Героям Слава!

Хокей. Швеція. ЕлітСерія 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 12.03.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Лулео ХФ52306412150-972.8-1.8  1.0106
2.Регле Енгельгольм52257317147-1222.7-2.3  0.492
3.Фер'єстад Карлстад52256516172-1443.2-2.7  0.592
4.Шеллефтео АІК52274120147-1212.8-2.3  0.590
5.ХВ-71 Єнчепінг52246517154-1272.9-2.4  0.589
6.Юргорден Стокгольм52245617135-1342.5-2.5  0.188
7.Фрелунда Гетеборг52254221153-1252.9-2.4  0.585
8.Еребру ХК52262321136-1322.6-2.5  0.185
9.Мальме Редгокс52214621127-1282.4-2.4  0.177
10.Векше Лейкерс52204226126-1432.4-2.7 -0.370
11.Лінчопінг ХК521461121117-1332.2-2.5 -0.365
12.Брюнес Євле52138526128-1662.4-3.1 -0.860
13.Лександ ІФ52132631113-1632.2-3.1 -0.949
14.Оскарсхамн ІК52103831108-1782.1-3.3 -1.244

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  6 : у Плей-офф
  7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)
 13 - 14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.

ПРОДАЖ

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
36451.9%29.7%18.4%  
Чемпіонат Швеції з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.152.922.230.69  
 56.7%43.3%   
Чемпіонат Швеції з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.151.541.741.86  
 29.9%33.9%36.2%  
Чемпіонат Швеції з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
61.3% · 38.7%39% · 61%22.2% · 77.8%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 14.09.2019 - 12.03.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 12.03 2020Брюнес ЄвлеЕребру ХК1:6 (0:1,  0:2,  1:3)
 Фрелунда ГетеборгЮргорден Стокгольм3:2*(2:0,  0:0,  0:2;  1:0)
 Лександ ІФХВ-71 Єнчепінг5:2 (0:1,  3:1,  2:0)
 Лінчопінг ХКОскарсхамн ІК3:1 (1:0,  0:0,  2:1)
 Лулео ХФШеллефтео АІК3:0 (0:0,  2:0,  1:0)
 Регле ЕнгельгольмМальме Редгокс5:2 (0:2,  2:0,  3:0)
 Векше ЛейкерсФер'єстад Карлстад4:7 (0:4,  2:2,  2:1)
 10.03 2020Юргорден СтокгольмРегле Енгельгольм3:2 (2:1,  1:1,  0:0)
 Фер'єстад КарлстадЛінчопінг ХК2:4 (1:1,  0:2,  1:1)
 ХВ-71 ЄнчепінгЛулео ХФ2:1 (1:0,  0:0,  1:1)
 Мальме РедгоксФрелунда Гетеборг0:3 (0:1,  0:0,  0:2)
 Еребру ХКЛександ ІФ4:0 (1:0,  1:0,  2:0)
 Оскарсхамн ІКБрюнес Євле5:4 (1:2,  4:0,  0:2)
 Шеллефтео АІКВекше Лейкерс2:3P(1:1,  0:1,  1:0;  0:0;  0:1)
 07.03 2020Фер'єстад КарлстадЮргорден Стокгольм4:1 (2:1,  1:0,  1:0)
 Лулео ХФЕребру ХК3:2*(1:0,  0:1,  1:1;  1:0)
 Оскарсхамн ІКРегле Енгельгольм1:2 (0:1,  1:1,  0:0)
 Брюнес ЄвлеЛександ ІФ5:4P(0:1,  2:2,  2:1;  0:0;  1:0)
 Фрелунда ГетеборгХВ-71 Єнчепінг3:4P(0:0,  1:1,  2:2;  0:0;  0:1)
 Лінчопінг ХКШеллефтео АІК4:3 (2:2,  2:0,  0:1)
 Мальме РедгоксВекше Лейкерс5:4 (2:0,  0:1,  3:3)
 05.03 2020Юргорден СтокгольмЛулео ХФ3:2*(0:0,  1:1,  1:1;  1:0)
 ХВ-71 ЄнчепінгОскарсхамн ІК5:3 (2:2,  1:1,  2:0)
 Лександ ІФФер'єстад Карлстад1:2*(1:1,  0:0,  0:0;  0:1)
 Еребру ХКЛінчопінг ХК3:0 (1:0,  0:0,  2:0)
 Регле ЕнгельгольмБрюнес Євле6:4 (2:1,  3:1,  1:2)
 Шеллефтео АІКМальме Редгокс3:0 (0:0,  0:0,  3:0)
 Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг3:2 (0:0,  2:0,  1:2)
 03.03 2020Брюнес ЄвлеВекше Лейкерс0:1 (0:0,  0:1,  0:0)
 Фер'єстад КарлстадХВ-71 Єнчепінг1:2 (0:2,  0:0,  1:0)
 Фрелунда ГетеборгШеллефтео АІК1:0 (1:0,  0:0,  0:0)
 Лінчопінг ХКЮргорден Стокгольм2:3*(0:0,  1:2,  1:0;  0:1)
 Лулео ХФРегле Енгельгольм3:0 (0:0,  2:0,  1:0)
 Мальме РедгоксЛександ ІФ3:2P(1:2,  0:0,  1:0;  0:0;  1:0)
 Оскарсхамн ІКЕребру ХК1:2P(0:1,  0:0,  1:0;  0:0;  0:1)
 29.02 2020ХВ-71 ЄнчепінгБрюнес Євле5:6*(0:1,  4:2,  1:2;  0:1)
 Регле ЕнгельгольмЛінчопінг ХК3:2P(1:0,  1:1,  0:1;  0:0;  1:0)
 Шеллефтео АІКЛександ ІФ8:2 (3:2,  3:0,  2:0)
 Векше ЛейкерсЕребру ХК4:1 (0:1,  2:0,  2:0)
 Юргорден СтокгольмОскарсхамн ІК5:4 (2:2,  2:1,  1:1)
 Лулео ХФФрелунда Гетеборг4:1 (2:0,  1:0,  1:1)
 Мальме РедгоксФер'єстад Карлстад3:1 (1:1,  1:0,  1:0)
 27.02 2020Брюнес ЄвлеШеллефтео АІК3:5 (3:1,  0:2,  0:2)
 Фер'єстад КарлстадРегле Енгельгольм3:2 (0:0,  1:1,  2:1)
 ХВ-71 ЄнчепінгЮргорден Стокгольм7:1 (1:0,  2:0,  4:1)
 Лександ ІФВекше Лейкерс4:1 (1:1,  1:0,  2:0)
 Лінчопінг ХКФрелунда Гетеборг1:2P(1:0,  0:0,  0:1;  0:0;  0:1)
 Лулео ХФОскарсхамн ІК4:3*(1:1,  1:1,  1:1;  1:0)
 Еребру ХКМальме Редгокс0:2 (0:0,  0:1,  0:1)
 25.02 2020Фрелунда ГетеборгЛександ ІФ2:5 (0:1,  1:1,  1:3)
 Юргорден СтокгольмБрюнес Євле3:2 (2:1,  0:0,  1:1)
 Мальме РедгоксЛінчопінг ХК3:4*(1:2,  2:1,  0:0;  0:1)
 Оскарсхамн ІКФер'єстад Карлстад3:4*(1:2,  1:1,  1:0;  0:1)
 Регле ЕнгельгольмЕребру ХК3:0 (0:0,  2:0,  1:0)
 Шеллефтео АІКХВ-71 Єнчепінг2:1 (0:0,  2:0,  0:1)
 Векше ЛейкерсЛулео ХФ1:3 (0:2,  0:0,  1:1)
