Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
Національна Ліга А - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Швейцарії з хокею.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
356
51.1%
31.5%
17.4%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
5.96
3.29
2.67
0.62
55.3%
44.7%
Тотал
Період 1
Період 2
Період 3
5.96
1.77
2.15
2.05
29.7%
36%
34.3%
Більше / Менше
4.5
5.5
6.5
71.6% · 28.4%
52.2% · 47.8%
35.7% · 64.3%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 11.09.2009 - 24.04.2010
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
24.04 2010
СК Берн
Серветт Женева
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
Фінал
22.04 2010
Серветт Женева
СК Берн
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Фінал
20.04 2010
СК Берн
Серветт Женева
2:3*
(0:1, 1:0, 1:1; 0:1)
Фінал
17.04 2010
Серветт Женева
СК Берн
3:4*
(1:1, 1:1, 1:1; 0:1)
Фінал
15.04 2010
СК Берн
Серветт Женева
6:2
(3:1, 3:1, 0:0)
Фінал
13.04 2010
Серветт Женева
СК Берн
5:4
(2:0, 1:2, 2:2)
Фінал
10.04 2010
СК Берн
Серветт Женева
3:2*
(0:0, 1:0, 1:2; 1:0)
Фінал
05.04 2010
ЕВ Цуг
Серветт Женева
2:7
(0:3, 1:2, 1:2)
1/ 2
03.04 2010
Серветт Женева
ЕВ Цуг
5:2
(2:1, 1:0, 2:1)
1/ 2
ЕХК Біль
Лангнау Тайгерс
1:4
(0:1, 1:0, 0:3)
ПТ
01.04 2010
ЕХК Клотен
СК Берн
2:3
(1:1, 1:2, 0:0)
1/ 2
ЕВ Цуг
Серветт Женева
2:1*
(1:0, 0:0, 0:1; 1:0)
1/ 2
Лангнау Тайгерс
ЕХК Біль
6:3
(1:1, 2:2, 3:0)
ПТ
30.03 2010
СК Берн
ЕХК Клотен
3:2
(3:1, 0:1, 0:0)
1/ 2
Серветт Женева
ЕВ Цуг
6:3
(2:0, 1:3, 3:0)
1/ 2
27.03 2010
ЕХК Клотен
СК Берн
4:6
(1:2, 1:3, 2:1)
1/ 2
ЕВ Цуг
Серветт Женева
4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
1/ 2
Лангнау Тайгерс
ЕХК Біль
5:3
(0:1, 4:0, 1:2)
ПТ
25.03 2010
ЕХК Біль
Лангнау Тайгерс
2:5
(1:1, 0:2, 1:2)
ПТ
СК Берн
ЕХК Клотен
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
1/ 2
Серветт Женева
ЕВ Цуг
6:3
(1:0, 1:1, 4:2)
1/ 2
23.03 2010
ЕВ Цуг
Цюріх Лайонс
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
1/ 4
СК Рапперсвіль
Лангнау Тайгерс
4:3*
(1:0, 2:3, 0:0; 1:0)
ПТ
Серветт Женева
ХК Фрібур
5:2
(0:0, 3:1, 2:1)
1/ 4
20.03 2010
ЕХК Клотен
ХК Давос
4:3
(2:0, 0:1, 2:2)
1/ 4
ХК Амбрі-Піотта
ЕХК Біль
3:2*
(2:2, 0:0, 0:0; 1:0)
ПТ
ХК Фрібур
Серветт Женева
2:3
(1:0, 0:2, 1:1)
1/ 4
Лангнау Тайгерс
СК Рапперсвіль
4:3
(0:0, 2:2, 2:1)
ПТ
Цюріх Лайонс
ЕВ Цуг
6:2
(2:2, 1:0, 3:0)
1/ 4
18.03 2010
