Героям Слава!

Хокей. Альпійська Хокейна Ліга 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 19.04.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
ХК Асіаго (ita)Акроні Єсеніце (slo)3-2   4:1     3:4*    1:4     4:2     2:1  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Акроні Єсеніце (slo)Ріттен Спорт (ita)3-1   2:1     2:3     6:0     5:4* 
ХК Асіаго (ita)ЕХК Люстенау (aut)3-1 5:0T    3:5     4:2     3:2* 
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Акроні Єсеніце (slo)ХК Гардена (ita)3-2   4:0     3:2*    1:5     2:4     2:1  
ЕХК Люстенау (aut)Айсберен Берлін (ger)3-2   2:3     4:3*    3:4*    4:3     3:1  
Ріттен Спорт (ita)ХК Кортіна (ita)3-2   2:4     2:4     1:0*    2:0     5:1  
ХК Асіаго (ita)Віпітено Бронкос (ita)3-0   8:2     6:2     6:4  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
ХК Гардена (ita)ЕХК Брегенцервальд (aut)2-1   3:2     3:4*    3:2  
ХК Кортіна (ita)Стіл Вінгз Лінц (aut)2-0   4:1     4:0  
Фасса Канацеї (ita)Віпітено Бронкос (ita)0-2   4:5*    3:6  
ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Айсберен Берлін (ger)0-2   5:6     3:4  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Акроні Єсеніце  (slo)3726515166-824.4-2.2  2.289
2.ХК Асіаго  (ita)3925239145-833.7-2.1  1.682
3.Ріттен Спорт  (ita)40214114146-1063.6-2.6  0.972
4.ЕХК Люстенау  (aut)38196211125-993.2-2.6  0.671
5.ХК Зальцбург (мол. ) (aut)40193513145-1063.6-2.6  1.068
6.ХК Гардена  (ita)38201314125-1103.3-2.8  0.465
7.Айсберен Берлін  (ger)41183416134-1313.2-3.1  0.164
8.ХК Кортіна  (ita)38182315119-993.1-2.6  0.561
9.ХК Фельдкірх  (aut)41136517104-1202.4-2.9 -0.456
10.Віпітено Бронкос  (ita)37152218103-1142.8-3.1 -0.351
11.ЕХК Брегенцервальд  (aut)32133511110-1003.4-3.0  0.450
12.Фасса Канацеї  (ita)39160221129-1393.3-3.5 -0.250
13.ХК Мерано  (ita)3713331898-1212.6-3.2 -0.648
14.Клагенфурт СК-2  (aut)3912332196-1232.4-3.1 -0.745
15.Стіл Вінгз Лінц  (aut)41141125106-1652.6-4.0 -1.445
16.Адлер Кіцбюель  (aut)367452088-1502.4-4.1 -1.634
17.Відень Кепіталз Сілвер  (aut)378002976-1672.1-4.5 -2.524

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  4 : у Плей-офф
  5 - 12 : у Плей-офф (стикові матчі)

ПРОДАЖ

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
36448.4%36%15.6%  
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
6.073.222.850.37  
 53%47%   
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
6.071.612.232.24  
 26.5%36.6%36.9%  
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
74.7% · 25.3%56% · 44%39.6% · 60.4%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 11.09.2021 - 19.04.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 19.04 2022ХК АсіагоАкроні Єсеніце2:1 (0:0,  1:1,  1:0)Фінал
 16.04 2022Акроні ЄсеніцеХК Асіаго2:4 (1:1,  1:1,  0:2)Фінал
 14.04 2022ХК АсіагоАкроні Єсеніце1:4 (0:0,  1:1,  0:3)Фінал
 12.04 2022Акроні ЄсеніцеХК Асіаго4:3*(2:1,  0:2,  1:0;  1:0)Фінал
 09.04 2022ХК АсіагоАкроні Єсеніце4:1 (0:0,  2:1,  2:0)Фінал
 02.04 2022ЕХК ЛюстенауХК Асіаго2:3*(0:0,  2:1,  0:1;  0:1)1/ 2
 Ріттен СпортАкроні Єсеніце4:5*(0:0,  1:3,  3:1;  0:1)1/ 2
 31.03 2022ХК АсіагоЕХК Люстенау4:2 (2:0,  1:1,  1:1)1/ 2
 Акроні ЄсеніцеРіттен Спорт6:0 (1:0,  3:0,  2:0)1/ 2
 29.03 2022Ріттен СпортАкроні Єсеніце3:2 (1:2,  2:0,  0:0)1/ 2
 ЕХК ЛюстенауХК Асіаго5:3 (1:1,  1:1,  3:1)1/ 2
 26.03 2022ХК АсіагоЕХК Люстенау 5:0T1/ 2
 Акроні ЄсеніцеРіттен Спорт2:1 (2:0,  0:1,  0:0)1/ 2
 24.03 2022Ріттен СпортХК Кортіна5:1 (1:0,  1:1,  3:0)1/ 4
 Акроні ЄсеніцеХК Гардена2:1 (0:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 ЕХК ЛюстенауАйсберен Берлін3:1 (1:0,  2:0,  0:1)1/ 4
 22.03 2022ХК ГарденаАкроні Єсеніце4:2 (2:1,  1:0,  1:1)1/ 4
 ХК КортінаРіттен Спорт0:2 (0:1,  0:0,  0:1)1/ 4
 Айсберен БерлінЕХК Люстенау3:4 (0:1,  1:2,  2:1)1/ 4
 19.03 2022ХК АсіагоВіпітено Бронкос6:4 (2:3,  2:0,  2:1)1/ 4
 Ріттен СпортХК Кортіна1:0*(0:0,  0:0,  0:0;  1:0)1/ 4
 ЕХК ЛюстенауАйсберен Берлін3:4*(1:2,  1:0,  1:1;  0:1)1/ 4
 Акроні ЄсеніцеХК Гардена1:5 (0:2,  0:0,  1:3)1/ 4
 17.03 2022ХК ГарденаАкроні Єсеніце2:3*(0:1,  0:1,  2:0;  0:1)1/ 4
 ХК КортінаРіттен Спорт4:2 (1:1,  2:1,  1:0)1/ 4
 Віпітено БронкосХК Асіаго2:6 (0:0,  2:3,  0:3)1/ 4
 Айсберен БерлінЕХК Люстенау3:4*(0:1,  2:0,  1:2;  0:1)1/ 4
 15.03 2022ХК АсіагоВіпітено Бронкос8:2 (0:2,  4:0,  4:0)1/ 4
 Ріттен СпортХК Кортіна2:4 (1:0,  0:1,  1:3)1/ 4
 Акроні ЄсеніцеХК Гардена4:0 (1:0,  1:0,  2:0)1/ 4
 ЕХК ЛюстенауАйсберен Берлін2:3 (1:0,  0:3,  1:0)1/ 4
 12.03 2022ХК ГарденаЕХК Брегенцервальд3:2 (0:1,  3:1,  0:0)1/ 8
 10.03 2022Віпітено БронкосФасса Канацеї6:3 (0:1,  2:1,  4:1)1/ 8
 ЕХК БрегенцервальдХК Гардена4:3*(1:0,  1:0,  1:3;  1:0)1/ 8
 Айсберен БерлінХК Зальцбург (мол. ) (aut)4:3 (0:1,  3:2,  1:0)1/ 8
 Стіл Вінгз ЛінцХК Кортіна0:4 (0:0,  0:2,  0:2)1/ 8
 08.03 2022Фасса КанацеїВіпітено Бронкос4:5*(1:1,  0:0,  3:3;  0:1)1/ 8
 ХК ГарденаЕХК Брегенцервальд3:2 (2:2,  1:0,  0:0)1/ 8
 ХК КортінаСтіл Вінгз Лінц4:1 (1:0,  2:0,  1:1)1/ 8
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Айсберен Берлін5:6 (2:1,  1:3,  2:2)1/ 8
 05.03 2022ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Адлер Кіцбюель5:0 (1:0,  3:0,  1:0)
 ЕХК БрегенцервальдКлагенфурт СК-24:5*(0:3,  2:1,  2:0;  0:1)
 ХК АсіагоЕХК Люстенау2:5 (1:3,  0:0,  1:2)
 ХК ГарденаСтіл Вінгз Лінц6:2 (1:0,  5:1,  0:1)
 ХК МераноХК Фельдкірх4:3*(0:1,  1:0,  2:2;  1:0)
 Ріттен СпортХК Кортіна3:2*(1:0,  1:1,  0:1;  1:0)
 Відень Кепіталз СілверАйсберен Берлін2:4 (1:2,  1:1,  0:1)
 03.03 2022ЕХК ЛюстенауРіттен Спорт3:2 (1:0,  1:1,  1:1)
 Фасса КанацеїХК Асіаго4:7 (1:2,  2:3,  1:2)
 ХК МераноХК Гардена2:0 (1:0,  0:0,  1:0)
 Клагенфурт СК-2ХК Зальцбург (мол. ) (aut)6:5P(2:3,  1:0,  2:2;  0:0;  1:0)
 ХК КортінаАкроні Єсеніце3:4 (0:1,  2:2,  1:1)
 Стіл Вінгз ЛінцВідень Кепіталз Сілвер4:1 (1:0,  1:1,  2:0)
 ХК ФельдкірхАйсберен Берлін2:1*(0:0,  1:1,  0:0;  1:0)
 Віпітено БронкосЕХК Брегенцервальд1:3 (0:1,  1:0,  0:2)
 26.02 2022Фасса КанацеїХК Кортіна1:6 (0:1,  0:2,  1:3)
 ХК АсіагоРіттен Спорт4:5*(1:0,  2:3,  1:1;  0:1)
 ЕХК БрегенцервальдХК Зальцбург (мол. ) (aut)3:8 (1:1,  1:4,  1:3)
 Айсберен БерлінХК Гардена5:2 (1:0,  2:2,  2:0)
 Відень Кепіталз СілверХК Фельдкірх4:3 (2:1,  0:2,  2:0)
 Адлер КіцбюельВіпітено Бронкос2:5 (0:1,  1:2,  1:2)
 Стіл Вінгз ЛінцХК Мерано3:1 (1:1,  1:0,  1:0)
 Акроні ЄсеніцеЕХК Люстенау5:2 (2:0,  2:0,  1:2)
 25.02 2022Відень Кепіталз СілверХК Мерано1:7 (1:4,  0:2,  0:1)
 24.02 2022ХК ГарденаХК Фельдкірх3:1 (0:0,  1:1,  2:0)
 ХК КортінаХК Асіаго1:2*(0:0,  0:1,  1:0;  0:1)
 Ріттен СпортАкроні Єсеніце2:7 (1:1,  0:2,  1:4)
 Айсберен БерлінСтіл Вінгз Лінц3:1 (1:0,  1:1,  1:0)
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Віпітено Бронкос3:1 (0:0,  1:0,  2:1)
 Клагенфурт СК-2Адлер Кіцбюель6:0 (0:0,  4:0,  2:0)
 ЕХК ЛюстенауФасса Канацеї5:3 (0:2,  1:0,  4:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті, T - технічний результат

Дата сторінки:

Середа
08.02.2023
23:51:40 UTC