Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)
Liiga (альтернативна/колишня назва: Фінська хокейна ліга, СМ-Ліга) - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Фінляндії з хокею.
Юкуріт Міккелі: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
66.
30.03 2024
Юкуріт Міккелі
Кярпят Оулу
3:4*
(1:0, 2:2, 0:1; 0:1)
1/ 4
65.
28.03 2024
Кярпят Оулу
Юкуріт Міккелі
2:3
(1:0, 0:3, 1:0)
1/ 4
64.
26.03 2024
Юкуріт Міккелі
Кярпят Оулу
5:2
(1:1, 2:1, 2:0)
1/ 4
63.
23.03 2024
Кярпят Оулу
Юкуріт Міккелі
5:2
(2:0, 2:1, 1:1)
1/ 4
62.
22.03 2024
Юкуріт Міккелі
Кярпят Оулу
1:2*
(0:1, 0:0, 1:0; 0:1)
1/ 4
61.
20.03 2024
Кярпят Оулу
Юкуріт Міккелі
4:1
(1:0, 0:0, 3:1)
1/ 4
60.
12.03 2024
Юкуріт Міккелі
Кярпят Оулу
2:3
(1:1, 1:1, 0:1)
59.
09.03 2024
КалПа Куопіо
Юкуріт Міккелі
2:3*
(0:1, 1:0, 1:1; 0:1)
58.
06.03 2024
Юкуріт Міккелі
Ессят Порі
4:1
(0:0, 3:0, 1:1)
57.
02.03 2024
Юкуріт Міккелі
СайПа Лаппеенранта
5:0
(0:0, 1:0, 4:0)
56.
01.03 2024
СайПа Лаппеенранта
Юкуріт Міккелі
3:2P
(2:0, 0:2, 0:0; 0:0; 2:1)
55.
24.02 2024
ЮІП Ювяскюля
Юкуріт Міккелі
3:6
(2:2, 0:3, 1:1)
54.
23.02 2024
Юкуріт Міккелі
Лукко Раума
2:3
(1:1, 0:0, 1:2)
53.
21.02 2024
Пеліканз Лахті
Юкуріт Міккелі
5:3
(1:1, 1:1, 3:1)
52.
16.02 2024
Юкуріт Міккелі
ІФК Гельсінкі
2:6
(0:1, 2:3, 0:2)
51.
14.02 2024
Спорт Вааса
Юкуріт Міккелі
5:3
(2:2, 3:0, 0:1)
50.
13.02 2024
Ільвес Тампере
Юкуріт Міккелі
3:2P
(1:1, 1:1, 0:0; 0:0; 1:0)
49.
09.02 2024
ТПС Турку
Юкуріт Міккелі
5:3
(1:1, 0:2, 4:0)
48.
07.02 2024
Юкуріт Міккелі
Таппара Тампере
4:1
(1:0, 1:0, 2:1)
47.
03.02 2024
КооКоо Коувола
Юкуріт Міккелі
5:2
(1:0, 2:1, 2:1)
46.
01.02 2024
Юкуріт Міккелі
ГПК Гямеенлінна
7:1
(3:1, 0:0, 4:0)
45.
30.01 2024
Ессят Порі
Юкуріт Міккелі
2:5
(1:1, 0:1, 1:3)
44.
27.01 2024
Юкуріт Міккелі
КалПа Куопіо
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
43.
26.01 2024
КалПа Куопіо
Юкуріт Міккелі
2:4
(1:1, 1:2, 0:1)
42.
23.01 2024
Таппара Тампере
Юкуріт Міккелі
2:3*
(0:1, 1:1, 1:0; 0:1)
41.
20.01 2024
Юкуріт Міккелі
Спорт Вааса
4:1
(0:1, 3:0, 1:0)
40.
18.01 2024
Лукко Раума
Юкуріт Міккелі
0:5
(0:3, 0:2, 0:0)
39.
13.01 2024
Юкуріт Міккелі
ЮІП Ювяскюля
6:0
(2:0, 0:0, 4:0)
38.
10.01 2024
Кярпят Оулу
Юкуріт Міккелі
1:3
(0:0, 1:2, 0:1)
37.
06.01 2024
ІФК Гельсінкі
Юкуріт Міккелі
4:3*
(0:1, 2:1, 1:1; 1:0)
36.
05.01 2024
Юкуріт Міккелі
Ільвес Тампере
4:2
(2:0, 2:1, 0:1)
35.
03.01 2024
Юкуріт Міккелі
ТПС Турку
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
34.
30.12 2023
Ессят Порі
Юкуріт Міккелі
3:2
(0:0, 3:1, 0:1)
33.
28.12 2023
Юкуріт Міккелі
КооКоо Коувола
6:4
(4:3, 0:0, 2:1)
32.
26.12 2023
Юкуріт Міккелі
Пеліканз Лахті
4:1
(1:1, 3:0, 0:0)
31.
21.12 2023
Юкуріт Міккелі
ЮІП Ювяскюля
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
30.
19.12 2023
ГПК Гямеенлінна
Юкуріт Міккелі
3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
29.
15.12 2023
Юкуріт Міккелі
Таппара Тампере
4:5
(1:2, 1:0, 2:3)
28.
09.12 2023
СайПа Лаппеенранта
Юкуріт Міккелі
4:5
(1:2, 1:3, 2:0)
27.
08.12 2023
Юкуріт Міккелі
СайПа Лаппеенранта
3:2*
(2:1, 0:1, 0:0; 1:0)
26.
02.12 2023
Юкуріт Міккелі
КалПа Куопіо
3:1
(0:1, 1:0, 2:0)
25.
01.12 2023
КооКоо Коувола
Юкуріт Міккелі
4:0
(3:0, 0:0, 1:0)
24.
29.11 2023
Юкуріт Міккелі
ІФК Гельсінкі
5:3
(2:1, 1:0, 2:2)
23.
25.11 2023
Юкуріт Міккелі
Ільвес Тампере
2:3
(1:2, 0:0, 1:1)
22.
23.11 2023
Ільвес Тампере
Юкуріт Міккелі
6:5
(0:2, 3:1, 3:2)
21.
22.11 2023
ТПС Турку
Юкуріт Міккелі
0:4
(0:0, 0:1, 0:3)
20.
18.11 2023
Юкуріт Міккелі
Лукко Раума
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
19.
16.11 2023
ЮІП Ювяскюля
Юкуріт Міккелі
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
18.
04.11 2023
Юкуріт Міккелі
Кярпят Оулу
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
17.
01.11 2023
Юкуріт Міккелі
ТПС Турку
6:2
(1:2, 1:0, 4:0)
16.
28.10 2023
КалПа Куопіо
Юкуріт Міккелі
4:1
(1:0, 1:0, 2:1)
15.
27.10 2023
Юкуріт Міккелі
КалПа Куопіо
3:2
(2:1, 1:0, 0:1)
14.
24.10 2023
Юкуріт Міккелі
Пеліканз Лахті
1:4
(0:1, 1:1, 0:2)
13.
21.10 2023
Лукко Раума
Юкуріт Міккелі
1:6
(1:4, 0:1, 0:1)
12.
19.10 2023
Кярпят Оулу
Юкуріт Міккелі
5:1
(2:0, 2:0, 1:1)
11.
14.10 2023
ЮІП Ювяскюля
Юкуріт Міккелі
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
10.
13.10 2023
Юкуріт Міккелі
ГПК Гямеенлінна
3:4*
(2:2, 1:1, 0:0; 0:1)
9.
07.10 2023
Юкуріт Міккелі
Спорт Вааса
2:4
(1:1, 0:1, 1:2)
8.
06.10 2023
Таппара Тампере
Юкуріт Міккелі
3:2
(0:1, 2:1, 1:0)
7.
30.09 2023
Спорт Вааса
Юкуріт Міккелі
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
6.
27.09 2023
ІФК Гельсінкі
Юкуріт Міккелі
4:3P
(1:1, 0:1, 2:1; 0:0; 3:2)
5.
23.09 2023
Пеліканз Лахті
Юкуріт Міккелі
0:4
(0:1, 0:3, 0:0)
4.
21.09 2023
Юкуріт Міккелі
Ессят Порі
2:3P
(1:0, 0:1, 1:1; 0:0; 0:1)
3.
20.09 2023
ГПК Гямеенлінна
Юкуріт Міккелі
1:4
(0:2, 0:1, 1:1)
2.
16.09 2023
Юкуріт Міккелі
ЮІП Ювяскюля
3:4*
(2:1, 1:2, 0:0; 0:1)
1.
13.09 2023
Юкуріт Міккелі
КооКоо Коувола
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті