Героям Слава!

Хокей. Білорусь. ЕкстраЛіга 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 24.04.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Німан ГродноМеталург Жлобин3-4   2:0     1:2     5:0     0:3     6:1     1:7     0:1  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Німан ГродноЮність Мінськ4-3   1:2*    1:3     2:5     3:2     2:1     2:1*    4:2  
Шахтар СолігорськМеталург Жлобин1-4   2:1     2:3     0:2     1:2*    3:5  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Німан ГродноХімік Новополоцьк4-0   4:3*    4:2     4:1     4:1  
Шахтар СолігорськДинамо Молодечно4-2   6:2     3:1     1:2     5:3     3:4*    3:1  
Юність МінськХК Вітебськ4-0   6:0     2:0     2:1*    3:2  
ХК ГомельМеталург Жлобин2-4   3:1     2:3*    1:2     1:3     2:1     1:3  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Локомотив ОршаДинамо Молодечно1-2   1:3     3:2*    2:3P 
ХК БрестХімік Новополоцьк1-2   3:0     2:3*    0:1  
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Німан Гродно55336511192-1183.4-2.1  1.3116
2.Шахтар Солігорськ55326710158-902.9-1.6  1.2115
3.Юність Мінськ54305712144-1122.6-2.0  0.6107
4.ХК Гомель55285517152-1222.8-2.2  0.699
5.Металург Жлобин55266419175-1353.1-2.4  0.794
6.Локомотив Орша54264618149-1282.7-2.3  0.492
7.ХК Вітебськ552110618149-1332.7-2.4  0.389
8.ХК Брест55208819125-1202.2-2.1  0.084
9.Хімік Новополоцьк55186130121-1542.2-2.8 -0.667
10.Динамо Молодечно55162730124-1722.3-3.0 -0.859
11.ХК Ліда55113437131-2092.3-3.8 -1.443
12.ХК Могильов5534543107-2341.9-4.2 -2.322

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  6 : у Плей-офф
  7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Білорусі з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
37443.3%36.6%20.1%  
Чемпіонат Білорусі з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.052.672.380.29  
 52.9%47.1%   
Чемпіонат Білорусі з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.051.501.811.74  
 29.7%35.9%34.4%  
Чемпіонат Білорусі з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
54.5% · 45.5%41.4% · 58.6%27.3% · 72.7%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 31.08.2022 - 24.04.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 24.04 2023Німан ГродноМеталург Жлобин0:1 (0:0,  0:1,  0:0)Фінал
 22.04 2023Металург ЖлобинНіман Гродно7:1 (2:0,  2:1,  3:0)Фінал
 20.04 2023Німан ГродноМеталург Жлобин6:1 (2:0,  0:1,  4:0)Фінал
 18.04 2023Металург ЖлобинНіман Гродно3:0 (0:0,  1:0,  2:0)Фінал
 16.04 2023Металург ЖлобинНіман Гродно0:5 (0:1,  0:4,  0:0)Фінал
 14.04 2023Німан ГродноМеталург Жлобин1:2 (0:1,  1:1,  0:0)Фінал
 12.04 2023Німан ГродноМеталург Жлобин2:0 (0:0,  2:0,  0:0)Фінал
 08.04 2023Німан ГродноЮність Мінськ4:2 (1:1,  1:1,  2:0)1/ 2
 06.04 2023Юність МінськНіман Гродно1:2*(0:0,  0:0,  1:1;  0:1)1/ 2
 04.04 2023Німан ГродноЮність Мінськ2:1 (0:0,  2:1,  0:0)1/ 2
 03.04 2023Шахтар СолігорськМеталург Жлобин3:5 (0:1,  2:1,  1:3)1/ 2
 02.04 2023Юність МінськНіман Гродно2:3 (0:2,  1:0,  1:1)1/ 2
 01.04 2023Металург ЖлобинШахтар Солігорськ2:1*(0:0,  1:0,  0:1;  1:0)1/ 2
 31.03 2023Юність МінськНіман Гродно5:2 (2:1,  1:1,  2:0)1/ 2
