Героям Слава!

Баскетбол. FIBA. Ліга Чемпіонів 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 14.05.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Телеком Бонн (ger)Хапоель Єрусалим (isr)1-0  77: 70  
За 3-е місцеСеріяРезультати
Унікаха Малага (esp)Канаріас Ла-Лагуна (esp)0-1  79: 84  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Канаріас Ла-Лагуна (esp)Хапоель Єрусалим (isr)0-1  68: 69  
Унікаха Малага (esp)Телеком Бонн (ger)0-1  67: 69  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Канаріас Ла-Лагуна (esp)Баскет Манреса (esp)2-1  91: 84    83: 85    84: 72  
Телеком Бонн (ger)Страсбур Баскет (fra)2-1  76: 77    76: 66    83: 77  
Унікаха Малага (esp)БК Мурсія (esp)2-0  83: 67    96: 74  
Хапоель Єрусалим (isr)АЕК Афіни (gre)2-1  64: 55    78: 94    91: 51  
Стикові матчіСеріяРезультати
АЕК Афіни (gre)Тофаш Бурса (tur)2-0  73: 70    85: 82  
Бахчешехир Стамбул (tur)БК Остенде (bel)2-1  72: 76    77: 64    87: 81* 
БК Мурсія (esp)Пінар Каршіяка Ізмір (tur)2-0  97: 92    96: 89  
Діжон Баскет (fra)Перістері БК (gre)2-1  89: 80    88: 92*   89: 82  
Рітас Вільнюс (ltu)ПАОК Салоніки (gre)2-1  85: 62    78: 81    82: 63  
Хапоель Холон (isr)Ігокеа Александровац (bih)2-0 103: 79    91: 80  
Різен Людвігсбург (ger)Лімож КСП (fra)1-2  85: 81    62: 82    94: 96* 
Бенфіка Лісабон (por)Даруссафака Стамбул (tur)0-2  76: 89    72: 83* 
* - після овертайму


Груповий Етап 2
Група IІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Хапоель Єрусалим  (isr)6500174.0-69.8  4.211
2.Страсбур Баскет  (fra)6410280.3-74.0  6.310
3.Діжон Баскет  (fra)6201475.2-79.5 -4.38
4.Хапоель Холон  (isr)6111572.8-79.0 -6.27
Група JІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Телеком Бонн  (ger)6600086.3-73.2  13.212
2.Баскет Манреса  (esp)6300381.3-80.8  0.59
3.Рітас Вільнюс  (ltu)6300383.8-86.5 -2.79
4.Бахчешехир Стамбул  (tur)6000674.8-85.8 -11.06
Група KІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Унікаха Малага  (esp)6500182.3-72.3  10.011
2.АЕК Афіни  (gre)6400275.8-74.5  1.310
3.Галатасарай Стамбул  (tur)6201475.7-75.2  0.58
4.Лімож КСП  (fra)6110570.0-81.8 -11.87
Група LІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Канаріас Ла-Лагуна  (esp)6500176.5-69.2  7.311
2.БК Мурсія  (esp)6401281.7-77.3  4.310
3.Даруссафака Стамбул  (tur)6210478.8-84.5 -5.78
4.Більбао Баскет  (esp)6100574.5-80.5 -6.07
Груповий Етап 1
Група AІВВОПОПМ'ячі •••О
1.БК Мурсія  (esp)6400281.2-81.2  0.010
2.Страсбур Баскет  (fra)6410277.8-78.0 -0.210
3.Тофаш Бурса  (tur)6201477.8-74.0  3.88
4.Фалько Сомбатгей  (hun)6200478.7-82.3 -3.78
Група BІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Телеком Бонн  (ger)6500183.2-73.8  9.311
2.АЕК Афіни  (gre)6300376.3-74.7  1.79
3.Пінар Каршіяка Ізмір  (tur)6200477.8-81.7 -3.88
4.БК Реджо Емілія  (ita)6200472.7-79.8 -7.28
Група CІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Галатасарай Стамбул  (tur)6400285.7-78.8  6.810
2.Хапоель Холон  (isr)6411282.5-78.7  3.810
3.БК Остенде  (bel)6310377.8-79.3 -1.59
4.Легія Варшава  (pol)6101570.7-79.8 -9.27
Група DІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Більбао Баскет  (esp)6400279.5-70.8  8.710
2.Ігокеа Александровац  (bih)6300377.8-76.0  1.89
3.Бахчешехир Стамбул  (tur)6300372.8-78.3 -5.59
4.БК Німбурк  (cze)6200472.8-77.8 -5.08
Група EІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Хапоель Єрусалим  (isr)6500180.0-74.7  5.311
2.Різен Людвігсбург  (ger)6400284.5-74.8  9.710
3.Даруссафака Стамбул  (tur)6200471.5-74.7 -3.28
4.Баккен Беарс  (den)6100571.5-83.3 -11.87
Група FІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Баскет Манреса  (esp)6400283.7-78.3  5.310
2.Бенфіка Лісабон  (por)6400278.3-78.7 -0.310
3.Лімож КСП  (fra)6300373.0-67.3  5.79
4.ВЕФ Рига  (lat)6100568.3-79.0 -10.77
Група GІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Унікаха Малага  (esp)6500185.5-75.7  9.811
2.Діжон Баскет  (fra)6300375.0-78.5 -3.59
3.ПАОК Салоніки  (gre)6200475.7-75.7  0.08
4.Динамо Сассарі  (ita)6200478.3-84.7 -6.38
Група HІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Канаріас Ла-Лагуна  (esp)6400285.3-71.2  14.210
2.Рітас Вільнюс  (ltu)6300384.2-82.2  2.09
3.Перістері БК  (gre)6300376.5-82.5 -6.09
4.Бней Герцлія  (isr)6200478.0-88.2 -10.28


Кваліфікація
Кв. Раунд 3СеріяРезультати
Баккен Беарс (den)ФМП Белград (srb)1-0  88: 82* 
Тофаш Бурса (tur)Найнерс Хемніц (ger)1-0  82: 78  
Унікаха Малага (esp)БК Левиці (svk)1-0  91: 73  
Брозе Бамберг (ger)Бенфіка Лісабон (por)0-1  73: 87  
Кв. Раунд 2СеріяРезультати
Баккен Беарс (den)Свонс Гмунден (aut)1-0  83: 65  
Брозе Бамберг (ger)Будівельник Київ (ukr)1-0  97: 94* 
Тофаш Бурса (tur)КСО Волунтарі (rou)1-0  68: 57  
Унікаха Малага (esp)Хірос Ден Босх (ned)1-0 114: 58  
БК Опава (cze)ФМП Белград (srb)0-1  76: 92  
Карху Каугайокі (fin)БК Левиці (svk)0-1  57: 81  
Керавнос Строволос (cyp)Бенфіка Лісабон (por)0-1  65: 73  
Фрібур Олімпік (sui)Найнерс Хемніц (ger)0-1  70: 93  
Кв. Раунд 1СеріяРезультати
БК Левиці (svk)БК Керменд (hun)1-0  79: 70  
Свонс Гмунден (aut)КК Пярну (est)1-0  82: 80  
ФМП Белград (srb)Бреоган Луго (esp)1-0  76: 64  
Хірос Ден Босх (ned)БК Шяуляй (ltu)1-0  85: 73  
Голден Ігл Іллі (kos)Бенфіка Лісабон (por)0-1  67: 92  
Лестер Райдерс (gbr)КСО Волунтарі (rou)0-1  61: 70  
Норрчепінг Долфінс (swe)Будівельник Київ (ukr)0-1  51: 87  
ТФТ Скоп'є (mkd)Найнерс Хемніц (ger)0-1  77: 96  
* - після овертайму

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Наступний етап
  2 -  3 : у Плей-офф (стикові матчі)
  1 -  2 : у Плей-офф (для Е2)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї 
19950.8%42.7%6.5% 
Баскетбол. FIBA. Ліга Чемпіонів: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця 
155.7478.7077.041.66 
 50.5%49.5%  
Баскетбол. FIBA. Ліга Чемпіонів: Очки - господарі-гості

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 21.09.2022 - 14.05.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 14.05 2023Телеком БоннХапоель Єрусалим77:70 Фінал
 Унікаха МалагаКанаріас Ла-Лагуна79:84 3-е
 12.05 2023Унікаха МалагаТелеком Бонн67:69 1/ 2
 Канаріас Ла-ЛагунаХапоель Єрусалим68:69 1/ 2
 19.04 2023Канаріас Ла-ЛагунаБаскет Манреса84:72 1/ 4
 Хапоель ЄрусалимАЕК Афіни91:51 1/ 4
 18.04 2023Телеком БоннСтрасбур Баскет83:77 1/ 4
 12.04 2023Баскет МанресаКанаріас Ла-Лагуна85:83 1/ 4
 БК МурсіяУнікаха Малага74:96 1/ 4
 АЕК АфіниХапоель Єрусалим94:78 1/ 4
 11.04 2023Страсбур БаскетТелеком Бонн66:76 1/ 4
 05.04 2023Канаріас Ла-ЛагунаБаскет Манреса91:84 1/ 4
 Телеком БоннСтрасбур Баскет76:77 1/ 4
 04.04 2023Унікаха МалагаБК Мурсія83:67 1/ 4
 Хапоель ЄрусалимАЕК Афіни64:55 1/ 4
 22.03 2023Хапоель ХолонДіжон Баскет88:81*(13:6)Г2
 Страсбур БаскетХапоель Єрусалим63:71 Г2
 Бахчешехир СтамбулТелеком Бонн76:87 Г2
 Рітас ВільнюсБаскет Манреса96:95 Г2
 21.03 2023Більбао БаскетБК Мурсія67:71 Г2
 Канаріас Ла-ЛагунаДаруссафака Стамбул75:71 Г2
 Лімож КСПГалатасарай Стамбул69:60*(12:3)Г2
 АЕК АфіниУнікаха Малага65:75 Г2
* - після овертайму

Дата сторінки:

П'ятниця
14.06.2024
21:14:17 UTC