Героям Слава!

Баскетбол. Адріатична Ліга 2013-2014

Турнірна таблиця станом на 27.04.2014

  stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Цибона Загреб (cro)Цедевіта Загреб (cro)  72: 59  
1/ 2 ФіналуРезультати
Цедевіта Загреб (cro)Партизан Белград (srb)  81: 79  
Црвена Звезда Белград (srb)Цибона Загреб (cro)  70: 75  


КомандаІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Црвена Звезда Белград  (srb)262210477.1-66.0  11.148
2.Цедевіта Загреб  (cro)261911772.9-68.3  4.645
3.Цибона Загреб  (cro)261720975.9-72.9  3.043
4.Партизан Белград  (srb)251711871.8-66.2  5.642
5.Будучност Подгориця  (mne)2615101173.2-70.8  2.441
6.Ігокеа Александровац  (bih)2613111370.5-73.6 -3.239
7.МЗТ Скоп'є  (mkd)2612031474.5-74.3  0.238
8.Мега Белград  (srb)2612011480.7-81.0 -0.338
9.Крка Ново-Место  (slo)2612101469.4-69.4  0.038
10.Юніон Олімпія Любляна  (slo)2611021568.2-68.5 -0.437
11.Раднічки Крагуєваць  (srb)2610001676.0-80.7 -4.736
12.Сольнок Олай  (hun)258101771.3-76.5 -5.233
13.КК Задар  (cro)267011968.1-74.8 -6.733
14.ХКК Широкі  (bih)266102068.3-74.7 -6.432

Для отримання списку матчів клікніть по назві команди.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома, у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 4 : у Плей-офф

Адріатична Ліга

Статистика турніру

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї 
18464.1%30.4%5.5% 
Баскетбол. Адріатична Ліга: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця 
145.4375.0770.364.71 
 51.6%48.4%  
Баскетбол. Адріатична Ліга: Очки - господарі-гості
ТоталЧетверть 1Четверть 2Четверть 3Четверть 4
145.4337.0135.4936.4036.52
 25.4%24.4%25.0%25.2%
Баскетбол. Адріатична Ліга: Очки - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 04.10.2013 - 27.04.2014

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 27.04 2014Цибона ЗагребЦедевіта Загреб72:59 (18:14,  16:12,  16:13,  22:20)Фінал
 25.04 2014Цедевіта ЗагребПартизан Белград81:79 (27:16,  13:19,  17:29,  24:15)1/ 2
 24.04 2014Црвена Звезда БелградЦибона Загреб70:75 (15:21,  12:17,  18:23,  25:14)1/ 2
 31.03 2014Мега БелградБудучност Подгориця92:86 (17:30,  24:12,  21:20,  30:24)
 Партизан БелградЦедевіта Загреб77:68 (20:14,  22:15,  19:16,  16:23)
 30.03 2014КК ЗадарЮніон Олімпія Любляна77:75 (17:24,  22:13,  25:20,  13:18)
 Ігокеа АлександровацХКК Широкі69:60 (13:14,  18:14,  22:14,  16:18)
 Цибона ЗагребЦрвена Звезда Белград67:76 (27:22,  16:13,  14:16,  10:25)
 29.03 2014МЗТ Скоп'єРаднічки Крагуєваць87:95 (20:17,  18:26,  15:28,  34:24)
 Крка Ново-МестоСольнок Олай73:67 (18:26,  14:22,  20:11,  21:8)
 24.03 2014Будучност ПодгорицяПартизан Белград61:65 (17:14,  11:16,  14:16,  19:19)
 Раднічки КрагуєвацьКК Задар79:74 (17:23,  16:16,  23:12,  23:23)
 ХКК ШирокіЦибона Загреб73:84 (27:19,  12:25,  20:22,  14:18)
 23.03 2014Юніон Олімпія ЛюблянаКрка Ново-Место65:57 (16:19,  18:12,  13:14,  18:12)
 22.03 2014Црвена Звезда БелградМЗТ Скоп'є87:77 (24:17,  19:18,  27:20,  17:22)
 Сольнок ОлайМега Белград61:66 (17:18,  18:9,  9:24,  17:15)
 Цедевіта ЗагребІгокеа Александровац74:60 (13:11,  23:9,  21:20,  17:20)
 17.03 2014Ігокеа АлександровацЦибона Загреб55:67 (18:24,  16:7,  13:24,  8:12)
 Цедевіта ЗагребБудучност Подгориця76:71 (27:18,  20:22,  12:15,  17:16)
 15.03 2014Мега БелградЮніон Олімпія Любляна80:85 (29:21,  18:22,  14:21,  19:21)
 КК ЗадарЦрвена Звезда Белград53:67 (13:15,  17:15,  9:16,  14:21)
 МЗТ Скоп'єХКК Широкі82:71 (21:20,  22:19,  16:15,  23:17)
 Крка Ново-МестоРаднічки Крагуєваць83:57 (14:12,  26:11,  26:15,  17:19)
 10.03 2014Будучност ПодгорицяІгокеа Александровац74:63 (24:18,  15:9,  20:22,  15:14)
 09.03 2014Цибона ЗагребМЗТ Скоп'є93:90*(18:23,  23:16,  18:19,  22:23;  12:9)
 Юніон Олімпія ЛюблянаПартизан Белград66:59 (21:9,  21:16,  14:14,  10:20)
 08.03 2014Црвена Звезда БелградКрка Ново-Место78:65 (19:15,  19:13,  17:15,  23:22)
 Раднічки КрагуєвацьМега Белград84:86 (27:18,  23:20,  15:24,  19:24)
 ХКК ШирокіКК Задар72:58 (19:23,  16:7,  18:12,  19:16)
 07.03 2014Сольнок ОлайЦедевіта Загреб68:67 (21:22,  17:14,  14:19,  16:12)
 03.03 2014Партизан БелградРаднічки Крагуєваць82:70 (19:17,  20:19,  20:15,  23:19)
 КК ЗадарЦибона Загреб59:53 (9:19,  15:7,  17:14,  18:13)
 02.03 2014Цедевіта ЗагребЮніон Олімпія Любляна75:60 (28:17,  19:13,  14:15,  14:15)
 Крка Ново-МестоХКК Широкі94:67 (19:15,  29:23,  23:15,  23:14)
 01.03 2014Будучност ПодгорицяСольнок Олай86:77 (22:17,  18:26,  35:12,  11:22)
 Мега БелградЦрвена Звезда Белград86:98 (21:22,  22:24,  25:27,  18:25)
 Ігокеа АлександровацМЗТ Скоп'є65:79 (19:15,  19:15,  16:22,  11:27)
* - після овертайму

Дата сторінки:

Вівторок
29.09.2020
18:47:02 UTC