Героям Слава!

Хокей. Білорусь. ЕкстраЛіга 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 25.04.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Юність МінськМеталург Жлобин3-4   2:1     4:3*    5:6     3:4     3:2*    2:3     0:3  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Металург ЖлобинШахтар Солігорськ4-3   7:4     2:3*    2:4     3:1     4:1     2:3     5:0  
Юність МінськНіман Гродно4-2   4:1     2:0     1:2*    4:0     3:4*    3:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Металург ЖлобинДинамо Молодечно4-0   5:2     3:1     6:1     2:1  
Шахтар СолігорськХК Вітебськ4-0   3:2*    4:0     5:4     3:0  
Юність МінськХімік Новополоцьк4-2   2:0     0:2     2:1     4:3     1:4     4:1  
ХК ГомельНіман Гродно1-4   2:3     2:1     0:2     1:2     2:3  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Динамо МолодечноХК Брест2-0   1:0     2:1  
Хімік НовополоцькЛокомотив Орша2-1   3:1     2:3*    2:0  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Юність Мінськ5431977151-952.7-1.7  1.0118
2.Металург Жлобин542512710167-1153.0-2.1  0.9106
3.ХК Гомель54257715147-1222.7-2.2  0.596
4.Шахтар Солігорськ54239517136-1142.5-2.1  0.492
5.ХК Вітебськ542181015132-1182.3-2.1  0.289
6.Динамо Молодечно54245619131-1352.4-2.4 -0.188
7.Локомотив Орша54206820114-1022.0-1.8  0.280
8.Хімік Новополоцьк52161261898-941.8-1.8  0.178
9.Німан Гродно54204822137-1162.5-2.1  0.476
10.ХК Брест5311692793-1431.7-2.6 -0.954
11.ХК Могильов5311582963-1261.2-2.3 -1.151
12.ХК Ліда5475735101-1901.8-3.4 -1.638

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).



ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Білорусі з хокею.

ПРОДАЖ

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
36638.8%35.2%26%  
Чемпіонат Білорусі з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
4.452.282.170.11  
 51.3%48.7%   
Чемпіонат Білорусі з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
4.451.301.661.49  
 29.1%37.4%33.5%  
Чемпіонат Білорусі з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
42.6% · 57.4%31.4% · 68.6%16.7% · 83.3%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 31.08.2021 - 25.04.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 25.04 2022Юність МінськМеталург Жлобин0:3 (0:1,  0:1,  0:1)Фінал
 23.04 2022Металург ЖлобинЮність Мінськ3:2 (1:1,  1:0,  1:1)Фінал
 21.04 2022Юність МінськМеталург Жлобин3:2*(0:1,  1:0,  1:1;  1:0)Фінал
 19.04 2022Металург ЖлобинЮність Мінськ4:3 (1:1,  2:0,  1:2)Фінал
 17.04 2022Металург ЖлобинЮність Мінськ6:5 (1:0,  3:1,  2:4)Фінал
 15.04 2022Юність МінськМеталург Жлобин4:3*(1:0,  2:2,  0:1;  1:0)Фінал
 13.04 2022Юність МінськМеталург Жлобин2:1 (1:0,  1:1,  0:0)Фінал
 08.04 2022Металург ЖлобинШахтар Солігорськ5:0 (1:0,  2:0,  2:0)1/ 2
 06.04 2022Шахтар СолігорськМеталург Жлобин3:2 (1:1,  1:1,  1:0)1/ 2
 05.04 2022Німан ГродноЮність Мінськ2:3 (1:3,  1:0,  0:0)1/ 2
 04.04 2022Металург ЖлобинШахтар Солігорськ4:1 (2:0,  0:1,  2:0)1/ 2
 03.04 2022Юність МінськНіман Гродно3:4*(1:1,  1:1,  1:1;  0:1)1/ 2
 02.04 2022Шахтар СолігорськМеталург Жлобин1:3 (0:1,  0:0,  1:2)1/ 2
 01.04 2022Німан ГродноЮність Мінськ0:4 (0:1,  0:2,  0:1)1/ 2
 31.03 2022Шахтар СолігорськМеталург Жлобин4:2 (1:1,  3:1,  0:0)1/ 2
 30.03 2022Німан ГродноЮність Мінськ2:1*(0:0,  1:0,  0:1;  1:0)1/ 2
 29.03 2022Металург ЖлобинШахтар Солігорськ2:3*(0:1,  1:1,  1:0;  0:1)1/ 2
 28.03 2022Юність МінськНіман Гродно2:0 (1:0,  0:0,  1:0)1/ 2
 27.03 2022Металург ЖлобинШахтар Солігорськ7:4 (2:0,  3:2,  2:2)1/ 2
 26.03 2022Юність МінськНіман Гродно4:1 (1:0,  2:0,  1:1)1/ 2
 19.03 2022Хімік НовополоцькЮність Мінськ1:4 (0:2,  0:2,  1:0)1/ 4
 18.03 2022ХК ГомельНіман Гродно2:3 (2:2,  0:0,  0:1)1/ 4
 17.03 2022Юність МінськХімік Новополоцьк1:4 (0:0,  0:2,  1:2)1/ 4
 16.03 2022Динамо МолодечноМеталург Жлобин1:2 (0:2,  1:0,  0:0)1/ 4
 Німан ГродноХК Гомель2:1 (1:1,  1:0,  0:0)1/ 4
 15.03 2022ХК ВітебськШахтар Солігорськ0:3 (0:0,  0:1,  0:2)1/ 4
 Хімік НовополоцькЮність Мінськ3:4 (0:1,  1:2,  2:1)1/ 4
 14.03 2022Німан ГродноХК Гомель2:0 (1:0,  0:0,  1:0)1/ 4
 Динамо МолодечноМеталург Жлобин1:6 (1:2,  0:2,  0:2)1/ 4
 13.03 2022ХК ВітебськШахтар Солігорськ4:5 (1:3,  3:0,  0:2)1/ 4
 Хімік НовополоцькЮність Мінськ1:2 (0:0,  1:1,  0:1)1/ 4
 12.03 2022ХК ГомельНіман Гродно2:1 (0:0,  1:0,  1:1)1/ 4
 Металург ЖлобинДинамо Молодечно3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 11.03 2022Юність МінськХімік Новополоцьк0:2 (0:1,  0:0,  0:1)1/ 4
 Шахтар СолігорськХК Вітебськ4:0 (1:0,  1:0,  2:0)1/ 4
 10.03 2022ХК ГомельНіман Гродно2:3 (1:1,  1:1,  0:1)1/ 4
 Металург ЖлобинДинамо Молодечно5:2 (2:0,  0:2,  3:0)1/ 4
 09.03 2022Юність МінськХімік Новополоцьк2:0 (1:0,  1:0,  0:0)1/ 4
 Шахтар СолігорськХК Вітебськ3:2*(1:0,  0:0,  1:2;  1:0)1/ 4
 04.03 2022Хімік НовополоцькЛокомотив Орша2:0 (0:0,  0:0,  2:0)1/ 8
 02.03 2022Локомотив ОршаХімік Новополоцьк3:2*(1:1,  1:0,  0:1;  1:0)1/ 8
 01.03 2022ХК БрестДинамо Молодечно1:2 (1:1,  0:1,  0:0)1/ 8
 28.02 2022Хімік НовополоцькЛокомотив Орша3:1 (1:1,  0:0,  2:0)1/ 8
 27.02 2022Динамо МолодечноХК Брест1:0 (0:0,  1:0,  0:0)1/ 8
 26.02 2022ХК ГомельХК Вітебськ0:2 (0:0,  0:1,  0:1)
 Шахтар СолігорськНіман Гродно2:1 (0:0,  1:1,  1:0)
 Юність МінськМеталург Жлобин5:4*(1:1,  3:2,  0:1;  1:0)
 24.02 2022ХК ВітебськХК Гомель4:5P(1:2,  1:1,  2:1;  0:0;  0:1)
 Німан ГродноШахтар Солігорськ1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)
 Металург ЖлобинЮність Мінськ0:3 (0:0,  0:2,  0:1)
 22.02 2022ХК БрестХК Ліда5:4 (1:2,  3:0,  1:2)
 Локомотив ОршаХК Могильов4:0 (0:0,  2:0,  2:0)
 Динамо МолодечноХімік Новополоцьк1:2P(0:1,  0:0,  1:0;  0:0;  0:1)
 20.02 2022ХК МогильовЛокомотив Орша2:3 (0:1,  0:2,  2:0)
 ХК ЛідаХК Брест3:4*(1:0,  1:0,  1:3;  0:1)
 Хімік НовополоцькДинамо Молодечно2:1*(0:1,  0:0,  1:0;  1:0)
 19.02 2022ХК ВітебськНіман Гродно2:1 (0:0,  1:0,  1:1)
 Юність МінськШахтар Солігорськ2:4 (0:1,  0:0,  2:3)
 Металург ЖлобинХК Гомель8:1 (3:1,  1:0,  4:0)
 17.02 2022Шахтар СолігорськХК Вітебськ2:4 (0:1,  2:2,  0:1)
 Юність МінськХК Гомель2:1P(1:1,  0:0,  0:0;  0:0;  1:0)
 Металург ЖлобинНіман Гродно2:0 (1:0,  0:0,  1:0)
 16.02 2022Динамо МолодечноХК Брест3:2 (1:1,  1:1,  1:0)
 ХК МогильовХК Ліда3:2 (0:0,  3:1,  0:1)
 Хімік НовополоцькЛокомотив Орша2:1P(1:0,  0:1,  0:0;  0:0;  1:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Четвер
09.02.2023
02:07:02 UTC