Героям Слава!

Хокей. Альпійська Хокейна Ліга 2019-2020

Турнірна таблиця станом на 04.03.2020

   stats iconОсобисті зустрічі
Груповий Етап 2
Група 1-6ІВВОПОПГоли•••О
1.Пустерталь Бруніко  (ita)10510426-192.6-1.9  0.719(2)
2.ХК Кортіна  (ita)10511331-303.0-2.9  0.119(1)
3.Акроні Єсеніце  (slo)10502326-272.6-2.5  0.117
4.Олімпія Любляна  (slo)10311520-201.9-2.0 -0.116(4)
5.Ріттен Спорт  (ita)10223321-222.0-2.0  0.016(3)
6.ХК Асіаго  (ita)10320521-271.9-2.7 -0.813
Група AІВВОПОПГоли•••О
1.ХК Зальцбург (мол. ) (aut)10701240-304.0-3.0  1.024(2)
2.Віпітено Бронкос  (ita)10520342-344.0-3.4  0.622(3)
3.ХК Гардена  (ita)10600441-334.1-3.3  0.819(1)
4.ЕХК Люстенау  (aut)10312430-303.0-2.8  0.217(4)
5.Клагенфурт СК-2  (aut)10310635-433.5-4.3 -0.811
6.Відень Кепіталз Сілвер  (aut)10201719-371.9-3.7 -1.87
Група BІВВОПОПГоли•••О
1.ХК Фельдкірх  (aut)10901048-234.8-2.3  2.531(3)
2.Фасса Канацеї  (ita)10610341-324.0-3.2  0.824(4)
3.Адлер Кіцбюель  (aut)10610349-264.9-2.6  2.321(1)
4.Целлер Айсберен  (aut)10410540-333.9-3.3  0.616(2)
5.ЕХК Брегенцервальд  (aut)10202635-443.5-4.2 -0.78
6.Стіл Вінгз Лінц  (aut)100001014-691.4-6.9 -5.50
Груповий Етап 1
КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Олімпія Любляна  (slo)3422633131-683.7-1.9  1.881
2.Пустерталь Бруніко  (ita)3423227135-743.9-2.1  1.875
3.Ріттен Спорт  (ita)3421445155-784.4-2.2  2.275
4.ХК Кортіна  (ita)3414767115-843.3-2.4  0.962
5.ХК Асіаго  (ita)34164410130-953.7-2.8  0.960
6.Акроні Єсеніце  (slo)3415559120-923.4-2.6  0.860
7.Фасса Канацеї  (ita)34172312103-1033.0-2.9  0.158
8.ЕХК Люстенау  (aut)34154510125-973.6-2.8  0.958
9.ХК Фельдкірх  (aut)34146311121-1163.5-3.4  0.157
10.Віпітено Бронкос  (ita)34181114117-1113.4-3.2  0.257
11.ХК Зальцбург (мол. ) (aut)34152512134-893.9-2.5  1.454
12.Целлер Айсберен  (aut)34141415117-1153.4-3.3  0.148
13.ХК Гардена  (ita)34123316109-1263.1-3.7 -0.545
14.Адлер Кіцбюель  (aut)3410411992-1262.6-3.7 -1.139
15.Клагенфурт СК-2  (aut)348242082-1202.4-3.5 -1.132
16.ЕХК Брегенцервальд  (aut)348212396-1622.8-4.8 -2.029
17.Відень Кепіталз Сілвер  (aut)346232381-1442.4-4.2 -1.825
18.Стіл Вінгз Лінц  (aut)340113240-2031.2-6.0 -4.83

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

( ) Зняті та/чи додані очки.

1 - 6 : у Наступний етап
1 - 8 : у Плей-офф (для Е2)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
39649.5%32.3%18.2%  
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
6.423.532.890.64  
 55%45%   
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
6.421.872.302.24  
 29.1%35.9%35.0%  
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
73.7% · 26.3%61.6% · 38.4%45.5% · 54.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 14.09.2019 - 04.03.2020

