Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі) 11 - 12 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)
ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швеції з хокею.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
391
48.3%
29.4%
22.3%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
4.84
2.64
2.20
0.43
54.5%
45.5%
Тотал
Період 1
Період 2
Період 3
4.84
1.41
1.72
1.71
29.1%
35.5%
35.4%
Більше / Менше
4.5
5.5
6.5
54.2% · 45.8%
33.8% · 66.2%
20.7% · 79.3%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 10.09.2014 - 23.04.2015
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
23.04 2015
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
3:2*
(0:1, 0:1, 2:0; 1:0)
Фінал
21.04 2015
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
1:4
(0:2, 1:0, 0:2)
Фінал
19.04 2015
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
Фінал
16.04 2015
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
2:4
(0:1, 1:2, 1:1)
Фінал
14.04 2015
Векше Лейкерс
Шеллефтео АІК
0:3
(0:1, 0:2, 0:0)
Фінал
12.04 2015
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
1:2
(1:2, 0:0, 0:0)
Фінал
08.04 2015
Векше Лейкерс
Фрелунда Гетеборг
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
1/ 2
06.04 2015
Фрелунда Гетеборг
Векше Лейкерс
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
1/ 2
05.04 2015
Шеллефтео АІК
Лінчопінг ХК
3:1
(0:0, 0:1, 3:0)
1/ 2
04.04 2015
Векше Лейкерс
Фрелунда Гетеборг
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
1/ 2
03.04 2015
Лінчопінг ХК
Шеллефтео АІК
3:2
(1:0, 0:0, 2:2)
1/ 2
02.04 2015
Лександ ІФ
Мальме Редгокс
2:4
(1:1, 1:2, 0:1)
ПМ
Фрелунда Гетеборг
Векше Лейкерс
2:4
(0:1, 1:0, 1:3)
1/ 2
01.04 2015
Шеллефтео АІК
Лінчопінг ХК
3:2*
(0:1, 2:0, 0:1; 1:0)
1/ 2
31.03 2015
Векше Лейкерс
Фрелунда Гетеборг
2:1*
(1:1, 0:0, 0:0; 1:0)
1/ 2
30.03 2015
Мальме Редгокс
Лександ ІФ
6:3
(3:2, 1:1, 2:0)
ПМ
Лінчопінг ХК
Шеллефтео АІК
2:7
(1:3, 0:3, 1:1)
1/ 2
29.03 2015
Фрелунда Гетеборг
Векше Лейкерс
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
1/ 2
ВІК Вестерос
Регле Енгельгольм
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
ПМ
28.03 2015
Шеллефтео АІК
Лінчопінг ХК
5:2
(2:1, 2:0, 1:1)
1/ 2
27.03 2015
Лександ ІФ
Мальме Редгокс
2:1
(1:1, 0:0, 1:0)
ПМ
26.03 2015
Регле Енгельгольм
ВІК Вестерос
6:1
(1:1, 3:0, 2:0)
ПМ
25.03 2015
Віта Хестен
МоДо Ерншельдсвік
1:4
(1:1, 0:2, 0:1)
ПМ
24.03 2015
Мальме Редгокс
Лександ ІФ
3:1
(2:0, 0:1, 1:0)
ПМ
Фрелунда Гетеборг
Лулео ХФ
4:2
(0:0, 2:0, 2:2)
1/ 4
23.03 2015
ВІК Вестерос
Регле Енгельгольм
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
ПМ
ХВ-71 Єнчепінг
Лінчопінг ХК
2:4
(1:1, 1:0, 0:3)
1/ 4
Еребру ХК
Векше Лейкерс
4:5*
(1:1, 1:1, 2:2; 0:1)
1/ 4
22.03 2015
Лулео ХФ
Фрелунда Гетеборг
0:1*
(0:0, 0:0, 0:0; 0:1)
1/ 4
МоДо Ерншельдсвік
Віта Хестен
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
ПМ
21.03 2015
Лінчопінг ХК
ХВ-71 Єнчепінг
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
1/ 4
Векше Лейкерс
Еребру ХК
2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
1/ 4
Лександ ІФ
Мальме Редгокс
4:3
(1:0, 2:0, 1:3)
ПМ
20.03 2015
Регле Енгельгольм
ВІК Вестерос
4:3
(0:0, 2:0, 2:3)
ПМ
Фрелунда Гетеборг
Лулео ХФ
3:2*
(0:0, 2:2, 0:0; 1:0)
1/ 4
19.03 2015
Віта Хестен
МоДо Ерншельдсвік
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
ПМ
ХВ-71 Єнчепінг
Лінчопінг ХК
2:4
(0:1, 0:1, 2:2)
1/ 4
Еребру ХК
Векше Лейкерс
4:3
(1:1, 3:0, 0:2)
1/ 4
18.03 2015
Мальме Редгокс
Лександ ІФ
2:3*
(1:0, 1:1, 0:1; 0:1)
ПМ
Брюнес Євле
Шеллефтео АІК
2:6
(0:1, 1:4, 1:1)
1/ 4
Лулео ХФ
Фрелунда Гетеборг
3:2
(1:1, 2:1, 0:0)
1/ 4
17.03 2015
ВІК Вестерос
Регле Енгельгольм
3:4
