Героям Слава!

Волейбол. Польща. Плюс-Ліга 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 11.03.2020

stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.ЗАКСА Кендзежин-Козьле24204117231067-2374.4 / 52.661
2.ВЕРВА Варшава24213107402165-2473.0 / 52.259
3.Скра Белхатув2417795323258-3264.4 / 51.950
4.Ястшембські Венгель2417785411554-3461.4 / 52.348
5.Трефль Гданськ25131274245352-4454.2 / 50.541
6.ГКС Катовіце24111315573350-5448.1 / 50.235
7.Чарні Радом23101335246344-4847.8 / 49.532
8.АЗС Ольштин24111334429246-5147.4 / 49.731
9.Слепск Сувалки24111317316641-5244.1 / 49.831
10.Варта Заверце2491525225836-5440.0 / 49.127
11.Бендзин2491523437540-5641.7 / 49.126
12.Купрум Любін2491532425836-5539.6 / 48.325
13.Ресовя Жешув2471714246735-5937.2 / 48.123
14.Вісла Бидгощ2432110284929-6730.2 / 46.815

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• Виграні сети / очки, %

1 - 8 : у Плей-офф

Плюс-Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з волейболу.

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
16855.4%44.6%0%  
Чемпіонат Польщі з волейболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
173.9387.5486.391.14  
 50.3%49.7%   
Чемпіонат Польщі з волейболу: Сети - господарі-гості
ТоталСет 1Сет 2Сет 3Сет 4Сет 5
173.9346.2646.1346.0045.3627.02
Чемпіонат Польщі з волейболу: Сети - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 26.10.2019 - 11.03.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 11.03 2020Трефль ГданськВарта Заверце3:0 (25:18,  25:20,  25:20)
 Чарні РадомАЗС Ольштин1:3 (24:26,  25:20,  20:25,  23:25)
 09.03 2020Купрум ЛюбінБендзин3:2 (28:26,  21:25,  23:25,  25:17,  15:8)
 08.03 2020ГКС КатовіцеЯстшембські Венгель3:1 (25:21,  29:31,  25:23,  25:21)
 Трефль ГданськВЕРВА Варшава3:0 (25:23,  26:24,  25:19)
 07.03 2020АЗС ОльштинЗАКСА Кендзежин-Козьле1:3 (19:25,  23:25,  27:25,  17:25)
 Вісла БидгощСлепск Сувалки3:0 (26:24,  25:21,  25:23)
 06.03 2020Варта ЗаверцеРесовя Жешув2:3 (25:21,  21:25,  22:25,  25:17,  13:15)
 Скра БелхатувЧарні Радом3:2 (23:25,  25:17,  25:16,  21:25,  15:9)
 04.03 2020Трефль ГданськСлепск Сувалки0:3 (15:25,  20:25,  14:25)
 03.03 2020БендзинАЗС Ольштин2:3 (17:25,  25:21,  25:20,  21:25,  11:15)
 01.03 2020Вісла БидгощКупрум Любін2:3 (29:27,  23:25,  25:20,  20:25,  12:15)
 Варта ЗаверцеСкра Белхатув3:1 (25:21,  20:25,  25:20,  25:14)
 29.02 2020ВЕРВА ВаршаваГКС Катовіце3:2 (19:25,  17:25,  25:21,  25:23,  15:13)
 Ястшембські ВенгельРесовя Жешув3:0 (25:18,  25:20,  25:22)
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеТрефль Гданськ3:2 (25:18,  25:15,  22:25,  22:25,  15:12)
 28.02 2020Слепск СувалкиЧарні Радом1:3 (23:25,  42:44,  25:22,  21:25)
 27.02 2020АЗС ОльштинВісла Бидгощ3:0 (25:13,  25:14,  25:17)
 26.02 2020Ресовя ЖешувВЕРВА Варшава1:3 (23:25,  25:21,  20:25,  18:25)
 Трефль ГданськБендзин3:1 (25:19,  21:25,  25:16,  25:16)
 ГКС КатовіцеЗАКСА Кендзежин-Козьле0:3 (22:25,  20:25,  20:25)
 25.02 2020Скра БелхатувЯстшембські Венгель0:3 (22:25,  23:25,  19:25)
 23.02 2020Вісла БидгощТрефль Гданськ1:3 (25:21,  19:25,  15:25,  15:25)
 Слепск СувалкиВарта Заверце3:1 (17:25,  25:22,  25:19,  25:22)
 22.02 2020Ястшембські ВенгельЧарні Радом0:3 (23:25,  26:28,  19:25)
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеРесовя Жешув3:0 (25:20,  25:22,  25:19)
 ВЕРВА ВаршаваСкра Белхатув3:1 (25:22,  31:29,  18:25,  25:14)
 21.02 2020Купрум ЛюбінАЗС Ольштин0:3 (19:25,  23:25,  23:25)
 БендзинГКС Катовіце3:0 (25:17,  25:18,  25:23)
 17.02 2020ГКС КатовіцеВісла Бидгощ3:1 (33:35,  25:16,  25:15,  25:18)
 16.02 2020Варта ЗаверцеЯстшембські Венгель3:2 (21:25,  19:25,  28:26,  25:22,  15:11)
 Скра БелхатувЗАКСА Кендзежин-Козьле3:2 (25:21,  25:17,  25:27,  21:25,  15:10)
 15.02 2020Ресовя ЖешувБендзин2:3 (23:25,  25:18,  25:20,  20:25,  11:15)
 Чарні РадомВЕРВА Варшава3:1 (25:19,  22:25,  25:21,  25:23)
 14.02 2020АЗС ОльштинСлепск Сувалки1:3 (32:34,  23:25,  25:23,  17:25)
 Трефль ГданськКупрум Любін3:0 (26:24,  25:17,  25:16)
 10.02 2020Чарні РадомРесовя Жешув3:0 (25:15,  25:17,  25:19)
 09.02 2020ВЕРВА ВаршаваАЗС Ольштин3:1 (25:21,  25:17,  18:25,  25:18)
 Слепск СувалкиСкра Белхатув3:1 (16:25,  25:22,  25:21,  28:26)
 08.02 2020БендзинВісла Бидгощ3:1 (25:21,  19:25,  25:19,  25:20)
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеКупрум Любін3:1 (25:21,  23:25,  25:12,  25:21)
 Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ3:1 (21:25,  25:19,  25:21,  25:20)

Дата сторінки:

Четвер
06.10.2022
19:50:40 UTC