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 04.03 2020Віпітено БронкосХК Зальцбург (мол. ) (aut)6:2 (2:0,  1:1,  3:1)Г2
 ЕХК ЛюстенауВідень Кепіталз Сілвер4:3P(1:0,  0:3,  2:0;  0:0;  1:0)Г2
 Олімпія ЛюблянаХК Асіаго3:1 (1:0,  0:1,  2:0)Г2
 Пустерталь БрунікоАкроні Єсеніце3:4 (1:0,  2:3,  0:1)Г2
 Ріттен СпортХК Кортіна4:3*(2:1,  1:1,  0:1;  1:0)Г2
 Фасса КанацеїСтіл Вінгз Лінц6:1 (0:0,  2:0,  4:1)Г2
 ХК ГарденаКлагенфурт СК-28:6 (2:2,  3:1,  3:3)Г2
 ХК ФельдкірхАдлер Кіцбюель6:5 (4:2,  2:2,  0:1)Г2
 Целлер АйсберенЕХК Брегенцервальд11:6 (3:2,  2:1,  6:3)Г2
 02.03 2020Адлер КіцбюельФасса Канацеї4:0 (0:0,  2:0,  2:0)Г2
 Акроні ЄсеніцеОлімпія Любляна1:0 (0:0,  0:0,  1:0)Г2
 Відень Кепіталз СілверХК Зальцбург (мол. ) (aut)2:5 (2:1,  0:1,  0:3)Г2
 ЕХК БрегенцервальдХК Фельдкірх5:7 (2:1,  1:2,  2:4)Г2
 Клагенфурт СК-2Віпітено Бронкос4:8 (0:1,  1:3,  3:4)Г2
 Стіл Вінгз ЛінцЦеллер Айсберен2:10 (1:3,  0:3,  1:4)Г2
 ХК АсіагоРіттен Спорт2:1*(0:1,  1:0,  0:0;  1:0)Г2
 ХК ГарденаЕХК Люстенау3:4 (2:0,  0:1,  1:3)Г2
 ХК КортінаПустерталь Бруніко3:2 (0:1,  2:1,  1:0)Г2
 29.02 2020ХК КортінаОлімпія Любляна2:1 (0:1,  1:0,  1:0)Г2
 ЕХК БрегенцервальдАдлер Кіцбюель2:4 (0:0,  0:0,  2:4)Г2
 Пустерталь БрунікоРіттен Спорт2:1P(0:0,  0:0,  1:1;  0:0;  1:0)Г2
 ЕХК ЛюстенауХК Зальцбург (мол. ) (aut)6:0 (1:0,  2:0,  3:0)Г2
 Целлер АйсберенФасса Канацеї2:3 (1:1,  0:2,  1:0)Г2
 Акроні ЄсеніцеХК Асіаго4:1 (0:1,  4:0,  0:0)Г2
 Віпітено БронкосХК Гардена6:3 (1:1,  2:2,  3:0)Г2
 Клагенфурт СК-2Відень Кепіталз Сілвер4:1 (2:1,  1:0,  1:0)Г2
 Стіл Вінгз ЛінцХК Фельдкірх0:6 (0:3,  0:2,  0:1)Г2
 27.02 2020Фасса КанацеїЕХК Брегенцервальд5:4*(1:1,  1:1,  2:2;  1:0)Г2
 ХК АсіагоХК Кортіна2:1 (1:0,  0:0,  1:1)Г2
 Адлер КіцбюельСтіл Вінгз Лінц13:0 (3:0,  3:0,  7:0)Г2
 Ріттен СпортАкроні Єсеніце0:1 (0:1,  0:0,  0:0)Г2
 ЕХК ЛюстенауВіпітено Бронкос4:5*(1:0,  2:2,  1:2;  0:1)Г2
 ХК ФельдкірхЦеллер Айсберен5:2 (2:0,  1:2,  2:0)Г2
 Олімпія ЛюблянаПустерталь Бруніко2:1 (0:0,  2:1,  0:0)Г2
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Клагенфурт СК-23:4P(1:1,  1:2,  1:0;  0:0;  0:1)Г2
 Відень Кепіталз СілверХК Гардена1:7 (1:2,  0:5,  0:0)Г2
 25.02 2020ХК ГарденаВіпітено Бронкос4:2 (1:0,  1:0,  2:2)Г2
 ХК КортінаАкроні Єсеніце5:4*(2:1,  1:1,  1:2;  1:0)Г2
 Адлер КіцбюельХК Фельдкірх4:3P(0:2,  2:1,  1:0;  0:0;  1:0)Г2
 Пустерталь БрунікоХК Асіаго4:1 (2:0,  0:0,  2:1)Г2
 ЕХК БрегенцервальдЦеллер Айсберен2:3*(0:0,  0:2,  2:0;  0:1)Г2
 Олімпія ЛюблянаРіттен Спорт2:3P(0:0,  1:0,  1:2;  0:0;  0:1)Г2
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)ЕХК Люстенау5:1 (1:1,  1:0,  3:0)Г2
 Відень Кепіталз СілверКлагенфурт СК-20:3 (0:2,  0:1,  0:0)Г2
 23.02 2020ХК ФельдкірхСтіл Вінгз Лінц5:0 (2:0,  2:0,  1:0)Г2
 ХК ГарденаВідень Кепіталз Сілвер5:1 (4:0,  1:0,  0:1)Г2
 22.02 2020ХК АсіагоПустерталь Бруніко3:1 (1:1,  1:0,  1:0)Г2
 Ріттен СпортОлімпія Любляна2:3*(1:0,  0:2,  1:0;  0:1)Г2
 Віпітено БронкосВідень Кепіталз Сілвер5:2 (2:1,  1:1,  2:0)Г2
 ЕХК БрегенцервальдСтіл Вінгз Лінц5:1 (1:0,  4:1,  0:0)Г2
 ХК ФельдкірхФасса Канацеї6:5 (0:1,  3:2,  3:2)Г2
 Целлер АйсберенАдлер Кіцбюель0:3 (0:0,  0:2,  0:1)Г2
 Акроні ЄсеніцеХК Кортіна3:5 (1:3,  1:0,  1:2)Г2
 Клагенфурт СК-2ХК Зальцбург (мол. ) (aut)5:7 (2:3,  1:2,  2:2)Г2
 20.02 2020Фасса КанацеїЦеллер Айсберен4:3 (1:2,  3:0,  0:1)Г2
 ХК КортінаХК Асіаго3:1 (0:0,  0:1,  3:0)Г2
 Адлер КіцбюельЕХК Брегенцервальд5:3 (1:0,  3:1,  1:2)Г2
 Пустерталь БрунікоОлімпія Любляна2:0 (1:0,  1:0,  0:0)Г2
 ЕХК ЛюстенауКлагенфурт СК-22:5 (1:1,  1:1,  0:3)Г2
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)ХК Гардена5:2 (2:1,  2:0,  1:1)Г2
 Акроні ЄсеніцеРіттен Спорт0:2 (0:1,  0:1,  0:0)Г2
 18.02 2020ХК АсіагоАкроні Єсеніце5:4*(1:3,  1:0,  2:1;  1:0)Г2
 Віпітено БронкосЕХК Люстенау4:3*(2:2,  0:1,  1:0;  1:0)Г2
 Ріттен СпортПустерталь Бруніко1:4 (0:1,  0:2,  1:1)Г2
 Олімпія ЛюблянаХК Кортіна5:2 (2:0,  2:1,  1:1)Г2
 Стіл Вінгз ЛінцФасса Канацеї3:5 (1:1,  2:3,  0:1)Г2
 16.02 2020Клагенфурт СК-2ХК Гардена3:5 (1:2,  0:2,  2:1)Г2
 15.02 2020Фасса КанацеїХК Фельдкірх3:4 (2:0,  0:3,  1:1)Г2
 ХК АсіагоОлімпія Любляна4:2 (0:0,  2:1,  2:1)Г2
 ХК КортінаРіттен Спорт5:4 (1:0,  1:3,  3:1)Г2
 Адлер КіцбюельЦеллер Айсберен2:3 (1:1,  0:0,  1:2)Г2
 Відень Кепіталз СілверЕХК Люстенау1:0 (1:0,  0:0,  0:0)Г2
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Віпітено Бронкос5:2 (2:0,  0:2,  3:0)Г2
 Стіл Вінгз ЛінцЕХК Брегенцервальд1:5 (0:3,  1:0,  0:2)Г2
 Акроні ЄсеніцеПустерталь Бруніко2:4 (1:2,  1:1,  0:1)Г2
 14.02 2020Клагенфурт СК-2ЕХК Люстенау1:5 (0:2,  1:3,  0:0)Г2
 13.02 2020ХК ГарденаХК Зальцбург (мол. ) (aut)1:3 (0:2,  1:0,  0:1)Г2
 ЕХК БрегенцервальдФасса Канацеї3:4 (1:1,  1:2,  1:1)Г2
 Пустерталь БрунікоХК Кортіна4:2 (1:0,  1:1,  2:1)Г2
 Ріттен СпортХК Асіаго4:1 (2:0,  1:0,  1:1)Г2
 Целлер АйсберенХК Фельдкірх0:3 (0:1,  0:0,  0:2)Г2
 Олімпія ЛюблянаАкроні Єсеніце2:3 (0:1,  0:2,  2:0)Г2
 Відень Кепіталз СілверВіпітено Бронкос6:0 (2:0,  2:0,  2:0)Г2
 Стіл Вінгз ЛінцАдлер Кіцбюель3:8 (1:2,  1:3,  1:3)Г2
 11.02 2020Фасса КанацеїАдлер Кіцбюель6:2 (1:0,  2:0,  3:2)Г2
 Віпітено БронкосКлагенфурт СК-24:1 (1:0,  1:0,  2:1)Г2
 ЕХК ЛюстенауХК Гардена2:3 (0:0,  1:2,  1:1)Г2
 ХК ФельдкірхЕХК Брегенцервальд3:0 (1:0,  1:0,  1:0)Г2
 Целлер АйсберенСтіл Вінгз Лінц6:3 (2:1,  1:2,  3:0)Г2
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Відень Кепіталз Сілвер5:2 (2:0,  2:2,  1:0)Г2
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Четвер
27.01.2022
19:48:19 UTC