ЕВ Цуг
Цюріх Лайонс
1:6
(0:2, 1:2, 0:2)
1/ 4
ЕХК Біль
ХК Амбрі-Піотта
4:1
(3:0, 0:1, 1:0)
ПТ
ХК Давос
ЕХК Клотен
1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
1/ 4
СК Рапперсвіль
Лангнау Тайгерс
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
ПТ
Серветт Женева
ХК Фрібур
4:3*
(2:1, 1:0, 0:2; 1:0)
1/ 4
16.03 2010
ХК Лугано
СК Берн
1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
1/ 4
ЕХК Клотен
ХК Давос
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
1/ 4
ХК Амбрі-Піотта
ЕХК Біль
5:4
(2:1, 1:3, 2:0)
ПТ
ХК Фрібур
Серветт Женева
6:1
(1:1, 1:0, 4:0)
1/ 4
Лангнау Тайгерс
СК Рапперсвіль
4:7
(2:1, 1:3, 1:3)
ПТ
Цюріх Лайонс
ЕВ Цуг
2:4
(0:0, 1:3, 1:1)
1/ 4
13.03 2010
ЕХК Біль
ХК Амбрі-Піотта
2:5
(0:3, 2:0, 0:2)
ПТ
ЕВ Цуг
Цюріх Лайонс
6:3
(0:0, 3:1, 3:2)
1/ 4
ХК Давос
ЕХК Клотен
3:2
(3:1, 0:1, 0:0)
1/ 4
СК Берн
ХК Лугано
7:0
(1:0, 2:0, 4:0)
1/ 4
СК Рапперсвіль
Лангнау Тайгерс
2:3*
(1:0, 1:1, 0:1; 0:1)
ПТ
Серветт Женева
ХК Фрібур
3:4*
(2:1, 1:1, 0:1; 0:1)
1/ 4
11.03 2010
ЕХК Клотен
ХК Давос
7:4
(0:0, 3:3, 4:1)
1/ 4
ХК Амбрі-Піотта
ЕХК Біль
4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
ПТ
ХК Фрібур
Серветт Женева
1:5
(1:2, 0:1, 0:2)
1/ 4
ХК Лугано
СК Берн
6:7
(1:3, 4:1, 1:3)
1/ 4
Цюріх Лайонс
ЕВ Цуг
4:7
(1:2, 3:2, 0:3)
1/ 4
09.03 2010
ЕХК Біль
ХК Амбрі-Піотта
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
ПТ
ЕВ Цуг
Цюріх Лайонс
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
1/ 4
ХК Давос
ЕХК Клотен
4:3P
(2:1, 1:0, 0:2; 0:0; 1:0)
1/ 4
СК Берн
ХК Лугано
5:2
(3:1, 1:0, 1:1)
1/ 4
СК Рапперсвіль
Лангнау Тайгерс
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
ПТ
Серветт Женева
ХК Фрібур
2:4
(0:1, 0:0, 2:3)
1/ 4
06.03 2010
ЕХК Біль
СК Берн
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
ЕХК Клотен
Цюріх Лайонс
4:2
(1:0, 3:0, 0:2)
ХК Амбрі-Піотта
ЕВ Цуг
1:5
(1:2, 0:2, 0:1)
ХК Фрібур
Серветт Женева
1:2*
(1:0, 0:0, 0:1; 0:1)
Лангнау Тайгерс
ХК Лугано
4:0
(0:0, 1:0, 3:0)
СК Рапперсвіль
ХК Давос
2:5
(1:1, 1:0, 0:4)
04.03 2010
ЕВ Цуг
Лангнау Тайгерс
6:3
(2:0, 3:2, 1:1)
ХК Давос
Цюріх Лайонс
8:6
(5:2, 1:2, 2:2)
ХК Лугано
ХК Амбрі-Піотта
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
СК Берн
ХК Фрібур
3:2
(1:0, 0:2, 2:0)
СК Рапперсвіль
ЕХК Клотен
4:7
(2:2, 0:5, 2:0)
Серветт Женева
ЕХК Біль
5:3
(3:0, 1:2, 1:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті