Героям Слава!

Хокей. Фінляндія. СМ-Ліга 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 28.04.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Таппара ТампереТПС Турку4-1   2:1     2:1*    3:1     0:1     1:0  
Ільвес ТампереКооКоо Коувола1-0   3:2  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Таппара ТампереКооКоо Коувола4-1   3:4*    6:3     4:2     5:1     4:1  
Ільвес ТампереТПС Турку2-4   3:2     0:6     2:3*    0:3     3:0     1:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Ільвес ТампереКярпят Оулу4-3   5:1     2:1*    1:2*    2:3*    1:0     1:2     2:1* 
Таппара ТампереЛукко Раума4-1   5:3     1:2     3:1     3:2*    4:1  
ТПС ТуркуІФК Гельсінкі4-3   2:0     3:4*    3:4*    7:5     2:1     2:3     3:1  
Юкуріт МіккеліКооКоо Коувола3-4   1:3     2:3     1:0     3:2*    1:5     2:1     0:1  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Лукко РаумаГПК Гямеенлінна1.5-0.5   3:0     2:2  
Пеліканз ЛахтіКооКоо Коувола0-2   1:2     0:1  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••ОФорма
1.Таппара Тампере60319416185-1183.0-1.9  1.0115 В  в  п  В  В 
2.Юкуріт Міккелі60318417164-1362.6-2.2  0.4113 В  В  В  П  В 
3.Ільвес Тампере602810715185-1663.0-2.7  0.3111 П  В  в  в  П 
4.ТПС Турку60296322148-1362.4-2.2  0.2102 В  в  В  В  В 
5.ІФК Гельсінкі59275819171-1422.9-2.3  0.599 В  П  п  П  В 
6.ГПК Гямеенлінна60249522143-1332.3-2.2  0.195 П  П  П  П  В 
7.КооКоо Коувола60255921145-1382.4-2.2  0.294 П  В  В  п  п 
8.Пеліканз Лахті602541021141-1372.3-2.2  0.193 В  П  В  П  П 
9.Кярпят Оулу59237920165-1372.7-2.2  0.592 В  п  в  П  в 
10.Лукко Раума58245722168-1482.8-2.5  0.389 П  П  п  В  В 
11.КалПа Куопіо601991319162-1552.6-2.4  0.288 П  п  П  П  п 
12.Спорт Вааса59188726115-1531.9-2.5 -0.677 В  П  п  в  П 
13.ЮІП Ювяскюля60148434138-2192.2-3.6 -1.462 В  П  В  п  В 
14.СайПа Лаппеенранта60153735127-1882.1-3.1 -1.058 П  В  П  В  в 
15.Ессят Порі59117635123-1742.0-2.9 -0.953 П  в  В  П  П 

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 6 : у Плей-офф
7 -10 : у Плей-офф (стикові матчі)

Liiga (альтернативна/колишня назва: Фінська хокейна ліга, СМ-Ліга) - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Фінляндії з хокею.

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
49442.3%34.4%23.3%  
Чемпіонат Фінляндії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
4.882.512.370.14  
 51.4%48.6%   
Чемпіонат Фінляндії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
4.881.441.661.79  
 29.5%33.9%36.6%  
Чемпіонат Фінляндії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
54.5% · 45.5%40.9% · 59.1%21.9% · 78.1%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 09.09.2021 - 28.04.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 28.04 2022Таппара ТампереТПС Турку1:0 (1:0,  0:0,  0:0)Фінал
 26.04 2022ТПС ТуркуТаппара Тампере1:0 (0:0,  0:0,  1:0)Фінал
 25.04 2022Таппара ТампереТПС Турку3:1 (0:0,  2:0,  1:1)Фінал
 24.04 2022Ільвес ТампереКооКоо Коувола3:2 (2:0,  1:2,  0:0)Фінал
 23.04 2022ТПС ТуркуТаппара Тампере1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)Фінал
 20.04 2022Таппара ТампереТПС Турку2:1 (1:1,  0:0,  1:0)Фінал
 16.04 2022ТПС ТуркуІльвес Тампере2:1 (1:0,  0:0,  1:1)1/ 2
 15.04 2022Ільвес ТампереТПС Турку3:0 (1:0,  1:0,  1:0)1/ 2
 14.04 2022Таппара ТампереКооКоо Коувола4:1 (1:1,  1:0,  2:0)1/ 2
 13.04 2022ТПС ТуркуІльвес Тампере3:0 (0:0,  0:0,  3:0)1/ 2
 12.04 2022Ільвес ТампереТПС Турку2:3*(0:0,  1:1,  1:1;  0:1)1/ 2
 КооКоо КоуволаТаппара Тампере1:5 (0:0,  1:2,  0:3)1/ 2
 11.04 2022Таппара ТампереКооКоо Коувола4:2 (0:0,  2:2,  2:0)1/ 2
 10.04 2022ТПС ТуркуІльвес Тампере6:0 (3:0,  1:0,  2:0)1/ 2
 09.04 2022Ільвес ТампереТПС Турку3:2 (2:1,  0:1,  1:0)1/ 2
 КооКоо КоуволаТаппара Тампере3:6 (3:1,  0:2,  0:3)1/ 2
 08.04 2022Таппара ТампереКооКоо Коувола3:4*(2:0,  1:3,  0:0;  0:1)1/ 2
 06.04 2022Ільвес ТампереКярпят Оулу2:1*(0:1,  1:0,  0:0;  1:0)1/ 4
 ТПС ТуркуІФК Гельсінкі3:1 (0:1,  2:0,  1:0)1/ 4
 Юкуріт МіккеліКооКоо Коувола0:1 (0:0,  0:0,  0:1)1/ 4
 05.04 2022ІФК ГельсінкіТПС Турку3:2 (2:0,  0:2,  1:0)1/ 4
 КооКоо КоуволаЮкуріт Міккелі1:2 (0:0,  0:0,  1:2)1/ 4
 Кярпят ОулуІльвес Тампере2:1 (1:0,  0:0,  1:1)1/ 4
 03.04 2022ТПС ТуркуІФК Гельсінкі2:1 (1:0,  0:0,  1:1)1/ 4
 Таппара ТампереЛукко Раума4:1 (1:0,  1:0,  2:1)1/ 4
 Юкуріт МіккеліКооКоо Коувола1:5 (0:2,  1:1,  0:2)1/ 4
 02.04 2022Ільвес ТампереКярпят Оулу1:0 (0:0,  0:0,  1:0)1/ 4
 ІФК ГельсінкіТПС Турку5:7 (0:4,  2:1,  3:2)1/ 4
 КооКоо КоуволаЮкуріт Міккелі2:3*(0:1,  1:1,  1:0;  0:1)1/ 4
 Лукко РаумаТаппара Тампере2:3*(0:0,  0:0,  2:2;  0:1)1/ 4
 01.04 2022Кярпят ОулуІльвес Тампере3:2*(1:2,  0:0,  1:0;  1:0)1/ 4
 31.03 2022Таппара ТампереЛукко Раума3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 ТПС ТуркуІФК Гельсінкі3:4*(0:0,  1:2,  2:1;  0:1)1/ 4
 Юкуріт МіккеліКооКоо Коувола1:0 (0:0,  1:0,  0:0)1/ 4
 30.03 2022Ільвес ТампереКярпят Оулу1:2*(1:1,  0:0,  0:0;  0:1)1/ 4
 29.03 2022ІФК ГельсінкіТПС Турку4:3*(2:2,  1:1,  0:0;  1:0)1/ 4
 КооКоо КоуволаЮкуріт Міккелі3:2 (0:1,  3:1,  0:0)1/ 4
 Лукко РаумаТаппара Тампере2:1 (0:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 28.03 2022Кярпят ОулуІльвес Тампере1:2*(1:1,  0:0,  0:0;  0:1)1/ 4
 Таппара ТампереЛукко Раума5:3 (0:2,  3:0,  2:1)1/ 4
 Юкуріт МіккеліКооКоо Коувола1:3 (0:0,  1:2,  0:1)1/ 4
 27.03 2022ТПС ТуркуІФК Гельсінкі2:0 (1:0,  1:0,  0:0)1/ 4
 Ільвес ТампереКярпят Оулу5:1 (3:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 25.03 2022КооКоо КоуволаПеліканз Лахті1:0 1/ 8
 ГПК ГямеенліннаЛукко Раума2:2 (0:0,  1:2,  1:0)1/ 8
 24.03 2022Лукко РаумаГПК Гямеенлінна3:0 (0:0,  2:0,  1:0)1/ 8
 Пеліканз ЛахтіКооКоо Коувола1:2 (0:1,  1:1,  0:0)1/ 8
 22.03 2022КалПа КуопіоЮІП Ювяскюля1:2 (0:0,  0:1,  1:1)
 Кярпят ОулуКооКоо Коувола4:3 (1:0,  3:2,  0:1)
 Пеліканз ЛахтіГПК Гямеенлінна4:2 (1:1,  1:1,  2:0)
 СайПа ЛаппеенрантаТПС Турку0:5 (0:1,  0:3,  0:1)
 Спорт ВаасаІльвес Тампере2:1 (0:0,  1:0,  1:1)
 Таппара ТампереЕссят Порі3:0 (3:0,  0:0,  0:0)
 Юкуріт МіккеліЛукко Раума6:2 (2:0,  1:1,  3:1)
 21.03 2022ІФК ГельсінкіЛукко Раума5:1 (2:1,  3:0,  0:0)
 20.03 2022Ільвес ТампереСпорт Вааса2:1 (1:0,  0:0,  1:1)
 ТПС ТуркуКярпят Оулу3:2*(1:0,  1:0,  0:2;  1:0)
 19.03 2022Ільвес ТампереКалПа Куопіо4:3*(0:1,  2:1,  1:1;  1:0)
 КооКоо КоуволаПеліканз Лахті2:1 (0:1,  1:0,  1:0)
 Лукко РаумаТаппара Тампере4:5*(1:0,  2:2,  1:2;  0:1)
 ГПК ГямеенліннаСайПа Лаппеенранта1:2 (0:1,  1:0,  0:1)
 Ессят ПоріСпорт Вааса2:1P(1:0,  0:0,  0:1;  0:0;  1:0)
 Юкуріт МіккеліІФК Гельсінкі4:0 (0:0,  2:0,  2:0)
 18.03 2022СайПа ЛаппеенрантаЮкуріт Міккелі1:3 (0:0,  1:2,  0:1)
 Таппара ТампереКярпят Оулу1:2*(1:0,  0:0,  0:1;  0:1)
 ГПК ГямеенліннаКооКоо Коувола1:2 (1:0,  0:1,  0:1)
 17.03 2022ІФК ГельсінкіІльвес Тампере2:3P(0:1,  1:0,  1:1;  0:0;  0:1)
 Лукко РаумаЮІП Ювяскюля4:1 (0:0,  0:1,  4:0)
 Ессят ПоріКалПа Куопіо3:1 (1:1,  1:0,  1:0)
 16.03 2022КооКоо КоуволаСпорт Вааса2:3P(1:0,  0:1,  1:1;  0:0;  0:1)
 Кярпят ОулуТаппара Тампере0:1 (0:0,  0:0,  0:1)
 Пеліканз ЛахтіІльвес Тампере3:0 (1:0,  1:0,  1:0)
 Юкуріт МіккеліТПС Турку1:3 (0:1,  1:0,  0:2)
 15.03 2022КалПа КуопіоТПС Турку2:5 (1:2,  0:0,  1:3)
 Лукко РаумаГПК Гямеенлінна4:2 (2:1,  1:0,  1:1)
 СайПа ЛаппеенрантаСпорт Вааса4:1 (1:1,  2:0,  1:0)
 Таппара ТампереПеліканз Лахті2:0 (1:0,  0:0,  1:0)
 ЮІП ЮвяскюляІФК Гельсінкі3:2 (0:0,  2:1,  1:1)
 12.03 2022КалПа КуопіоТаппара Тампере1:2P(0:0,  1:1,  0:0;  0:0;  0:1)
 Пеліканз ЛахтіЮкуріт Міккелі0:1 (0:0,  0:1,  0:0)
 СайПа ЛаппеенрантаКооКоо Коувола2:1*(0:1,  0:0,  1:0;  1:0)
 Лукко РаумаТПС Турку2:4 (1:2,  0:1,  1:1)
 ГПК ГямеенліннаСпорт Вааса4:1 (0:0,  2:0,  2:1)
 Ессят ПоріІФК Гельсінкі2:4 (0:0,  1:1,  1:3)
 ЮІП ЮвяскюляІльвес Тампере4:5*(0:1,  1:2,  3:1;  0:1)
 11.03 2022ІФК ГельсінкіКярпят Оулу0:1*(0:0,  0:0,  0:0;  0:1)
 КооКоо КоуволаЮІП Ювяскюля3:5 (1:1,  1:2,  1:2)
 Спорт ВаасаКалПа Куопіо2:1*(0:0,  0:1,  1:0;  1:0)
 ТПС ТуркуПеліканз Лахті1:4 (1:1,  0:2,  0:1)
 ГПК ГямеенліннаЕссят Порі6:3 (4:1,  0:1,  2:1)
 Юкуріт МіккеліСайПа Лаппеенранта2:0 (1:0,  0:0,  1:0)
 10.03 2022Таппара ТампереЛукко Раума4:2 (0:1,  3:1,  1:0)
 09.03 2022Ільвес ТампереСайПа Лаппеенранта5:4 (2:0,  3:1,  0:3)
 КооКоо КоуволаГПК Гямеенлінна6:1 (2:0,  1:1,  3:0)
 Пеліканз ЛахтіКярпят Оулу3:2*(0:0,  1:1,  1:1;  1:0)
 ТПС ТуркуЮІП Ювяскюля4:3P(2:0,  1:1,  0:2;  0:0;  1:0)
 08.03 2022ІФК ГельсінкіГПК Гямеенлінна2:0 (0:0,  0:0,  2:0)
 Лукко РаумаІльвес Тампере3:4 (0:1,  1:0,  2:3)
 Таппара ТампереСпорт Вааса2:3 (1:1,  0:1,  1:1)
 ЮІП ЮвяскюляКалПа Куопіо0:7 (0:2,  0:2,  0:3)
 07.03 2022ІФК ГельсінкіКооКоо Коувола2:1 (1:1,  0:0,  1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Ви переглядаєте сторінку Спортивна статистика - Хокей. Фінляндія. СМ-Ліга 2021-22. Для перегляду інформації про колишні сезони турніру укажіть або виберіть необхідний сезон.
Для моделювання перебігу спортивної гри та прогнозування результатів хокейних матчів, використовуючи методи та засоби теорії ймовірностей та математичної статистики, ознайомтесь з відповідними сторінками сайту.
Сайт Sport12x пропонує статистичну інформацію (турнірні таблиці, результати матчів, діаграми, графіки розподілу голів) та, частково, лайв результати, календар змагань та букмекерську лінію (прогноз) для усіх найсильніших і найважливіших хокейних турнірів (ліг, чемпіонатів, кубків).

Дата сторінки:

Вівторок
16.08.2022
03:31:11 UTC