 22.02 2020Лександ ІФОскарсхамн ІК3:0 (2:0,  1:0,  0:0)
 Еребру ХКЮргорден Стокгольм5:2 (2:0,  1:1,  2:1)
 Шеллефтео АІКРегле Енгельгольм4:3 (0:0,  2:2,  2:1)
 Векше ЛейкерсЛінчопінг ХК2:1 (1:0,  1:1,  0:0)
 Брюнес ЄвлеФрелунда Гетеборг4:2 (1:1,  2:0,  1:1)
 ХВ-71 ЄнчепінгМальме Редгокс3:2 (0:0,  1:0,  2:2)
 Лулео ХФФер'єстад Карлстад4:1 (1:0,  1:0,  2:1)
 20.02 2020Юргорден СтокгольмЛександ ІФ5:2 (2:1,  2:1,  1:0)
 Фер'єстад КарлстадФрелунда Гетеборг5:2 (1:0,  2:1,  2:1)
 ХВ-71 ЄнчепінгЕребру ХК3:2 (1:0,  0:1,  2:1)
 Лінчопінг ХКЛулео ХФ3:2*(0:0,  1:1,  1:1;  1:0)
 Оскарсхамн ІКШеллефтео АІК3:4*(0:1,  1:1,  2:1;  0:1)
 Регле ЕнгельгольмВекше Лейкерс5:1 (2:0,  0:1,  3:0)
 18.02 2020Брюнес ЄвлеЛінчопінг ХК2:3*(0:0,  1:0,  1:2;  0:1)
 Фрелунда ГетеборгОскарсхамн ІК5:1 (2:0,  1:0,  2:1)
 Лександ ІФРегле Енгельгольм2:5 (1:1,  1:1,  0:3)
 Лулео ХФМальме Редгокс4:3 (1:0,  1:3,  2:0)
 Еребру ХКФер'єстад Карлстад3:4*(1:0,  0:1,  2:2;  0:1)
 Шеллефтео АІКЮргорден Стокгольм3:0 (2:0,  1:0,  0:0)
 Векше ЛейкерсХВ-71 Єнчепінг5:1 (2:1,  3:0,  0:0)
 15.02 2020Фер'єстад КарлстадБрюнес Євле5:2 (0:0,  1:1,  4:1)
 Лінчопінг ХКХВ-71 Єнчепінг2:4 (2:1,  0:1,  0:2)
 Мальме РедгоксЮргорден Стокгольм5:1 (1:1,  2:0,  2:0)
 Еребру ХКШеллефтео АІК2:4 (1:0,  0:1,  1:3)
 Лександ ІФЛулео ХФ0:3 (0:1,  0:1,  0:1)
 Оскарсхамн ІКВекше Лейкерс3:5 (0:2,  1:0,  2:3)
 Регле ЕнгельгольмФрелунда Гетеборг4:3 (0:0,  2:0,  2:3)
 14.02 2020Фер'єстад КарлстадШеллефтео АІК0:3 (0:2,  0:0,  0:1)
 13.02 2020Брюнес ЄвлеЛулео ХФ5:1 (1:0,  1:0,  3:1)
 Юргорден СтокгольмВекше Лейкерс4:1 (1:0,  1:0,  2:1)
 Фрелунда ГетеборгЕребру ХК5:3 (2:0,  2:1,  1:2)
 ХВ-71 ЄнчепінгРегле Енгельгольм3:5 (0:1,  2:2,  1:2)
 Лінчопінг ХКЛександ ІФ2:1 (0:1,  2:0,  0:0)
 Оскарсхамн ІКМальме Редгокс3:4P(0:1,  2:2,  1:0;  0:0;  0:1)
 11.02 2020Брюнес ЄвлеХВ-71 Єнчепінг4:3P(1:0,  0:2,  2:1;  0:0;  1:0)
 Юргорден СтокгольмФер'єстад Карлстад5:4P(0:2,  2:1,  2:1;  0:0;  1:0)
 Фрелунда ГетеборгЛінчопінг ХК1:3 (1:1,  0:1,  0:1)
 Лександ ІФМальме Редгокс2:3 (1:1,  1:0,  0:2)
 Еребру ХКОскарсхамн ІК4:2 (0:1,  3:0,  1:1)
 Шеллефтео АІКЛулео ХФ4:1 (1:0,  1:0,  2:1)
 Векше ЛейкерсРегле Енгельгольм0:4 (0:1,  0:1,  0:2)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

П'ятниця
02.12.2022
20:17:33 UTC