Героям Слава!

Хокей. Швеція. ЕлітСерія 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 24.04.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Векше ЛейкерсШеллефтео АІК4-1   3:2*    1:0     2:3*    4:1     3:0  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг4-2   6:2     2:4     0:1     2:0     3:2     2:1* 
Шеллефтео АІКЕребру ХК4-2   2:5     2:3*    3:0     1:0     3:2*    1:0  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Векше ЛейкерсЛулео ХФ4-3   2:0     0:1     7:2     3:2*    0:1     1:2     2:1  
Еребру ХКТімро ІК4-3   4:1     4:3     3:4*    4:2     2:3*    3:4     3:2  
Шеллефтео АІКРегле Енгельгольм4-2   2:3     2:0     5:0     2:5     3:2*    5:1  
Фер'єстад КарлстадФрелунда Гетеборг3-4   3:2     2:3     3:1     0:5     1:2     4:2     1:3  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Лулео ХФОскарсхамн ІК2-1   5:4     3:4*    3:2* 
Регле ЕнгельгольмЛександ ІФ2-1   1:2*    3:2     4:2  
Стикові матчіСеріяРезультати
Брюнес ЄвлеМальме Редгокс1-4   2:5     2:5     3:4     4:3*    0:1  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Векше Лейкерс52277711152-1072.8-2.0  0.8102
2.Шеллефтео АІК52276613161-1163.1-2.2  0.999
3.Фер'єстад Карлстад52247417150-1382.8-2.6  0.290
4.Еребру ХК52217618152-1402.8-2.6  0.283
5.Тімро ІК52226321134-1282.5-2.4  0.181
6.Фрелунда Гетеборг52215818139-1362.6-2.5  0.181
7.Оскарсхамн ІК52208222164-1573.0-3.0  0.078
8.Лександ ІФ52225124129-1362.4-2.6 -0.277
9.Регле Енгельгольм52178522144-1562.7-2.9 -0.272
10.Лулео ХФ52184921117-1232.2-2.3 -0.271
11.ХВ-71 Єнчепінг52157921135-1502.5-2.7 -0.268
12.Лінчопінг ХК521641121131-1612.5-3.0 -0.567
13.Брюнес Євле52164626132-1712.5-3.2 -0.762
14.Мальме Редгокс52146725131-1522.4-2.9 -0.461

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  6 : у Плей-офф
  7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)
 13 - 14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
41942.2%34.6%23.2%  
Чемпіонат Швеції з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.162.762.400.36  
 53.6%46.4%   
Чемпіонат Швеції з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.161.521.831.81  
 29.5%35.4%35.1%  
Чемпіонат Швеції з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
57.5% · 42.5%40.3% · 59.7%27.2% · 72.8%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 17.09.2022 - 24.04.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 24.04 2023Векше ЛейкерсШеллефтео АІК3:0 (0:0,  1:0,  2:0)Фінал
 22.04 2023Шеллефтео АІКВекше Лейкерс1:4 (0:2,  1:1,  0:1)Фінал
 20.04 2023Векше ЛейкерсШеллефтео АІК2:3*(0:0,  0:0,  2:2;  0:1)Фінал
 17.04 2023Шеллефтео АІКВекше Лейкерс0:1 (0:1,  0:0,  0:0)Фінал
 15.04 2023Векше ЛейкерсШеллефтео АІК3:2*(0:2,  2:0,  0:0;  1:0)Фінал
 11.04 2023Еребру ХКШеллефтео АІК0:1 (0:0,  0:1,  0:0)1/ 2
 10.04 2023Фрелунда ГетеборгВекше Лейкерс1:2*(0:0,  1:0,  0:1;  0:1)1/ 2
 09.04 2023Шеллефтео АІКЕребру ХК3:2*(1:1,  1:1,  0:0;  1:0)1/ 2
 08.04 2023Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг3:2 (1:1,  0:1,  2:0)1/ 2
 07.04 2023Еребру ХКШеллефтео АІК0:1 (0:0,  0:1,  0:0)1/ 2
 06.04 2023Фрелунда ГетеборгВекше Лейкерс0:2 (0:1,  0:1,  0:0)1/ 2
 05.04 2023Шеллефтео АІКЕребру ХК3:0 (0:0,  2:0,  1:0)1/ 2
 04.04 2023Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг0:1 (0:1,  0:0,  0:0)1/ 2
 03.04 2023Еребру ХКШеллефтео АІК3:2*(2:0,  0:0,  0:2;  1:0)1/ 2
 02.04 2023Фрелунда ГетеборгВекше Лейкерс4:2 (0:1,  2:1,  2:0)1/ 2
 01.04 2023Шеллефтео АІКЕребру ХК2:5 (1:1,  1:1,  0:3)1/ 2
 31.03 2023Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг6:2 (1:1,  1:1,  4:0)1/ 2
 29.03 2023Фер'єстад КарлстадФрелунда Гетеборг1:3 (0:2,  1:0,  0:1)1/ 4
 Еребру ХКТімро ІК3:2 (1:0,  2:0,  0:2)1/ 4
 28.03 2023Векше ЛейкерсЛулео ХФ2:1 (1:1,  1:0,  0:0)1/ 4
 27.03 2023Фрелунда ГетеборгФер'єстад Карлстад2:4 (0:1,  1:1,  1:2)1/ 4
 Тімро ІКЕребру ХК4:3 (1:1,  1:1,  2:1)1/ 4
 26.03 2023Лулео ХФВекше Лейкерс2:1 (2:1,  0:0,  0:0)1/ 4
 Регле ЕнгельгольмШеллефтео АІК1:5 (0:1,  1:1,  0:3)1/ 4
 25.03 2023Фер'єстад КарлстадФрелунда Гетеборг1:2 (1:0,  0:1,  0:1)1/ 4
 Еребру ХКТімро ІК2:3*(1:1,  1:0,  0:1;  0:1)1/ 4
 24.03 2023Шеллефтео АІКРегле Енгельгольм3:2*(0:1,  0:1,  2:0;  1:0)1/ 4
 Векше ЛейкерсЛулео ХФ0:1 (0:0,  0:0,  0:1)1/ 4
 23.03 2023Брюнес ЄвлеМальме Редгокс0:1 (0:0,  0:0,  0:1)СМ
 Фрелунда ГетеборгФер'єстад Карлстад5:0 (1:0,  2:0,  2:0)1/ 4
 Тімро ІКЕребру ХК2:4 (1:2,  1:2,  0:0)1/ 4
 22.03 2023Лулео ХФВекше Лейкерс2:3*(0:0,  2:1,  0:1;  0:1)1/ 4
 Регле ЕнгельгольмШеллефтео АІК5:2 (1:1,  1:1,  3:0)1/ 4
 21.03 2023Мальме РедгоксБрюнес Євле3:4*(1:3,  2:0,  0:0;  0:1)СМ
 Фер'єстад КарлстадФрелунда Гетеборг3:1 (0:1,  2:0,  1:0)1/ 4
 Еребру ХКТімро ІК3:4*(1:1,  2:0,  0:2;  0:1)1/ 4
 20.03 2023Шеллефтео АІКРегле Енгельгольм5:0 (2:0,  0:0,  3:0)1/ 4
 Векше ЛейкерсЛулео ХФ7:2 (0:0,  3:1,  4:1)1/ 4
 19.03 2023Фрелунда ГетеборгФер'єстад Карлстад3:2 (0:1,  2:0,  1:1)1/ 4
 Тімро ІКЕребру ХК3:4 (1:0,  1:2,  1:2)1/ 4
 18.03 2023Брюнес ЄвлеМальме Редгокс3:4 (1:0,  1:3,  1:1)СМ
 Лулео ХФВекше Лейкерс1:0 (0:0,  1:0,  0:0)1/ 4
 Регле ЕнгельгольмШеллефтео АІК0:2 (0:0,  0:0,  0:2)1/ 4
 17.03 2023Фер'єстад КарлстадФрелунда Гетеборг3:2 (1:1,  1:1,  1:0)1/ 4
 Еребру ХКТімро ІК4:1 (2:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 16.03 2023Мальме РедгоксБрюнес Євле5:2 (2:2,  1:0,  2:0)СМ
 Шеллефтео АІКРегле Енгельгольм2:3 (0:1,  1:0,  1:2)1/ 4
 Векше ЛейкерсЛулео ХФ2:0 (0:0,  1:0,  1:0)1/ 4
 14.03 2023Брюнес ЄвлеМальме Редгокс2:5 (1:1,  1:2,  0:2)СМ
 Лександ ІФРегле Енгельгольм2:4 (1:2,  0:1,  1:1)1/ 8
 Оскарсхамн ІКЛулео ХФ2:3*(1:1,  0:1,  1:0;  0:1)1/ 8
 13.03 2023Лександ ІФРегле Енгельгольм2:3 (2:1,  0:1,  0:1)1/ 8
 Оскарсхамн ІКЛулео ХФ4:3*(1:2,  1:1,  1:0;  1:0)1/ 8
 11.03 2023Лулео ХФОскарсхамн ІК5:4 (1:2,  4:1,  0:1)1/ 8
 Регле ЕнгельгольмЛександ ІФ1:2*(0:1,  1:0,  0:0;  0:1)1/ 8
 09.03 2023Брюнес ЄвлеВекше Лейкерс0:5 (0:2,  0:1,  0:2)
 Фрелунда ГетеборгФер'єстад Карлстад0:2 (0:0,  0:0,  0:2)
 Лінчопінг ХКЛександ ІФ2:5 (0:1,  0:1,  2:3)
 Лулео ХФМальме Редгокс1:3 (0:0,  1:2,  0:1)
 Оскарсхамн ІКХВ-71 Єнчепінг1:4 (0:0,  0:2,  1:2)
 Регле ЕнгельгольмТімро ІК1:2 (0:1,  0:0,  1:1)
 Шеллефтео АІКЕребру ХК3:2 (1:0,  2:1,  0:1)
 07.03 2023Фер'єстад КарлстадЛулео ХФ4:3P(0:2,  1:0,  2:1;  0:0;  1:0)
 Фрелунда ГетеборгОскарсхамн ІК5:2 (2:1,  2:1,  1:0)
 ХВ-71 ЄнчепінгШеллефтео АІК3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 Мальме РедгоксЛександ ІФ4:1 (1:0,  1:0,  2:1)
 Еребру ХКРегле Енгельгольм4:3 (2:2,  1:0,  1:1)
 Тімро ІКБрюнес Євле4:0 (0:0,  1:0,  3:0)
 Векше ЛейкерсЛінчопінг ХК2:1 (0:0,  0:1,  2:0)
 04.03 2023Брюнес ЄвлеХВ-71 Єнчепінг5:3 (3:1,  1:1,  1:1)
 Лулео ХФЕребру ХК1:2*(1:0,  0:1,  0:0;  0:1)
 Оскарсхамн ІКТімро ІК4:3 (0:0,  3:2,  1:1)
 Регле ЕнгельгольмВекше Лейкерс4:1 (2:0,  0:0,  2:1)
 Лександ ІФФрелунда Гетеборг0:4 (0:1,  0:0,  0:3)
 Мальме РедгоксЛінчопінг ХК4:3P(1:2,  1:1,  1:0;  0:0;  2:1)
 Шеллефтео АІКФер'єстад Карлстад0:1 (0:1,  0:0,  0:0)
 02.03 2023Брюнес ЄвлеЕребру ХК2:3*(0:1,  1:1,  1:0;  0:1)
 Фрелунда ГетеборгМальме Редгокс2:3*(0:0,  0:0,  2:2;  0:1)
 Лександ ІФХВ-71 Єнчепінг2:3*(1:0,  1:2,  0:0;  0:1)
 Лінчопінг ХКТімро ІК1:2 (1:1,  0:1,  0:0)
 Регле ЕнгельгольмФер'єстад Карлстад2:4 (1:1,  1:2,  0:1)
 Шеллефтео АІКЛулео ХФ1:2*(1:0,  0:1,  0:0;  0:1)
 Векше ЛейкерсОскарсхамн ІК3:0 (1:0,  2:0,  0:0)
 28.02 2023Фер'єстад КарлстадЛінчопінг ХК6:2 (2:1,  2:0,  2:1)
 Фрелунда ГетеборгШеллефтео АІК0:2 (0:1,  0:1,  0:0)
 ХВ-71 ЄнчепінгРегле Енгельгольм5:2 (1:0,  2:1,  2:1)
 Лулео ХФБрюнес Євле4:1 (1:0,  2:1,  1:0)
 Еребру ХКВекше Лейкерс2:3*(0:1,  0:1,  2:0;  0:1)
 Оскарсхамн ІКМальме Редгокс0:2 (0:1,  0:0,  0:1)
 Тімро ІКЛександ ІФ4:1 (2:0,  1:1,  1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Середа
29.05.2024
12:59:37 UTC