Героям Слава!

Волейбол. Польща. Плюс-Ліга 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 16.05.2023

stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Ястшембські ВенгельЗАКСА Кендзежин-Козьле3-0  3:0   3:1  3:0 
За 3-е місцеСеріяРезультати
Ресовя ЖешувВарта Заверце3-2  2:3   3:1  3:0   2:3  3:0 
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Варта ЗаверцеЯстшембські Венгель0-3  1:3   2:3   0:3
Ресовя ЖешувЗАКСА Кендзежин-Козьле0-3  2:3   1:3   2:3
За 5-8 місцяСеріяРезультати
Сталь НисаАЗС Ольштин2-0  3:1   3:0
Трефль ГданськПроєкт Варшава0.5-1.5  1:3   3:2
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Варта ЗаверцеАЗС Ольштин3-2  3:0   3:0   2:3  0:3  3:1 
ЗАКСА Кендзежин-КозьлеПроєкт Варшава3-1  3:2   3:2   2:3  3:1
Ресовя ЖешувСталь Ниса3-0  3:0   3:0   3:1
Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ3-0  3:0   3:0   3:1
Стикові матчіСеріяРезультати
Слепск СувалкиЛУК Люблін2-0  3:1   3:0
ГКС КатовіцеСкра Белхатув1-1  3:1   0:3
Купрум ЛюбінБарком Львів0-2  0:3   2:3


КомандаІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.Ресовя Жешув30246148222278-3072.2 / 0.072
2.Варта Заверце30246117621377-3767.5 / 0.068
3.Ястшембські Венгель30219155154077-3469.4 / 0.067
4.ЗАКСА Кендзежин-Козьле3022899423373-4164.0 / 0.064
5.Проєкт Варшава30219107415370-4262.5 / 0.060
6.Трефль Гданськ302010106414566-4460.0 / 0.057
7.АЗС Ольштин30191187416465-4857.5 / 0.054
8.Сталь Ниса30141694136754-5450.0 / 0.044
9.ЛУК Люблін30151537535756-6247.5 / 0.043
10.Слепск Сувалки30131774247654-5947.8 / 0.041
11.Скра Белхатув301119524102755-6745.1 / 0.039
12.ГКС Катовіце301218525131441-6638.3 / 0.032
13.Барком Львів30822521741142-7037.5 / 0.030
14.Купрум Любін301020136361142-7535.9 / 0.027
15.Чарні Радом30327201661527-8324.5 / 0.014
16.Бельсько-Бяла30327003291622-8720.2 / 0.08

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• Виграні сети / очки, %

  1 -  8 : у Плей-офф
 16      : у нижчу Лігу

Плюс-Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з волейболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
27954.8%45.2%0%  
Чемпіонат Польщі з волейболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
0.000.000.000.00  

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 30.09.2022 - 16.05.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 16.05 2023Ресовя ЖешувВарта Заверце3:0 3-е
 13.05 2023Варта ЗаверцеРесовя Жешув3:2 3-е
 10.05 2023Ястшембські ВенгельЗАКСА Кендзежин-Козьле3:0 Фінал
 09.05 2023Ресовя ЖешувВарта Заверце3:0 3-е
 06.05 2023Варта ЗаверцеРесовя Жешув1:3 3-е
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеЯстшембські Венгель1:3 Фінал
 03.05 2023Ястшембські ВенгельЗАКСА Кендзежин-Козьле3:0 Фінал
 02.05 2023Ресовя ЖешувВарта Заверце2:3 3-е
 28.04 2023Проєкт ВаршаваТрефль Гданськ3:3G(15:10)5-8
 26.04 2023Ястшембські ВенгельВарта Заверце3:0 1/ 2
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеРесовя Жешув3:2 1/ 2
 24.04 2023Трефль ГданськПроєкт Варшава1:3 5-8
 АЗС ОльштинСталь Ниса0:3 5-8
 23.04 2023Варта ЗаверцеЯстшембські Венгель2:3 1/ 2
 Ресовя ЖешувЗАКСА Кендзежин-Козьле1:3 1/ 2
 22.04 2023Варта ЗаверцеЯстшембські Венгель1:3 1/ 2
 Ресовя ЖешувЗАКСА Кендзежин-Козьле2:3 1/ 2
 21.04 2023Сталь НисаАЗС Ольштин3:1 5-8
 19.04 2023Варта ЗаверцеАЗС Ольштин3:1 1/ 4
 18.04 2023ЛУК ЛюблінСлепск Сувалки0:3 СМ
 Скра БелхатувГКС Катовіце3:1G(11:15)СМ
 17.04 2023Барком ЛьвівКупрум Любін3:2 СМ
 16.04 2023Купрум ЛюбінБарком Львів0:3 СМ
 Слепск СувалкиЛУК Люблін3:1 СМ
 АЗС ОльштинВарта Заверце3:0 1/ 4
 15.04 2023Проєкт ВаршаваЗАКСА Кендзежин-Козьле1:3 1/ 4
 АЗС ОльштинВарта Заверце3:2 1/ 4
 14.04 2023Проєкт ВаршаваЗАКСА Кендзежин-Козьле3:2 1/ 4
 Сталь НисаРесовя Жешув1:3 1/ 4
 13.04 2023ГКС КатовіцеСкра Белхатув3:1 СМ
 12.04 2023Трефль ГданськЯстшембські Венгель1:3 1/ 4
 10.04 2023ЗАКСА Кендзежин-КозьлеПроєкт Варшава3:2 1/ 4
 09.04 2023Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ3:0 1/ 4
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеПроєкт Варшава3:2 1/ 4
 08.04 2023Ресовя ЖешувСталь Ниса3:0 1/ 4
 Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ3:0 1/ 4
 07.04 2023Варта ЗаверцеАЗС Ольштин3:0 1/ 4
 Ресовя ЖешувСталь Ниса3:0 1/ 4
 06.04 2023Варта ЗаверцеАЗС Ольштин3:0 1/ 4
G - золотий сет

Дата сторінки:

Середа
17.04.2024
11:44:06 UTC