Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)
Liiga (альтернативна/колишня назва: Фінська хокейна ліга, СМ-Ліга) - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Фінляндії з хокею.
Ільвес Тампере: Результати матчів
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
65.
29.03 2024
Ільвес Тампере
КалПа Куопіо
2:4
(1:2, 1:2, 0:0)
1/ 4
64.
27.03 2024
КалПа Куопіо
Ільвес Тампере
4:2
(1:1, 0:1, 3:0)
1/ 4
63.
25.03 2024
Ільвес Тампере
КалПа Куопіо
3:2*
(1:0, 0:1, 1:1; 1:0)
1/ 4
62.
23.03 2024
КалПа Куопіо
Ільвес Тампере
1:0*
(0:0, 0:0, 0:0; 1:0)
1/ 4
61.
21.03 2024
Ільвес Тампере
КалПа Куопіо
3:4*
(1:1, 2:0, 0:2; 0:1)
1/ 4
60.
12.03 2024
ТПС Турку
Ільвес Тампере
1:6
(0:1, 0:1, 1:4)
59.
08.03 2024
Ільвес Тампере
Таппара Тампере
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
58.
02.03 2024
Ільвес Тампере
КалПа Куопіо
3:2*
(2:1, 0:0, 0:1; 1:0)
57.
01.03 2024
ЮІП Ювяскюля
Ільвес Тампере
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
56.
27.02 2024
Ільвес Тампере
Ессят Порі
4:3*
(2:0, 0:1, 1:2; 1:0)
55.
23.02 2024
Ільвес Тампере
СайПа Лаппеенранта
5:2
(1:0, 3:0, 1:2)
54.
17.02 2024
Спорт Вааса
Ільвес Тампере
2:5
(2:2, 0:2, 0:1)
53.
14.02 2024
ІФК Гельсінкі
Ільвес Тампере
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
52.
13.02 2024
Ільвес Тампере
Юкуріт Міккелі
3:2P
(1:1, 1:1, 0:0; 0:0; 1:0)
51.
09.02 2024
Пеліканз Лахті
Ільвес Тампере
1:7
(0:2, 0:3, 1:2)
50.
03.02 2024
Кярпят Оулу
Ільвес Тампере
1:4
(0:0, 1:1, 0:3)
49.
02.02 2024
Ільвес Тампере
Кярпят Оулу
3:4*
(0:2, 0:1, 3:0; 0:1)
48.
31.01 2024
КооКоо Коувола
Ільвес Тампере
3:5
(1:1, 1:2, 1:2)
47.
30.01 2024
ГПК Гямеенлінна
Ільвес Тампере
2:3*
(0:0, 1:1, 1:1; 0:1)
46.
27.01 2024
Ільвес Тампере
Спорт Вааса
0:2
(0:2, 0:0, 0:0)
45.
26.01 2024
Таппара Тампере
Ільвес Тампере
2:5
(1:0, 0:3, 1:2)
44.
24.01 2024
КалПа Куопіо
Ільвес Тампере
2:6
(2:2, 0:2, 0:2)
43.
20.01 2024
Ільвес Тампере
ІФК Гельсінкі
3:1
(1:1, 0:0, 2:0)
42.
13.01 2024
Спорт Вааса
Ільвес Тампере
2:3
(0:1, 2:2, 0:0)
41.
12.01 2024
Ільвес Тампере
Пеліканз Лахті
3:5
(0:1, 2:1, 1:3)
40.
10.01 2024
Ільвес Тампере
Лукко Раума
2:3*
(1:0, 1:2, 0:0; 0:1)
39.
06.01 2024
Ільвес Тампере
ЮІП Ювяскюля
2:1
(2:0, 0:0, 0:1)
38.
05.01 2024
Юкуріт Міккелі
Ільвес Тампере
4:2
(2:0, 2:1, 0:1)
37.
03.01 2024
Ільвес Тампере
ГПК Гямеенлінна
2:3
(0:2, 0:1, 2:0)
36.
30.12 2023
Ільвес Тампере
КооКоо Коувола
0:4
(0:0, 0:3, 0:1)
35.
28.12 2023
СайПа Лаппеенранта
Ільвес Тампере
0:3
(0:1, 0:2, 0:0)
34.
26.12 2023
Ільвес Тампере
ТПС Турку
4:3*
(0:0, 1:1, 2:2; 1:0)
33.
21.12 2023
Ільвес Тампере
Ессят Порі
1:2*
(0:0, 1:1, 0:0; 0:1)
32.
19.12 2023
Лукко Раума
Ільвес Тампере
3:2
(1:0, 2:1, 0:1)
31.
15.12 2023
Ільвес Тампере
Спорт Вааса
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
30.
09.12 2023
Пеліканз Лахті
Ільвес Тампере
3:5
(0:3, 2:0, 1:2)
29.
08.12 2023
Ільвес Тампере
Таппара Тампере
3:5
(3:1, 0:1, 0:3)
28.
01.12 2023
Ільвес Тампере
ТПС Турку
2:3P
(1:1, 0:0, 1:1; 0:0; 0:1)
27.
30.11 2023
ГПК Гямеенлінна
Ільвес Тампере
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
26.
28.11 2023
Ільвес Тампере
ЮІП Ювяскюля
5:1
(1:0, 3:0, 1:1)
25.
25.11 2023
Юкуріт Міккелі
Ільвес Тампере
2:3
(1:2, 0:0, 1:1)
24.
23.11 2023
Ільвес Тампере
Юкуріт Міккелі
6:5
(0:2, 3:1, 3:2)
23.
18.11 2023
Ільвес Тампере
СайПа Лаппеенранта
5:2
(0:1, 3:1, 2:0)
22.
17.11 2023
Таппара Тампере
Ільвес Тампере
3:4*
(0:1, 2:1, 1:1; 0:1)
21.
04.11 2023
Спорт Вааса
Ільвес Тампере
2:6
(2:2, 0:2, 0:2)
20.
02.11 2023
Ільвес Тампере
Кярпят Оулу
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
19.
01.11 2023
КалПа Куопіо
Ільвес Тампере
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
18.
28.10 2023
ІФК Гельсінкі
Ільвес Тампере
2:5
(1:1, 0:1, 1:3)
17.
27.10 2023
Ільвес Тампере
Таппара Тампере
4:3
(1:1, 2:1, 1:1)
16.
25.10 2023
КооКоо Коувола
Ільвес Тампере
0:4
(0:3, 0:0, 0:1)
15.
22.10 2023
Ільвес Тампере
Спорт Вааса
2:4
(1:1, 1:1, 0:2)
14.
21.10 2023
ЮІП Ювяскюля
Ільвес Тампере
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
13.
14.10 2023
СайПа Лаппеенранта
Ільвес Тампере
3:2P
(1:1, 1:1, 0:0; 0:0; 2:1)
12.
13.10 2023
Ессят Порі
Ільвес Тампере
3:2P
(2:1, 0:1, 0:0; 0:0; 2:1)
11.
07.10 2023
Ільвес Тампере
КооКоо Коувола
4:2
(0:1, 3:0, 1:1)
10.
05.10 2023
Кярпят Оулу
Ільвес Тампере
3:6
(1:2, 2:2, 0:2)
9.
29.09 2023
Ільвес Тампере
ІФК Гельсінкі
3:2P
(1:1, 0:0, 1:1; 0:0; 2:1)
8.
28.09 2023
Таппара Тампере
Ільвес Тампере
3:5
(1:2, 1:1, 1:2)
7.
26.09 2023
Ільвес Тампере
КалПа Куопіо
1:2
(1:2, 0:0, 0:0)
6.
23.09 2023
ТПС Турку
Ільвес Тампере
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
5.
22.09 2023
Ільвес Тампере
Пеліканз Лахті
1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
4.
20.09 2023
Лукко Раума
Ільвес Тампере
2:4
(1:0, 0:0, 1:4)
3.
16.09 2023
Ільвес Тампере
ГПК Гямеенлінна
6:3
(3:0, 1:1, 2:2)
2.
14.09 2023
Ільвес Тампере
Лукко Раума
3:4*
(0:1, 2:2, 1:0; 0:1)
1.
13.09 2023
Ессят Порі
Ільвес Тампере
3:4
(1:0, 0:3, 2:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті