Героям Слава!

Баскетбол. FIBA. Кубок Європи 2020-2021

Турнірна таблиця станом на 25.04.2021

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Сталь Острув (pol)Іроні Нес-Ціона (isr)  74: 82  
За 3-е місцеРезультати
КСМ Орадя (rou)Парма Перм (rus)  85: 76  
1/ 2 ФіналуРезультати
КСМ Орадя (rou)Сталь Острув (pol)  66: 77  
Парма Перм (rus)Іроні Нес-Ціона (isr)  80: 81  
1/ 4 ФіналуРезультати
Балкан Ботевград (bul)Парма Перм (rus)  62: 84  
Белфус Монс-Ено (bel)Сталь Острув (pol)  66: 73  
БК Реджо Емілія (ita)КСМ Орадя (rou)  64: 71  
Іракліс Салоніки (gre)Іроні Нес-Ціона (isr)  80:105  
1/ 8 ФіналуРезультати
Іракліс Салоніки (gre)Анвіл Влоцлавек (pol)  86: 81  
Іроні Нес-Ціона (isr)Київ-Баскет (ukr)  90: 76  
Парма Перм (rus)Рилски Спортист (bul)  90: 61  
Сталь Острув (pol)Хірос Ден Босх (ned)  92: 83  
Атлассіб Сібіу (rou)БК Реджо Емілія (ita)  61: 65  
БК Дніпро (ukr)КСМ Орадя (rou)  72: 78  
Прометей Кам'янське (ukr)Белфус Монс-Ено (bel)  81: 88  
Фрібур Олімпік (sui)Балкан Ботевград (bul)  74: 90  


Група AІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Іракліс Салоніки  (gre)3310079.3-72.0  7.36
2.БК Реджо Емілія  (ita)3200177.3-75.3  2.05
3.Белфус Монс-Ено  (bel)3101272.7-67.3  5.34
4.БК Керменд  (hun)3000373.7-88.3 -14.73
Група BІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Прометей Кам'янське  (ukr)3300075.0-66.7  8.36
2.Київ-Баскет  (ukr)3100265.3-65.7 -0.34
3.Рилски Спортист  (bul)3100272.3-75.7 -3.34
4.Капфенберг Буллз  (aut)3100259.3-64.0 -4.74
Група CІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Сталь Острув  (pol)3300089.3-83.0  6.36
2.Іроні Нес-Ціона  (isr)3200187.3-82.3  5.05
3.Сольнок Олай  (hun)3100277.0-82.3 -5.34
4.Спортинг КП  (por)3000377.0-83.0 -6.03
Група DІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Атлассіб Сібіу  (rou)3200182.3-78.3  4.05
2.Балкан Ботевград  (bul)3200169.0-71.3 -2.35
3.Бешикташ Стамбул  (tur)3100281.3-82.0 -0.74
4.КСМ Орадя  (rou)3100272.0-73.0 -1.04
Група EІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Фрібур Олімпік  (sui)2100171.5-65.5  6.03
2.БК Дніпро  (ukr)2100166.5-65.5  1.03
3.Анвіл Влоцлавек  (pol)2100171.5-78.5 -7.03
Група FІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Парма Перм  (rus)2200089.0-72.0  17.04
2.Хірос Ден Босх  (ned)2110175.5-86.5 -11.03
3.Донар Гронінген  (den)2001284.5-90.5 -6.02

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 2 : у Наступний етап
1 - 2 : у Плей-офф (для Е2)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї 
4634.8%60.9%4.3% 
Баскетбол. FIBA. Кубок Європи: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця 
153.0875.9377.15-1.22 
 49.6%50.4%  
Баскетбол. FIBA. Кубок Європи: Очки - господарі-гості
ТоталЧетверть 1Четверть 2Четверть 3Четверть 4
153.0839.1137.8337.7638.39
 25.6%24.7%24.7%25.0%
Баскетбол. FIBA. Кубок Європи: Очки - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 26.01.2021 - 25.04.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 25.04 2021Сталь ОструвІроні Нес-Ціона74:82 (22:26,  13:16,  30:17,  9:23)Фінал
 КСМ ОрадяПарма Перм85:76 (20:15,  25:13,  16:23,  24:25)3-е
 23.04 2021КСМ ОрадяСталь Острув66:77 (24:18,  8:25,  14:14,  20:20)1/ 2
 Парма ПермІроні Нес-Ціона80:81 (21:28,  29:18,  15:22,  15:13)1/ 2
 26.03 2021Іракліс СалонікиІроні Нес-Ціона80:105 (18:27,  22:23,  15:22,  25:33)1/ 4
 25.03 2021Балкан БотевградПарма Перм62:84 (11:19,  18:18,  16:27,  17:20)1/ 4
 Белфус Монс-ЕноСталь Острув66:73 (19:20,  16:17,  12:16,  19:20)1/ 4
 БК Реджо ЕміліяКСМ Орадя64:71 (18:21,  16:16,  12:15,  18:19)1/ 4
 24.03 2021Іроні Нес-ЦіонаКиїв-Баскет90:76 (22:23,  14:21,  29:8,  25:24)1/ 8
 Іракліс СалонікиАнвіл Влоцлавек86:81 (15:19,  15:19,  34:23,  22:20)1/ 8
 23.03 2021Сталь ОструвХірос Ден Босх92:83 (19:23,  26:17,  24:20,  23:23)1/ 8
 Парма ПермРилски Спортист90:61 (29:20,  19:15,  22:10,  20:16)1/ 8
 БК ДніпроКСМ Орадя72:78 (19:18,  16:20,  15:20,  22:20)1/ 8
 Прометей Кам'янськеБелфус Монс-Ено81:88 (23:13,  23:22,  14:16,  21:37)1/ 8
 Фрібур ОлімпікБалкан Ботевград74:90 (18:33,  21:11,  19:19,  16:27)1/ 8
 Атлассіб СібіуБК Реджо Емілія61:65 (15:17,  19:13,  13:17,  14:18)1/ 8

Дата сторінки:

Четвер
27.01.2022
12:17:37 UTC