Героям Слава!

Хокей. Швеція. ЕлітСерія 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 12.05.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Лулео ХФФер'єстад Карлстад3-4   4:1     0:4     5:4*    2:3*    4:0     1:3     0:3  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Лулео ХФФрелунда Гетеборг4-1   3:6     4:2     4:2     2:0     4:1  
Регле ЕнгельгольмФер'єстад Карлстад2-4   3:4     1:2     3:2     2:6     5:1     4:5* 
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Лулео ХФЕребру ХК4-1   5:1     1:2*    3:1     2:1     3:2* 
Регле ЕнгельгольмОскарсхамн ІК4-3   1:2     3:2     4:1     0:1     1:4     5:2     4:1  
Фрелунда ГетеборгВекше Лейкерс4-0   4:3*    5:4*    4:3*    5:2  
Шеллефтео АІКФер'єстад Карлстад2-4   1:2     3:4     3:2     1:4     4:2     0:5  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Оскарсхамн ІКЛександ ІФ2-1   3:1     1:4     4:2  
Брюнес ЄвлеЕребру ХК1-2   2:7     3:0     2:4  
Стикові матчіСеріяРезультати
Юргорден СтокгольмТімро ІК0-4   2:4     3:4     3:5     1:3  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Регле Енгельгольм52275911153-1272.9-2.3  0.6100
2.Лулео ХФ52257812158-1143.0-2.1  0.997
3.Шеллефтео АІК52275317165-1203.1-2.3  0.894
4.Фрелунда Гетеборг522110417153-1372.8-2.6  0.287
5.Векше Лейкерс52226717150-1422.8-2.6  0.285
6.Фер'єстад Карлстад52226420150-1492.8-2.8  0.082
7.Еребру ХК52208519141-1212.6-2.3  0.381
8.Лександ ІФ52204721147-1502.8-2.8 -0.175
9.Оскарсхамн ІК52203623138-1612.6-3.0 -0.472
10.Лінчопінг ХК52168523117-1412.2-2.6 -0.569
11.Брюнес Євле52176623125-1352.3-2.5 -0.269
12.Мальме Редгокс52174823132-1492.5-2.8 -0.367
13.Юргорден Стокгольм52145627127-1682.4-3.1 -0.758
14.Тімро ІК52145429132-1742.5-3.3 -0.956

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  6 : у Плей-офф
  7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)
 13 - 14 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.

ПРОДАЖ

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
41446.6%31.6%21.8%  
Чемпіонат Швеції з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.312.862.450.41  
 53.9%46.1%   
Чемпіонат Швеції з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.311.541.821.95  
 29%34.3%36.7%  
Чемпіонат Швеції з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
59.7% · 40.3%43.2% · 56.8%28.3% · 71.7%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 11.09.2021 - 12.05.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 12.05 2022Лулео ХФФер'єстад Карлстад0:3 (0:0,  0:0,  0:3)Фінал
 09.05 2022Фер'єстад КарлстадЛулео ХФ3:1 (2:0,  0:0,  1:1)Фінал
 07.05 2022Лулео ХФФер'єстад Карлстад4:0 (0:0,  1:0,  3:0)Фінал
 05.05 2022Фер'єстад КарлстадЛулео ХФ3:2*(2:0,  0:1,  0:1;  1:0)Фінал
 03.05 2022Лулео ХФФер'єстад Карлстад5:4*(3:1,  0:1,  1:2;  1:0)Фінал
 02.05 2022Фер'єстад КарлстадЛулео ХФ4:0 (2:0,  1:0,  1:0)Фінал
 30.04 2022Лулео ХФФер'єстад Карлстад4:1 (1:1,  0:0,  3:0)Фінал
 26.04 2022Фер'єстад КарлстадРегле Енгельгольм5:4*(1:0,  2:2,  1:2;  1:0)1/ 2
 24.04 2022Регле ЕнгельгольмФер'єстад Карлстад5:1 (2:0,  0:1,  3:0)1/ 2
 23.04 2022Лулео ХФФрелунда Гетеборг4:1 (2:1,  1:0,  1:0)1/ 2
 22.04 2022Фер'єстад КарлстадРегле Енгельгольм6:2 (2:0,  2:2,  2:0)1/ 2
 21.04 2022Фрелунда ГетеборгЛулео ХФ0:2 (0:0,  0:1,  0:1)1/ 2
 20.04 2022Регле ЕнгельгольмФер'єстад Карлстад3:2 (0:0,  3:2,  0:0)1/ 2
 19.04 2022Лулео ХФФрелунда Гетеборг4:2 (2:0,  0:1,  2:1)1/ 2
 18.04 2022Фер'єстад КарлстадРегле Енгельгольм2:1 (1:0,  0:1,  1:0)1/ 2
 17.04 2022Фрелунда ГетеборгЛулео ХФ2:4 (1:2,  1:1,  0:1)1/ 2
 16.04 2022Регле ЕнгельгольмФер'єстад Карлстад3:4 (0:1,  1:2,  2:1)1/ 2
 15.04 2022Лулео ХФФрелунда Гетеборг3:6 (1:2,  1:2,  1:2)1/ 2
 12.04 2022Регле ЕнгельгольмОскарсхамн ІК4:1 (1:1,  0:0,  3:0)1/ 4
 11.04 2022Фер'єстад КарлстадШеллефтео АІК5:0 (2:0,  1:0,  2:0)1/ 4
 10.04 2022Оскарсхамн ІКРегле Енгельгольм2:5 (0:1,  2:2,  0:2)1/ 4
 09.04 2022Шеллефтео АІКФер'єстад Карлстад4:2 (2:1,  1:0,  1:1)1/ 4
 08.04 2022Лулео ХФЕребру ХК3:2*(0:0,  2:1,  0:1;  1:0)1/ 4
 Регле ЕнгельгольмОскарсхамн ІК1:4 (1:0,  0:2,  0:2)1/ 4
 07.04 2022Фер'єстад КарлстадШеллефтео АІК4:1 (0:0,  1:0,  3:1)1/ 4
 Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг2:5 (0:2,  1:2,  1:1)1/ 4
 06.04 2022Еребру ХКЛулео ХФ1:2 (0:0,  1:2,  0:0)1/ 4
 Оскарсхамн ІКРегле Енгельгольм1:0 (1:0,  0:0,  0:0)1/ 4
 05.04 2022Фрелунда ГетеборгВекше Лейкерс4:3*(1:1,  2:2,  0:0;  1:0)1/ 4
 Шеллефтео АІКФер'єстад Карлстад3:2 (3:1,  0:0,  0:1)1/ 4
 04.04 2022Лулео ХФЕребру ХК3:1 (0:1,  1:0,  2:0)1/ 4
 Регле ЕнгельгольмОскарсхамн ІК4:1 (1:0,  3:1,  0:0)1/ 4
 03.04 2022Фер'єстад КарлстадШеллефтео АІК4:3 (0:1,  2:1,  2:1)1/ 4
 Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг4:5*(1:1,  1:2,  2:1;  0:1)1/ 4
 02.04 2022Тімро ІКЮргорден Стокгольм3:1 (0:0,  3:0,  0:1)СМ
 Еребру ХКЛулео ХФ2:1*(0:0,  0:1,  1:0;  1:0)1/ 4
 Оскарсхамн ІКРегле Енгельгольм2:3 (1:1,  0:1,  1:1)1/ 4
 01.04 2022Фрелунда ГетеборгВекше Лейкерс4:3*(1:1,  2:0,  0:2;  1:0)1/ 4
 Шеллефтео АІКФер'єстад Карлстад1:2 (0:0,  1:1,  0:1)1/ 4
 31.03 2022Юргорден СтокгольмТімро ІК3:5 (0:1,  1:2,  2:2)СМ
 Лулео ХФЕребру ХК5:1 (2:0,  2:1,  1:0)1/ 4
 Регле ЕнгельгольмОскарсхамн ІК1:2 (0:0,  0:1,  1:1)1/ 4
 29.03 2022Лександ ІФОскарсхамн ІК2:4 (1:2,  1:1,  0:1)1/ 8
 Еребру ХКБрюнес Євле4:2 (1:1,  0:1,  3:0)1/ 8
 28.03 2022Тімро ІКЮргорден Стокгольм4:3 (0:0,  2:2,  2:1)СМ
 Лександ ІФОскарсхамн ІК4:1 (0:1,  2:0,  2:0)1/ 8
 Еребру ХКБрюнес Євле0:3 (0:0,  0:2,  0:1)1/ 8
 26.03 2022Юргорден СтокгольмТімро ІК2:4 (1:0,  0:3,  1:1)СМ
 Брюнес ЄвлеЕребру ХК2:7 (1:0,  0:2,  1:5)1/ 8
 Оскарсхамн ІКЛександ ІФ3:1 (0:0,  1:0,  2:1)1/ 8
 24.03 2022Брюнес ЄвлеЛександ ІФ5:4*(4:0,  0:2,  0:2;  1:0)
 Фер'єстад КарлстадВекше Лейкерс2:3*(1:0,  1:1,  0:1;  0:1)
 Фрелунда ГетеборгЛінчопінг ХК3:1 (1:1,  0:0,  2:0)
 Лулео ХФМальме Редгокс3:0 (1:0,  0:0,  2:0)
 Еребру ХКШеллефтео АІК3:1 (1:1,  2:0,  0:0)
 Оскарсхамн ІКЮргорден Стокгольм3:2 (1:0,  2:2,  0:0)
 Тімро ІКРегле Енгельгольм0:2 (0:0,  0:1,  0:1)
 22.03 2022Лінчопінг ХКЕребру ХК4:0 (1:0,  2:0,  1:0)
 Лулео ХФШеллефтео АІК3:4P(1:0,  1:1,  1:2;  0:0;  0:1)
 Оскарсхамн ІКВекше Лейкерс1:6 (0:2,  1:1,  0:3)
 20.03 2022Регле ЕнгельгольмФрелунда Гетеборг3:4*(1:0,  1:1,  1:2;  0:1)
 19.03 2022Фер'єстад КарлстадТімро ІК6:1 (3:0,  3:0,  0:1)
 Лександ ІФОскарсхамн ІК3:2*(1:1,  0:0,  1:1;  1:0)
 Фрелунда ГетеборгЮргорден Стокгольм5:4*(1:0,  1:4,  2:0;  1:0)
 Регле ЕнгельгольмМальме Редгокс2:3 (0:0,  2:2,  0:1)
 Шеллефтео АІКБрюнес Євле3:1 (2:0,  0:1,  1:0)
 17.03 2022Лінчопінг ХКОскарсхамн ІК3:2P(0:0,  0:2,  2:0;  0:0;  1:0)
 Лулео ХФФрелунда Гетеборг3:0 (0:0,  2:0,  1:0)
 Мальме РедгоксРегле Енгельгольм1:3 (0:1,  0:1,  1:1)
 Шеллефтео АІКЛександ ІФ5:2 (1:0,  3:1,  1:1)
 Тімро ІКФер'єстад Карлстад2:6 (0:3,  2:2,  0:1)
 15.03 2022Фер'єстад КарлстадРегле Енгельгольм0:3 (0:1,  0:1,  0:1)
 Лександ ІФШеллефтео АІК1:3 (0:1,  0:1,  1:1)
 Мальме РедгоксЮргорден Стокгольм3:1 (0:0,  1:1,  2:0)
 Оскарсхамн ІКЕребру ХК1:4 (1:3,  0:0,  0:1)
 Векше ЛейкерсФрелунда Гетеборг5:2 (1:1,  2:1,  2:0)
 14.03 2022Тімро ІКЛулео ХФ4:3*(1:1,  1:1,  1:1;  1:0)
 13.03 2022Лінчопінг ХКШеллефтео АІК3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 Брюнес ЄвлеОскарсхамн ІК2:1 (1:1,  1:0,  0:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Четвер
09.02.2023
00:03:23 UTC