(0:1, 2:2, 1:1)
ПМ
Лінчопінг ХК
ХВ-71 Єнчепінг
2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
1/ 4
Векше Лейкерс
Еребру ХК
1:0*
(0:0, 0:0, 0:0; 1:0)
1/ 4
16.03 2015
МоДо Ерншельдсвік
Віта Хестен
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
ПМ
Фрелунда Гетеборг
Лулео ХФ
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
1/ 4
Шеллефтео АІК
Брюнес Євле
3:2*
(1:1, 0:0, 1:1; 1:0)
1/ 4
15.03 2015
ХВ-71 Єнчепінг
Лінчопінг ХК
3:2
(0:0, 1:2, 2:0)
1/ 4
Еребру ХК
Векше Лейкерс
2:5
(0:1, 1:3, 1:1)
1/ 4
Лександ ІФ
Мальме Редгокс
3:4
(1:0, 1:2, 1:2)
ПМ
14.03 2015
Брюнес Євле
Шеллефтео АІК
2:4
(2:1, 0:1, 0:2)
1/ 4
Лулео ХФ
Фрелунда Гетеборг
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
1/ 4
13.03 2015
Лінчопінг ХК
ХВ-71 Єнчепінг
3:2
(1:1, 2:0, 0:1)
1/ 4
Векше Лейкерс
Еребру ХК
2:3
(0:0, 2:0, 0:3)
1/ 4
12.03 2015
Фрелунда Гетеборг
Лулео ХФ
3:2
(1:0, 2:1, 0:1)
1/ 4
Шеллефтео АІК
Брюнес Євле
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
1/ 4
10.03 2015
Фер'єстад Карлстад
Брюнес Євле
1:2
(0:0, 1:0, 0:2)
1/ 8
09.03 2015
Брюнес Євле
Фер'єстад Карлстад
2:3*
(1:1, 0:1, 1:0; 0:1)
1/ 8
Юргорден Стокгольм
Лулео ХФ
1:3
(0:2, 1:0, 0:1)
1/ 8
07.03 2015
Фер'єстад Карлстад
Брюнес Євле
3:4*
(2:2, 0:1, 1:0; 0:1)
1/ 8
Лулео ХФ
Юргорден Стокгольм
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
1/ 8
05.03 2015
Брюнес Євле
МоДо Ерншельдсвік
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
ХВ-71 Єнчепінг
Шеллефтео АІК
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
Лінчопінг ХК
Лександ ІФ
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
Лулео ХФ
Фрелунда Гетеборг
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
Еребру ХК
Юргорден Стокгольм
4:5P
(0:0, 4:2, 0:2; 0:0; 0:1)
Векше Лейкерс
Фер'єстад Карлстад
4:1
(0:1, 4:0, 0:0)
03.03 2015
Юргорден Стокгольм
Брюнес Євле
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
Фер'єстад Карлстад
Лулео ХФ
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
Фрелунда Гетеборг
Лінчопінг ХК
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
Лександ ІФ
ХВ-71 Єнчепінг
2:5
(0:0, 0:4, 2:1)
МоДо Ерншельдсвік
Еребру ХК
5:3
(3:0, 1:0, 1:3)
Шеллефтео АІК
Векше Лейкерс
2:1P
(0:0, 0:0, 1:1; 0:0; 1:0)
28.02 2015
Брюнес Євле
Векше Лейкерс
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Лександ ІФ
Фрелунда Гетеборг
4:5P
(1:1, 1:0, 2:3; 0:0; 0:1)
Лулео ХФ
ХВ-71 Єнчепінг
0:4
(0:1, 0:0, 0:3)
Еребру ХК
Шеллефтео АІК
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
Фер'єстад Карлстад
МоДо Ерншельдсвік
5:2
(1:0, 1:1, 3:1)
Лінчопінг ХК
Юргорден Стокгольм
7:0
(1:0, 3:0, 3:0)
27.02 2015
Юргорден Стокгольм
Лександ ІФ
4:3*
(2:2, 1:0, 0:1; 1:0)
Шеллефтео АІК
Лінчопінг ХК
2:1
(2:0, 0:1, 0:0)
Векше Лейкерс
Лулео ХФ
2:1
(1:1, 0:0, 1:0)
26.02 2015
ХВ-71 Єнчепінг
Брюнес Євле
4:1
(2:0, 0:1, 2:0)
МоДо Ерншельдсвік
Фрелунда Гетеборг
1:6
(0:3, 1:1, 0:2)
Еребру ХК
Фер'єстад Карлстад
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
25.02 2015
Лександ ІФ
Шеллефтео АІК
2:6
(2:1, 0:2, 0:3)
Лінчопінг ХК
Векше Лейкерс
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
Лулео ХФ
Юргорден Стокгольм
2:4
(1:2, 1:0, 0:2)
24.02 2015
Брюнес Євле
Еребру ХК
4:2
(3:1, 1:0, 0:1)
Фер'єстад Карлстад
Фрелунда Гетеборг
3:4P
(0:0, 2:3, 1:0; 0:0; 0:1)
МоДо Ерншельдсвік
ХВ-71 Єнчепінг
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
21.02 2015
Брюнес Євле
Фер'єстад Карлстад
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
МоДо Ерншельдсвік
Лулео ХФ
2:4
(0:2, 0:2, 2:0)
Еребру ХК
Фрелунда Гетеборг
4:2
(1:0, 3:1, 0:1)
Векше Лейкерс
Лександ ІФ
2:1*
(0:1, 0:0, 1:0; 1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті