Героям Слава!

Хокей. Білорусь. ЕкстраЛіга 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 03.04.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Юність МінськШахтар Солігорськ4-1   5:1     2:3     2:1*    3:0     3:2* 
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Юність МінськДинамо Молодечно4-1   3:2     5:3     2:4     2:1     6:0  
Німан ГродноШахтар Солігорськ3-4   4:2     0:4     0:4     4:3*    0:3     2:1*    0:1  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Динамо МолодечноХК Гомель4-3   3:2     2:3*    4:1     3:2*    1:3     1:3     4:3* 
Німан ГродноХК Могильов4-0   3:0     1:0     3:2     5:1  
Шахтар СолігорськМеталург Жлобин4-0   4:0     3:2*    5:3     3:2  
Юність МінськЛокомотив Орша4-2   2:1     1:2     2:1     3:0     0:1     3:0  
* - після овертайму


Груповий Етап 2
Група 1-6ІВВОПОПГоли•••О
1.Юність Мінськ301924572-482.4-1.6  0.865
2.Німан Гродно301373778-572.5-1.8  0.756
3.Шахтар Солігорськ301246884-662.7-2.1  0.650
4.Динамо Молодечно309361272-812.3-2.6 -0.339
5.ХК Гомель306451565-842.1-2.7 -0.631
6.Металург Жлобин305621753-881.7-2.9 -1.229
Група 7-12ІВВОПОПГоли•••О
7.ХК Могильов251612680-623.2-2.4  0.752
8.Локомотив Орша251333665-482.5-1.9  0.648
9.Хімік Новополоцьк251043863-532.4-2.0  0.441
10.ХК Брест25844978-723.0-2.7  0.336
11.Пінські Яструби257331258-812.2-3.1 -0.930
12.ХК Ліда255111848-761.9-3.0 -1.118
Група 13-16ІВВОПОПГоли•••О
13.Авіатор Барановичі241531592-683.8-2.8  0.952
14.Білорусь U-18231510788-563.8-2.4  1.447
15.ХК Бобруйськ247331172-772.9-3.2 -0.330
16.ХК Вітебськ232141650-1012.2-4.2 -2.012
Груповий Етап 1
Група AІВВОПОПГоли•••О
1.Німан Гродно281822687-543.0-1.9  1.160
2.Юність Мінськ281553587-413.0-1.4  1.658
3.Шахтар Солігорськ2814311082-662.9-2.3  0.649
4.Динамо Молодечно281144981-742.8-2.6  0.245
5.ХК Гомель2810431174-712.6-2.5  0.141
6.Металург Жлобин288341360-782.1-2.7 -0.634
7.ХК Могильов289121653-951.9-3.4 -1.531
8.ХК Ліда284141940-851.4-2.9 -1.518
Група B [9-17]ІВВОПОПГоли•••О
9.Локомотив Орша3227122119-303.7-0.9  2.885
10.ХК Брест321743890-662.7-2.0  0.762
11.Хімік Новополоцьк321823986-442.7-1.3  1.361
12.Пінські Яструби321643988-732.7-2.2  0.459
13.Авіатор Барановичі3213411479-892.4-2.8 -0.448
14.Білорусь (мол. )3212251368-672.1-2.0  0.145
15.ХК Бобруйськ325531966-1042.0-3.2 -1.228
16.Білорусь U-18327232063-1081.9-3.3 -1.428
17.ХК Вітебськ325012650-1281.6-4.0 -2.416

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 6 : у Наступний етап

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Білорусі з хокею.

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
50641.9%37.4%20.7%  
Чемпіонат Білорусі з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
4.932.562.370.19  
 52%48%   
Чемпіонат Білорусі з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
4.931.511.801.62  
 30.7%36.5%32.8%  
Чемпіонат Білорусі з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
54.1% · 45.9%40.1% · 59.9%22.9% · 77.1%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 25.08.2019 - 03.04.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 03.04 2020Юність МінськШахтар Солігорськ3:2*(1:0,  1:1,  0:1;  1:0)Фінал
 01.04 2020Шахтар СолігорськЮність Мінськ0:3 (0:2,  0:0,  0:1)Фінал
 31.03 2020Шахтар СолігорськЮність Мінськ1:2*(1:0,  0:1,  0:0;  0:1)Фінал
 28.03 2020Юність МінськШахтар Солігорськ2:3 (1:1,  0:1,  1:1)Фінал
 27.03 2020Юність МінськШахтар Солігорськ5:1 (2:0,  2:1,  1:0)Фінал
 24.03 2020Німан ГродноШахтар Солігорськ0:1 (0:0,  0:0,  0:1)1/ 2
 22.03 2020Шахтар СолігорськНіман Гродно1:2*(1:1,  0:0,  0:0;  0:1)1/ 2
 20.03 2020Німан ГродноШахтар Солігорськ0:3 (0:1,  0:0,  0:2)1/ 2
 19.03 2020Юність МінськДинамо Молодечно6:0 (1:0,  4:0,  1:0)1/ 2
 18.03 2020Шахтар СолігорськНіман Гродно3:4*(0:2,  2:1,  1:0;  0:1)1/ 2
 17.03 2020Динамо МолодечноЮність Мінськ1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 2
 16.03 2020Шахтар СолігорськНіман Гродно4:0 (3:0,  1:0,  0:0)1/ 2
 15.03 2020Динамо МолодечноЮність Мінськ4:2 (1:2,  1:0,  2:0)1/ 2
 14.03 2020Німан ГродноШахтар Солігорськ0:4 (0:1,  0:1,  0:2)1/ 2
 13.03 2020Авіатор БарановичіБілорусь U-181:8 (0:4,  1:0,  0:4)Г2
 ХК ВітебськХК Бобруйськ3:4*(0:1,  1:2,  2:0;  0:1)Г2
 Юність МінськДинамо Молодечно5:3 (1:1,  1:2,  3:0)1/ 2
 12.03 2020Авіатор БарановичіБілорусь U-185:4 (1:3,  1:0,  3:1)Г2
 Німан ГродноШахтар Солігорськ4:2 (1:1,  1:1,  2:0)1/ 2
 ХК ВітебськХК Бобруйськ5:1 (1:0,  2:1,  2:0)Г2
 11.03 2020Юність МінськДинамо Молодечно3:2 (1:1,  2:1,  0:0)1/ 2
 09.03 2020Динамо МолодечноХК Гомель4:3*(0:0,  2:2,  1:1;  1:0)1/ 4
 07.03 2020ХК ГомельДинамо Молодечно3:1 (0:1,  2:0,  1:0)1/ 4
 Локомотив ОршаЮність Мінськ0:3 (0:1,  0:1,  0:1)1/ 4
 06.03 2020ХК БобруйськАвіатор Барановичі4:7 (1:2,  2:3,  1:2)Г2
 05.03 2020Динамо МолодечноХК Гомель1:3 (1:1,  0:1,  0:1)1/ 4
 Білорусь U-18ХК Вітебськ3:0 (0:0,  2:0,  1:0)Г2
 ХК БобруйськАвіатор Барановичі1:4 (1:1,  0:1,  0:2)Г2
 Юність МінськЛокомотив Орша0:1 (0:0,  0:0,  0:1)1/ 4
 03.03 2020Металург ЖлобинШахтар Солігорськ2:3 (2:0,  0:1,  0:2)1/ 4
 Локомотив ОршаЮність Мінськ0:3 (0:1,  0:1,  0:1)1/ 4
 ХК ГомельДинамо Молодечно2:3*(2:0,  0:2,  0:0;  0:1)1/ 4
 ХК МогильовНіман Гродно1:5 (0:0,  0:2,  1:3)1/ 4
 02.03 2020ХК МогильовНіман Гродно2:3 (1:1,  1:2,  0:0)1/ 4
 Металург ЖлобинШахтар Солігорськ3:5 (0:3,  1:2,  2:0)1/ 4
 ХК ГомельДинамо Молодечно1:4 (1:1,  0:2,  0:1)1/ 4
 Локомотив ОршаЮність Мінськ1:2 (0:0,  0:2,  1:0)1/ 4
 28.02 2020Шахтар СолігорськМеталург Жлобин3:2*(1:0,  0:2,  1:0;  1:0)1/ 4
 Білорусь U-18ХК Бобруйськ4:3P(0:1,  0:0,  3:2;  0:0;  1:0)Г2
 Динамо МолодечноХК Гомель2:3*(1:0,  0:2,  1:0;  0:1)1/ 4
 Німан ГродноХК Могильов1:0 (1:0,  0:0,  0:0)1/ 4
 ХК ВітебськАвіатор Барановичі2:6 (1:3,  0:1,  1:2)Г2
 Юність МінськЛокомотив Орша1:2 (1:0,  0:0,  0:2)1/ 4
 27.02 2020Німан ГродноХК Могильов3:0 (1:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 Білорусь U-18ХК Бобруйськ5:3 (2:0,  1:2,  2:1)Г2
 Динамо МолодечноХК Гомель3:2 (1:0,  1:2,  1:0)1/ 4
 ХК ВітебськАвіатор Барановичі3:4 (0:2,  2:1,  1:1)Г2
 Шахтар СолігорськМеталург Жлобин4:0 (0:0,  2:0,  2:0)1/ 4
 Юність МінськЛокомотив Орша2:1 (2:0,  0:0,  0:1)1/ 4
 24.02 2020Металург ЖлобинХК Гомель1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)Г2
 Німан ГродноДинамо Молодечно2:3 (1:0,  1:3,  0:0)Г2
 Хімік НовополоцькЛокомотив Орша3:4*(0:2,  3:1,  0:0;  0:1)Г2
 Юність МінськШахтар Солігорськ5:4P(2:1,  2:2,  0:1;  0:0;  1:0)Г2
 22.02 2020Юність МінськНіман Гродно1:0 (1:0,  0:0,  0:0)Г2
 ХК ГомельДинамо Молодечно3:4*(1:0,  2:2,  0:1;  0:1)Г2
 Шахтар СолігорськМеталург Жлобин3:4 (2:2,  1:0,  0:2)Г2
 21.02 2020Авіатор БарановичіХК Вітебськ6:1 (1:0,  5:1,  0:0)Г2
 Локомотив ОршаХК Брест1:2*(1:1,  0:0,  0:0;  0:1)Г2
 Хімік НовополоцькПінські Яструби2:4 (0:2,  0:1,  2:1)Г2
 ХК БобруйськБілорусь U-183:4 (0:1,  2:2,  1:1)Г2
 ХК МогильовХК Ліда4:3 (1:1,  2:0,  1:2)Г2
 20.02 2020Авіатор БарановичіХК Вітебськ3:0 (1:0,  1:0,  1:0)Г2
 Металург ЖлобинДинамо Молодечно2:4 (1:1,  1:2,  0:1)Г2
 ХК БобруйськБілорусь U-180:5 (0:2,  0:3,  0:0)Г2
 ХК ГомельЮність Мінськ6:2 (1:0,  2:1,  3:1)Г2
 Шахтар СолігорськНіман Гродно1:5 (0:3,  0:1,  1:1)Г2
 19.02 2020Локомотив ОршаХК Могильов0:2 (0:0,  0:0,  0:2)Г2
 ХК БрестХімік Новополоцьк4:3 (1:1,  2:2,  1:0)Г2
 ХК ЛідаПінські Яструби3:1 (1:0,  0:1,  2:0)Г2
 18.02 2020Металург ЖлобинНіман Гродно2:1*(0:0,  1:0,  0:1;  1:0)Г2
 ХК БрестХімік Новополоцьк2:3*(1:0,  1:1,  0:1;  0:1)Г2
 Юність МінськДинамо Молодечно3:2 (2:0,  1:0,  0:2)Г2
 17.02 2020ХК ГомельШахтар Солігорськ4:2 (0:1,  2:1,  2:0)Г2
 ХК ЛідаЛокомотив Орша3:4 (1:1,  1:1,  1:2)Г2
 16.02 2020Пінські ЯструбиХК Брест3:5 (0:3,  1:1,  2:1)Г2
 ХК МогильовХімік Новополоцьк3:1 (1:0,  1:1,  1:0)Г2
 15.02 2020Динамо МолодечноЮність Мінськ0:1 (0:0,  0:0,  0:1)Г2
 Німан ГродноМеталург Жлобин5:1 (0:0,  2:0,  3:1)Г2
 ХК ГомельШахтар Солігорськ4:3*(1:1,  0:0,  2:2;  1:0)Г2
 14.02 2020Локомотив ОршаПінські Яструби3:2*(1:0,  1:2,  0:0;  1:0)Г2
 ХК ЛідаХімік Новополоцьк0:2 (0:1,  0:1,  0:0)Г2
 ХК МогильовХК Брест5:4 (0:1,  5:1,  0:2)Г2
 13.02 2020Авіатор БарановичіХК Бобруйськ3:4 (2:1,  0:2,  1:1)Г2
 Динамо МолодечноШахтар Солігорськ3:4P(2:2,  0:1,  1:0;  0:0;  0:1)Г2
 Німан ГродноХК Гомель3:2 (1:2,  0:0,  2:0)Г2
 ХК ВітебськБілорусь U-181:5 (0:2,  0:2,  1:1)Г2
 Юність МінськМеталург Жлобин2:3 (0:1,  2:1,  0:1)Г2
 12.02 2020Авіатор БарановичіХК Бобруйськ3:2 (2:0,  0:1,  1:1)Г2
 Пінські ЯструбиХК Могильов3:2*(1:1,  1:0,  0:1;  1:0)Г2
 ХК БрестХК Ліда6:1 (1:1,  0:0,  5:0)Г2
 ХК ВітебськБілорусь U-183:6 (1:3,  2:0,  0:3)Г2
 11.02 2020Динамо МолодечноМеталург Жлобин3:2 (2:1,  0:1,  1:0)Г2
 Німан ГродноШахтар Солігорськ4:3P(0:1,  3:1,  0:1;  0:0;  1:0)Г2
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

П'ятниця
01.07.2022
01:04:08 UTC