Героям Слава!

Волейбол. Польща. Плюс-Ліга 2017-2018

Турнірна таблиця станом на 05.05.2018

stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Скра БелхатувЗАКСА Кендзежин-Козьле2-0  3:0   3:1
За 3-е місцеСеріяРезультати
АЗС ОльштинТрефль Гданськ0-2  2:3   1:3
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
АЗС ОльштинЗАКСА Кендзежин-Козьле0-2  2:3   2:3
Трефль ГданськСкра Белхатув0-2  2:3   2:3
За 5-е місцеСеріяРезультати
Ястшембські ВенгельРесовя Жешув2-1  3:2   1:3  3:1
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
АЗС ОльштинРесовя Жешув2-1  2:3   3:1  3:1
Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ1-2  1:3   3:1  2:3
Стикові матчіСеріяРезультати
Делекта БидгощНорвід Ченстохова3-0  3:0   3:0   3:1
Варта ЗаверцеЧарні Радом1-1  3:1   0:3
Купрум ЛюбінОНІКО Варшава1-1  1:3   3:1
Делекта БидгощБендзин0-2  2:3   0:3
ЩецинГКС Катовіце0-2  2:3   0:3


КомандаІВП3:03:13:22:31:30:3Сети•••О
1.ЗАКСА Кендзежин-Козьле302551112222181-3172.3 / 53.875
2.Скра Белхатув30255164522181-2973.6 / 52.472
3.Трефль Гданськ30246143702474-3567.9 / 52.365
4.Ястшембські Венгель301812105361567-4758.8 / 51.357
5.Ресовя Жешув301911125223664-4260.4 / 51.157
6.АЗС Ольштин30191186552469-4958.5 / 51.757
7.ОНІКО Варшава30201086626270-4859.3 / 51.156
8.Купрум Любін30151556443856-5948.7 / 50.145
9.Чарні Радом30141674348458-5850.0 / 50.443
10.Варта Заверце30121844474754-6645.0 / 49.339
11.ГКС Катовіце30121845337849-6543.0 / 49.036
12.Щецин30102033486652-7142.3 / 48.734
13.Бендзин301020253281042-7137.2 / 47.729
14.Делекта Бидгощ30723223361433-7730.0 / 47.321
15.Бельсько-Бяла30624123411937-8031.6 / 47.519
16.Еффектор Кельце30426031441824-8322.4 / 46.215

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• Виграні сети / очки, %

  1 -  2 : у Плей-офф
  3 -  6 : у Плей-офф (стикові матчі)
 15 - 16 : у нижчу Лігу

Плюс-Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з волейболу.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
26854.9%45.1%0%  
Чемпіонат Польщі з волейболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Очки (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
171.1786.6684.512.15  
 50.6%49.4%   
Чемпіонат Польщі з волейболу: Сети - господарі-гості
ТоталСет 1Сет 2Сет 3Сет 4Сет 5
171.1745.6145.9445.9446.1427.57
Чемпіонат Польщі з волейболу: Сети - результативність періодів

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 29.09.2017 - 05.05.2018

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 05.05 2018ЗАКСА Кендзежин-КозьлеСкра Белхатув1:3 (25:15,  20:25,  21:25,  23:25)Фінал
 Трефль ГданськАЗС Ольштин3:1 (25:16,  20:25,  25:19,  25:18)3-е
 Норвід ЧенстоховаДелекта Бидгощ1:3 (20:25,  19:25,  27:25,  22:25)СМ
 02.05 2018Скра БелхатувЗАКСА Кендзежин-Козьле3:0 (25:23,  25:23,  26:24)Фінал
 АЗС ОльштинТрефль Гданськ2:3 (25:16,  26:24,  26:28,  23:25,  12:15)3-е
 29.04 2018Делекта БидгощНорвід Ченстохова3:0 (25:18,  25:14,  25:21)СМ
 Ресовя ЖешувЯстшембські Венгель1:3 (23:25,  27:25,  27:29,  20:25)5-е
 28.04 2018ЗАКСА Кендзежин-КозьлеАЗС Ольштин3:2 (19:25,  22:25,  25:17,  25:20,  15:11)1/ 2
 Скра БелхатувТрефль Гданськ3:2 (25:19,  31:33,  25:17,  24:26,  15:13)1/ 2
 Ресовя ЖешувЯстшембські Венгель3:1 (19:25,  31:29,  28:26,  26:24)5-е
 Делекта БидгощНорвід Ченстохова3:0 (25:19,  25:17,  25:18)СМ
 25.04 2018АЗС ОльштинЗАКСА Кендзежин-Козьле2:3 (25:27,  25:20,  23:25,  27:25,  17:19)1/ 2
 Ястшембські ВенгельРесовя Жешув3:2 (16:25,  21:25,  25:16,  25:18,  15:10)5-е
 Трефль ГданськСкра Белхатув2:3 (25:22,  20:25,  28:26,  16:25,  12:15)1/ 2
 23.04 2018ОНІКО ВаршаваКупрум Любін1:3 (16:25,  18:25,  25:18,  21:25)СМ
 22.04 2018Трефль ГданськЯстшембські Венгель3:2 (25:17,  21:25,  18:25,  26:24,  16:14)1/ 4
 БендзинДелекта Бидгощ3:0 (25:19,  25:19,  25:20)СМ
 Ресовя ЖешувАЗС Ольштин1:3 (22:25,  25:18,  26:28,  26:28)1/ 4
 21.04 2018Трефль ГданськЯстшембські Венгель1:3 (25:23,  27:29,  17:25,  21:25)1/ 4
 ГКС КатовіцеЩецин3:0 (25:20,  25:18,  25:18)СМ
 Ресовя ЖешувАЗС Ольштин1:3 (28:30,  25:21,  15:25,  23:25)1/ 4
 20.04 2018Чарні РадомВарта Заверце3:0 (25:18,  25:19,  25:18)СМ
 19.04 2018Делекта БидгощБендзин2:3 (23:25,  25:21,  25:19,  14:25,  16:18)СМ
 18.04 2018Ястшембські ВенгельТрефль Гданськ1:3 (25:14,  21:25,  23:25,  14:25)1/ 4
 Купрум ЛюбінОНІКО Варшава1:3 (18:25,  25:22,  17:25,  23:25)СМ
 ЩецинГКС Катовіце2:3 (22:25,  20:25,  25:20,  25:21,  13:15)СМ
 Варта ЗаверцеЧарні Радом3:1 (23:25,  25:20,  25:21,  25:21)СМ
 АЗС ОльштинРесовя Жешув2:3 (25:22,  27:25,  23:25,  19:25,  6:15)1/ 4
 15.04 2018АЗС ОльштинБендзин3:0 (25:14,  25:17,  25:11)
 Купрум ЛюбінГКС Катовіце3:1 (25:18,  25:17,  15:25,  25:20)
 Ястшембські ВенгельЕффектор Кельце3:0 (25:23,  25:16,  25:21)
 Ресовя ЖешувЩецин3:0 (25:18,  25:21,  25:19)
 Трефль ГданськДелекта Бидгощ3:0 (30:28,  25:15,  27:25)
 Варта ЗаверцеБельсько-Бяла3:1 (32:30,  16:25,  25:21,  25:21)
 14.04 2018Скра БелхатувЗАКСА Кендзежин-Козьле3:0 (26:24,  25:17,  34:32)
 13.04 2018Чарні РадомОНІКО Варшава2:3 (25:22,  25:16,  26:28,  22:25,  14:16)
 09.04 2018Еффектор КельцеВарта Заверце1:3 (23:25,  19:25,  25:22,  20:25)
 08.04 2018ОНІКО ВаршаваКупрум Любін1:3 (21:25,  23:25,  25:13,  20:25)
 БендзинРесовя Жешув1:3 (28:26,  23:25,  19:25,  16:25)
 07.04 2018ГКС КатовіцеАЗС Ольштин2:3 (25:20,  25:22,  21:25,  20:25,  11:15)
 Бельсько-БялаСкра Белхатув1:3 (25:23,  22:25,  23:25,  18:25)
 ЗАКСА Кендзежин-КозьлеТрефль Гданськ2:3 (25:18,  25:23,  19:25,  21:25,  11:15)
 06.04 2018ЩецинЯстшембські Венгель3:2 (18:25,  25:23,  25:17,  19:25,  15:11)
 04.04 2018Бельсько-БялаТрефль Гданськ1:3 (16:25,  22:25,  26:24,  18:25)
 Делекта БидгощЧарні Радом0:3 (20:25,  29:31,  20:25)

Дата сторінки:

П'ятниця
14.06.2024
23:07:14 UTC