Героям Слава!

Хокей. Білорусь. ЕкстраЛіга 2020-2021

Турнірна таблиця станом на 07.04.2021

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Юність МінськХК Гомель4-0   3:0     5:1     5:0     4:3* 
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Юність МінськМеталург Жлобин4-3   4:3*    2:3*    4:0     6:2     2:3     1:5     4:1  
Шахтар СолігорськХК Гомель1-4   3:4     4:2     3:4     0:2     3:4* 
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
ХК ГомельНіман Гродно4-3   4:2     1:5     3:1     1:3     1:2*    4:3     2:0  
Шахтар СолігорськХімік Новополоцьк4-0   4:2     5:2     2:1     1:0  
Юність МінськХК Брест4-0   4:0     2:1*    6:0     5:1  
Динамо МолодечноМеталург Жлобин2-4   2:3*    1:2     4:2     4:3*    3:5     1:2  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
Хімік НовополоцькХК Могильов1.5-0.5   4:2     1:1  
ХК БрестЛокомотив Орша1-1   4:2     0:5  
ХК ВітебськМеталург Жлобин0-2   1:3     2:5  
ХК ЛідаНіман Гродно0-2   2:3     0:4  
* - після овертайму


Груповий Етап 2
Група 9-15ІВВОПОПГоли•••О
9.Локомотив Орша11810240-243.6-2.2  1.526
10.Пінські Яструби11341336-293.0-2.5  0.518
11.ХК Могильов11510534-353.0-3.2 -0.217
12.ХК Ліда11502432-332.9-2.9  0.017
13.Авіатор Барановичі11412435-303.1-2.6  0.516
14.ХК Вітебськ11301725-362.3-3.2 -0.910
15.Білорусь U-18610149-241.5-3.8 -2.34
Груповий Етап 1
Група AІВВОПОПГоли•••О
1.Юність Мінськ49342211144-763.0-1.6  1.4108
2.Шахтар Солігорськ49296410151-983.1-2.1  1.0103
3.ХК Гомель49272416127-1022.6-2.1  0.589
4.Динамо Молодечно49225616121-1152.5-2.4  0.182
5.Металург Жлобин49207220141-1173.0-2.5  0.676
6.Німан Гродно49165325107-1262.2-2.6 -0.461
7.Локомотив Орша4912262991-1252.1-2.7 -0.646
8.ХК Могильов497024073-1961.5-4.1 -2.623
Група BІВВОПОПГоли•••О
1.Хімік Новополоцьк4229445130-513.4-1.3  2.199
2.ХК Брест42273012141-843.4-2.0  1.387
3.ХК Ліда42222513133-1093.2-2.7  0.575
4.ХК Вітебськ42153123101-1452.4-3.6 -1.152
5.Пінські Яструби4211452296-1212.4-2.9 -0.546
6.Білорусь U-18428762195-1432.4-3.6 -1.244
7.Авіатор Барановичі429352595-1382.2-3.3 -1.138

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 4 : у Плей-офф
5 -12 : у Плей-офф (стикові матчі)

ЕкстраЛіга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Білорусі з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
40547.2%35.3%17.5%  
Чемпіонат Білорусі з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.242.762.480.28  
 52.7%47.3%   
Чемпіонат Білорусі з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.241.561.901.79  
 29.8%36.2%34.0%  
Чемпіонат Білорусі з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
62.2% · 37.8%43.7% · 56.3%24.9% · 75.1%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 06.09.2020 - 07.04.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 07.04 2021ХК ГомельЮність Мінськ3:4*(1:2,  0:0,  2:1;  0:1)Фінал
 06.04 2021ХК ГомельЮність Мінськ0:5 (0:1,  0:3,  0:1)Фінал
 03.04 2021ХК ВітебськХК Могильов2:4 (1:2,  0:1,  1:1)Г2
 ХК ЛідаАвіатор Барановичі4:5*(0:0,  2:1,  2:3;  0:1)Г2
 Юність МінськХК Гомель5:1 (4:0,  0:1,  1:0)Фінал
 02.04 2021Юність МінськХК Гомель3:0 (2:0,  0:0,  1:0)Фінал
 01.04 2021ХК ЛідаПінські Яструби3:1 (0:0,  1:0,  2:1)Г2
 ХК МогильовЛокомотив Орша2:4 (0:1,  1:2,  1:1)Г2
 30.03 2021Авіатор БарановичіПінські Яструби1:2P(0:1,  1:0,  0:0;  0:0;  0:1)Г2
 Локомотив ОршаХК Вітебськ4:1 (1:0,  1:0,  2:1)Г2
 ХК МогильовХК Ліда3:2 (1:0,  1:1,  1:1)Г2
 Юність МінськМеталург Жлобин4:1 (1:0,  1:1,  2:0)1/ 2
 28.03 2021Металург ЖлобинЮність Мінськ5:1 (2:1,  1:0,  2:0)1/ 2
 27.03 2021Авіатор БарановичіХК Могильов6:2 (3:1,  1:1,  2:0)Г2
 Пінські ЯструбиЛокомотив Орша5:2 (1:1,  3:0,  1:1)Г2
 ХК ЛідаХК Вітебськ5:4 (0:0,  1:2,  4:2)Г2
 26.03 2021Юність МінськМеталург Жлобин2:3 (2:1,  0:1,  0:1)1/ 2
 25.03 2021Авіатор БарановичіЛокомотив Орша2:3 (1:1,  1:0,  0:2)Г2
 Пінські ЯструбиХК Вітебськ4:3*(1:0,  2:0,  0:3;  1:0)Г2
 ХК ЛідаХК Могильов1:2 (0:0,  0:1,  1:1)Г2
 Шахтар СолігорськХК Гомель3:4*(1:1,  1:1,  1:1;  0:1)1/ 2
 24.03 2021Металург ЖлобинЮність Мінськ2:6 (1:4,  1:1,  0:1)1/ 2
 23.03 2021ХК ГомельШахтар Солігорськ2:0 (0:0,  0:0,  2:0)1/ 2
 Пінські ЯструбиХК Могильов4:1 (1:0,  2:1,  1:0)Г2
 ХК ЛідаЛокомотив Орша3:4P(1:2,  2:1,  0:0;  0:0;  0:1)Г2
 Авіатор БарановичіХК Вітебськ1:2 (0:1,  1:1,  0:0)Г2
 22.03 2021Металург ЖлобинЮність Мінськ0:4 (0:2,  0:1,  0:1)1/ 2
 21.03 2021ХК ГомельШахтар Солігорськ4:3 (0:1,  1:2,  3:0)1/ 2
 20.03 2021Локомотив ОршаХК Ліда2:4 (1:3,  0:1,  1:0)Г2
 Пінські ЯструбиБілорусь U-182:1*(0:0,  0:1,  1:0;  1:0)Г2
 ХК ВітебськАвіатор Барановичі1:3 (1:0,  0:3,  0:0)Г2
 Юність МінськМеталург Жлобин2:3*(1:1,  1:0,  0:1;  0:1)1/ 2
 19.03 2021Шахтар СолігорськХК Гомель4:2 (4:0,  0:2,  0:0)1/ 2
 18.03 2021Локомотив ОршаАвіатор Барановичі4:2 (1:1,  2:1,  1:0)Г2
 ХК ВітебськХК Ліда3:1 (2:0,  1:1,  0:0)Г2
 ХК МогильовБілорусь U-188:3 (2:0,  4:2,  2:1)Г2
 Юність МінськМеталург Жлобин4:3*(1:1,  2:1,  0:1;  1:0)1/ 2
 17.03 2021Шахтар СолігорськХК Гомель3:4 (2:0,  1:1,  0:3)1/ 2
 16.03 2021Локомотив ОршаПінські Яструби4:3 (1:1,  2:0,  1:2)Г2
 ХК МогильовАвіатор Барановичі1:2 (0:1,  1:1,  0:0)Г2
 14.03 2021ХК ВітебськПінські Яструби4:2 (0:1,  3:1,  1:0)Г2
 ХК ГомельНіман Гродно2:0 (0:0,  1:0,  1:0)1/ 4
 13.03 2021Авіатор БарановичіБілорусь U-184:0 (1:0,  1:0,  2:0)Г2
 12.03 2021Металург ЖлобинДинамо Молодечно2:1 (1:1,  0:0,  1:0)1/ 4
 Німан ГродноХК Гомель3:4 (1:1,  2:2,  0:1)1/ 4
 ХК ЛідаБілорусь U-182:1 (1:0,  0:1,  1:0)Г2
 ХК МогильовПінські Яструби4:3*(3:2,  0:1,  0:0;  1:0)Г2
 11.03 2021ХК ВітебськЛокомотив Орша0:3 (0:1,  0:0,  0:2)Г2
 10.03 2021Пінські ЯструбиАвіатор Барановичі6:5*(1:2,  1:2,  3:1;  1:0)Г2
 ХК ГомельНіман Гродно1:2*(0:1,  0:0,  1:0;  0:1)1/ 4
 Динамо МолодечноМеталург Жлобин3:5 (0:3,  2:1,  1:1)1/ 4
 09.03 2021Локомотив ОршаХК Могильов4:2 (2:1,  1:1,  1:0)Г2
 08.03 2021Пінські ЯструбиХК Ліда5:1 (0:0,  1:1,  4:0)Г2
 Хімік НовополоцькШахтар Солігорськ0:1 (0:1,  0:0,  0:0)1/ 4
 ХК БрестЮність Мінськ1:5 (1:4,  0:0,  0:1)1/ 4
 Німан ГродноХК Гомель3:1 (0:0,  1:1,  2:0)1/ 4
 Металург ЖлобинДинамо Молодечно3:4*(0:1,  2:1,  1:1;  0:1)1/ 4
 07.03 2021Хімік НовополоцькШахтар Солігорськ1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 4
 ХК БрестЮність Мінськ0:6 (0:2,  0:3,  0:1)1/ 4
 ХК МогильовХК Вітебськ5:4 (1:4,  4:0,  0:0)Г2
 Німан ГродноХК Гомель1:3 (1:1,  0:2,  0:0)1/ 4
 Металург ЖлобинДинамо Молодечно2:4 (0:3,  2:0,  0:1)1/ 4
 06.03 2021Авіатор БарановичіХК Ліда4:6 (2:1,  1:3,  1:2)Г2
 Локомотив ОршаБілорусь U-187:0 (3:0,  1:0,  3:0)Г2
 05.03 2021ХК ВітебськБілорусь U-181:4 (1:1,  0:1,  0:2)Г2
 04.03 2021ХК ГомельНіман Гродно1:5 (0:1,  1:3,  0:1)1/ 4
 Шахтар СолігорськХімік Новополоцьк5:2 (0:0,  1:2,  4:0)1/ 4
 Юність МінськХК Брест2:1*(0:1,  1:0,  0:0;  1:0)1/ 4
 Динамо МолодечноМеталург Жлобин1:2 (1:0,  0:1,  0:1)1/ 4
 03.03 2021ХК ГомельНіман Гродно4:2 (1:1,  2:0,  1:1)1/ 4
 Шахтар СолігорськХімік Новополоцьк4:2 (0:1,  2:0,  2:1)1/ 4
 Юність МінськХК Брест4:0 (2:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 Динамо МолодечноМеталург Жлобин2:3*(1:0,  1:0,  0:2;  0:1)1/ 4
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Четвер
27.01.2022
20:08:24 UTC