Героям Слава!

Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес 2023

Турнірна таблиця станом на 04.11.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Бока Хуніорс Б-А (arg)Флуміненсе Ріо-де-Жанейро (bra)   1:2* 
1/ 2 ФіналуРезультати
Флуміненсе Ріо-де-Жанейро (bra)Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra)   2:2     2:1  
Бока Хуніорс Б-А (arg)Палмейрас Сан-Паулу (bra)   0:0     1:1  (4:2)
1/ 4 ФіналуРезультати
Флуміненсе Ріо-де-Жанейро (bra)Олімпія Асунсьйон (par)   2:0     3:1  
Бока Хуніорс Б-А (arg)Расинг Авельянеда (arg)   0:0     0:0  (4:1)
Болівар Ла-Пас (bol)Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra)   0:1     0:2  
Депортиво Перейра (col)Палмейрас Сан-Паулу (bra)   0:4     0:0  
1/ 8 ФіналуРезультати
Атлетико Насьйональ (col)Расинг Авельянеда (arg)   4:2     0:3  
Болівар Ла-Пас (bol)Атлетико Паранаенсе (bra)   3:1     0:2  (5:4)
Депортиво Перейра (col)Індепендьєнте Дель Вальє (ecu)   1:0     1:1  
Рівер Плейт Б-А (arg)Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra)   2:1     1:2  (8:9)
Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra)Олімпія Асунсьйон (par)   1:0     1:3  
Аргентинос Хуніорс Б-А (arg)Флуміненсе Ріо-де-Жанейро (bra)   1:1     0:2  
Атлетико Мінейро (bra)Палмейрас Сан-Паулу (bra)   0:1     0:0  
Насьйональ Монтевідео (uru)Бока Хуніорс Б-А (arg)   0:0     2:2  (2:4)
* - після овертайму


Група AІВНПГоли•••О
1.Расинг Авельянеда  (arg)641113-62.2-1.0  1.213
2.Фламенго Ріо-де-Жанейро  (bra)632111-51.8-0.8  1.011
3.Нюбленсе Чильян  (chi)61233-100.5-1.7 -1.25
4.Аукас Кіто  (ecu)61146-121.0-2.0 -1.04
Група BІВНПГоли•••О
1.Інтернасьйонал Порту-Алегрі  (bra)633010-61.7-1.0  0.712
2.Насьйональ Монтевідео  (uru)63219-71.5-1.2  0.311
3.Індепендьєнте Медельїн  (col)631210-91.7-1.5  0.210
4.Метрополітанос  (ven)60064-110.7-1.8 -1.20
Група CІВНПГоли•••О
1.Палмейрас Сан-Паулу  (bra)650116-62.7-1.0  1.715
2.Болівар Ла-Пас  (bol)640211-71.8-1.2  0.712
3.Барселона Ґуаякіль  (ecu)61147-121.2-2.0 -0.84
4.Серро Портеньо  (par)61145-140.8-2.3 -1.54
Група DІВНПГоли•••О
1.Флуміненсе Ріо-де-Жанейро  (bra)631210-61.7-1.0  0.710
2.Рівер Плейт Б-А  (arg)631211-111.8-1.8  0.010
3.Спортинг Кристал  (per)62228-101.3-1.7 -0.38
4.Стронгест Ла-Пас  (bol)62045-70.8-1.2 -0.36
Група EІВНПГоли•••О
1.Індепендьєнте Дель Вальє  (ecu)640210-51.7-0.8  0.812
2.Аргентинос Хуніорс Б-А  (arg)63218-61.3-1.0  0.311
3.Корінтіанс Сан-Паулу  (bra)62137-61.2-1.0  0.27
4.Ліверпуль Монтевідео  (uru)61144-120.7-2.0 -1.34
Група FІВНПГоли•••О
1.Бока Хуніорс Б-А  (arg)64119-21.5-0.3  1.213
2.Депортиво Перейра  (col)62225-50.8-0.8  0.08
3.Коло-Коло Сантьяго  (chi)61323-50.5-0.8 -0.36
4.Монагас Матурин  (ven)61233-80.5-1.3 -0.85
Група GІВНПГоли•••О
1.Атлетико Паранаенсе  (bra)64119-41.5-0.7  0.813
2.Атлетико Мінейро  (bra)63127-51.2-0.8  0.310
3.Лібертад Асунсьйон  (par)62136-71.0-1.2 -0.27
4.Альянса Ліма  (per)61143-90.5-1.5 -1.04
Група HІВНПГоли•••О
1.Олімпія Асунсьйон  (par)642013-42.2-0.7  1.514
2.Атлетико Насьйональ  (col)63128-81.3-1.3  0.010
3.Патронато Парана  (arg)62046-111.0-1.8 -0.86
4.Мелгар Арекіпа  (per)61149-131.5-2.2 -0.74


Кваліфікація
Кв. Раунд 3Результати
Депортес Магальянес (chi)Індепендьєнте Медельїн (col)   1:1     0:2  
Мільйонаріос Богота (col)Атлетико Мінейро (bra)   1:1     1:3  
Уракан Буенос-Айрес (arg)Спортинг Кристал (per)   0:0     0:1  
Форталеза СК (bra)Серро Портеньо (par)   0:1     1:2  
Кв. Раунд 2Результати
Депортес Магальянес (chi)Олвейз Реді Ла-Пас (bol)   3:0     3:1  
Насьйональ Асунсьйон (par)Спортинг Кристал (per)   2:0     1:5  
Бостон Рівер (uru)Уракан Буенос-Айрес (arg)   0:0     0:1  
Депортиво Мальдонадо (uru)Форталеза СК (bra)   0:0     0:4  
Ель Насьйональ Кіто (ecu)Індепендьєнте Медельїн (col)   2:2     1:2  
Карабобо Валенсія (ven)Атлетико Мінейро (bra)   0:0     1:3  
Куріко Унідо (chi)Серро Портеньо (par)   0:1     0:1  
Універсидад Католика Сантьяго (chi)Мільйонаріос Богота (col)   0:0     1:2  
Кв. Раунд 1Результати
Бостон Рівер (uru)Самора Барінас (ven)   3:1     1:0  
Спорт Уанкайо (per)Насьйональ Асунсьйон (par)   2:1     1:3  
Насьйональ Потосі (bol)Ель Насьйональ Кіто (ecu)   1:6     1:3  

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1 -  2 : у Плей-офф
  3      : у Плей-офф (стикові матчі)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
15553.5%21.3%25.2%  
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.481.550.930.63  
 62.7%37.3%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.481.031.45   
 41.6%58.4%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
70.3%  /  29.7%49.7%  /  50.3%25.8%  /  74.2%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 08.02.2023 - 04.11.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 04.11 2023Бока Хуніорс Б-АФлуміненсе Ріо-де-Жанейро1:2*(0:1,  1:0;  0:1)Фінал
 05.10 2023Палмейрас Сан-ПаулуБока Хуніорс Б-А1:2P(0:1,  1:0;  ;  2:4)1/ 2
 04.10 2023Інтернасьйонал Порту-АлегріФлуміненсе Ріо-де-Жанейро1:2 (1:0,  0:2)1/ 2
 28.09 2023Бока Хуніорс Б-АПалмейрас Сан-Паулу0:0 (0:0,  0:0)1/ 2
 27.09 2023Флуміненсе Ріо-де-ЖанейроІнтернасьйонал Порту-Алегрі2:2 (1:1,  1:1)1/ 2
 31.08 2023Олімпія АсунсьйонФлуміненсе Ріо-де-Жанейро1:3 (1:1,  0:2)1/ 4
 30.08 2023Палмейрас Сан-ПаулуДепортиво Перейра0:0 (0:0,  0:0)1/ 4
 Расинг АвельянедаБока Хуніорс Б-А0:1P(0:0,  0:0;  ;  1:4)1/ 4
 29.08 2023Інтернасьйонал Порту-АлегріБолівар Ла-Пас2:0 (1:0,  1:0)1/ 4
 24.08 2023Флуміненсе Ріо-де-ЖанейроОлімпія Асунсьйон2:0 (1:0,  1:0)1/ 4
 23.08 2023Бока Хуніорс Б-АРасинг Авельянеда0:0 (0:0,  0:0)1/ 4
 Депортиво ПерейраПалмейрас Сан-Паулу0:4 (0:3,  0:1)1/ 4
 22.08 2023Болівар Ла-ПасІнтернасьйонал Порту-Алегрі0:1 (0:1,  0:0)1/ 4
 10.08 2023Олімпія АсунсьйонФламенго Ріо-де-Жанейро3:1 (1:1,  2:0)1/ 8
 Расинг АвельянедаАтлетико Насьйональ3:0 (1:0,  2:0)1/ 8
 09.08 2023Палмейрас Сан-ПаулуАтлетико Мінейро0:0 (0:0,  0:0)1/ 8
 Бока Хуніорс Б-АНасьйональ Монтевідео3:2P(1:1,  1:1;  ;  4:2)1/ 8
 Індепендьєнте Дель ВальєДепортиво Перейра1:1 (1:0,  0:1)1/ 8
 08.08 2023Атлетико ПаранаенсеБолівар Ла-Пас2:1P(1:0,  1:0;  ;  4:5)1/ 8
 Інтернасьйонал Порту-АлегріРівер Плейт Б-А3:1P(0:0,  2:1;  ;  9:8)1/ 8
 Флуміненсе Ріо-де-ЖанейроАргентинос Хуніорс Б-А2:0 (0:0,  2:0)1/ 8
 03.08 2023Атлетико НасьйональРасинг Авельянеда4:2 (1:0,  3:2)1/ 8
 Фламенго Ріо-де-ЖанейроОлімпія Асунсьйон1:0 (0:0,  1:0)1/ 8
 02.08 2023Атлетико МінейроПалмейрас Сан-Паулу0:1 (0:1,  0:0)1/ 8
 Депортиво ПерейраІндепендьєнте Дель Вальє1:0 (0:0,  1:0)1/ 8
 Насьйональ МонтевідеоБока Хуніорс Б-А0:0 (0:0,  0:0)1/ 8
 01.08 2023Болівар Ла-ПасАтлетико Паранаенсе3:1 (2:1,  1:0)1/ 8
 Рівер Плейт Б-АІнтернасьйонал Порту-Алегрі2:1 (0:1,  2:0)1/ 8
 Аргентинос Хуніорс Б-АФлуміненсе Ріо-де-Жанейро1:1 (1:0,  0:1)1/ 8
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Субота
22.06.2024
02:36:00 UTC