Героям Слава!

Хокей. Швеція. ЕлітСерія 2020-2021

Турнірна таблиця станом на 10.05.2021

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Векше ЛейкерсРегле Енгельгольм4-1   2:1     3:2*    1:5     3:2*    6:2  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Векше ЛейкерсЕребру ХК3-2   3:2*    0:1     1:0     2:3     3:1  
Регле ЕнгельгольмШеллефтео АІК3-2   3:2     2:1     1:4     1:2*    4:0  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Векше ЛейкерсФер'єстад Карлстад4-0   4:3*    5:4     3:0     4:3* 
Регле ЕнгельгольмФрелунда Гетеборг4-0   4:0     5:2     5:0     6:1  
Шеллефтео АІКЛулео ХФ4-3   3:2*    2:3     0:1     4:1     1:5     4:3     3:1  
Лександ ІФЕребру ХК0-4   1:6     1:2     1:7     1:2* 
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Юргорден СтокгольмФрелунда Гетеборг1-2   1:3     7:2     0:4  
Мальме РедгоксФер'єстад Карлстад0-2   1:3     4:5* 
Перехідні матчіСеріяРезультати
Брюнес ЄвлеХВ-71 Єнчепінг4-1   2:1*    2:1     1:2     4:1     3:2* 
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Векше Лейкерс52277711150-1112.8-2.0  0.8102
2.Регле Енгельгольм52274912161-1203.1-2.2  0.998
3.Лександ ІФ52257515154-1332.9-2.5  0.494
4.Шеллефтео АІК52248515153-1202.8-2.2  0.693
5.Лулео ХФ52244816149-1272.8-2.4  0.488
6.Еребру ХК52254419154-1422.9-2.7  0.287
7.Фрелунда Гетеборг52271123132-1312.5-2.5  0.084
8.Фер'єстад Карлстад521811518153-1422.8-2.7  0.281
9.Мальме Редгокс52194227120-1512.3-2.9 -0.667
10.Юргорден Стокгольм52175426138-1502.6-2.8 -0.265
11.Оскарсхамн ІК52182527142-1622.7-3.0 -0.363
12.Лінчопінг ХК52174328131-1642.5-3.1 -0.762
13.Брюнес Євле52144727130-1742.4-3.2 -0.857
14.ХВ-71 Єнчепінг52125530126-1662.3-3.1 -0.851

