Героям Слава!

Волейбол. Польща. Плюс-Ліга 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 26.05.2022

stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
ЗАКСА Кендзежин-КозьлеЯстшембські Венгель3-1  3:0   3:2  1:3   3:0
За 3-е місцеСеріяРезультати
Скра БелхатувВарта Заверце1-3  2:3   3:2  0:3   2:3
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
ЗАКСА Кендзежин-КозьлеВарта Заверце2-1  1:3   3:0  3:1 
Ястшембські ВенгельСкра Белхатув2-0  3:0   3:0
За 5-8 місцяСеріяРезультати
АЗС ОльштинРесовя Жешув1-1  1:3   3:1
ГКС КатовіцеТрефль Гданськ0-2  2:3   0:3
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Варта ЗаверцеРесовя Жешув2-0  3:1   3:1
ЗАКСА Кендзежин-КозьлеГКС Катовіце2-0  3:0   3:1
Скра БелхатувАЗС Ольштин2-1  1:3   3:0  3:2 
Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ2-1  2:3   3:0  3:0 
Стикові матчіСеріяРезультати
Купрум ЛюбінПроєкт Варшава0-2  0:3   2:3
Слепск СувалкиЛУК Люблін0-2  2:3   2:3
Перехідні матчіСеріяРезультати
Сталь НисаБендзин3-1  3:0   3:0  0:3   3:2


КомандаІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.ЗАКСА Кендзежин-Козьле26224154322072-2276.6 / 54.765
2.Ястшембські Венгель26224127320270-2573.7 / 54.165
3.Скра Белхатув2621568741072-3766.1 / 51.660
4.Варта Заверце2617948513556-4555.4 / 50.347
5.Ресовя Жешув26141276145355-4455.6 / 50.545
6.АЗС Ольштин26141291433651-4553.1 / 50.741
7.Трефль Гданськ26121481336548-4949.5 / 49.536
8.ГКС Катовіце26121444445549-5447.6 / 49.336
9.Проєкт Варшава26121427335647-5546.1 / 50.136
10.Купрум Любін2681823358542-6340.0 / 48.626
11.ЛУК Люблін2681824228836-6236.7 / 48.524
12.Слепск Сувалки26719241441034-6235.4 / 48.824
13.Сталь Ниса2662022248834-6634.0 / 47.420
14.Чарні Радом26719132241328-6530.1 / 46.818

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• Виграні сети / очки, %

  1 -  8 : у Плей-офф
 14      : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

Плюс-Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з волейболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
21748.8%51.2%0%  
Чемпіонат Польщі з волейболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
168.7984.7084.090.61  
 50.2%49.8%   
Чемпіонат Польщі з волейболу: Сети - господарі-гості
ТоталСет 1Сет 2Сет 3Сет 4Сет 5
168.7946.2745.1945.5745.8328.49
Чемпіонат Польщі з волейболу: Сети - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 01.10.2021 - 26.05.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 26.05 2022БендзинСталь Ниса2:3 (25:21,  21:25,  25:22,  22:25,  4:15)ПМ
 23.05 2022Сталь НисаБендзин0:3 (21:25,  14:25,  26:28)ПМ
 20.05 2022БендзинСталь Ниса0:3 (26:28,  14:25,  20:25)ПМ
 17.05 2022Сталь НисаБендзин3:0 (25:20,  25:16,  27:25)ПМ
 14.05 2022Ястшембські ВенгельЗАКСА Кендзежин-Козьле0:3 (23:25,  17:25,  21:25)Фінал
 13.05 2022Варта ЗаверцеСкра Белхатув3:2 (25:21,  21:25,  25:16,  20:25,  15:11)3-е
 11.05 2022ЗАКСА Кендзежин-КозьлеЯстшембські Венгель1:3 (24:26,  25:20,  23:25,  22:25)Фінал
 10.05 2022Скра БелхатувВарта Заверце0:3 (22:25,  23:25,  21:25)3-е
 07.05 2022Варта ЗаверцеСкра Белхатув2:3 (22:25,  25:16,  23:25,  27:25,  13:15)3-е
 Ястшембські ВенгельЗАКСА Кендзежин-Козьле2:3 (25:20,  16:25,  25:22,  12:25,  16:18)Фінал
 04.05 2022Скра БелхатувВарта Заверце2:3 (23:25,  25:21,  25:19,  23:25,  15:17)3-е
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеЯстшембські Венгель3:0 (25:21,  27:25,  25:23)Фінал
 30.04 2022ЗАКСА Кендзежин-КозьлеВарта Заверце3:1 (19:25,  25:21,  25:19,  25:13)1/ 2
 27.04 2022Трефль ГданськГКС Катовіце3:0 (25:18,  25:23,  25:18)5-8
 Ресовя ЖешувАЗС Ольштин1:3 (23:25,  22:25,  25:19,  19:25)5-8
 26.04 2022Скра БелхатувЯстшембські Венгель0:3 (18:25,  22:25,  18:25)1/ 2
 Варта ЗаверцеЗАКСА Кендзежин-Козьле0:3 (20:25,  21:25,  21:25)1/ 2
 24.04 2022АЗС ОльштинРесовя Жешув1:3 (21:25,  25:20,  16:25,  23:25)5-8
 23.04 2022ГКС КатовіцеТрефль Гданськ2:3 (23:25,  18:25,  25:13,  25:22,  10:15)5-8
 Ястшембські ВенгельСкра Белхатув3:0 (25:14,  30:28,  26:24)1/ 2
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеВарта Заверце1:3 (25:22,  17:25,  22:25,  23:25)1/ 2
 22.04 2022Проєкт ВаршаваКупрум Любін3:2 (25:21,  22:25,  18:25,  25:15,  16:14)СМ
 20.04 2022ЛУК ЛюблінСлепск Сувалки3:2 (25:21,  25:14,  26:28,  15:25,  15:11)СМ
 Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ3:0 (25:17,  25:16,  25:18)1/ 4
 19.04 2022Скра БелхатувАЗС Ольштин3:2 (29:27,  23:25,  25:19,  22:25,  15:13)1/ 4
 18.04 2022ГКС КатовіцеЗАКСА Кендзежин-Козьле1:3 1/ 4
 16.04 2022Трефль ГданськЯстшембські Венгель0:3 1/ 4
 15.04 2022Ресовя ЖешувВарта Заверце1:3 1/ 4
 АЗС ОльштинСкра Белхатув0:3 1/ 4
 14.04 2022Слепск СувалкиЛУК Люблін2:3 СМ
 Купрум ЛюбінПроєкт Варшава0:3 СМ
 13.04 2022ЗАКСА Кендзежин-КозьлеГКС Катовіце3:0 1/ 4
 Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ2:3 1/ 4
 12.04 2022Варта ЗаверцеРесовя Жешув3:1 1/ 4
 Скра БелхатувАЗС Ольштин1:3 1/ 4

Дата сторінки:

Неділя
26.05.2024
03:37:11 UTC