 30.03 2023Металург ЖлобинШахтар Солігорськ2:0 (1:0,  0:0,  1:0)1/ 2
 29.03 2023Німан ГродноЮність Мінськ1:3 (1:1,  0:0,  0:2)1/ 2
 28.03 2023Шахтар СолігорськМеталург Жлобин2:3 (1:1,  0:1,  1:1)1/ 2
 27.03 2023Німан ГродноЮність Мінськ1:2*(1:0,  0:1,  0:0;  0:1)1/ 2
 26.03 2023Шахтар СолігорськМеталург Жлобин2:1 (0:0,  1:1,  1:0)1/ 2
 20.03 2023Динамо МолодечноШахтар Солігорськ1:3 (1:0,  0:2,  0:1)1/ 4
 Металург ЖлобинХК Гомель3:1 (0:0,  1:1,  2:0)1/ 4
 18.03 2023Шахтар СолігорськДинамо Молодечно3:4*(0:2,  1:1,  2:0;  0:1)1/ 4
 ХК ГомельМеталург Жлобин2:1 (1:0,  0:1,  1:0)1/ 4
 17.03 2023Хімік НовополоцькНіман Гродно1:4 (0:2,  1:1,  0:1)1/ 4
 ХК ВітебськЮність Мінськ2:3 (1:1,  0:1,  1:1)1/ 4
 16.03 2023Металург ЖлобинХК Гомель3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 Динамо МолодечноШахтар Солігорськ3:5 (0:1,  2:0,  1:4)1/ 4
 15.03 2023Хімік НовополоцькНіман Гродно1:4 (1:1,  0:3,  0:0)1/ 4
 ХК ВітебськЮність Мінськ1:2*(0:0,  1:0,  0:1;  0:1)1/ 4
 14.03 2023Металург ЖлобинХК Гомель2:1 (1:0,  1:0,  0:1)1/ 4
 Динамо МолодечноШахтар Солігорськ2:1 (0:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 13.03 2023Німан ГродноХімік Новополоцьк4:2 (1:0,  2:1,  1:1)1/ 4
 Юність МінськХК Вітебськ2:0 (0:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 12.03 2023Шахтар СолігорськДинамо Молодечно3:1 (1:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 ХК ГомельМеталург Жлобин2:3*(0:1,  2:1,  0:0;  0:1)1/ 4
 11.03 2023Юність МінськХК Вітебськ6:0 (2:0,  2:0,  2:0)1/ 4
 Німан ГродноХімік Новополоцьк4:3*(2:0,  1:3,  0:0;  1:0)1/ 4
 10.03 2023ХК ГомельМеталург Жлобин3:1 (0:0,  1:1,  2:0)1/ 4
 Шахтар СолігорськДинамо Молодечно6:2 (1:1,  3:1,  2:0)1/ 4
 06.03 2023ХК БрестХімік Новополоцьк0:1 (0:0,  0:0,  0:1)1/ 8
 05.03 2023Локомотив ОршаДинамо Молодечно2:3P(1:1,  0:0,  1:1;  0:0;  0:3)1/ 8
 04.03 2023Хімік НовополоцькХК Брест3:2*(0:1,  0:0,  2:1;  1:0)1/ 8
 03.03 2023Динамо МолодечноЛокомотив Орша2:3*(1:0,  0:1,  1:1;  0:1)1/ 8
 02.03 2023ХК БрестХімік Новополоцьк3:0 (1:0,  0:0,  2:0)1/ 8
 01.03 2023Локомотив ОршаДинамо Молодечно1:3 (1:0,  0:1,  0:2)1/ 8
 25.02 2023Німан ГродноДинамо Молодечно3:2P(0:1,  2:0,  0:1;  0:0;  1:0)
 Шахтар СолігорськХК Брест5:3 (2:0,  3:2,  0:1)
 Юність МінськХК Ліда3:1 (0:0,  1:1,  2:0)
 24.02 2023ХК ГомельЛокомотив Орша5:4 (3:1,  2:1,  0:2)
 ХК ВітебськХімік Новополоцьк2:4 (0:0,  1:0,  1:4)
 Металург ЖлобинХК Могильов7:2 (3:0,  2:0,  2:2)
 23.02 2023Німан ГродноХК Ліда4:2 (1:0,  1:1,  2:1)
 Шахтар СолігорськДинамо Молодечно4:1 (0:0,  3:1,  1:0)
 Юність МінськХК Брест2:1 (1:0,  1:1,  0:0)
 22.02 2023Металург ЖлобинЛокомотив Орша4:1 (2:0,  1:1,  1:0)
 ХК ГомельХімік Новополоцьк6:1 (4:0,  2:1,  0:0)
 ХК ВітебськХК Могильов4:1 (1:1,  1:0,  2:0)
 19.02 2023Юність МінськШахтар Солігорськ1:2P(0:0,  1:0,  0:1;  0:0;  0:3)
 Динамо МолодечноХК Ліда5:0 (2:0,  1:0,  2:0)
 ХК БрестНіман Гродно1:2*(0:0,  0:1,  1:0;  0:1)
 18.02 2023Хімік НовополоцькХК Могильов2:3P(0:0,  0:1,  2:1;  0:0;  1:2)
 Локомотив ОршаХК Вітебськ4:2 (1:0,  2:1,  1:1)
 Металург ЖлобинХК Гомель5:2 (3:2,  1:0,  1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Субота
13.04.2024
03:23:19 UTC