Героям Слава!

Хокей. Фінляндія. СМ-Ліга 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 12.03.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Кярпят Оулу59367511182-1133.0-1.8  1.2127
2.Таппара Тампере603011712183-1253.0-2.0  0.9119
3.Лукко Раума59328613184-1203.1-1.9  1.1118
4.Ільвес Тампере59326615180-1283.0-2.2  0.8114
5.КооКоо Коувола59307616170-1282.8-2.1  0.7110
6.ІФК Гельсінкі59268916171-1402.8-2.3  0.5103
7.ГПК Гямеенлінна59277718155-1442.5-2.4  0.2102
8.ЮІП Ювяскюля59256424174-1572.9-2.6  0.391
9.Ессят Порі59204827140-1662.3-2.7 -0.476
10.КалПа Куопіо59195827153-1822.6-3.0 -0.575
11.ТПС Турку59175829146-1802.4-3.0 -0.669
12.СайПа Лаппеенранта59184433122-1842.0-3.1 -1.166
13.Юкуріт Міккелі59118733122-1752.0-2.9 -0.956
14.Пеліканз Лахті59127436118-1991.9-3.3 -1.454
15.Спорт Вааса59114836128-1872.1-3.1 -1.049

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 6 : у Плей-офф
7 -10 : у Плей-офф (стикові матчі)

СМ-Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Фінляндії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
44339.7%38.4%21.9%  
Чемпіонат Фінляндії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.132.592.540.05  
 50.5%49.5%   
Чемпіонат Фінляндії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.131.481.751.90  
 28.8%34.2%37.0%  
Чемпіонат Фінляндії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
57.6% · 42.4%42.2% · 57.8%26.6% · 73.4%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 12.09.2019 - 12.03.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 12.03 2020ІФК ГельсінкіЮІП Ювяскюля3:4*(0:0,  2:2,  1:1;  0:1)
 КалПа КуопіоЛукко Раума2:4 (1:0,  0:1,  1:3)
 Пеліканз ЛахтіСайПа Лаппеенранта1:4 (1:1,  0:1,  0:2)
 Спорт ВаасаКярпят Оулу2:3*(0:0,  0:1,  2:1;  0:1)
 Таппара ТампереКооКоо Коувола8:2 (4:0,  1:1,  3:1)
 Ессят ПоріТПС Турку3:4P(1:1,  0:1,  2:1;  0:0;  0:1)
 Юкуріт МіккеліГПК Гямеенлінна2:3 (0:1,  1:1,  1:1)
 10.03 2020Ільвес ТампереЕссят Порі3:1 (0:0,  2:1,  1:0)
 КооКоо КоуволаІФК Гельсінкі5:2 (0:2,  2:0,  3:0)
 Кярпят ОулуЛукко Раума1:5 (0:4,  0:0,  1:1)
 СайПа ЛаппеенрантаЮкуріт Міккелі1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)
 ТПС ТуркуСпорт Вааса4:2 (1:0,  0:1,  3:1)
 ГПК ГямеенліннаКалПа Куопіо2:1 (1:1,  0:0,  1:0)
 ЮІП ЮвяскюляТаппара Тампере3:4P(1:1,  0:2,  2:0;  0:0;  0:1)
 07.03 2020Лукко РаумаСайПа Лаппеенранта8:0 (2:0,  3:0,  3:0)
 ЮІП ЮвяскюляТПС Турку2:1*(1:1,  0:0,  0:0;  1:0)
 Ільвес ТампереІФК Гельсінкі3:2 (1:2,  0:0,  2:0)
 КалПа КуопіоПеліканз Лахті7:2 (3:0,  3:1,  1:1)
 Кярпят ОулуКооКоо Коувола3:4*(0:1,  0:1,  3:1;  0:1)
 Ессят ПоріСпорт Вааса3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 06.03 2020ІФК ГельсінкіГПК Гямеенлінна2:3*(1:0,  0:1,  1:1;  0:1)
 Пеліканз ЛахтіІльвес Тампере2:5 (0:1,  1:1,  1:3)
 Спорт ВаасаКооКоо Коувола5:2 (0:2,  3:0,  2:0)
 ТПС ТуркуСайПа Лаппеенранта2:4 (0:0,  0:1,  2:3)
 Юкуріт МіккеліЮІП Ювяскюля3:1 (0:1,  0:0,  3:0)
 05.03 2020Таппара ТампереЮкуріт Міккелі3:4P(1:1,  1:1,  1:1;  0:0;  0:1)
 04.03 2020КооКоо КоуволаЛукко Раума6:3 (2:0,  2:1,  2:2)
 СайПа ЛаппеенрантаГПК Гямеенлінна2:3 (2:1,  0:1,  0:1)
 Спорт ВаасаПеліканз Лахті2:1*(0:0,  1:1,  0:0;  1:0)
 ТПС ТуркуІльвес Тампере2:1P(0:0,  0:1,  1:0;  0:0;  1:0)
 Ессят ПоріТаппара Тампере2:3*(0:2,  2:0,  0:0;  0:1)
 03.03 2020ІФК ГельсінкіКалПа Куопіо5:1 (1:1,  3:0,  1:0)
 ГПК ГямеенліннаЛукко Раума1:3 (1:1,  0:2,  0:0)
 Юкуріт МіккеліКярпят Оулу3:5 (0:1,  1:2,  2:2)
 29.02 2020Ільвес ТампереКалПа Куопіо3:0 (0:0,  1:0,  2:0)
 Кярпят ОулуЮІП Ювяскюля3:1 (1:1,  0:0,  2:0)
 СайПа ЛаппеенрантаСпорт Вааса2:0 (0:0,  1:0,  1:0)
 ТПС ТуркуТаппара Тампере0:5 (0:2,  0:2,  0:1)
 ГПК ГямеенліннаПеліканз Лахті4:1 (0:0,  3:0,  1:1)
 Ессят ПоріЛукко Раума1:7 (0:0,  0:2,  1:5)
 Юкуріт МіккеліІФК Гельсінкі3:2*(0:1,  1:1,  1:0;  1:0)
 28.02 2020КалПа КуопіоКярпят Оулу3:2*(1:0,  0:1,  1:1;  1:0)
 КооКоо КоуволаСпорт Вааса7:1 (3:1,  3:0,  1:0)
 Пеліканз ЛахтіЮкуріт Міккелі1:2 (0:2,  0:0,  1:0)
 ЮІП ЮвяскюляГПК Гямеенлінна2:1*(0:0,  1:1,  0:0;  1:0)
 27.02 2020ІФК ГельсінкіЕссят Порі4:3*(0:1,  1:0,  2:2;  1:0)
 Таппара ТампереСайПа Лаппеенранта1:2 (0:1,  1:0,  0:1)
 26.02 2020Кярпят ОулуГПК Гямеенлінна4:1 (0:0,  3:1,  1:0)
 Лукко РаумаІльвес Тампере2:0 (0:0,  0:0,  2:0)
 Спорт ВаасаЮкуріт Міккелі3:0 (0:0,  3:0,  0:0)
 ТПС ТуркуКалПа Куопіо4:2 (1:0,  2:1,  1:1)
 ЮІП ЮвяскюляЕссят Порі2:6 (0:1,  2:1,  0:4)
 25.02 2020Таппара ТампереІФК Гельсінкі2:3P(1:0,  1:1,  0:1;  0:0;  0:1)
 22.02 2020Лукко РаумаКалПа Куопіо7:0 (1:0,  3:0,  3:0)
 Ільвес ТампереСайПа Лаппеенранта3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 КооКоо КоуволаКярпят Оулу1:2 (0:1,  1:0,  0:1)
 Пеліканз ЛахтіТПС Турку2:6 (2:0,  0:3,  0:3)
 Спорт ВаасаЮІП Ювяскюля4:5P(0:2,  2:2,  2:0;  0:0;  0:1)
 ГПК ГямеенліннаТаппара Тампере3:2 (2:1,  0:1,  1:0)
 21.02 2020ІФК ГельсінкіКооКоо Коувола4:0 (2:0,  0:0,  2:0)
 СайПа ЛаппеенрантаКярпят Оулу2:5 (1:1,  1:1,  0:3)
 Таппара ТампереІльвес Тампере1:2*(0:0,  1:0,  0:1;  0:1)
 Ессят ПоріКалПа Куопіо3:4 (0:0,  1:1,  2:3)
 Юкуріт МіккеліЛукко Раума1:3 (0:2,  0:0,  1:1)
 19.02 2020Ільвес ТампереЮкуріт Міккелі1:3 (0:1,  0:0,  1:2)
 КалПа КуопіоТаппара Тампере2:3 (0:1,  0:1,  2:1)
 Кярпят ОулуСпорт Вааса2:1 (0:0,  1:0,  1:1)
 СайПа ЛаппеенрантаІФК Гельсінкі1:4 (1:0,  0:4,  0:0)
 ГПК ГямеенліннаКооКоо Коувола1:2P(1:0,  0:1,  0:0;  0:0;  0:1)
 Ессят ПоріПеліканз Лахті1:3 (0:1,  0:1,  1:1)
 18.02 2020Пеліканз ЛахтіЮІП Ювяскюля0:3 (0:0,  0:2,  0:1)
 17.02 2020ТПС ТуркуГПК Гямеенлінна1:3 (0:1,  0:2,  1:0)
 15.02 2020ІФК ГельсінкіКярпят Оулу1:4 (1:2,  0:0,  0:2)
 КооКоо КоуволаЛукко Раума3:2 (1:1,  1:1,  1:0)
 СайПа ЛаппеенрантаКалПа Куопіо5:4P(2:1,  1:3,  1:0;  0:0;  1:0)
 Таппара ТампереСпорт Вааса2:1 (0:0,  1:0,  1:1)
 Ессят ПоріТПС Турку4:1 (0:1,  2:0,  2:0)
 ЮІП ЮвяскюляІльвес Тампере1:2P(0:0,  1:0,  0:1;  0:0;  0:1)
 Юкуріт МіккеліПеліканз Лахті1:2 (1:0,  0:1,  0:1)
 14.02 2020Ільвес ТампереКооКоо Коувола2:1 (1:1,  0:0,  1:0)
 КалПа КуопіоЮІП Ювяскюля0:5 (0:3,  0:2,  0:0)
 Кярпят ОулуІФК Гельсінкі1:5 (0:2,  1:0,  0:3)
 Лукко РаумаПеліканз Лахті3:2 (1:2,  0:0,  2:0)
 Спорт ВаасаТаппара Тампере1:3 (0:1,  1:0,  0:2)
 ТПС ТуркуЕссят Порі3:5 (0:1,  0:2,  3:2)
 ГПК ГямеенліннаЮкуріт Міккелі1:0 (1:0,  0:0,  0:0)
 12.02 2020ІФК ГельсінкіІльвес Тампере4:0 (0:0,  2:0,  2:0)
 КооКоо КоуволаПеліканз Лахті4:1 (1:0,  1:0,  2:1)
 Спорт ВаасаКалПа Куопіо3:5 (1:0,  1:3,  1:2)
 Таппара ТампереЛукко Раума4:3*(2:1,  1:0,  0:2;  1:0)
 Ессят ПоріСайПа Лаппеенранта5:2 (3:0,  0:2,  2:0)
 ЮІП ЮвяскюляЮкуріт Міккелі2:1 (0:0,  1:0,  1:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Середа
25.05.2022
08:03:32 UTC