Героям Слава!

Хокей. Норвегія. ЕлітСерія 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 17.04.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Ставангер ХамарСторхамар ІЛ4-3   0:3     2:3*    5:4*    3:1     1:4     3:0     3:0  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг4-0   2:0     3:0     2:1     5:4  
Сторхамар ІЛВолеренга Осло4-2   3:1     1:2     2:1     3:6     3:0     2:1  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Волеренга ОслоФріск Аскер4-0   5:2     3:2     6:2     6:4  
Спарта СарпсборгСтьєрнен Фредрікстад4-0   2:1*    4:3     5:1     4:3  
Ставангер ХамарЛіллехаммер ІК4-0  11:1     4:1    13:0     8:1  
Сторхамар ІЛМанглеруд Стар Осло4-0   6:0     8:0     5:0    12:1  
Перехідні матчіСеріяРезультати
Комет ХалденРінгеріке Пантерс2-0   2:1P    4:2  
Леренскуг ІКГрюнер Осло2-0   4:3     1:0  
Рінгеріке ПантерсЛеренскуг ІК2-0   5:3     5:1  
Грюнер ОслоРінгеріке Пантерс1-1   5:2     2:3  
Комет ХалденГрюнер Осло1-1   2:6     4:3* 
Леренскуг ІККомет Халден1-1   5:6*    2:1  
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Ставангер Хамар45312210192-824.2-1.8  2.499
2.Сторхамар ІЛ45284310188-914.2-2.0  2.295
3.Волеренга Осло4525758161-983.4-2.1  1.394
4.Спарта Сарпсборг45248211144-993.1-2.2  1.090
5.Стьєрнен Фредрікстад45272511184-1194.1-2.6  1.590
6.Фріск Аскер45214416143-1433.2-3.1  0.075
7.Ліллехаммер ІК45124326110-1672.4-3.7 -1.347
8.Манглеруд Стар Осло4510133191-1912.0-4.2 -2.235
9.Рінгеріке Пантерс4582629102-1762.2-3.9 -1.634
10.Грюнер Осло454123881-2301.8-5.1 -3.316

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  8 : у Плей-офф
  9 - 10 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Норвегії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
27045.5%39.2%15.3%  
Чемпіонат Норвегії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
6.083.222.860.37  
 53%47%   
Чемпіонат Норвегії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
6.081.842.162.08  
 30.4%35.5%34.1%  
Чемпіонат Норвегії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
70.7% · 29.3%58.9% · 41.1%40.7% · 59.3%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 09.09.2022 - 17.04.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 17.04 2023Ставангер ХамарСторхамар ІЛ3:0 (0:0,  2:0,  1:0)Фінал
 15.04 2023Сторхамар ІЛСтавангер Хамар0:3 (0:1,  0:0,  0:2)Фінал
 13.04 2023Ставангер ХамарСторхамар ІЛ1:4 (0:1,  0:1,  1:2)Фінал
 11.04 2023Сторхамар ІЛСтавангер Хамар1:3 (0:1,  1:0,  0:2)Фінал
 08.04 2023Ставангер ХамарСторхамар ІЛ5:4*(0:2,  3:2,  1:0;  1:0)Фінал
 05.04 2023Сторхамар ІЛСтавангер Хамар3:2*(1:1,  1:1,  0:0;  1:0)Фінал
 03.04 2023Ставангер ХамарСторхамар ІЛ0:3 (0:1,  0:1,  0:1)Фінал
 29.03 2023Волеренга ОслоСторхамар ІЛ1:2 (0:1,  0:1,  1:0)1/ 2
 27.03 2023Сторхамар ІЛВолеренга Осло3:0 (2:0,  0:0,  1:0)1/ 2
 25.03 2023Комет ХалденЛеренскуг ІК1:2 (0:0,  1:1,  0:1)ПМ
 Рінгеріке ПантерсГрюнер Осло3:2 (2:0,  1:1,  0:1)ПМ
 Волеренга ОслоСторхамар ІЛ6:3 (3:2,  1:0,  2:1)1/ 2
 24.03 2023Спарта СарпсборгСтавангер Хамар4:5 (0:2,  2:1,  2:2)1/ 2
 23.03 2023Грюнер ОслоЛеренскуг ІК0:1 (0:0,  0:0,  0:1)ПМ
 Рінгеріке ПантерсКомет Халден2:4 (0:0,  0:3,  2:1)ПМ
 Сторхамар ІЛВолеренга Осло2:1 (0:0,  2:1,  0:0)1/ 2
 22.03 2023Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг2:1 (1:0,  0:1,  1:0)1/ 2
 21.03 2023Волеренга ОслоСторхамар ІЛ2:1 (2:0,  0:0,  0:1)1/ 2
 20.03 2023Спарта СарпсборгСтавангер Хамар0:3 (0:2,  0:0,  0:1)1/ 2
 19.03 2023Сторхамар ІЛВолеренга Осло3:1 (0:1,  2:0,  1:0)1/ 2
 18.03 2023Грюнер ОслоКомет Халден3:4*(1:2,  2:1,  0:0;  0:1)ПМ
 Леренскуг ІКРінгеріке Пантерс1:5 (0:0,  0:1,  1:4)ПМ
 Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг2:0 (1:0,  0:0,  1:0)1/ 2
 16.03 2023Грюнер ОслоРінгеріке Пантерс5:2 (1:1,  1:1,  3:0)ПМ
 Леренскуг ІККомет Халден5:6*(3:2,  2:2,  0:1;  0:1)ПМ
 11.03 2023Комет ХалденРінгеріке Пантерс2:1P(1:1,  0:0,  0:0;  0:0;  1:0)ПМ
 Леренскуг ІКГрюнер Осло4:3 (0:1,  2:1,  2:1)ПМ
 09.03 2023Комет ХалденГрюнер Осло2:6 (0:2,  0:2,  2:2)ПМ
 Фріск АскерВолеренга Осло4:6 (0:1,  2:3,  2:2)1/ 4
 Ліллехаммер ІКСтавангер Хамар1:8 (0:3,  0:2,  1:3)1/ 4
 Манглеруд Стар ОслоСторхамар ІЛ1:12 (1:3,  0:1,  0:8)1/ 4
 Рінгеріке ПантерсЛеренскуг ІК5:3 (3:1,  1:2,  1:0)ПМ
 Стьєрнен ФредрікстадСпарта Сарпсборг3:4 (3:2,  0:1,  0:1)1/ 4
 07.03 2023Спарта СарпсборгСтьєрнен Фредрікстад5:1 (1:1,  1:0,  3:0)1/ 4
 Ставангер ХамарЛіллехаммер ІК13:0 (5:0,  5:0,  3:0)1/ 4
 Сторхамар ІЛМанглеруд Стар Осло5:0 (2:0,  1:0,  2:0)1/ 4
 Волеренга ОслоФріск Аскер6:2 (1:1,  0:1,  5:0)1/ 4
 05.03 2023Фріск АскерВолеренга Осло2:3 (0:1,  1:2,  1:0)1/ 4
 Ліллехаммер ІКСтавангер Хамар1:4 (0:1,  1:2,  0:1)1/ 4
 Манглеруд Стар ОслоСторхамар ІЛ0:8 (0:3,  0:3,  0:2)1/ 4
 Стьєрнен ФредрікстадСпарта Сарпсборг3:4 (0:3,  2:1,  1:0)1/ 4
 03.03 2023Спарта СарпсборгСтьєрнен Фредрікстад2:1*(1:0,  0:1,  0:0;  1:0)1/ 4
 Ставангер ХамарЛіллехаммер ІК11:1 (3:0,  3:1,  5:0)1/ 4
 Сторхамар ІЛМанглеруд Стар Осло6:0 (2:0,  2:0,  2:0)1/ 4
 Волеренга ОслоФріск Аскер5:2 (1:1,  2:0,  2:1)1/ 4
 28.02 2023Грюнер ОслоСтавангер Хамар0:6 (0:3,  0:0,  0:3)
 Манглеруд Стар ОслоВолеренга Осло2:5 (1:2,  1:2,  0:1)
 Рінгеріке ПантерсЛіллехаммер ІК6:2 (0:0,  3:0,  3:2)
 Спарта СарпсборгСтьєрнен Фредрікстад3:2*(0:0,  0:1,  2:1;  1:0)
 Сторхамар ІЛФріск Аскер6:0 (3:0,  2:0,  1:0)
 25.02 2023Ліллехаммер ІКГрюнер Осло4:3 (2:0,  1:3,  1:0)
 Ставангер ХамарМанглеруд Стар Осло6:2 (2:0,  2:1,  2:1)
 Фріск АскерСпарта Сарпсборг4:1 (2:1,  1:0,  1:0)
 Волеренга ОслоСторхамар ІЛ3:2 (2:1,  0:1,  1:0)
 Стьєрнен ФредрікстадРінгеріке Пантерс6:1 (2:0,  1:0,  3:1)
 23.02 2023Грюнер ОслоСтьєрнен Фредрікстад1:10 (0:2,  1:4,  0:4)
 Спарта СарпсборгВолеренга Осло4:3*(1:0,  1:1,  1:2;  1:0)
 Манглеруд Стар ОслоСторхамар ІЛ0:4 (0:1,  0:2,  0:1)
 Рінгеріке ПантерсФріск Аскер6:2 (3:1,  2:0,  1:1)
 Ставангер ХамарЛіллехаммер ІК12:2 (2:2,  5:0,  5:0)
 19.02 2023Ліллехаммер ІКМанглеруд Стар Осло4:5 (0:1,  3:2,  1:2)
 Волеренга ОслоРінгеріке Пантерс5:3 (1:0,  3:2,  1:1)
 18.02 2023Фріск АскерГрюнер Осло9:3 (2:1,  3:2,  4:0)
 Стьєрнен ФредрікстадСтавангер Хамар3:4*(0:0,  0:2,  3:1;  0:1)
 Сторхамар ІЛСпарта Сарпсборг7:1 (2:1,  4:0,  1:0)
 16.02 2023Грюнер ОслоВолеренга Осло2:6 (1:1,  0:1,  1:4)
 Ліллехаммер ІКСтьєрнен Фредрікстад3:6 (1:2,  1:3,  1:1)
 Манглеруд Стар ОслоСпарта Сарпсборг2:3P(0:0,  2:1,  0:1;  0:0;  1:3)
 Ставангер ХамарФріск Аскер3:0 (0:0,  1:0,  2:0)
 Сторхамар ІЛРінгеріке Пантерс5:1 (2:0,  2:0,  1:1)
 14.02 2023Спарта СарпсборгГрюнер Осло5:2 (1:0,  0:1,  4:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Середа
19.06.2024
13:24:26 UTC