Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 8 : у Плей-офф 11 - 12 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
403
40.2%
36.5%
23.3%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
5.02
2.62
2.40
0.22
52.2%
47.8%
Тотал
Період 1
Період 2
Період 3
5.02
1.53
1.78
1.71
30.5%
35.5%
34.0%
Більше / Менше
4.5
5.5
6.5
54.8% · 45.2%
39.2% · 60.8%
24.3% · 75.7%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 14.09.2013 - 21.04.2014
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
21.04 2014
Фер'єстад Карлстад
Шеллефтео АІК
0:3
(0:0, 0:0, 0:3)
Фінал
19.04 2014
Шеллефтео АІК
Фер'єстад Карлстад
8:1
(3:1, 2:0, 3:0)
Фінал
17.04 2014
Фер'єстад Карлстад
Шеллефтео АІК
2:6
(0:1, 1:1, 1:4)
Фінал
15.04 2014
Шеллефтео АІК
Фер'єстад Карлстад
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
Фінал
11.04 2014
Фер'єстад Карлстад
Векше Лейкерс
3:2*
(0:0, 0:1, 2:1; 1:0)
1/ 2
09.04 2014
Векше Лейкерс
Фер'єстад Карлстад
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
1/ 2
08.04 2014
Шеллефтео АІК
Лінчопінг ХК
7:3
(3:0, 1:2, 3:1)
1/ 2
07.04 2014
Юргорден Стокгольм
ВІК Вестерос
6:2
(3:1, 3:0, 0:1)
ПТ
Фер'єстад Карлстад
Векше Лейкерс
1:2*
(0:0, 0:1, 1:0; 0:1)
1/ 2
Еребру ХК
Мальме Редгокс
0:4
(0:2, 0:2, 0:0)
ПТ
Регле Енгельгольм
АІК Стокгольм
4:3
(0:0, 0:1, 4:2)
ПТ
06.04 2014
Лінчопінг ХК
Шеллефтео АІК
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
1/ 2
05.04 2014
Векше Лейкерс
Фер'єстад Карлстад
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)
1/ 2
04.04 2014
АІК Стокгольм
Еребру ХК
1:2P
(1:0, 0:1, 0:0; 0:0; 0:1)
ПТ
Мальме Редгокс
Юргорден Стокгольм
3:4*
(1:0, 1:3, 1:0; 0:1)
ПТ
Регле Енгельгольм
ВІК Вестерос
1:2P
(1:1, 0:0, 0:0; 0:0; 0:1)
ПТ
Шеллефтео АІК
Лінчопінг ХК
4:1
(0:1, 1:0, 3:0)
1/ 2
03.04 2014
Фер'єстад Карлстад
Векше Лейкерс
1:6
(1:1, 0:3, 0:2)
1/ 2
02.04 2014
Лінчопінг ХК
Шеллефтео АІК
2:8
(2:4, 0:3, 0:1)
1/ 2
01.04 2014
Юргорден Стокгольм
Еребру ХК
2:4
(1:1, 0:2, 1:1)
ПТ
Мальме Редгокс
Регле Енгельгольм
3:5
(1:3, 2:2, 0:0)
ПТ
Векше Лейкерс
Фер'єстад Карлстад
1:2
(0:0, 1:0, 0:2)
1/ 2
ВІК Вестерос
АІК Стокгольм
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
ПТ
31.03 2014
Шеллефтео АІК
Лінчопінг ХК
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
1/ 2
29.03 2014
АІК Стокгольм
Мальме Редгокс
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
ПТ
Еребру ХК
ВІК Вестерос
5:0
(1:0, 3:0, 1:0)
ПТ
Регле Енгельгольм
Юргорден Стокгольм
2:4
(0:2, 0:1, 2:1)
ПТ
27.03 2014
Юргорден Стокгольм
Регле Енгельгольм
5:3
(1:1, 1:1, 3:1)
ПТ
Фрелунда Гетеборг
Лінчопінг ХК
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
1/ 4
Мальме Редгокс
АІК Стокгольм
2:4
(1:1, 0:3, 1:0)
ПТ
ВІК Вестерос
Еребру ХК
2:5
(1:3, 1:0, 0:2)
ПТ
26.03 2014
Лулео ХФ
Векше Лейкерс
0:1
(0:1, 0:0, 0:0)
1/ 4
25.03 2014
Юргорден Стокгольм
АІК Стокгольм
3:2
(1:2, 2:0, 0:0)
ПТ
Лінчопінг ХК
Фрелунда Гетеборг
5:3
(1:1, 1:0, 3:2)
1/ 4
Еребру ХК
Регле Енгельгольм
2:3P
(2:0, 0:2, 0:0; 0:0; 0:1)
ПТ
ВІК Вестерос
Мальме Редгокс
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
ПТ
24.03 2014
Брюнес Євле
Фер'єстад Карлстад
3:4*
(1:0, 1:2, 1:1; 0:1)
1/ 4
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
1/ 4
23.03 2014
Фрелунда Гетеборг
Лінчопінг ХК
6:2
(1:0, 1:1, 4:1)
1/ 4
Шеллефтео АІК
ХВ-71 Єнчепінг
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
1/ 4
АІК Стокгольм
ВІК Вестерос
2:3
(1:2, 1:0, 0:1)
ПТ
Еребру ХК
Юргорден Стокгольм
5:2
(1:0, 2:2, 2:0)
ПТ
Регле Енгельгольм
Мальме Редгокс
5:2
(2:0, 2:1, 1:1)
ПТ
22.03 2014
Фер'єстад Карлстад
Брюнес Євле
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
1/ 4
Лулео ХФ
Векше Лейкерс
5:4
(1:0, 2:3, 2:1)
1/ 4
21.03 2014
АІК Стокгольм
Регле Енгельгольм
1:2P
(0:0, 0:0, 1:1; 0:0; 0:1)
ПТ
ХВ-71 Єнчепінг
Шеллефтео АІК
2:1*
(1:0, 0:0, 0:1; 1:0)
1/ 4
Лінчопінг ХК
Фрелунда Гетеборг
2:3
(1:2, 0:1, 1:0)
1/ 4
Мальме Редгокс
Еребру ХК
3:2
(1:0, 1:2, 1:0)
ПТ
ВІК Вестерос
Юргорден Стокгольм
3:1
(2:0, 1:1, 0:0)
ПТ
20.03 2014
Брюнес Євле
Фер'єстад Карлстад
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
1/ 4
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
3:4*
(0:1, 0:1, 3:1; 0:1)
1/ 4
19.03 2014
Юргорден Стокгольм
Мальме Редгокс
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
ПТ
Фрелунда Гетеборг
Лінчопінг ХК
1:3
(0:2, 0:0, 1:1)
1/ 4
Еребру ХК
АІК Стокгольм
3:1
(1:0, 2:1, 0:0)
ПТ
Шеллефтео АІК
ХВ-71 Єнчепінг
6:4
(3:0, 1:1, 2:3)
1/ 4
ВІК Вестерос
Регле Енгельгольм
3:4
(1:4, 2:0, 0:0)
ПТ
18.03 2014
Фер'єстад Карлстад
Брюнес Євле
4:2
(3:0, 0:1, 1:1)
1/ 4
Лулео ХФ
Векше Лейкерс
2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
1/ 4
17.03 2014
АІК Стокгольм
Юргорден Стокгольм
2:1
(0:1, 0:0, 2:0)
ПТ
ХВ-71 Єнчепінг
Шеллефтео АІК
2:3
(0:2, 1:0, 1:1)
1/ 4
Лінчопінг ХК
Фрелунда Гетеборг
2:1*
(1:0, 0:1, 0:0; 1:0)
1/ 4
Мальме Редгокс
ВІК Вестерос
3:2P
(0:0, 1:0, 1:2; 0:0; 1:0)
ПТ
Регле Енгельгольм
Еребру ХК
3:4
(3:2, 0:1, 0:1)
ПТ
16.03 2014
Брюнес Євле
Фер'єстад Карлстад
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
1/ 4
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
4:0
(2:0, 1:0, 1:0)
1/ 4
15.03 2014
Фрелунда Гетеборг
Лінчопінг ХК
3:2
(1:0, 0:0, 2:2)
1/ 4
Шеллефтео АІК
ХВ-71 Єнчепінг
3:1
(0:1, 1:0, 2:0)
1/ 4
13.03 2014
Лександ ІФ
ХВ-71 Єнчепінг
2:4
(0:3, 0:0, 2:1)
1/ 8
12.03 2014
Лександ ІФ
ХВ-71 Єнчепінг
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
1/ 8
МоДо Ерншельдсвік
Лінчопінг ХК
4:5*
(2:0, 2:1, 0:3; 0:1)
1/ 8
10.03 2014
ХВ-71 Єнчепінг
Лександ ІФ
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
1/ 8
Лінчопінг ХК
МоДо Ерншельдсвік
4:0
(1:0, 3:0, 0:0)
1/ 8
08.03 2014
АІК Стокгольм
Фрелунда Гетеборг
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)
Брюнес Євле
Лулео ХФ
3:1
(2:0, 1:0, 0:1)
Фер'єстад Карлстад
Шеллефтео АІК
3:2P
(0:1, 1:0, 1:1; 0:0; 1:0)
ХВ-71 Єнчепінг
МоДо Ерншельдсвік
5:3
(1:1, 2:2, 2:0)
Лександ ІФ
Векше Лейкерс
6:4
(1:1, 2:2, 3:1)
Еребру ХК
Лінчопінг ХК
1:2*
(0:0, 0:1, 1:0; 0:1)
06.03 2014
Фрелунда Гетеборг
Лександ ІФ
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
ХВ-71 Єнчепінг
Еребру ХК
2:4
(0:1, 1:1, 1:2)
Лінчопінг ХК
Брюнес Євле
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
Лулео ХФ
Фер'єстад Карлстад
1:3
(0:1, 0:0, 1:2)
МоДо Ерншельдсвік
Шеллефтео АІК
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
Векше Лейкерс
АІК Стокгольм
3:2
(1:0, 2:1, 0:1)
04.03 2014
Брюнес Євле
ХВ-71 Єнчепінг
8:1
(4:0, 2:0, 2:1)
Фер'єстад Карлстад
Еребру ХК
5:2
(3:0, 2:2, 0:0)
Лулео ХФ
МоДо Ерншельдсвік
3:4P
(1:1, 1:1, 1:1; 0:0; 0:1)
03.03 2014
Лександ ІФ
АІК Стокгольм
2:4
(0:2, 2:1, 0:1)
Шеллефтео АІК
Фрелунда Гетеборг
1:6
(1:2, 0:2, 0:2)
Векше Лейкерс
Лінчопінг ХК
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
01.03 2014
МоДо Ерншельдсвік
Фер'єстад Карлстад
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
Еребру ХК
Брюнес Євле
1:2
(1:1, 0:0, 0:1)
АІК Стокгольм
Лулео ХФ
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Лінчопінг ХК
ХВ-71 Єнчепінг
5:1
(2:1, 1:0, 2:0)
Шеллефтео АІК
Лександ ІФ
7:0
(4:0, 3:0, 0:0)
Векше Лейкерс
Фрелунда Гетеборг
4:2
(0:1, 2:1, 2:0)
28.02 2014
Брюнес Євле
Фрелунда Гетеборг
4:5
(2:2, 2:0, 0:3)
ХВ-71 Єнчепінг
Лександ ІФ
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
Лулео ХФ
Еребру ХК
3:4
(1:3, 2:0, 0:1)
27.02 2014
АІК Стокгольм
Шеллефтео АІК
2:6
(1:2, 1:2, 0:2)
Фер'єстад Карлстад
Векше Лейкерс
2:4
(1:0, 1:3, 0:1)
МоДо Ерншельдсвік
Лінчопінг ХК
2:3P
(0:1, 1:1, 1:0; 0:0; 0:1)
26.02 2014
ХВ-71 Єнчепінг
Лулео ХФ
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
Лександ ІФ
Брюнес Євле
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
Еребру ХК
Фрелунда Гетеборг
6:0
(1:0, 2:0, 3:0)
25.02 2014
Фер'єстад Карлстад
АІК Стокгольм
4:3*
(2:1, 1:2, 0:0; 1:0)
Лінчопінг ХК
Шеллефтео АІК
6:5P
(2:1, 2:1, 1:3; 0:0; 1:0)
Векше Лейкерс
МоДо Ерншельдсвік
3:2*
(1:1, 1:1, 0:0; 1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті