0)
45.
24.02 2024
Мальме Редгокс
Регле Енгельгольм
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
44.
22.02 2024
Регле Енгельгольм
Фрелунда Гетеборг
3:4*
(0:0, 1:2, 2:1; 0:1)
43.
17.02 2024
Регле Енгельгольм
Фер'єстад Карлстад
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
42.
15.02 2024
Регле Енгельгольм
Еребру ХК
2:3
(1:0, 0:2, 1:1)
41.
03.02 2024
Лінчопінг ХК
Регле Енгельгольм
1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
40.
01.02 2024
Регле Енгельгольм
Векше Лейкерс
1:2
(1:2, 0:0, 0:0)
39.
30.01 2024
Еребру ХК
Регле Енгельгольм
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
38.
27.01 2024
Регле Енгельгольм
Шеллефтео АІК
1:4
(0:1, 0:1, 1:2)
37.
25.01 2024
ХВ-71 Єнчепінг
Регле Енгельгольм
2:1*
(0:1, 1:0, 0:0; 1:0)
36.
20.01 2024
Фер'єстад Карлстад
Регле Енгельгольм
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
35.
18.01 2024
Регле Енгельгольм
Лулео ХФ
1:2*
(0:0, 1:1, 0:0; 0:1)
34.
13.01 2024
Фрелунда Гетеборг
Регле Енгельгольм
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
33.
11.01 2024
Регле Енгельгольм
Тімро ІК
5:1
(1:0, 3:1, 1:0)
32.
08.01 2024
Тімро ІК
Регле Енгельгольм
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
31.
06.01 2024
МоДо Ерншельдсвік
Регле Енгельгольм
1:5
(1:2, 0:0, 0:3)
30.
04.01 2024
Лександ ІФ
Регле Енгельгольм
4:0
(0:0, 0:0, 4:0)
29.
30.12 2023
Регле Енгельгольм
Мальме Редгокс
3:2*
(0:0, 2:1, 0:1; 1:0)
28.
28.12 2023
Регле Енгельгольм
Оскарсхамн ІК
1:4
(0:0, 1:1, 0:3)
27.
26.12 2023
Векше Лейкерс
Регле Енгельгольм
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
26.
19.12 2023
Векше Лейкерс
Регле Енгельгольм
3:4P
(1:1, 1:2, 1:0; 0:0; 0:2)
25.
09.12 2023
Регле Енгельгольм
Лександ ІФ
2:5
(1:1, 1:2, 0:2)
24.
07.12 2023
Шеллефтео АІК
Регле Енгельгольм
4:2
(2:1, 0:0, 2:1)
23.
02.12 2023
Регле Енгельгольм
МоДо Ерншельдсвік
0:2
(0:0, 0:2, 0:0)
22.
30.11 2023
Регле Енгельгольм
Фрелунда Гетеборг
5:4*
(1:3, 1:1, 2:0; 1:0)
21.
28.11 2023
Тімро ІК
Регле Енгельгольм
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
20.
26.11 2023
Мальме Редгокс
Регле Енгельгольм
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
19.
23.11 2023
Регле Енгельгольм
Лінчопінг ХК
4:3P
(3:0, 0:2, 0:1; 0:0; 1:0)
18.
18.11 2023
Оскарсхамн ІК
Регле Енгельгольм
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
17.
16.11 2023
Регле Енгельгольм
ХВ-71 Єнчепінг
5:4P
(0:2, 2:2, 2:0; 0:0; 1:0)
16.
04.11 2023
Лулео ХФ
Регле Енгельгольм
3:5
(2:1, 0:1, 1:3)
15.
02.11 2023
Регле Енгельгольм
Еребру ХК
4:5P
(2:1, 1:1, 1:2; 0:0; 0:1)
14.
28.10 2023
Регле Енгельгольм
Фер'єстад Карлстад
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
13.
24.10 2023
Лінчопінг ХК
Регле Енгельгольм
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
12.
21.10 2023
Регле Енгельгольм
Тімро ІК
2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
11.
19.10 2023
Регле Енгельгольм
Шеллефтео АІК
3:6
(3:0, 0:3, 0:3)
10.
14.10 2023
Фер'єстад Карлстад
Регле Енгельгольм
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
9.
12.10 2023
ХВ-71 Єнчепінг
Регле Енгельгольм
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
8.
07.10 2023
Регле Енгельгольм
Оскарсхамн ІК
5:2
(0:1, 2:1, 3:0)
7.
05.10 2023
Регле Енгельгольм
Лулео ХФ
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
6.
30.09 2023
Фрелунда Гетеборг
Регле Енгельгольм
8:2
(3:0, 2:2, 3:0)
5.
28.09 2023
МоДо Ерншельдсвік
Регле Енгельгольм
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
4.
23.09 2023
Регле Енгельгольм
Векше Лейкерс
3:1
(2:0, 1:1, 0:0)
3.
21.09 2023
Лександ ІФ
Регле Енгельгольм
4:1
(1:1, 0:0, 3:0)
2.
16.09 2023
Еребру ХК
Регле Енгельгольм
2:1P
(0:0, 0:0, 1:1; 0:0; 3:2)
1.
14.09 2023
Регле Енгельгольм
Мальме Редгокс
3:2
(0:0, 1:2, 2:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті