Героям Слава!

Баскетбол. FIBA. Кубок Виклику 2013-2014

Турнірна таблиця станом на 27.04.2014

  stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Тріумф Люберці (rus)Реджо Емілія (ita)0-1  65: 79  
За 3-е місцеСеріяРезультати
Сольнок Олай (hun)Газіантеп Баскетбол (tur)0-1  75: 87* 
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Реджо Емілія (ita)Газіантеп Баскетбол (tur)1-0  66: 55  
Сольнок Олай (hun)Тріумф Люберці (rus)0-1  59: 61  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Газіантеп Баскетбол (tur)Цмокі Мінськ (blr)2-0  59: 58    68: 67  
Реджо Емілія (ita)Красні Крила Самара (rus)2-0  75: 63    73: 71  
Тарту Юлікоол (est)Сольнок Олай (hun)1-2  87: 83    73: 80    60: 78  
Урал Єкатерин­бург (rus)Тріумф Люберці (rus)0-2  72: 80    67:110  
* - після овертайму


Груповий Етап 2
Група IІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Тарту Юлікоол  (est)6510180.0-68.7  11.311
2.Красні Крила Самара  (rus)6401276.8-71.2  5.710
3.Антверп Джаєнтс  (bel)6300375.7-76.8 -1.29
4.Газ Метан Медіаш  (rou)6000671.3-87.2 -15.86
Група JІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Сольнок Олай  (hun)6400276.7-73.7  3.010
2.Реджо Емілія  (ita)6410278.5-72.7  5.810
3.Крка Ново-Место  (slo)6311371.5-71.5  0.09
4.Шоле Баскет  (fra)6101571.0-79.8 -8.87
Група KІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Газіантеп Баскетбол  (tur)6600072.7-62.7  10.012
2.Тріумф Люберці  (rus)6400270.7-69.0  1.710
3.Діжон Баскет  (fra)6100567.3-72.0 -4.77
4.БК Вентспілс  (lat)6100564.2-71.2 -7.07
Група LІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Урал Єкатерин­бург  (rus)6510179.3-75.0  4.311
2.Цмокі Мінськ  (blr)6401287.8-69.8  18.010
3.КТП Котка  (fin)6200474.2-86.8 -12.78
4.Баккен Беарс  (den)6100575.8-85.5 -9.77
Груповий Етап 1
Група AІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Антверп Джаєнтс  (bel)6400276.8-72.0  4.810
2.Діжон Баскет  (fra)6400270.8-66.0  4.810
3.Ден Босх  (ned)6300372.2-72.3 -0.29
4.Раквере Тарвас  (est)6100564.8-74.3 -9.57
Група BІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Красні Крила Самара  (rus)6401279.2-70.3  8.810
2.Газіантеп Баскетбол  (tur)6410271.8-67.5  4.310
3.КСМ Орадя  (rou)6300377.2-77.5 -0.39
4.Атомеремю Пакш  (hun)6100567.8-80.7 -12.87
Група CІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Тарту Юлікоол  (est)6400279.7-68.0  11.710
2.БК Вентспілс  (lat)6400270.0-69.8  0.210
3.Седертельє Кінгз  (swe)6300373.5-78.8 -5.39
4.БК Відень  (aut)6100569.2-75.7 -6.57
Група DІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Тріумф Люберці  (rus)6510180.7-67.0  13.711
2.Газ Метан Медіаш  (rou)6401276.8-75.2  1.710
3.БК Київ  (ukr)6201473.8-76.8 -3.08
4.БК Керменд  (hun)6110572.3-84.7 -12.37
Група EІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Реджо Емілія  (ita)6400275.5-71.7  3.810
2.КТП Котка  (fin)6300377.8-79.3 -1.59
3.Окапі Альст  (bel)6320369.5-76.5 -7.09
4.Донар Гронінген  (den)6202473.0-68.3  4.78
Група FІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Урал Єкатерин­бург  (rus)6510178.5-72.7  5.811
2.Крка Ново-Место  (slo)6400270.8-66.3  4.510
3.Тофаш Бурса  (tur)6300375.2-70.8  4.39
4.Ясберень  (hun)6001661.5-76.2 -14.76
Група GІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Шоле Баскет  (fra)6500173.5-66.2  7.311
2.Баккен Беарс  (den)6300373.8-75.0 -1.29
3.Катайя Йоенсуу  (fin)6200472.7-74.0 -1.38
4.ЗЗ Лейден  (ned)6200466.0-70.8 -4.88
Група HІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Цмокі Мінськ  (blr)6400279.8-75.0  4.810
2.Сольнок Олай  (hun)6400273.5-72.3  1.210
3.Тиргу-Муреш  (rou)6300378.8-78.5  0.39
4.Рилски Спортист  (bul)6100574.2-80.5 -6.37

Для отримання списку матчів клікніть по назві команди.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома, у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 2 : у Наступний етап
1 - 2 : у Плей-офф (для Е2)

Кубок Виклику

Статистика турніру

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї 
15758%35.7%6.3% 
Баскетбол. FIBA. Кубок Виклику: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця 
147.2175.6671.554.11 
 51.4%48.6%  
Баскетбол. FIBA. Кубок Виклику: Очки - господарі-гості
ТоталЧетверть 1Четверть 2Четверть 3Четверть 4
147.2136.5837.0636.8336.73
 24.9%25.2%25.0%24.9%
Баскетбол. FIBA. Кубок Виклику: Очки - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 05.11.2013 - 27.04.2014

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 27.04 2014Тріумф ЛюберціРеджо Емілія65:79 (16:23,  16:25,  17:18,  16:13)Фінал
 Сольнок ОлайГазіантеп Баскетбол75:87*(17:18,  19:14,  13:26,  19:10;  7:19)3-е
 25.04 2014Реджо ЕміліяГазіантеп Баскетбол66:55 (19:16,  14:12,  21:15,  12:12)1/ 2
 Сольнок ОлайТріумф Люберці59:61 (14:13,  14:18,  15:12,  16:18)1/ 2
 18.03 2014Тарту ЮлікоолСольнок Олай60:78 (14:16,  15:16,  10:19,  21:27)1/ 4
 13.03 2014Сольнок ОлайТарту Юлікоол80:73 (17:22,  25:13,  21:16,  17:22)1/ 4
 Цмокі МінськГазіантеп Баскетбол67:68 (12:11,  12:17,  17:19,  26:21)1/ 4
 Тріумф ЛюберціУрал Єкатерин­бург110:67 (27:19,  25:20,  35:15,  23:13)1/ 4
 Красні Крила СамараРеджо Емілія71:73 (17:20,  19:16,  15:19,  20:18)1/ 4
 11.03 2014Реджо ЕміліяКрасні Крила Самара75:63 (17:16,  20:13,  15:16,  23:18)1/ 4
 Газіантеп БаскетболЦмокі Мінськ59:58 (10:18,  13:20,  16:11,  20:9)1/ 4
 Тарту ЮлікоолСольнок Олай87:83 (22:23,  25:12,  19:19,  21:29)1/ 4
 Урал Єкатерин­бургТріумф Люберці72:80 (16:21,  17:21,  25:18,  14:20)1/ 4
 25.02 2014Газіантеп БаскетболДіжон Баскет69:60 (14:20,  12:12,  24:12,  19:16)Г2
 Крка Ново-МестоРеджо Емілія66:69*(12:14,  17:13,  15:14,  17:20;  5:8)Г2
 Сольнок ОлайШоле Баскет74:67 (20:17,  21:15,  19:11,  14:24)Г2
 Газ Метан МедіашТарту Юлікоол66:90 (21:20,  23:20,  10:28,  12:22)Г2
 Цмокі МінськБаккен Беарс89:51 (23:15,  22:14,  21:8,  23:14)Г2
 Тріумф ЛюберціБК Вентспілс80:71 (19:18,  23:24,  25:15,  13:14)Г2
 Красні Крила СамараАнтверп Джаєнтс87:67 (19:21,  27:13,  16:22,  25:11)Г2
 Урал Єкатерин­бургКТП Котка66:61 (16:14,  18:13,  17:17,  15:17)Г2
 18.02 2014Антверп ДжаєнтсТарту Юлікоол64:59 (19:17,  11:16,  22:10,  12:16)Г2
 Діжон БаскетБК Вентспілс74:72 (14:16,  20:20,  22:19,  18:17)Г2
 Реджо ЕміліяШоле Баскет82:65 (20:14,  18:20,  22:19,  22:12)Г2
 Газіантеп БаскетболТріумф Люберці64:59 (19:10,  11:20,  14:19,  20:10)Г2
 Крка Ново-МестоСольнок Олай89:78 (28:17,  24:21,  14:22,  23:18)Г2
 КТП КоткаБаккен Беарс82:79 (21:15,  26:23,  17:16,  18:25)Г2
 Красні Крила СамараГаз Метан Медіаш78:60 (15:20,  27:11,  20:15,  16:14)Г2
 Урал Єкатерин­бургЦмокі Мінськ69:65 (20:12,  18:23,  18:24,  13:6)Г2
* - після овертайму

Дата сторінки:

Субота
08.08.2020
03:28:24 UTC