Героям Слава!

Баскетбол. ULEB. ЄвроКубок 2015-2016

Турнірна таблиця станом на 27.04.2016

  stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Страсбур Баскет (fra)Галатасарай Стамбул (tur)  66: 62    67: 78  
1/ 2 ФіналуРезультати
Галатасарай Стамбул (tur)Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)  89: 75    81: 94* 
Страсбур Баскет (fra)Аквіла Баскет Тренто (ita)  68: 74    86: 78  
1/ 4 ФіналуРезультати
Аквіла Баскет Тренто (ita)Олімпія Мілан (ita)  83: 73    92: 79  
Баварія Мюнхен (ger)Галатасарай Стамбул (tur)  99: 89    59: 72  
БК Нижній Новгород (rus)Страсбур Баскет (fra)  85: 94    74: 65  
Стелмет Зелена Гура (pol)Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)  82: 93    86: 83  
1/ 8 ФіналуРезультати
Баскет Сарагоса (esp)Аквіла Баскет Тренто (ita)  85: 83    65: 79  
БК Нижній Новгород (rus)Зеніт Санкт-Петербург (rus) 102: 76    74: 89  
Лімож КСП (fra)Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)  65: 82    78: 77  
Пінар Каршіяка Ізмір (tur)Галатасарай Стамбул (tur)  67: 64    65: 93  
Стелмет Зелена Гура (pol)Унікс Казань (rus)  68: 72    71: 54  
Страсбур Баскет (fra)Баскетс Ольденбург (ger)  76: 78    93: 64  
Альба Берлін (ger)Баварія Мюнхен (ger)  82: 82    75: 84  
Банвіт Бандірма (tur)Олімпія Мілан (ita)  69: 72    76: 79  
* - після овертайму


Етап 2
Група GІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Банвіт Бандірма  (tur)6400281.2-75.8  5.310
2.Баварія Мюнхен  (ger)6400279.3-75.7  3.710
3.Більбао Баскет  (esp)6300380.5-77.3  3.29
4.Ратіофарм Ульм  (ger)6100572.5-84.7 -12.27
Група HІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Гран Канарія Лас-Пальмас  (esp)6500188.5-73.3  15.211
2.Страсбур Баскет  (fra)6400277.3-76.0  1.310
3.Автодор Саратов  (rus)6300388.5-90.0 -1.59
4.Хапоель Єрусалим  (isr)6000675.8-90.8 -15.06
Група IІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Баскетс Ольденбург  (ger)6400282.3-81.7  0.710
2.Лімож КСП  (fra)6300382.3-77.8  4.59
3.Валенсія Баскет  (esp)6300379.0-77.0  2.09
4.ПАОК Салоніки  (gre)6200470.8-78.0 -7.28
Група JІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Олімпія Мілан  (ita)6400279.0-73.7  5.310
2.Альба Берлін  (ger)6300374.5-72.2  2.39
3.Аріс Салоніки  (gre)6300371.5-73.0 -1.59
4.Нептунас Клайпеда  (ltu)6200468.2-74.3 -6.28
Група KІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Аквіла Баскет Тренто  (ita)6400278.3-77.8  0.510
2.Пінар Каршіяка Ізмір  (tur)6300383.0-71.0  12.09
3.Трабзонспор  (tur)6300375.0-77.5 -2.59
4.Реджо Емілія  (ita)6200475.7-85.7 -10.08
Група LІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Зеніт Санкт-Петербург  (rus)6400279.8-78.3  1.510
2.Різен Людвігсбург  (ger)6300379.5-78.0  1.59
3.Стелмет Зелена Гура  (pol)6300376.3-77.2 -0.89
4.Рейєр Венеція  (ita)6200476.8-79.0 -2.28
Група MІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Унікс Казань  (rus)6600082.5-74.8  7.712
2.БК Нижній Новгород  (rus)6310379.3-79.8 -0.59
3.Маккабі Тель-Авів  (isr)6201477.7-80.0 -2.38
4.Юніон Олімпія Любляна  (slo)6100573.3-78.2 -4.87
Група NІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Галатасарай Стамбул  (tur)6400282.2-69.0  13.210
2.Баскет Сарагоса  (esp)6400280.0-75.2  4.810
3.Динамо Сассарі  (ita)6300377.2-80.0 -2.89
4.Сольнок Олай  (hun)6100567.2-82.3 -15.27
Етап 1
Група AІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Більбао Баскет  (esp)10800285.6-72.9  12.718
2.Аквіла Баскет Тренто  (ita)10720385.3-81.3  4.017
3.Юніон Олімпія Любляна  (slo)10500579.9-82.8 -2.915
4.БК Нантерр 92  (fra)10401676.7-79.0 -2.314
5.Баскетс Ольденбург  (ger)10400676.4-82.0 -5.614
6.Телеком Бонн  (ger)10201882.9-88.8 -5.912
Група BІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Гран Канарія Лас-Пальмас  (esp)10801283.1-74.1  9.018
2.Різен Людвігсбург  (ger)10720378.5-71.5  7.017
3.Реджо Емілія  (ita)10600477.8-75.9  1.916
4.Альба Берлін  (ger)10510575.8-77.8 -2.015
5.Ле-Ман Сарта  (fra)10302770.0-75.4 -5.413
6.Нью Баскет Бріндізі  (ita)10100971.0-81.5 -10.511
Група CІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Валенсія Баскет  (esp)101000080.9-68.9  12.020
2.Баскет Сарагоса  (esp)10700376.0-75.7  0.317
3.Рейєр Венеція  (ita)10400672.1-76.0 -3.914
4.Ратіофарм Ульм  (ger)10410679.6-79.0  0.614
5.Спіру Шарлеруа  (bel)10301772.9-77.4 -4.513
6.Нансі Баскет  (fra)10200871.4-75.9 -4.512
Група DІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Унікс Казань  (rus)10701379.1-71.4  7.717
2.Аріс Салоніки  (gre)10710372.3-69.2  3.117
3.Банвіт Бандірма  (tur)10500577.0-75.7  1.315
4.Трабзонспор  (tur)10500575.4-75.9 -0.515
5.Будучность Підгориця  (mne)10400674.7-72.5  2.214
6.Стяуа  (rou)10200867.6-81.4 -13.812
Група EІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Зеніт Санкт-Петербург  (rus)10800282.0-74.6  7.418
2.Автодор Саратов  (rus)10700394.7-83.9  10.817
3.ПАОК Салоніки  (gre)10510576.0-82.0 -6.015
4.Бешикташ Стамбул  (tur)10401679.9-82.9 -3.014
5.Сольнок Олай  (hun)10400676.3-82.7 -6.414
6.Лєтувос Рітас Вільнюс  (ltu)10200885.6-88.4 -2.812
Група FІВВОПОПМ'ячі •••О
1.Галатасарай Стамбул  (tur)10700386.7-78.9  7.817
2.БК Нижній Новгород  (rus)10600480.1-78.0  2.116
3.Нептунас Клайпеда  (ltu)10610481.1-79.8  1.316
4.Хапоель Єрусалим  (isr)10500580.8-79.8  1.015
5.АЕК Афіни  (gre)10511577.4-79.4 -2.015
6.Красний Октябрь Волгоград  (rus)10112977.0-87.2 -10.211

Для отримання списку матчів клікніть по назві команди.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома, у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 4 : у Наступний етап
1 - 2 : у Плей-офф (для Е2)

Статистика турніру

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї 
30658.2%37.6%4.2% 
Баскетбол. ULEB. ЄвроКубок: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГосподаріГостіРізниця 
156.2879.9576.333.62 
 51.2%48.8%  
Баскетбол. ULEB. ЄвроКубок: Очки - господарі-гості
ТоталЧетверть 1Четверть 2Четверть 3Четверть 4
156.2839.3238.6538.7039.62
 25.2%24.7%24.8%25.3%
Баскетбол. ULEB. ЄвроКубок: Очки - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 13.10.2015 - 27.04.2016

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 27.04 2016Галатасарай Стамбул (tur)Страсбур Баскет (fra)78:67 (27:16, 16:19, 18:19, 17:13)Фінал
 22.04 2016Страсбур Баскет (fra)Галатасарай Стамбул (tur)66:62 (7:8, 16:16, 20:21, 23:17)Фінал
 06.04 2016Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)Галатасарай Стамбул (tur)94:81*(27:29, 21:15, 19:13, 23:19; 4:5)1/ 2
 Аквіла Баскет Тренто (ita)Страсбур Баскет (fra)78:86 (19:21, 16:15, 16:26, 27:24)1/ 2
 30.03 2016Галатасарай Стамбул (tur)Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)89:75 (25:24, 24:18, 24:14, 16:19)1/ 2
 29.03 2016Страсбур Баскет (fra)Аквіла Баскет Тренто (ita)68:74 (16:31, 21:9, 14:19, 17:15)1/ 2
 23.03 2016Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)Стелмет Зелена Гура (pol)83:86 (24:18, 21:21, 25:19, 13:28)1/ 4
 Олімпія Мілан (ita)Аквіла Баскет Тренто (ita)79:92 (19:24, 24:24, 11:21, 25:23)1/ 4
 Страсбур Баскет (fra)БК Нижній Новгород (rus)65:74 (16:24, 16:21, 18:19, 15:10)1/ 4
 22.03 2016Галатасарай Стамбул (tur)Баварія Мюнхен (ger)72:59 (23:14, 20:11, 11:20, 18:14)1/ 4
 16.03 2016Стелмет Зелена Гура (pol)Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)82:93 (20:23, 29:21, 16:23, 17:26)1/ 4
 БК Нижній Новгород (rus)Страсбур Баскет (fra)85:94 (28:25, 20:25, 19:25, 18:19)1/ 4
 15.03 2016Аквіла Баскет Тренто (ita)Олімпія Мілан (ita)83:73 (21:19, 24:22, 21:12, 17:20)1/ 4
 Баварія Мюнхен (ger)Галатасарай Стамбул (tur)99:89 (29:22, 21:22, 24:23, 25:22)1/ 4
 02.03 2016Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)Лімож КСП (fra)77:78 (18:24, 24:18, 12:19, 23:17)1/ 8
 Олімпія Мілан (ita)Банвіт Бандірма (tur)79:76 (18:22, 23:25, 18:13, 20:16)1/ 8
 Зеніт Санкт-Петербург (rus)БК Нижній Новгород (rus)89:74 (22:24, 19:19, 23:14, 25:17)1/ 8
 Унікс Казань (rus)Стелмет Зелена Гура (pol)54:71 (18:15, 15:14, 10:23, 11:19)1/ 8
 01.03 2016Баскетс Ольденбург (ger)Страсбур Баскет (fra)64:93 (14:27, 21:21, 14:25, 15:20)1/ 8
 Аквіла Баскет Тренто (ita)Баскет Сарагоса (esp)79:65 (18:17, 15:16, 26:16, 20:16)1/ 8
 Баварія Мюнхен (ger)Альба Берлін (ger)84:75 (23:20, 21:14, 16:20, 24:21)1/ 8
 Галатасарай Стамбул (tur)Пінар Каршіяка Ізмір (tur)93:65 (20:20, 23:12, 27:19, 23:14)1/ 8
 24.02 2016Страсбур Баскет (fra)Баскетс Ольденбург (ger)76:78 (19:21, 22:25, 16:15, 19:17)1/ 8
 Лімож КСП (fra)Гран Канарія Лас-Пальмас (esp)65:82 (11:22, 18:15, 15:25, 21:20)1/ 8
 Баскет Сарагоса (esp)Аквіла Баскет Тренто (ita)85:83 (18:28, 26:17, 24:21, 17:17)1/ 8
 Альба Берлін (ger)Баварія Мюнхен (ger)82:82 (22:19, 25:22, 20:23, 15:18)1/ 8
 Стелмет Зелена Гура (pol)Унікс Казань (rus)68:72 (21:13, 14:17, 14:25, 19:17)1/ 8
 Банвіт Бандірма (tur)Олімпія Мілан (ita)69:72 (13:11, 25:19, 12:23, 19:19)1/ 8
 БК Нижній Новгород (rus)Зеніт Санкт-Петербург (rus)102:76 (27:12, 29:22, 27:16, 19:26)1/ 8
 Пінар Каршіяка Ізмір (tur)Галатасарай Стамбул (tur)67:64 (20:15, 18:12, 13:18, 16:19)1/ 8
* - після овертайму

Дата сторінки:

Четвер
14.11.2019
04:14:32 UTC