Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 6 : у Плей-офф 7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)
СМ-Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Фінляндії з хокею.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
463
45.6%
33.5%
20.9%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
5.02
2.78
2.24
0.54
55.4%
44.6%
Тотал
Період 1
Період 2
Період 3
5.02
1.47
1.83
1.72
29.3%
36.4%
34.3%
Більше / Менше
4.5
5.5
6.5
55.1% · 44.9%
37.6% · 62.4%
21.8% · 78.2%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 16.09.2010 - 18.04.2011
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
18.04 2011
Блюз Еспоо
ІФК Гельсінкі
2:4
(0:2, 1:1, 1:1)
Фінал
16.04 2011
ІФК Гельсінкі
Блюз Еспоо
5:3
(2:1, 1:0, 2:2)
Фінал
14.04 2011
Блюз Еспоо
ІФК Гельсінкі
1:5
(0:0, 0:1, 1:4)
Фінал
13.04 2011
ІФК Гельсінкі
Блюз Еспоо
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
Фінал
08.04 2011
ЮІП Ювяскюля
Блюз Еспоо
1:3
(1:1, 0:2, 0:0)
1/ 2
06.04 2011
Блюз Еспоо
ЮІП Ювяскюля
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
1/ 2
05.04 2011
ІФК Гельсінкі
Лукко Раума
7:1
(1:0, 5:0, 1:1)
1/ 2
04.04 2011
ЮІП Ювяскюля
Блюз Еспоо
4:2
(0:1, 3:0, 1:1)
1/ 2
Лукко Раума
ІФК Гельсінкі
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
1/ 2
02.04 2011
ІФК Гельсінкі
Лукко Раума
5:2
(3:0, 1:2, 1:0)
1/ 2
01.04 2011
Блюз Еспоо
ЮІП Ювяскюля
4:3
(1:1, 2:2, 1:0)
1/ 2
Лукко Раума
ІФК Гельсінкі
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
1/ 2
31.03 2011
ЮІП Ювяскюля
Блюз Еспоо
1:3
(0:2, 0:1, 1:0)
1/ 2
30.03 2011
ІФК Гельсінкі
Лукко Раума
2:3*
(1:1, 1:0, 0:1; 0:1)
1/ 2
28.03 2011
ІФК Гельсінкі
Йокеріт Гельсінкі
5:1
(1:0, 3:1, 1:0)
1/ 4
Лукко Раума
КалПа Куопіо
5:1
(1:1, 1:0, 3:0)
1/ 4
26.03 2011
Блюз Еспоо
Ессят Порі
3:0
(0:0, 2:0, 1:0)
1/ 4
Йокеріт Гельсінкі
ІФК Гельсінкі
1:2*
(0:0, 0:1, 1:0; 0:1)
1/ 4
КалПа Куопіо
Лукко Раума
3:2*
(1:0, 0:0, 1:2; 1:0)
1/ 4
25.03 2011
Ессят Порі
Блюз Еспоо
2:0
(1:0, 1:0, 0:0)
1/ 4
ІФК Гельсінкі
Йокеріт Гельсінкі
1:3
(1:2, 0:0, 0:1)
1/ 4
Лукко Раума
КалПа Куопіо
5:0
(3:0, 0:0, 2:0)
1/ 4
23.03 2011
Блюз Еспоо
Ессят Порі
1:5
(0:3, 1:1, 0:1)
1/ 4
Ільвес Тампере
ЮІП Ювяскюля
2:4
(0:2, 2:1, 0:1)
1/ 4
Йокеріт Гельсінкі
ІФК Гельсінкі
2:3*
(0:1, 1:0, 1:1; 0:1)
1/ 4
КалПа Куопіо
Лукко Раума
2:5
(1:1, 0:0, 1:4)
1/ 4
21.03 2011
Ессят Порі
Блюз Еспоо
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
1/ 4
ІФК Гельсінкі
Йокеріт Гельсінкі
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
1/ 4
ЮІП Ювяскюля
Ільвес Тампере
4:3
(1:3, 2:0, 1:0)
1/ 4
Лукко Раума
КалПа Куопіо
2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
1/ 4
19.03 2011
Блюз Еспоо
Ессят Порі
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
1/ 4
Ільвес Тампере
ЮІП Ювяскюля
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
1/ 4
Йокеріт Гельсінкі
ІФК Гельсінкі
4:2
(1:1, 2:1, 1:0)
1/ 4
КалПа Куопіо
Лукко Раума
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
1/ 4
18.03 2011
Ессят Порі
Блюз Еспоо
3:4*
(1:1, 2:1, 0:1; 0:1)
1/ 4
ІФК Гельсінкі
Йокеріт Гельсінкі
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
1/ 4
ЮІП Ювяскюля
Ільвес Тампере
7:3
(2:1, 1:1, 4:1)
1/ 4
Лукко Раума
КалПа Куопіо
2:3
(0:0, 0:2, 2:1)
1/ 4
15.03 2011
Кярпят Оулу
Блюз Еспоо
1:2*
(1:0, 0:0, 0:1; 0:1)
1/ 8
13.03 2011
Блюз Еспоо
Кярпят Оулу
3:5
(0:3, 1:1, 2:1)
1/ 8
Ільвес Тампере
ГПК Гямеенлінна
5:2
(1:1, 1:0, 3:1)
1/ 8
12.03 2011
ГПК Гямеенлінна
Ільвес Тампере
3:5
(1:1, 1:3, 1:1)
1/ 8
Кярпят Оулу
Блюз Еспоо
2:3*
(1:0, 0:1, 1:1; 0:1)
1/ 8
10.03 2011
ГПК Гямеенлінна
Ессят Порі
2:3*
(1:0, 0:1, 1:1; 0:1)
Йокеріт Гельсінкі
ЮІП Ювяскюля
4:1
(1:0, 3:1, 0:0)
КалПа Куопіо
СайПа Лаппеенранта
5:2
(1:1, 1:0, 3:1)
Кярпят Оулу
Ільвес Тампере
4:1
(1:1, 0:0, 3:0)
Лукко Раума
Пеліканз Лахті
1:2P
(0:0, 0:0, 1:1; 0:0; 0:1)
Таппара Тампере
ІФК Гельсінкі
4:3P
(0:2, 1:0, 2:1; 0:0; 1:0)
ТПС Турку
Блюз Еспоо
3:2P
(0:1, 1:0, 1:1; 0:0; 1:0)
08.03 2011
Ессят Порі
Йокеріт Гельсінкі
2:3
(1:0, 0:3, 1:0)
Блюз Еспоо
СайПа Лаппеенранта
4:2
(3:2, 1:0, 0:0)
ІФК Гельсінкі
ТПС Турку
2:1P
(0:1, 0:0, 1:0; 0:0; 1:0)
Ільвес Тампере
КалПа Куопіо
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
ЮІП Ювяскюля
ГПК Гямеенлінна
1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
Лукко Раума
Кярпят Оулу
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
Пеліканз Лахті
Таппара Тампере
4:1
(2:1, 2:0, 0:0)
05.03 2011
ГПК Гямеенлінна
Пеліканз Лахті
1:2
(0:0, 1:0, 0:2)
Йокеріт Гельсінкі
Лукко Раума
3:4P
(1:2, 2:1, 0:0; 0:0; 0:1)
КалПа Куопіо
Ессят Порі
1:3
(1:1, 0:1, 0:1)
СайПа Лаппеенранта
ІФК Гельсінкі
2:1
(0:1, 0:0, 2:0)
Таппара Тампере
ЮІП Ювяскюля
2:5
(0:3, 0:1, 2:1)
ТПС Турку
Ільвес Тампере
2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
Кярпят Оулу
Блюз Еспоо
4:1
(2:0, 2:1, 0:0)
03.03 2011
Ессят Порі
Таппара Тампере
4:0
(3:0, 0:0, 1:0)
Блюз Еспоо
ІФК Гельсінкі
1:4
(0:0, 0:1, 1:3)
Ільвес Тампере
ГПК Гямеенлінна
1:5
(0:2, 1:0, 0:3)
Йокеріт Гельсінкі
Кярпят Оулу
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
ЮІП Ювяскюля
СайПа Лаппеенранта
4:0
(2:0, 2:0, 0:0)
Лукко Раума
ТПС Турку
3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Пеліканз Лахті
КалПа Куопіо
1:2
(1:0, 0:2, 0:0)
01.03 2011
ГПК Гямеенлінна
Кярпят Оулу
0:1P
(0:0, 0:0, 0:0; 0:0; 0:1)
ІФК Гельсінкі
Ільвес Тампере
4:0
(0:0, 4:0, 0:0)
КалПа Куопіо
ЮІП Ювяскюля
0:1*
(0:0, 0:0, 0:0; 0:1)
Пеліканз Лахті
Блюз Еспоо
5:2
(2:0, 2:1, 1:1)
СайПа Лаппеенранта
Йокеріт Гельсінкі
4:6
(1:1, 3:2, 0:3)
Таппара Тампере
Лукко Раума
2:6
(0:1, 1:3, 1:2)
ТПС Турку
Ессят Порі
4:8
(2:1, 1:2, 1:5)
26.02 2011
Ессят Порі
ІФК Гельсінкі
2:4
(1:3, 0:0, 1:1)
Йокеріт Гельсінкі
ГПК Гямеенлінна
4:1
(1:1, 3:0, 0:0)
ЮІП Ювяскюля
ТПС Турку
1:0*
(0:0, 0:0, 0:0; 1:0)
Кярпят Оулу
Таппара Тампере
5:3
(1:1, 3:0, 1:2)
СайПа Лаппеенранта
Пеліканз Лахті
4:3
(1:1, 0:2, 3:0)
Ільвес Тампере
Блюз Еспоо
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
Лукко Раума
КалПа Куопіо
5:2
(1:2, 2:0, 2:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті