Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)
Liiga (альтернативна/колишня назва: Фінська хокейна ліга, СМ-Ліга) - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Фінляндії з хокею.
Пеліканз Лахті: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
73.
20.04 2024
Таппара Тампере
Пеліканз Лахті
1.92 4.21 3.40 5.0% 49.5% 22.5% 28.0%
Фінал
72.
13.04 2024
Пеліканз Лахті
Кярпят Оулу
2:1*
(1:0, 0:0, 0:1; 1:0)
1/ 2
71.
12.04 2024
Кярпят Оулу
Пеліканз Лахті
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
1/ 2
70.
09.04 2024
Пеліканз Лахті
Кярпят Оулу
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
1/ 2
69.
06.04 2024
Кярпят Оулу
Пеліканз Лахті
3:5
(0:2, 1:1, 2:2)
1/ 2
68.
05.04 2024
Пеліканз Лахті
Кярпят Оулу
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
1/ 2
67.
02.04 2024
Пеліканз Лахті
ІФК Гельсінкі
4:3
(0:0, 2:1, 2:2)
1/ 4
66.
30.03 2024
ІФК Гельсінкі
Пеліканз Лахті
2:1*
(1:1, 0:0, 0:0; 1:0)
1/ 4
65.
28.03 2024
Пеліканз Лахті
ІФК Гельсінкі
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
1/ 4
64.
26.03 2024
ІФК Гельсінкі
Пеліканз Лахті
2:1*
(0:0, 1:1, 0:0; 1:0)
1/ 4
63.
23.03 2024
Пеліканз Лахті
ІФК Гельсінкі
3:2*
(1:1, 1:0, 0:1; 1:0)
1/ 4
62.
22.03 2024
ІФК Гельсінкі
Пеліканз Лахті
1:4
(0:0, 0:1, 1:3)
1/ 4
61.
20.03 2024
Пеліканз Лахті
ІФК Гельсінкі
4:2
(0:1, 2:0, 2:1)
1/ 4
60.
12.03 2024
Пеліканз Лахті
СайПа Лаппеенранта
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
59.
09.03 2024
КооКоо Коувола
Пеліканз Лахті
3:6
(3:3, 0:1, 0:2)
58.
08.03 2024
Пеліканз Лахті
ЮІП Ювяскюля
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
57.
02.03 2024
Пеліканз Лахті
Лукко Раума
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
56.
29.02 2024
Таппара Тампере
Пеліканз Лахті
2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
55.
28.02 2024
ІФК Гельсінкі
Пеліканз Лахті
6:1
(2:1, 2:0, 2:0)
54.
24.02 2024
ГПК Гямеенлінна
Пеліканз Лахті
1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
53.
23.02 2024
Пеліканз Лахті
Кярпят Оулу
2:3*
(1:0, 0:2, 1:0; 0:1)
52.
21.02 2024
Пеліканз Лахті
Юкуріт Міккелі
5:3
(1:1, 1:1, 3:1)
51.
17.02 2024
ТПС Турку
Пеліканз Лахті
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
50.
16.02 2024
Пеліканз Лахті
Спорт Вааса
3:2*
(1:0, 1:0, 0:2; 1:0)
49.
09.02 2024
Пеліканз Лахті
Ільвес Тампере
1:7
(0:2, 0:3, 1:2)
48.
07.02 2024
Пеліканз Лахті
КалПа Куопіо
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
47.
03.02 2024
Спорт Вааса
Пеліканз Лахті
3:2P
(0:0, 2:2, 0:0; 0:0; 1:0)
46.
01.02 2024
Пеліканз Лахті
КооКоо Коувола
7:3
(2:2, 3:1, 2:0)
45.
30.01 2024
СайПа Лаппеенранта
Пеліканз Лахті
1:8
(0:3, 1:5, 0:0)
44.
27.01 2024
ЮІП Ювяскюля
Пеліканз Лахті
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
43.
26.01 2024
Пеліканз Лахті
ГПК Гямеенлінна
4:0
(2:0, 0:0, 2:0)
42.
24.01 2024
Ессят Порі
Пеліканз Лахті
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
41.
20.01 2024
Пеліканз Лахті
Таппара Тампере
4:2
(3:0, 0:2, 1:0)
40.
17.01 2024
Пеліканз Лахті
ТПС Турку
7:2
(1:1, 3:0, 3:1)
39.
13.01 2024
СайПа Лаппеенранта
Пеліканз Лахті
2:3
(1:1, 1:1, 0:1)
38.
12.01 2024
Ільвес Тампере
Пеліканз Лахті
3:5
(0:1, 2:1, 1:3)
37.
10.01 2024
Пеліканз Лахті
СайПа Лаппеенранта
5:1
(0:0, 3:1, 2:0)
36.
06.01 2024
Пеліканз Лахті
КооКоо Коувола
6:2
(2:2, 3:0, 1:0)
35.
30.12 2023
Лукко Раума
Пеліканз Лахті
3:4
(1:3, 0:0, 2:1)
34.
28.12 2023
Пеліканз Лахті
Ессят Порі
5:2
(1:0, 2:1, 2:1)
33.
26.12 2023
Юкуріт Міккелі
Пеліканз Лахті
4:1
(1:1, 3:0, 0:0)
32.
21.12 2023
Кярпят Оулу
Пеліканз Лахті
2:3*
(1:1, 1:0, 0:1; 0:1)
31.
19.12 2023
Пеліканз Лахті
ІФК Гельсінкі
1:0*
(0:0, 0:0, 0:0; 1:0)
30.
15.12 2023
Ессят Порі
Пеліканз Лахті
0:2
(0:2, 0:0, 0:0)
29.
09.12 2023
Пеліканз Лахті
Ільвес Тампере
3:5
(0:3, 2:0, 1:2)
28.
08.12 2023
КооКоо Коувола
Пеліканз Лахті
1:0P
(0:0, 0:0, 0:0; 0:0; 1:0)
27.
02.12 2023
Пеліканз Лахті
ЮІП Ювяскюля
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
26.
29.11 2023
КалПа Куопіо
Пеліканз Лахті
4:3P
(1:1, 1:1, 1:1; 0:0; 1:0)
25.
28.11 2023
СайПа Лаппеенранта
Пеліканз Лахті
2:3
(2:0, 0:2, 0:1)
24.
25.11 2023
Пеліканз Лахті
ІФК Гельсінкі
5:3
(1:0, 3:2, 1:1)
23.
23.11 2023
Пеліканз Лахті
ГПК Гямеенлінна
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
22.
18.11 2023
КооКоо Коувола
Пеліканз Лахті
4:0
(1:0, 3:0, 0:0)
21.
17.11 2023
Пеліканз Лахті
Ессят Порі
3:2
(1:0, 2:1, 0:1)
20.
04.11 2023
ЮІП Ювяскюля
Пеліканз Лахті
1:4
(1:3, 0:0, 0:1)
19.
03.11 2023
Пеліканз Лахті
СайПа Лаппеенранта
3:4P
(2:0, 0:0, 1:3; 0:0; 0:1)
18.
31.10 2023
Пеліканз Лахті
КалПа Куопіо
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
17.
28.10 2023
Спорт Вааса
Пеліканз Лахті
5:1
(1:1, 2:0, 2:0)
16.
26.10 2023
Пеліканз Лахті
ТПС Турку
2:3P
(0:0, 2:0, 0:2; 0:0; 0:1)
15.
24.10 2023
Юкуріт Міккелі
Пеліканз Лахті
1:4
(0:1, 1:1, 0:2)
14.
21.10 2023
ГПК Гямеенлінна
Пеліканз Лахті
1:3
(1:0, 0:2, 0:1)
13.
20.10 2023
Пеліканз Лахті
Лукко Раума
6:3
(2:1, 1:1, 3:1)
12.
14.10 2023
Кярпят Оулу
Пеліканз Лахті
3:2
(0:0, 1:0, 2:2)
11.
07.10 2023
Пеліканз Лахті
Таппара Тампере
4:5*
(1:2, 1:2, 2:0; 0:1)
10.
06.10 2023
ТПС Турку
Пеліканз Лахті
5:4*
(2:1, 0:1, 2:2; 1:0)
9.
04.10 2023
Пеліканз Лахті
КооКоо Коувола
3:4
(1:1, 1:3, 1:0)
8.
30.09 2023
ІФК Гельсінкі
Пеліканз Лахті
1:2P
(0:1, 1:0, 0:0; 0:0; 0:1)
7.
29.09 2023
Пеліканз Лахті
Спорт Вааса
2:4
(2:1, 0:0, 0:3)
6.
27.09 2023
Лукко Раума
Пеліканз Лахті
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
5.
23.09 2023
Пеліканз Лахті
Юкуріт Міккелі
0:4
(0:1, 0:3, 0:0)
4.
22.09 2023
Ільвес Тампере
Пеліканз Лахті
1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
3.
20.09 2023
КалПа Куопіо
Пеліканз Лахті
5:2
(2:0, 2:1, 1:1)
2.
16.09 2023
Пеліканз Лахті
Кярпят Оулу
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
1.
13.09 2023
Таппара Тампере
Пеліканз Лахті
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті