Героям Слава!

Хокей. Альпійська Хокейна Ліга 2020-2021

Турнірна таблиця станом на 24.04.2021

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналСеріяРезультати
Олімпія Любляна (slo)ХК Асіаго (ita)3-0   3:2*    3:2*    4:1  
1/ 2 ФіналуСеріяРезультати
Олімпія Любляна (slo)ЕХК Люстенау (aut)3-2   4:2     8:0     1:2     1:2     5:0  
Акроні Єсеніце (slo)ХК Асіаго (ita)2-3   4:3*    1:4     3:5     3:2*    1:2  
1/ 4 ФіналуСеріяРезультати
Акроні Єсеніце (slo)ХК Гардена (ita)3-0   3:1     3:1     3:2  
Олімпія Любляна (slo)Віпітено Бронкос (ita)3-0   7:3     4:3     6:0  
ХК Асіаго (ita)ХК Кортіна (ita)3-0   2:1     2:1     4:1  
Пустерталь Бруніко (ita)ЕХК Люстенау (aut)0-2   0:6     1:3  
1/ 8 ФіналуСеріяРезультати
ХК Кортіна (ita)ЕХК Брегенцервальд (aut)2-0   3:2     3:2* 
Ріттен Спорт (ita)ЕХК Люстенау (aut)0-2   2:7     2:6  
ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Віпітено Бронкос (ita)0-2   3:4     2:3* 
ХК Фельдкірх (aut)ХК Гардена (ita)0-2   2:5     2:5  
* - після овертайму


КомандаІВВОПОПГоли•••О
1.Олімпія Любляна  (slo)3629024178-564.9-1.5  3.483(-6)
2.Акроні Єсеніце  (slo)3623516119-743.2-2.0  1.274(-6)
3.Пустерталь Бруніко  (ita)3621348119-763.2-2.1  1.172(-1)
4.ХК Асіаго  (ita)3623219129-733.5-2.0  1.568(-6)
5.ХК Кортіна  (ita)36194210134-1093.7-3.0  0.763(-4)
6.ХК Зальцбург (мол. ) (aut)36200511131-993.6-2.6  1.056(-9)
7.ХК Фельдкірх  (aut)36143217110-1263.0-3.4 -0.550
8.ЕХК Люстенау  (aut)36181215110-1063.0-2.9  0.149(-9)
9.Ріттен Спорт  (ita)36145215108-1252.9-3.4 -0.549(-5)
10.ХК Гардена  (ita)36134316117-1373.2-3.8 -0.645(-5)
11.Віпітено Бронкос  (ita)36133317111-1213.0-3.3 -0.245(-3)
12.ЕХК Брегенцервальд  (aut)36141318106-1202.9-3.3 -0.444(-3)
13.Фасса Канацеї  (ita)368332294-1192.5-3.2 -0.733
14.Клагенфурт СК-2  (aut)369122499-1402.7-3.9 -1.128(-3)
15.Адлер Кіцбюель  (aut)367242385-1382.3-3.7 -1.423(-6)
16.Стіл Вінгз Лінц  (aut)361313152-1831.4-5.1 -3.710

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

( ) Зняті та/чи додані очки.

1 - 4 : у Плей-офф
5 -12 : у Плей-офф (стикові матчі)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
32049.1%36.6%14.3%  
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
6.083.302.780.52  
 54.2%45.8%   
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Голи - господарі-гості
ТоталПеріод 1Період 2Період 3  
6.081.822.122.14  
 29.9%34.9%35.2%  
Хокей. Альпійська Хокейна Ліга: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
4.55.56.5
68.8% · 31.2%54.4% · 45.6%38.4% · 61.6%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 03.10.2020 - 24.04.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 24.04 2021Олімпія ЛюблянаХК Асіаго4:1 (1:0,  1:0,  2:1)Фінал
 22.04 2021ХК АсіагоОлімпія Любляна2:3*(1:0,  0:1,  1:1;  0:1)Фінал
 20.04 2021Олімпія ЛюблянаХК Асіаго3:2*(1:0,  0:0,  1:2;  1:0)Фінал
 17.04 2021Олімпія ЛюблянаЕХК Люстенау5:0 (4:0,  1:0,  0:0)1/ 2
 Акроні ЄсеніцеХК Асіаго1:2 (0:0,  1:2,  0:0)1/ 2
 15.04 2021ЕХК ЛюстенауОлімпія Любляна2:1 (1:1,  0:0,  1:0)1/ 2
 ХК АсіагоАкроні Єсеніце2:3*(1:0,  0:1,  1:1;  0:1)1/ 2
 13.04 2021Акроні ЄсеніцеХК Асіаго3:5 (1:2,  2:0,  0:3)1/ 2
 Олімпія ЛюблянаЕХК Люстенау1:2 (0:0,  1:2,  0:0)1/ 2
 10.04 2021ЕХК ЛюстенауОлімпія Любляна0:8 (0:2,  0:4,  0:2)1/ 2
 ХК АсіагоАкроні Єсеніце4:1 (0:1,  3:0,  1:0)1/ 2
 08.04 2021Акроні ЄсеніцеХК Асіаго4:3*(1:1,  2:1,  0:1;  1:0)1/ 2
 Олімпія ЛюблянаЕХК Люстенау4:2 (2:0,  1:1,  1:1)1/ 2
 03.04 2021ЕХК ЛюстенауПустерталь Бруніко3:1 (0:0,  1:1,  2:0)1/ 4
 01.04 2021Акроні ЄсеніцеХК Гардена3:2 (2:1,  0:1,  1:0)1/ 4
 Пустерталь БрунікоЕХК Люстенау0:6 (0:1,  0:4,  0:1)1/ 4
 ХК АсіагоХК Кортіна4:1 (1:0,  1:1,  2:0)1/ 4
 Олімпія ЛюблянаВіпітено Бронкос6:0 (2:0,  3:0,  1:0)1/ 4
 30.03 2021ХК ГарденаАкроні Єсеніце1:3 (0:1,  1:1,  0:1)1/ 4
 ХК КортінаХК Асіаго1:2 (0:0,  0:0,  1:2)1/ 4
 Віпітено БронкосОлімпія Любляна3:4 (1:2,  0:1,  2:1)1/ 4
 28.03 2021Акроні ЄсеніцеХК Гардена3:1 (1:0,  1:1,  1:0)1/ 4
 27.03 2021Олімпія ЛюблянаВіпітено Бронкос7:3 (3:0,  2:1,  2:2)1/ 4
 ХК АсіагоХК Кортіна2:1 (1:0,  0:1,  1:0)1/ 4
 23.03 2021ХК ГарденаХК Фельдкірх5:2 (1:0,  2:1,  2:1)1/ 8
 Віпітено БронкосХК Зальцбург (мол. ) (aut)3:2*(0:2,  2:0,  0:0;  1:0)1/ 8
 ЕХК ЛюстенауРіттен Спорт6:2 (1:0,  2:2,  3:0)1/ 8
 22.03 2021ЕХК БрегенцервальдХК Кортіна2:3*(1:1,  1:1,  0:0;  0:1)1/ 8
 20.03 2021Ріттен СпортЕХК Люстенау2:7 (2:2,  0:1,  0:4)1/ 8
 ХК КортінаЕХК Брегенцервальд3:2 (0:0,  2:1,  1:1)1/ 8
 ХК ФельдкірхХК Гардена2:5 (1:1,  1:2,  0:2)1/ 8
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Віпітено Бронкос3:4 (0:1,  0:1,  3:2)1/ 8
 18.03 2021Адлер КіцбюельОлімпія Любляна0:6 (0:2,  0:2,  0:2)
 Віпітено БронкосАкроні Єсеніце1:0 (1:0,  0:0,  0:0)
 ЕХК БрегенцервальдХК Гардена6:3 (1:1,  2:0,  3:2)
 ЕХК ЛюстенауХК Асіаго5:1 (2:1,  3:0,  0:0)
 Клагенфурт СК-2ХК Кортіна1:5 (0:2,  1:1,  0:2)
 Пустерталь БрунікоХК Зальцбург (мол. ) (aut)2:4 (1:1,  1:1,  0:2)
 Стіл Вінгз ЛінцФасса Канацеї6:3 (1:1,  4:0,  1:2)
 ХК ФельдкірхРіттен Спорт7:2 (3:1,  2:0,  2:1)
 16.03 2021ХК ФельдкірхФасса Канацеї3:1 (0:1,  2:0,  1:0)
 14.03 2021ХК Зальцбург (мол. ) (aut)ХК Кортіна4:6 (1:2,  2:1,  1:3)
 Акроні ЄсеніцеСтіл Вінгз Лінц1:2*(0:1,  1:0,  0:0;  0:1)
 13.03 2021Акроні ЄсеніцеХК Гардена5:4*(0:3,  2:0,  2:1;  1:0)
 Пустерталь БрунікоЕХК Люстенау6:1 (2:0,  3:1,  1:0)
 Ріттен СпортКлагенфурт СК-24:1 (3:0,  0:0,  1:1)
 Фасса КанацеїХК Фельдкірх3:4 (1:1,  2:2,  0:1)
 ХК АсіагоСтіл Вінгз Лінц10:2 (1:1,  5:0,  4:1)
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Віпітено Бронкос1:2 (1:0,  0:1,  0:1)
 ХК КортінаЕХК Брегенцервальд4:3 (0:1,  1:0,  3:2)
 11.03 2021ХК ГарденаХК Зальцбург (мол. ) (aut)5:4P(1:0,  0:4,  3:0;  0:0;  1:0)
 Акроні ЄсеніцеФасса Канацеї1:0 (1:0,  0:0,  0:0)
 Адлер КіцбюельРіттен Спорт2:3 (1:1,  1:1,  0:1)
 ХК ФельдкірхОлімпія Любляна0:9 (0:2,  0:4,  0:3)
 Клагенфурт СК-2ХК Асіаго2:5 (1:1,  0:1,  1:3)
 Стіл Вінгз ЛінцВіпітено Бронкос1:6 (0:3,  0:3,  1:0)
 10.03 2021ЕХК БрегенцервальдПустерталь Бруніко2:4 (1:2,  1:1,  0:1)
 09.03 2021ХК КортінаЕХК Люстенау4:3 (2:1,  1:2,  1:0)
 Акроні ЄсеніцеОлімпія Любляна3:2P(1:0,  1:2,  0:0;  0:0;  1:0)
 07.03 2021ХК АсіагоЕХК Брегенцервальд4:1 (2:0,  2:1,  0:0)
 Віпітено БронкосКлагенфурт СК-22:3 (1:0,  0:2,  1:1)
 06.03 2021ХК АсіагоАдлер Кіцбюель3:1 (0:0,  1:0,  2:1)
 Пустерталь БрунікоАкроні Єсеніце1:2*(0:0,  1:0,  0:1;  0:1)
 ЕХК ЛюстенауРіттен Спорт5:8 (2:1,  2:5,  1:2)
 Фасса КанацеїЕХК Брегенцервальд1:3 (0:1,  1:0,  0:2)
 ХК ФельдкірхХК Кортіна2:1 (1:1,  1:0,  0:0)
 ХК Зальцбург (мол. ) (aut)Олімпія Любляна1:2 (0:1,  0:1,  1:0)
 Стіл Вінгз ЛінцХК Гардена1:3 (0:1,  0:0,  1:2)
 04.03 2021ХК ГарденаХК Фельдкірх5:0 (2:0,  2:0,  1:0)
 Ріттен СпортСтіл Вінгз Лінц2:3*(1:2,  1:0,  0:0;  0:1)
 Адлер КіцбюельВіпітено Бронкос4:6 (1:1,  3:3,  0:2)
 ЕХК ЛюстенауПустерталь Бруніко1:3 (1:2,  0:1,  0:0)
 Клагенфурт СК-2Фасса Канацеї3:5 (0:2,  1:2,  2:1)
 03.03 2021Олімпія ЛюблянаАкроні Єсеніце4:2 (1:0,  2:1,  1:1)
 ЕХК БрегенцервальдХК Асіаго0:4 (0:1,  0:3,  0:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Неділя
23.01.2022
05:26:27 UTC