Героям Слава!

Хокей. Норвегія. ЕлітСерія 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 07.03.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Ставангер Хамар4534434193-884.2-1.9  2.3113
2.Сторхамар ІЛ45264411177-1103.9-2.4  1.590
3.Волеренга Осло45224316124-1042.7-2.3  0.477
4.Фріск Аскер45241218135-1233.0-2.7  0.276
5.Ліллехаммер ІК45230715158-1283.5-2.8  0.876
6.Спарта Сарпсборг45185220140-1293.1-2.8  0.266
7.Стьєрнен Фредрікстад45193122149-1483.3-3.3  0.064
8.Манглеруд Стар Осло45153126112-1482.4-3.3 -0.852
9.Нарвік Арктік Іглз45114426120-1832.6-4.0 -1.345
10.Грюнер Осло455013994-2412.1-5.3 -3.216

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 8 : у Плей-офф
9 -10 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Норвегії з хокею.

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
22553.3%34.2%12.5%  
Чемпіонат Норвегії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
6.163.392.770.62  
 55.1%44.9%   
Чемпіонат Норвегії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
6.161.732.292.13  
 28.1%37.2%34.7%  
Чемпіонат Норвегії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
71.5% · 28.5%56% · 44%40% · 60%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 12.09.2019 - 07.03.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 07.03 2020Грюнер ОслоВолеренга Осло5:1 (1:0,  2:0,  2:1)
 Манглеруд Стар ОслоНарвік Арктік Іглз2:1 (0:1,  1:0,  1:0)
 Ставангер ХамарЛіллехаммер ІК3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 Стьєрнен ФредрікстадФріск Аскер3:2 (0:0,  2:0,  1:2)
 Сторхамар ІЛСпарта Сарпсборг0:3 (0:2,  0:1,  0:0)
 05.03 2020Фріск АскерЛіллехаммер ІК2:1 (0:0,  2:0,  0:1)
 Спарта СарпсборгМанглеруд Стар Осло4:0 (1:0,  1:0,  2:0)
 Стьєрнен ФредрікстадГрюнер Осло8:2 (2:0,  3:1,  3:1)
 Волеренга ОслоСторхамар ІЛ3:2*(1:1,  1:0,  0:1;  1:0)
 Ставангер ХамарНарвік Арктік Іглз6:2 (1:2,  3:0,  2:0)
 01.03 2020Сторхамар ІЛСтьєрнен Фредрікстад4:2 (1:0,  1:0,  2:2)
 29.02 2020Манглеруд Стар ОслоВолеренга Осло3:5 (2:1,  0:3,  1:1)
 Грюнер ОслоФріск Аскер1:2 (1:2,  0:0,  0:0)
 Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг4:5P(0:2,  2:2,  2:0;  0:0;  0:1)
 27.02 2020Нарвік Арктік ІглзФріск Аскер1:4 (1:1,  0:2,  0:1)
 Грюнер ОслоСторхамар ІЛ3:7 (0:2,  2:2,  1:3)
 Спарта СарпсборгЛіллехаммер ІК1:4 (1:1,  0:1,  0:2)
 Стьєрнен ФредрікстадМанглеруд Стар Осло1:6 (0:3,  0:1,  1:2)
 25.02 2020Волеренга ОслоСтавангер Хамар3:2 (1:0,  1:2,  1:0)
 23.02 2020Ліллехаммер ІКВолеренга Осло1:3 (0:1,  1:1,  0:1)
 Манглеруд Стар ОслоГрюнер Осло4:2 (1:0,  1:1,  2:1)
 Сторхамар ІЛФріск Аскер4:1 (0:0,  2:1,  2:0)
 Нарвік Арктік ІглзСпарта Сарпсборг5:7 (1:1,  1:4,  3:2)
 22.02 2020Ставангер ХамарСтьєрнен Фредрікстад2:1 (0:0,  1:1,  1:0)
 20.02 2020Стьєрнен ФредрікстадЛіллехаммер ІК1:2 (0:1,  0:1,  1:0)
 Грюнер ОслоСтавангер Хамар4:3 (0:1,  2:1,  2:1)
 Сторхамар ІЛМанглеруд Стар Осло4:2 (0:0,  0:0,  4:2)
 Волеренга ОслоНарвік Арктік Іглз4:1 (1:0,  1:1,  2:0)
 18.02 2020Фріск АскерСпарта Сарпсборг3:4P(1:1,  1:1,  1:1;  0:0;  0:1)
 16.02 2020Ліллехаммер ІКГрюнер Осло9:0 (3:0,  3:0,  3:0)
 Манглеруд Стар ОслоФріск Аскер3:2 (0:1,  2:1,  1:0)
 Нарвік Арктік ІглзСтьєрнен Фредрікстад3:4*(1:2,  1:1,  1:0;  0:1)
 15.02 2020Ставангер ХамарСторхамар ІЛ2:3*(1:1,  0:1,  1:0;  0:1)
 Спарта СарпсборгВолеренга Осло2:1P(1:1,  0:0,  0:0;  0:0;  1:0)
 13.02 2020Ставангер ХамарФріск Аскер3:1 (0:0,  1:0,  2:1)
 Ліллехаммер ІКМанглеруд Стар Осло4:0 (1:0,  2:0,  1:0)
 Нарвік Арктік ІглзСторхамар ІЛ4:3P(1:2,  1:1,  1:0;  0:0;  1:0)
 Спарта СарпсборгГрюнер Осло6:1 (2:0,  2:1,  2:0)
 Стьєрнен ФредрікстадВолеренга Осло1:2 (0:0,  1:0,  0:2)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Четвер
06.10.2022
20:21:08 UTC