Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)
Liiga (альтернативна/колишня назва: Фінська хокейна ліга, СМ-Ліга) - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Фінляндії з хокею.
ГПК Гямеенлінна: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
60.
12.03 2024
Таппара Тампере
ГПК Гямеенлінна
3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
59.
09.03 2024
СайПа Лаппеенранта
ГПК Гямеенлінна
7:0
(1:0, 2:0, 4:0)
58.
08.03 2024
ГПК Гямеенлінна
КалПа Куопіо
2:3*
(0:1, 0:1, 2:0; 0:1)
57.
06.03 2024
ІФК Гельсінкі
ГПК Гямеенлінна
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
56.
02.03 2024
ГПК Гямеенлінна
ЮІП Ювяскюля
4:2
(2:1, 1:1, 1:0)
55.
01.03 2024
Спорт Вааса
ГПК Гямеенлінна
4:3
(1:0, 2:1, 1:2)
54.
28.02 2024
Лукко Раума
ГПК Гямеенлінна
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
53.
24.02 2024
ГПК Гямеенлінна
Пеліканз Лахті
1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
52.
21.02 2024
Кярпят Оулу
ГПК Гямеенлінна
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
51.
17.02 2024
ГПК Гямеенлінна
КооКоо Коувола
2:1P
(1:0, 0:0, 0:1; 0:0; 2:0)
50.
15.02 2024
Ессят Порі
ГПК Гямеенлінна
3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
49.
10.02 2024
ГПК Гямеенлінна
Лукко Раума
1:5
(1:3, 0:0, 0:2)
48.
09.02 2024
ГПК Гямеенлінна
ІФК Гельсінкі
2:5
(0:2, 2:2, 0:1)
47.
07.02 2024
ГПК Гямеенлінна
ТПС Турку
2:5
(0:3, 1:1, 1:1)
46.
03.02 2024
ГПК Гямеенлінна
Таппара Тампере
2:4
(1:2, 1:0, 0:2)
45.
01.02 2024
Юкуріт Міккелі
ГПК Гямеенлінна
7:1
(3:1, 0:0, 4:0)
44.
30.01 2024
ГПК Гямеенлінна
Ільвес Тампере
2:3*
(0:0, 1:1, 1:1; 0:1)
43.
26.01 2024
Пеліканз Лахті
ГПК Гямеенлінна
4:0
(2:0, 0:0, 2:0)
42.
20.01 2024
ГПК Гямеенлінна
Кярпят Оулу
2:3P
(1:1, 1:0, 0:1; 0:0; 0:1)
41.
19.01 2024
ГПК Гямеенлінна
Кярпят Оулу
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
40.
13.01 2024
КооКоо Коувола
ГПК Гямеенлінна
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
39.
12.01 2024
ГПК Гямеенлінна
Спорт Вааса
1:4
(0:1, 0:1, 1:2)
38.
06.01 2024
КалПа Куопіо
ГПК Гямеенлінна
5:1
(2:1, 0:0, 3:0)
37.
04.01 2024
ГПК Гямеенлінна
Ессят Порі
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
36.
03.01 2024
Ільвес Тампере
ГПК Гямеенлінна
2:3
(0:2, 0:1, 2:0)
35.
30.12 2023
ГПК Гямеенлінна
СайПа Лаппеенранта
3:2*
(1:1, 0:1, 1:0; 1:0)
34.
28.12 2023
ЮІП Ювяскюля
ГПК Гямеенлінна
3:4
(0:1, 2:2, 1:1)
33.
26.12 2023
ІФК Гельсінкі
ГПК Гямеенлінна
4:1
(1:1, 2:0, 1:0)
32.
21.12 2023
Спорт Вааса
ГПК Гямеенлінна
0:1P
(0:0, 0:0, 0:0; 0:0; 2:3)
31.
19.12 2023
ГПК Гямеенлінна
Юкуріт Міккелі
3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
30.
15.12 2023
СайПа Лаппеенранта
ГПК Гямеенлінна
2:1*
(0:1, 1:0, 0:0; 1:0)
29.
09.12 2023
ГПК Гямеенлінна
Таппара Тампере
2:5
(0:0, 1:3, 1:2)
28.
08.12 2023
ЮІП Ювяскюля
ГПК Гямеенлінна
1:4
(0:1, 1:1, 0:2)
27.
30.11 2023
ГПК Гямеенлінна
Ільвес Тампере
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
26.
28.11 2023
ТПС Турку
ГПК Гямеенлінна
1:4
(0:2, 0:2, 1:0)
25.
25.11 2023
ГПК Гямеенлінна
КооКоо Коувола
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
24.
23.11 2023
Пеліканз Лахті
ГПК Гямеенлінна
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
23.
18.11 2023
ГПК Гямеенлінна
Спорт Вааса
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
22.
15.11 2023
ГПК Гямеенлінна
КалПа Куопіо
2:3
(0:2, 0:1, 2:0)
21.
04.11 2023
ГПК Гямеенлінна
Лукко Раума
4:3
(1:1, 3:1, 0:1)
20.
02.11 2023
ІФК Гельсінкі
ГПК Гямеенлінна
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
19.
01.11 2023
ГПК Гямеенлінна
Кярпят Оулу
1:4
(1:2, 0:1, 0:1)
18.
28.10 2023
Кярпят Оулу
ГПК Гямеенлінна
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
17.
27.10 2023
Кярпят Оулу
ГПК Гямеенлінна
8:1
(4:0, 2:0, 2:1)
16.
21.10 2023
ГПК Гямеенлінна
Пеліканз Лахті
1:3
(1:0, 0:2, 0:1)
15.
20.10 2023
КалПа Куопіо
ГПК Гямеенлінна
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
14.
14.10 2023
ГПК Гямеенлінна
Ессят Порі
3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
13.
13.10 2023
Юкуріт Міккелі
ГПК Гямеенлінна
3:4*
(2:2, 1:1, 0:0; 0:1)
12.
11.10 2023
ГПК Гямеенлінна
ІФК Гельсінкі
1:2*
(0:0, 1:0, 0:1; 0:1)
11.
07.10 2023
ГПК Гямеенлінна
СайПа Лаппеенранта
5:1
(1:0, 2:1, 2:0)
10.
06.10 2023
КооКоо Коувола
ГПК Гямеенлінна
2:4
(2:1, 0:2, 0:1)
9.
04.10 2023
ТПС Турку
ГПК Гямеенлінна
2:5
(1:1, 0:2, 1:2)
8.
30.09 2023
Таппара Тампере
ГПК Гямеенлінна
6:1
(2:1, 1:0, 3:0)
7.
27.09 2023
ГПК Гямеенлінна
ЮІП Ювяскюля
3:4*
(1:2, 0:1, 2:0; 0:1)
6.
23.09 2023
Ессят Порі
ГПК Гямеенлінна
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
5.
22.09 2023
ГПК Гямеенлінна
ІФК Гельсінкі
1:2
(1:1, 0:0, 0:1)
4.
20.09 2023
ГПК Гямеенлінна
Юкуріт Міккелі
1:4
(0:2, 0:1, 1:1)
3.
16.09 2023
Ільвес Тампере
ГПК Гямеенлінна
6:3
(3:0, 1:1, 2:2)
2.
15.09 2023
ГПК Гямеенлінна
ТПС Турку
1:5
(1:0, 0:2, 0:3)
1.
12.09 2023
Лукко Раума
ГПК Гямеенлінна
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті