Героям Слава!

Хокей. Швейцарія. Національна Ліга А 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 29.02.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Цюріх Лайонс50238613165-1233.2-2.4  0.891
2.ЕВ Цуг50237713144-1222.8-2.3  0.590
3.ХК Давос50229514155-1413.0-2.7  0.389
4.Серветт Женева50246515138-1152.7-2.2  0.589
5.ЕХК Біль50196916148-1412.9-2.7  0.278
6.ХК Лозанна50204719134-1292.6-2.5  0.275
7.ХК Фрібур501710221119-1362.2-2.7 -0.473
8.ХК Лугано50194423124-1362.4-2.7 -0.369
9.СК Берн50157919130-1372.5-2.7 -0.268
10.ХК Амбрі-Піотта50155822117-1312.3-2.6 -0.363
11.Лангнау Тайгерс501541021114-1452.3-2.8 -0.563
12.СК Рапперсвіль50117527127-1592.4-3.1 -0.752

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 8 : у Плей-офф

Національна Ліга А - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швейцарії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
30046.3%28%25.7%  
Чемпіонат Швейцарії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.222.862.360.50  
 54.8%45.2%   
Чемпіонат Швейцарії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.221.591.721.92  
 30.4%32.9%36.7%  
Чемпіонат Швейцарії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
58.7% · 41.3%42% · 58%26.7% · 73.3%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 13.09.2019 - 29.02.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 29.02 2020Лангнау ТайгерсЕХК Біль4:2 (1:0,  1:1,  2:1)
 ХК ДавосСК Рапперсвіль5:3 (1:2,  0:1,  4:0)
 ХК ЛозаннаСК Берн3:2 (0:0,  2:1,  1:1)
 ХК ЛуганоХК Амбрі-Піотта1:4 (0:0,  1:1,  0:3)
 ХК ФрібурСерветт Женева1:6 (0:1,  0:1,  1:4)
 Цюріх ЛайонсЕВ Цуг4:1 (2:0,  2:1,  0:0)
 28.02 2020ЕВ ЦугЛангнау Тайгерс5:4*(2:1,  1:2,  1:1;  1:0)
 ЕХК БільЦюріх Лайонс5:1 (2:0,  0:0,  3:1)
 Серветт ЖеневаХК Лозанна4:1 (2:0,  0:1,  2:0)
 СК БернХК Фрібур1:0*(0:0,  0:0,  0:0;  1:0)
 СК РапперсвільХК Лугано1:4 (1:1,  0:2,  0:1)
 ХК Амбрі-ПіоттаХК Давос3:0 (0:0,  1:0,  2:0)
 25.02 2020ХК ДавосСК Берн4:2 (0:1,  3:1,  1:0)
 ХК ЛозаннаЛангнау Тайгерс3:1 (1:0,  0:0,  2:1)
 ХК ФрібурЕВ Цуг2:1P(0:0,  0:0,  1:1;  0:0;  1:0)
 22.02 2020ЕВ ЦугЦюріх Лайонс1:4 (0:1,  1:1,  0:2)
 ЕХК БільХК Давос5:2 (3:1,  0:0,  2:1)
 Лангнау ТайгерсХК Фрібур0:1 (0:0,  0:1,  0:0)
 СК РапперсвільХК Лозанна3:2*(0:1,  0:1,  2:0;  1:0)
 ХК Амбрі-ПіоттаСерветт Женева0:1 (0:0,  0:0,  0:1)
 ХК ЛуганоСК Берн0:6 (0:3,  0:0,  0:3)
 21.02 2020Серветт ЖеневаЕВ Цуг3:1 (2:0,  0:0,  1:1)
 СК БернСК Рапперсвіль5:2 (1:0,  0:2,  4:0)
 ХК ДавосЛангнау Тайгерс5:2 (0:1,  2:0,  3:1)
 ХК ЛозаннаЕХК Біль2:3 (1:0,  0:2,  1:1)
 ХК ФрібурХК Лугано6:3 (0:2,  1:1,  5:0)
 Цюріх ЛайонсХК Амбрі-Піотта3:1 (0:1,  1:0,  2:0)
 18.02 2020Серветт ЖеневаЛангнау Тайгерс2:3P(2:1,  0:0,  0:1;  0:0;  0:1)
 ХК ДавосЕВ Цуг1:2*(0:0,  1:1,  0:0;  0:1)
 ХК ЛозаннаХК Фрібур2:3 (0:1,  0:1,  2:1)
 16.02 2020Цюріх ЛайонсЕХК Біль5:2 (2:2,  2:0,  1:0)
 15.02 2020ЕВ ЦугХК Фрібур5:0 (0:0,  1:0,  4:0)
 ЕХК БільСК Берн4:0 (0:0,  3:0,  1:0)
 Лангнау ТайгерсЦюріх Лайонс0:3 (0:2,  0:0,  0:1)
 СК РапперсвільХК Давос5:2 (1:0,  2:1,  2:1)
 ХК Амбрі-ПіоттаХК Лозанна2:3*(0:0,  1:2,  1:0;  0:1)
 ХК ЛуганоСерветт Женева1:2 (0:1,  0:0,  1:1)
 14.02 2020СК БернЕВ Цуг2:1 (0:1,  2:0,  0:0)
 ХК ЛозаннаХК Лугано2:3P(0:0,  0:1,  2:1;  0:0;  0:1)
 ХК ФрібурСК Рапперсвіль5:3 (3:1,  1:2,  1:0)
 13.02 2020ХК ДавосХК Амбрі-Піотта3:2P(1:0,  0:2,  1:0;  0:0;  1:0)
 11.02 2020ЕВ ЦугХК Лозанна3:0 (1:0,  0:0,  2:0)
 ЕХК БільХК Фрібур5:6P(1:3,  2:0,  2:2;  0:0;  0:1)
 СК БернЦюріх Лайонс3:4*(2:0,  1:3,  0:0;  0:1)
 СК РапперсвільЛангнау Тайгерс7:3 (3:0,  1:1,  3:2)
 ХК ДавосСерветт Женева2:1 (1:0,  1:0,  0:1)
 ХК ЛуганоХК Амбрі-Піотта5:1 (1:1,  1:0,  3:0)
 09.02 2020ХК ДавосСК Рапперсвіль3:2 (0:0,  2:0,  1:2)
 08.02 2020ХК ЛозаннаХК Фрібур4:6 (0:2,  3:3,  1:1)
 01.02 2020ЕХК БільХК Лугано5:3 (0:1,  2:0,  3:2)
 СК БернЛангнау Тайгерс3:2 (1:0,  2:1,  0:1)
 ХК ФрібурСерветт Женева0:3 (0:0,  0:3,  0:0)
 31.01 2020ЕВ ЦугСК Рапперсвіль4:1 (1:0,  1:0,  2:1)
 Лангнау ТайгерсЕХК Біль2:0 (0:0,  1:0,  1:0)
 ХК Амбрі-ПіоттаСК Берн3:0 (0:0,  1:0,  2:0)
 ХК ЛозаннаЦюріх Лайонс4:2 (1:1,  1:1,  2:0)
 ХК ЛуганоХК Давос5:3 (1:3,  3:0,  1:0)
 30.01 2020Серветт ЖеневаХК Лозанна0:3 (0:2,  0:0,  0:1)
 СК РапперсвільХК Амбрі-Піотта3:2P(2:0,  0:0,  0:2;  0:0;  1:0)
 ХК ДавосЕВ Цуг2:4 (1:1,  1:1,  0:2)
 Цюріх ЛайонсХК Фрібур1:2*(1:1,  0:0,  0:0;  0:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Вівторок
25.01.2022
02:55:53 UTC