Героям Слава!

Хокей. Норвегія. ЕлітСерія 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 24.04.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Ставангер ХамарСторхамар ІЛ4-0   6:0     2:1     3:2     5:2  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг4-3   5:4     2:3     1:2     2:1     3:2     1:2*    2:0  
Сторхамар ІЛСтьєрнен Фредрікстад4-1   5:2     2:1*    1:2     5:0     3:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Спарта СарпсборгФріск Аскер4-2   5:2     4:1     0:4     2:4     5:1     3:2* 
Ставангер ХамарРінгеріке Пантерс4-0   6:0     7:0     2:1     5:1  
Стьєрнен ФредрікстадЛіллехаммер ІК4-3   3:5     2:3*    5:2     2:4     3:2     5:3     7:5  
Волеренга ОслоСторхамар ІЛ2-4   5:2     2:3     3:4     2:1*    3:4     1:5  
* - після овертайму


Перехідний турнір
КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Манглеруд Стар Осло6311127-174.3-2.7  1.712
2.Грюнер Осло6311118-142.8-2.2  0.712
3.Нарвік Арктік Іглз6310215-152.5-2.5  0.011
4.Комет Халден6001514-282.3-4.7 -2.31
 
КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Ставангер Хамар4530636162-883.5-1.9  1.6105
2.Спарта Сарпсборг45236412147-1003.2-2.2  1.085
3.Стьєрнен Фредрікстад43236311154-1113.5-2.5  1.084
4.Фріск Аскер45225315169-1353.7-3.0  0.779
5.Волеренга Осло42206610145-1003.4-2.3  1.178
6.Сторхамар ІЛ43204415138-1263.1-2.9  0.372
7.Ліллехаммер ІК45185814137-1313.0-2.8  0.272
8.Рінгеріке Пантерс4488523109-1472.4-3.2 -0.945
9.Грюнер Осло444193088-1932.0-4.3 -2.323
10.Манглеруд Стар Осло443243577-1951.7-4.4 -2.617

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  8 : у Плей-офф
  9 - 10 : у нижчу Лігу (перехідні матчі)

ЕлітСерія - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Норвегії з хокею.

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
27144.3%34.7%21%  
Чемпіонат Норвегії з хокею: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
5.823.052.770.28  
 52.4%47.6%   
Чемпіонат Норвегії з хокею: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
5.821.752.071.99  
 30.1%35.7%34.2%  
Чемпіонат Норвегії з хокею: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
68.3% · 31.7%52.4% · 47.6%36.5% · 63.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 11.09.2021 - 24.04.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 24.04 2022Сторхамар ІЛСтавангер Хамар2:5 (1:1,  0:2,  1:2)Фінал
 22.04 2022Ставангер ХамарСторхамар ІЛ3:2 (0:1,  3:0,  0:1)Фінал
 20.04 2022Сторхамар ІЛСтавангер Хамар1:2 (0:0,  0:1,  1:1)Фінал
 18.04 2022Ставангер ХамарСторхамар ІЛ6:0 (2:0,  2:0,  2:0)Фінал
 09.04 2022Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг2:0 (0:0,  0:0,  2:0)1/ 2
 08.04 2022Стьєрнен ФредрікстадСторхамар ІЛ2:3 (0:2,  1:1,  1:0)1/ 2
 07.04 2022Спарта СарпсборгСтавангер Хамар2:1*(0:0,  0:0,  1:1;  1:0)1/ 2
 06.04 2022Сторхамар ІЛСтьєрнен Фредрікстад5:0 (0:0,  3:0,  2:0)1/ 2
 05.04 2022Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг3:2 (1:1,  1:1,  1:0)1/ 2
 04.04 2022Стьєрнен ФредрікстадСторхамар ІЛ2:1 (1:1,  1:0,  0:0)1/ 2
 03.04 2022Спарта СарпсборгСтавангер Хамар1:2 (0:0,  1:1,  0:1)1/ 2
 02.04 2022Стьєрнен ФредрікстадСторхамар ІЛ1:2*(0:0,  1:0,  0:1;  0:1)1/ 2
 01.04 2022Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг1:2 (1:1,  0:1,  0:0)1/ 2
 31.03 2022Комет ХалденНарвік Арктік Іглз1:3 (0:0,  0:0,  1:3)ПТ
 Грюнер ОслоМанглеруд Стар Осло2:3*(0:2,  0:0,  2:0;  0:1)ПТ
 Сторхамар ІЛСтьєрнен Фредрікстад5:2 (2:2,  3:0,  0:0)1/ 2
 30.03 2022Спарта СарпсборгСтавангер Хамар3:2 (1:1,  0:1,  2:0)1/ 2
 29.03 2022Грюнер ОслоКомет Халден6:2 (1:1,  4:0,  1:1)ПТ
 28.03 2022Ставангер ХамарСпарта Сарпсборг5:4 (3:0,  1:2,  1:2)1/ 2
 26.03 2022Манглеруд Стар ОслоНарвік Арктік Іглз8:2 (2:0,  4:1,  2:1)ПТ
 25.03 2022Стьєрнен ФредрікстадЛіллехаммер ІК7:5 (2:1,  2:2,  3:2)1/ 4
 24.03 2022Манглеруд Стар ОслоКомет Халден7:3 (1:1,  4:0,  2:2)ПТ
 Нарвік Арктік ІглзГрюнер Осло5:0 (0:0,  3:0,  2:0)ПТ
 23.03 2022Фріск АскерСпарта Сарпсборг2:3*(0:0,  2:0,  0:2;  0:1)1/ 4
 Ліллехаммер ІКСтьєрнен Фредрікстад3:5 (1:2,  1:2,  1:1)1/ 4
 Сторхамар ІЛВолеренга Осло5:1 (2:0,  1:0,  2:1)1/ 4
 21.03 2022Спарта СарпсборгФріск Аскер5:1 (1:0,  2:0,  2:1)1/ 4
 Стьєрнен ФредрікстадЛіллехаммер ІК3:2 (0:2,  1:0,  2:0)1/ 4
 Волеренга ОслоСторхамар ІЛ3:4 (2:0,  1:1,  0:3)1/ 4
 19.03 2022Ліллехаммер ІКСтьєрнен Фредрікстад4:2 (1:0,  1:1,  2:1)1/ 4
 Фріск АскерСпарта Сарпсборг4:2 (2:0,  1:2,  1:0)1/ 4
 Манглеруд Стар ОслоГрюнер Осло2:3*(1:0,  0:0,  1:2;  0:1)ПТ
 Нарвік Арктік ІглзКомет Халден3:2P(1:0,  0:0,  1:2;  0:0;  1:0)ПТ
 Рінгеріке ПантерсСтавангер Хамар1:5 (0:3,  1:0,  0:2)1/ 4
 Сторхамар ІЛВолеренга Осло1:2*(1:0,  0:0,  0:1;  0:1)1/ 4
 17.03 2022Комет ХалденГрюнер Осло2:5 (0:1,  2:1,  0:3)ПТ
 Нарвік Арктік ІглзМанглеруд Стар Осло3:2 (0:0,  1:0,  2:2)ПТ
 Спарта СарпсборгФріск Аскер0:4 (0:2,  0:0,  0:2)1/ 4
 Ставангер ХамарРінгеріке Пантерс2:1 (0:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 Стьєрнен ФредрікстадЛіллехаммер ІК5:2 (1:1,  2:1,  2:0)1/ 4
 Волеренга ОслоСторхамар ІЛ3:4 (0:2,  1:1,  2:1)1/ 4
 15.03 2022Фріск АскерСпарта Сарпсборг1:4 (1:0,  0:3,  0:1)1/ 4
 Ліллехаммер ІКСтьєрнен Фредрікстад3:2*(0:0,  1:0,  1:2;  1:0)1/ 4
 Рінгеріке ПантерсСтавангер Хамар0:7 (0:4,  0:3,  0:0)1/ 4
 Сторхамар ІЛВолеренга Осло3:2 (2:0,  1:1,  0:1)1/ 4
 13.03 2022Стьєрнен ФредрікстадЛіллехаммер ІК3:5 (0:1,  0:2,  3:2)1/ 4
 Спарта СарпсборгФріск Аскер5:2 (2:1,  2:1,  1:0)1/ 4
 Ставангер ХамарРінгеріке Пантерс6:0 (1:0,  3:0,  2:0)1/ 4
 Волеренга ОслоСторхамар ІЛ5:2 (1:0,  2:2,  2:0)1/ 4
 12.03 2022Комет ХалденМанглеруд Стар Осло4:5 (3:0,  1:4,  0:1)ПТ
 Грюнер ОслоНарвік Арктік Іглз2:0 (0:0,  0:0,  2:0)ПТ
 10.03 2022Фріск АскерСтьєрнен Фредрікстад1:6 (1:0,  0:3,  0:3)
 Грюнер ОслоВолеренга Осло0:12 (0:4,  0:2,  0:6)
 Ліллехаммер ІКСтавангер Хамар4:2 (0:2,  3:0,  1:0)
 Рінгеріке ПантерсМанглеруд Стар Осло3:2*(1:0,  0:2,  1:0;  1:0)
 Спарта СарпсборгСторхамар ІЛ0:3 (0:0,  0:2,  0:1)
 08.03 2022Грюнер ОслоСтьєрнен Фредрікстад4:9 (1:2,  2:6,  1:1)
 Фріск АскерЛіллехаммер ІК4:3P(2:0,  0:1,  1:2;  0:0;  1:0)
 Манглеруд Стар ОслоСпарта Сарпсборг2:9 (0:4,  1:3,  1:2)
 Сторхамар ІЛВолеренга Осло0:4 (0:1,  0:1,  0:2)
 Ставангер ХамарРінгеріке Пантерс3:0 (1:0,  2:0,  0:0)
 06.03 2022Сторхамар ІЛГрюнер Осло6:2 (3:1,  2:1,  1:0)
 05.03 2022Ставангер ХамарВолеренга Осло4:3 (1:1,  3:1,  0:1)
 Фріск АскерРінгеріке Пантерс4:1 (1:1,  1:0,  2:0)
 Ліллехаммер ІКСпарта Сарпсборг3:2P(0:0,  1:1,  1:1;  0:0;  1:0)
 Манглеруд Стар ОслоСтьєрнен Фредрікстад0:3 (0:0,  0:2,  0:1)
 03.03 2022Спарта СарпсборгСтавангер Хамар3:4 (1:0,  1:3,  1:1)
 Фріск АскерГрюнер Осло6:3 (2:1,  1:1,  3:1)
 Рінгеріке ПантерсЛіллехаммер ІК4:2 (1:1,  2:1,  1:0)
 Сторхамар ІЛСтьєрнен Фредрікстад5:2 (1:0,  1:1,  3:1)
 Волеренга ОслоМанглеруд Стар Осло3:0 (1:0,  2:0,  0:0)
 01.03 2022Фріск АскерСторхамар ІЛ5:2 (1:0,  3:1,  1:1)
 Рінгеріке ПантерсГрюнер Осло3:2*(0:2,  0:0,  2:0;  1:0)
 Стьєрнен ФредрікстадЛіллехаммер ІК0:2 (0:0,  0:0,  0:2)
 Волеренга ОслоСтавангер Хамар4:6 (0:3,  2:2,  2:1)
 27.02 2022Грюнер ОслоМанглеруд Стар Осло2:4 (1:3,  1:0,  0:1)
 26.02 2022Сторхамар ІЛФріск Аскер1:4 (0:1,  0:2,  1:1)
 Спарта СарпсборгРінгеріке Пантерс4:1 (0:1,  3:0,  1:0)
 Стьєрнен ФредрікстадСтавангер Хамар3:5 (0:2,  0:1,  3:2)
 Волеренга ОслоЛіллехаммер ІК4:3*(0:2,  2:0,  1:1;  1:0)
 24.02 2022Ліллехаммер ІКСтьєрнен Фредрікстад7:4 (3:0,  3:2,  1:2)
 Манглеруд Стар ОслоСторхамар ІЛ0:6 (0:2,  0:2,  0:2)
 Рінгеріке ПантерсВолеренга Осло2:3 (0:1,  1:1,  1:1)
 Спарта СарпсборгФріск Аскер4:3 (2:1,  1:0,  1:2)
 Ставангер ХамарГрюнер Осло4:0 (1:0,  1:0,  2:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Середа
29.05.2024
02:21:35 UTC