Героям Слава!

Хокей. Швейцарія. Національна Ліга А 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 27.04.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Серветт ЖеневаЕХК Біль4-3   2:1     2:3     1:2*    3:2     7:1     2:4     4:1  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
ЕХК БільЦюріх Лайонс4-0   1:0     4:0     5:3     5:3  
Серветт ЖеневаЕВ Цуг4-1   3:1     1:3     2:1     3:2*    3:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
ЕХК БільСК Берн4-2   3:0     4:2     3:5     2:3     3:1     4:3  
Серветт ЖеневаХК Лугано4-2   6:3     0:2     3:2*    1:2*    5:1     5:2  
Цюріх ЛайонсХК Давос4-1   4:1     1:2     3:2     3:2*    1:0  
СК РапперсвільЕВ Цуг2-4   2:5     3:4     4:1     0:3     4:1     1:4  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
СК БернЕХК Клотен2-1   5:1     1:4     5:0  
ХК ФрібурХК Лугано0-2   1:2     0:2  
Перехідні матчіСеріяРезультати
ХК АжуаХК Ла Шо-де-Фон4-2   2:3     1:4     3:2*    4:1     2:1     3:2  
Лангнау ТайгерсХК АжуаX4-2   4:0     2:0     1:3     1:2     3:2*    5:4* 
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.ЕХК Біль52295414172-1313.2-2.5  0.8101
2.Серветт Женева52276811182-1383.4-2.5  0.9101
3.СК Рапперсвіль52256516179-1313.4-2.5  0.992
4.Цюріх Лайонс52246418145-1222.8-2.3  0.588
5.ХК Давос521891114144-1302.7-2.4  0.283
6.ЕВ Цуг52216718161-1523.1-2.8  0.282
7.ХК Фрібур52232819154-1312.9-2.5  0.581
8.СК Берн52169819150-1532.7-2.9 -0.274
9.ЕХК Клотен52195622136-1702.6-3.2 -0.673
10.ХК Лугано52205225143-1622.7-3.1 -0.472
11.ХК Лозанна52177622135-1582.5-3.0 -0.471
12.ХК Амбрі-Піотта521311523149-1612.7-3.0 -0.366
13.Лангнау Тайгерс52154726124-1642.3-3.1 -0.860
14.ХК Ажуа52106630119-1902.2-3.6 -1.448

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  6 : у Плей-офф
  7 - 10 : у Плей-офф (стикові матчі)

Національна Ліга А - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швейцарії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
42046.9%30.5%22.6%  
Чемпіонат Швейцарії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.493.022.470.56  
 55.1%44.9%   
Чемпіонат Швейцарії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.491.621.931.94  
 29.4%35.2%35.4%  
Чемпіонат Швейцарії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
65.7% · 34.3%45.7% · 54.3%30.2% · 69.8%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 14.09.2022 - 27.04.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 27.04 2023Серветт ЖеневаЕХК Біль4:1 (2:0,  1:1,  1:0)Фінал
 25.04 2023ЕХК БільСерветт Женева4:2 (0:1,  2:0,  2:1)Фінал
 22.04 2023Серветт ЖеневаЕХК Біль7:1 (0:0,  4:0,  3:1)Фінал
 20.04 2023ЕХК БільСерветт Женева2:3 (1:1,  0:1,  1:1)Фінал
 18.04 2023Серветт ЖеневаЕХК Біль1:2*(0:0,  0:1,  1:0;  0:1)Фінал
 16.04 2023ЕХК БільСерветт Женева3:2 (2:1,  0:0,  1:1)Фінал
 14.04 2023Серветт ЖеневаЕХК Біль2:1 (0:0,  1:0,  1:1)Фінал
 10.04 2023ХК Ла Шо-де-ФонХК Ажуа2:3 (0:1,  1:0,  1:2)ПМ
 08.04 2023ХК АжуаХК Ла Шо-де-Фон2:1 (1:0,  1:0,  0:1)ПМ
 Серветт ЖеневаЕВ Цуг3:2 (0:0,  1:2,  2:0)1/ 2
 06.04 2023ЕВ ЦугСерветт Женева2:3*(0:0,  1:2,  1:0;  0:1)1/ 2
 ХК Ла Шо-де-ФонХК Ажуа1:4 (0:0,  1:2,  0:2)ПМ
 05.04 2023Цюріх ЛайонсЕХК Біль3:5 (2:1,  1:2,  0:2)1/ 2
 04.04 2023ХК АжуаХК Ла Шо-де-Фон3:2*(0:1,  2:1,  0:0;  1:0)ПМ
 Серветт ЖеневаЕВ Цуг2:1 (0:1,  2:0,  0:0)1/ 2
 03.04 2023ЕХК БільЦюріх Лайонс5:3 (0:0,  5:2,  0:1)1/ 2
 02.04 2023ЕВ ЦугСерветт Женева3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 2
 01.04 2023ХК Ла Шо-де-ФонХК Ажуа4:1 (1:1,  2:0,  1:0)ПМ
 Цюріх ЛайонсЕХК Біль0:4 (0:2,  0:1,  0:1)1/ 2
 31.03 2023Серветт ЖеневаЕВ Цуг3:1 (0:0,  0:1,  3:0)1/ 2
 30.03 2023ЕХК БільЦюріх Лайонс1:0 (0:0,  0:0,  1:0)1/ 2
 ХК АжуаХК Ла Шо-де-Фон2:3 (1:2,  0:0,  1:1)ПМ
 26.03 2023ЕВ ЦугСК Рапперсвіль4:1 (1:0,  0:1,  3:0)1/ 4
 ХК ЛуганоСерветт Женева2:5 (0:2,  1:1,  1:2)1/ 4
 СК БернЕХК Біль3:4 (1:1,  1:0,  1:3)1/ 4
 25.03 2023ХК АжуаЛангнау Тайгерс4:5*(1:2,  3:0,  0:2;  0:1)ПМ
 24.03 2023ЕХК БільСК Берн3:1 (2:0,  0:1,  1:0)1/ 4
 СК РапперсвільЕВ Цуг4:1 (0:1,  2:0,  2:0)1/ 4
 Серветт ЖеневаХК Лугано5:1 (1:0,  2:0,  2:1)1/ 4
 Цюріх ЛайонсХК Давос1:0 (0:0,  0:0,  1:0)1/ 4
 23.03 2023Лангнау ТайгерсХК Ажуа3:2*(0:0,  0:1,  2:1;  1:0)ПМ
 22.03 2023ЕВ ЦугСК Рапперсвіль3:0 (1:0,  0:0,  2:0)1/ 4
 ХК ДавосЦюріх Лайонс2:3*(0:1,  1:0,  1:1;  0:1)1/ 4
 21.03 2023ХК АжуаЛангнау Тайгерс2:1 (1:1,  1:0,  0:0)ПМ
 ХК ЛуганоСерветт Женева2:1*(1:1,  0:0,  0:0;  1:0)1/ 4
 СК БернЕХК Біль3:2 (0:0,  2:1,  1:1)1/ 4
 19.03 2023СК РапперсвільЕВ Цуг4:1 (1:1,  1:0,  2:0)1/ 4
 Цюріх ЛайонсХК Давос3:2 (0:1,  3:0,  0:1)1/ 4
 18.03 2023ЕХК БільСК Берн3:5 (0:0,  2:2,  1:3)1/ 4
 Лангнау ТайгерсХК Ажуа1:3 (0:0,  0:3,  1:0)ПМ
 Серветт ЖеневаХК Лугано3:2*(1:1,  0:1,  1:0;  1:0)1/ 4
 17.03 2023ЕВ ЦугСК Рапперсвіль4:3 (1:1,  1:2,  2:0)1/ 4
 ХК ДавосЦюріх Лайонс2:1 (1:1,  1:0,  0:0)1/ 4
 16.03 2023ХК АжуаЛангнау Тайгерс0:2 (0:0,  0:1,  0:1)ПМ
 ХК ЛуганоСерветт Женева2:0 (0:0,  1:0,  1:0)1/ 4
 СК БернЕХК Біль2:4 (2:3,  0:1,  0:0)1/ 4
 15.03 2023СК РапперсвільЕВ Цуг2:5 (1:2,  1:1,  0:2)1/ 4
 Цюріх ЛайонсХК Давос4:1 (1:1,  2:0,  1:0)1/ 4
 14.03 2023ЕХК БільСК Берн3:0 (1:0,  2:0,  0:0)1/ 4
 Лангнау ТайгерсХК Ажуа4:0 (1:0,  1:0,  2:0)ПМ
 Серветт ЖеневаХК Лугано6:3 (2:1,  0:1,  4:1)1/ 4
 11.03 2023СК БернЕХК Клотен5:0 (0:0,  2:0,  3:0)1/ 8
 09.03 2023ЕХК КлотенСК Берн4:1 (0:0,  2:1,  2:0)1/ 8
 ХК ЛуганоХК Фрібур2:0 (0:0,  1:0,  1:0)1/ 8
 07.03 2023ХК ФрібурХК Лугано1:2 (0:0,  1:2,  0:0)1/ 8
 СК БернЕХК Клотен5:1 (1:1,  2:0,  2:0)1/ 8
 04.03 2023ХК ДавосЕХК Клотен1:4 (1:2,  0:1,  0:1)
 ХК ФрібурЛангнау Тайгерс6:0 (0:0,  3:0,  3:0)
 ХК ЛозаннаЕВ Цуг0:5 (0:3,  0:1,  0:1)
 ХК ЛуганоЕХК Біль5:6P(4:1,  1:1,  0:3;  0:0;  1:2)
 СК БернЦюріх Лайонс4:1 (2:0,  1:0,  1:1)
 СК РапперсвільХК Амбрі-Піотта7:4 (3:0,  4:1,  0:3)
 Серветт ЖеневаХК Ажуа3:2 (1:0,  1:2,  1:0)
 02.03 2023ЕХК БільХК Лозанна8:1 (2:0,  2:0,  4:1)
 ЕХК КлотенСК Рапперсвіль3:2P(1:1,  0:0,  1:1;  0:0;  2:1)
 ЕВ ЦугСерветт Женева6:1 (1:1,  3:0,  2:0)
 ХК АжуаХК Фрібур0:4 (0:3,  0:1,  0:0)
 ХК Амбрі-ПіоттаХК Лугано2:4 (0:0,  1:2,  1:2)
 Лангнау ТайгерсСК Берн1:3 (1:1,  0:0,  0:2)
 Цюріх ЛайонсХК Давос4:1 (1:0,  2:0,  1:1)
 28.02 2023ЕВ ЦугХК Фрібур4:2 (1:0,  2:2,  1:0)
 ХК ДавосХК Амбрі-Піотта2:3 (2:0,  0:1,  0:2)
 ХК ЛозаннаСК Рапперсвіль3:2 (0:2,  2:0,  1:0)
 26.02 2023Цюріх ЛайонсЕВ Цуг3:2P(1:0,  0:2,  1:0;  0:0;  3:2)
 ХК ЛозаннаХК Амбрі-Піотта3:2 (2:0,  1:2,  0:0)
 25.02 2023ЕВ ЦугЕХК Біль3:6 (1:2,  1:2,  1:2)
 ХК ДавосХК Лугано2:3P(2:0,  0:1,  0:1;  0:0;  2:3)
 ХК ФрібурСК Рапперсвіль2:6 (1:1,  0:4,  1:1)
 Лангнау ТайгерсЕХК Клотен1:3 (0:1,  0:2,  1:0)
 СК БернХК Ажуа2:3*(1:0,  0:2,  1:0;  0:1)
 Серветт ЖеневаЦюріх Лайонс3:4 (1:0,  1:1,  1:3)
 24.02 2023ЕХК БільХК Фрібур3:0 (1:0,  2:0,  0:0)
 ЕХК КлотенХК Лозанна2:3P(1:2,  1:0,  0:0;  0:0;  0:1)
 ХК АжуаЛангнау Тайгерс1:0 (0:0,  1:0,  0:0)
 ХК Амбрі-ПіоттаХК Давос3:4*(2:1,  0:1,  1:1;  0:1)
 ХК ЛуганоСерветт Женева4:3P(1:1,  2:2,  0:0;  0:0;  5:4)
 СК РапперсвільСК Берн6:2 (2:0,  3:0,  1:2)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Середа
29.05.2024
15:02:24 UTC