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 6 : у Плей-офф
7 -10 : у Плей-офф (стикові матчі)
13 -14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
40846.6%33.6%19.8%  
Чемпіонат Швеції з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.272.832.440.38  
 53.6%46.4%   
Чемпіонат Швеції з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.271.511.901.86  
 28.8%36%35.2%  
Чемпіонат Швеції з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
59.3% · 40.7%41.2% · 58.8%28.2% · 71.8%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 19.09.2020 - 10.05.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 10.05 2021Векше ЛейкерсРегле Енгельгольм6:2 (0:1,  1:0,  5:1)Фінал
 08.05 2021Регле ЕнгельгольмВекше Лейкерс2:3*(0:1,  2:0,  0:1;  0:1)Фінал
 06.05 2021Регле ЕнгельгольмВекше Лейкерс5:1 (2:0,  1:0,  2:1)Фінал
 03.05 2021Векше ЛейкерсРегле Енгельгольм3:2*(0:1,  1:1,  1:0;  1:0)Фінал
 01.05 2021Векше ЛейкерсРегле Енгельгольм2:1 (1:0,  0:1,  1:0)Фінал
 29.04 2021Векше ЛейкерсЕребру ХК3:1 (2:0,  0:0,  1:1)1/ 2
 Регле ЕнгельгольмШеллефтео АІК4:0 (0:0,  1:0,  3:0)1/ 2
 27.04 2021Шеллефтео АІКРегле Енгельгольм2:1*(0:0,  1:1,  0:0;  1:0)1/ 2
 Еребру ХКВекше Лейкерс3:2 (1:0,  1:0,  1:2)1/ 2
 26.04 2021Шеллефтео АІКРегле Енгельгольм4:1 (2:0,  0:1,  2:0)1/ 2
 25.04 2021Еребру ХКВекше Лейкерс0:1 (0:1,  0:0,  0:0)1/ 2
 24.04 2021Регле ЕнгельгольмШеллефтео АІК2:1 (1:1,  0:0,  1:0)1/ 2
 23.04 2021Векше ЛейкерсЕребру ХК0:1 (0:0,  0:0,  0:1)1/ 2
 Регле ЕнгельгольмШеллефтео АІК3:2 (2:0,  0:0,  1:2)1/ 2
 22.04 2021Векше ЛейкерсЕребру ХК3:2*(1:2,  1:0,  0:0;  1:0)1/ 2
 20.04 2021Шеллефтео АІКЛулео ХФ3:1 (2:0,  0:0,  1:1)1/ 4
 19.04 2021Лулео ХФШеллефтео АІК3:4 (1:0,  1:2,  1:2)1/ 4
 18.04 2021Брюнес ЄвлеХВ-71 Єнчепінг3:2*(0:0,  1:2,  1:0;  1:0)ПМ
 17.04 2021Шеллефтео АІКЛулео ХФ1:5 (0:2,  1:2,  0:1)1/ 4
 15.04 2021ХВ-71 ЄнчепінгБрюнес Євле1:4 (0:1,  0:1,  1:2)ПМ
 Лулео ХФШеллефтео АІК1:4 (1:0,  0:3,  0:1)1/ 4
 Еребру ХКЛександ ІФ2:1*(0:0,  0:0,  1:1;  1:0)1/ 4
 14.04 2021Лулео ХФШеллефтео АІК1:0 (0:0,  0:0,  1:0)1/ 4
 Фер'єстад КарлстадВекше Лейкерс3:4*(1:2,  2:1,  0:0;  0:1)1/ 4
 Фрелунда ГетеборгРегле Енгельгольм1:6 (0:2,  1:2,  0:2)1/ 4
 Еребру ХКЛександ ІФ7:1 (1:0,  4:1,  2:0)1/ 4
 13.04 2021Фер'єстад КарлстадВекше Лейкерс0:3 (0:1,  0:0,  0:2)1/ 4
 Фрелунда ГетеборгРегле Енгельгольм0:5 (0:3,  0:1,  0:1)1/ 4
 12.04 2021Брюнес ЄвлеХВ-71 Єнчепінг1:2 (0:0,  1:1,  0:1)ПМ
 Лександ ІФЕребру ХК1:2 (0:0,  1:2,  0:0)1/ 4
 Шеллефтео АІКЛулео ХФ2:3 (0:0,  1:2,  1:1)1/ 4
 11.04 2021Векше ЛейкерсФер'єстад Карлстад5:4 (0:1,  3:2,  2:1)1/ 4
 Лександ ІФЕребру ХК1:6 (1:1,  0:2,  0:3)1/ 4
 Регле ЕнгельгольмФрелунда Гетеборг5:2 (0:0,  2:1,  3:1)1/ 4
 Шеллефтео АІКЛулео ХФ3:2*(2:1,  0:0,  0:1;  1:0)1/ 4
 10.04 2021Векше ЛейкерсФер'єстад Карлстад4:3*(2:2,  0:0,  1:1;  1:0)1/ 4
 Регле ЕнгельгольмФрелунда Гетеборг4:0 (0:0,  2:0,  2:0)1/ 4
 09.04 2021ХВ-71 ЄнчепінгБрюнес Євле1:2 (0:0,  1:2,  0:0)ПМ
 08.04 2021Фрелунда ГетеборгЮргорден Стокгольм4:0 (0:0,  1:0,  3:0)1/ 8
 07.04 2021Фер'єстад КарлстадМальме Редгокс5:4*(2:2,  1:0,  1:2;  1:0)1/ 8
 Фрелунда ГетеборгЮргорден Стокгольм2:7 (0:2,  2:4,  0:1)1/ 8
 06.04 2021Брюнес ЄвлеХВ-71 Єнчепінг2:1*(0:0,  1:0,  0:1;  1:0)ПМ
 05.04 2021Мальме РедгоксФер'єстад Карлстад1:3 (0:2,  1:0,  0:1)1/ 8
 Юргорден СтокгольмФрелунда Гетеборг1:3 (1:0,  0:2,  0:1)1/ 8
 03.04 2021Мальме РедгоксВекше Лейкерс3:5 (1:0,  1:2,  1:3)
 Оскарсхамн ІКБрюнес Євле4:3 (1:1,  3:2,  0:0)
 ХВ-71 ЄнчепінгЛінчопінг ХК5:3 (2:0,  1:1,  2:2)
 Еребру ХКФер'єстад Карлстад2:3 (0:1,  0:1,  2:1)
 02.04 2021Фрелунда ГетеборгВекше Лейкерс2:1 (1:0,  1:0,  0:1)
 01.04 2021Брюнес ЄвлеФер'єстад Карлстад1:4 (0:0,  1:1,  0:3)
 31.03 2021Брюнес ЄвлеВекше Лейкерс1:5 (0:1,  0:3,  1:1)
 Фер'єстад КарлстадМальме Редгокс1:2 (0:1,  0:1,  1:0)
 29.03 2021Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг3:2 (1:1,  1:0,  1:1)
 Лександ ІФМальме Редгокс4:1 (2:1,  1:0,  1:0)
 Лінчопінг ХКЛулео ХФ1:7 (0:0,  1:6,  0:1)
 Фер'єстад КарлстадШеллефтео АІК4:3*(1:0,  1:0,  1:3;  1:0)
 28.03 2021Еребру ХКМальме Редгокс3:2 (2:0,  0:1,  1:1)
 27.03 2021Регле ЕнгельгольмВекше Лейкерс4:1 (2:0,  1:1,  1:0)
 ХВ-71 ЄнчепінгЛулео ХФ2:3 (0:2,  2:1,  0:0)
 Юргорден СтокгольмФер'єстад Карлстад3:5 (0:1,  2:1,  1:3)
 26.03 2021Шеллефтео АІКМальме Редгокс6:1 (1:0,  3:0,  2:1)
 25.03 2021Оскарсхамн ІКХВ-71 Єнчепінг7:0 (1:0,  4:0,  2:0)
 Регле ЕнгельгольмЛександ ІФ1:3 (1:2,  0:1,  0:0)
 Юргорден СтокгольмЛінчопінг ХК2:3 (0:0,  1:2,  1:1)
 24.03 2021Лулео ХФМальме Редгокс3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 23.03 2021ХВ-71 ЄнчепінгЛександ ІФ0:6 (0:1,  0:1,  0:4)
 22.03 2021Мальме РедгоксОскарсхамн ІК2:3*(0:0,  1:1,  1:1;  0:1)
* - після овертайму

Дата сторінки:

Середа
25.05.2022
07:43:14 UTC