Героям Слава!

Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес 2020

Турнірна таблиця станом на 30.01.2021

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Палмейрас Сан-Паулу (bra)Сантос ФК (bra)   1:0  
1/ 2 ФіналуРезультати
Рівер Плейт Б-А (arg)Палмейрас Сан-Паулу (bra)   0:3     2:0  
Бока Хуніорс Б-А (arg)Сантос ФК (bra)   0:0     0:3  
1/ 4 ФіналуРезультати
Рівер Плейт Б-А (arg)Насьйональ Монтевідео (uru)   2:0     6:2  
Расинг Авельянеда (arg)Бока Хуніорс Б-А (arg)   1:0     0:2  
Греміо Порту-Алегрі (bra)Сантос ФК (bra)   1:1     1:4  
Лібертад Асунсьйон (par)Палмейрас Сан-Паулу (bra)   1:1     0:3  
1/ 8 ФіналуРезультати
Лібертад Асунсьйон (par)Хорхе Вілстерман (bol)   3:1     2:0  
ЛДУ Кіто (ecu)Сантос ФК (bra)   1:2     1:0  
Атлетико Паранаенсе (bra)Рівер Плейт Б-А (arg)   1:1     0:1  
Гуарані Асунсьйон (par)Греміо Порту-Алегрі (bra)   0:2     0:2  
Делфін Манта (ecu)Палмейрас Сан-Паулу (bra)   1:3     0:5  
Індепендьєнте Дель Вальє (ecu)Насьйональ Монтевідео (uru)   0:0     0:0  (2:4)
Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra)Бока Хуніорс Б-А (arg)   0:1     1:0  (4:5)
Расинг Авельянеда (arg)Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra)   1:1     1:1  (5:3)


Група AІВНПГоли•••О
1.Фламенго Ріо-де-Жанейро  (bra)650114-82.3-1.3  1.015
2.Індепендьєнте Дель Вальє  (ecu)640214-82.3-1.3  1.012
3.Хуніор Барранкілья  (col)62048-121.3-2.0 -0.76
4.Барселона Ґуаякіль  (ecu)61054-120.7-2.0 -1.33
Група BІВНПГоли•••О
1.Палмейрас Сан-Паулу  (bra)651017-22.8-0.3  2.516
2.Гуарані Асунсьйон  (par)641113-72.2-1.2  1.013
3.Болівар Ла-Пас  (bol)61146-131.0-2.2 -1.24
4.Тигре Вікторія  (arg)60153-170.5-2.8 -2.31
Група CІВНПГоли•••О
1.Хорхе Вілстерман  (bol)63128-51.3-0.8  0.510
2.Атлетико Паранаенсе  (bra)63128-61.3-1.0  0.310
3.Пеньяроль Монтевідео  (uru)63039-81.5-1.3  0.29
4.Коло-Коло Сантьяго  (chi)62043-90.5-1.5 -1.06
Група DІВНПГоли•••О
1.Рівер Плейт Б-А  (arg)641121-63.5-1.0  2.513
2.ЛДУ Кіто  (ecu)640212-82.0-1.3  0.712
3.Сан-Паулу ФК  (bra)621314-112.3-1.8  0.57
4.Депортиво Бінасьйональ  (per)61053-250.5-4.2 -3.73
Група EІВНПГоли•••О
1.Греміо Порту-Алегрі  (bra)63216-31.0-0.5  0.511
2.Інтернасьйонал Порту-Алегрі  (bra)62228-61.3-1.0  0.38
3.Універсидад Католика Сантьяго  (chi)62136-91.0-1.5 -0.57
4.Америка Калі  (col)61327-91.2-1.5 -0.36
Група FІВНПГоли•••О
1.Насьйональ Монтевідео  (uru)65019-31.5-0.5  1.015
2.Расинг Авельянеда  (arg)65019-41.5-0.7  0.815
3.Естудіантес Меріда  (ven)61148-121.3-2.0 -0.74
4.Альянса Ліма  (per)60154-110.7-1.8 -1.21
Група GІВНПГоли•••О
1.Сантос ФК  (bra)651010-51.7-0.8  0.816
2.Делфін Манта  (ecu)62136-71.0-1.2 -0.27
3.Дефенса і Хустісія  (arg)62048-101.3-1.7 -0.36
4.Олімпія Асунсьйон  (par)61236-81.0-1.3 -0.35
Група HІВНПГоли•••О
1.Бока Хуніорс Б-А  (arg)642010-11.7-0.2  1.514
2.Лібертад Асунсьйон  (par)62138-111.3-1.8 -0.57
3.Каракас ФК  (ven)62138-121.3-2.0 -0.77
4.Індепендьєнте Медельїн  (col)62049-111.5-1.8 -0.36


Кваліфікація
Кв. Раунд 3Результати
Барселона Ґуаякіль (ecu)Серро Портеньо (par)   1:0     4:0  
Індепендьєнте Медельїн (col)Атлетико Тукуман (arg)   1:0     0:1  (4:2)
Депортес Толіма (col)Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra)   0:0     0:1  
Палестино Сантьяго (chi)Гуарані Асунсьйон (par)   0:1     1:2  
Кв. Раунд 2Результати
Барселона Ґуаякіль (ecu)Спортинг Кристал (per)   4:0     1:2  
Гуарані Асунсьйон (par)Корінтіанс Сан-Паулу (bra)   1:0     1:2  
Індепендьєнте Медельїн (col)Депортиво Тачіра (ven)   4:0     0:2  
Стронгест Ла-Пас (bol)Атлетико Тукуман (arg)   2:0     0:2  (5:6)
Макара Амбато (ecu)Депортес Толіма (col)   0:1     0:1  
Серро Ларго Мело (uru)Палестино Сантьяго (chi)   1:1     1:5  
Універсидад де Чилі (chi)Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra)   0:0     0:2  
Університаріо Ліма (per)Серро Портеньо (par)   1:1     0:1  
Кв. Раунд 1Результати
Карабобо Валенсія (ven)Університаріо Ліма (per)   1:1     0:1  
Прогресо Монтевідео (uru)Барселона Ґуаякіль (ecu)   0:2     1:3  
Сан-Хосе Оруро (bol)Гуарані Асунсьйон (par)   0:1     0:4  

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 2 : у Плей-офф

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
15552.9%30.3%16.8%  
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.631.650.980.66  
 62.6%37.4%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.631.051.58   
 39.8%60.2%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
73.5%  /  26.5%49%  /  51%24.5%  /  75.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 21.01.2020 - 30.01.2021

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 30.01 2021Палмейрас Сан-ПаулуСантос ФК1:0 (0:0,  1:0)Фінал
 13.01 2021Сантос ФКБока Хуніорс Б-А3:0 (1:0,  2:0)1/ 2
 12.01 2021Палмейрас Сан-ПаулуРівер Плейт Б-А0:2 (0:2,  0:0)1/ 2
 06.01 2021Бока Хуніорс Б-АСантос ФК0:0 (0:0,  0:0)1/ 2
 05.01 2021Рівер Плейт Б-АПалмейрас Сан-Паулу0:3 (0:1,  0:2)1/ 2
 23.12 2020Бока Хуніорс Б-АРасинг Авельянеда2:0 (1:0,  1:0)1/ 4
 17.12 2020Насьйональ МонтевідеоРівер Плейт Б-А2:6 (1:2,  1:4)1/ 4
 16.12 2020Расинг АвельянедаБока Хуніорс Б-А1:0 (0:0,  1:0)1/ 4
 Сантос ФКГреміо Порту-Алегрі4:1 (2:0,  2:1)1/ 4
 15.12 2020Палмейрас Сан-ПаулуЛібертад Асунсьйон3:0 (1:0,  2:0)1/ 4
 10.12 2020Рівер Плейт Б-АНасьйональ Монтевідео2:0 (0:0,  2:0)1/ 4
 09.12 2020Бока Хуніорс Б-АІнтернасьйонал Порту-Алегрі1:1P(0:0,  0:1;  ;  5:4)1/ 8
 Греміо Порту-АлегріСантос ФК1:1 (0:1,  1:0)1/ 4
 08.12 2020Лібертад АсунсьйонПалмейрас Сан-Паулу1:1 (0:1,  1:0)1/ 4
 03.12 2020Греміо Порту-АлегріГуарані Асунсьйон2:0 (1:0,  1:0)1/ 8
 02.12 2020Інтернасьйонал Порту-АлегріБока Хуніорс Б-А0:1 (0:0,  0:1)1/ 8
 Хорхе ВілстерманЛібертад Асунсьйон0:2 (0:0,  0:2)1/ 8
 Насьйональ МонтевідеоІндепендьєнте Дель Вальє1:0P(0:0,  0:0;  ;  4:2)1/ 8
 Палмейрас Сан-ПаулуДелфін Манта5:0 (1:0,  4:0)1/ 8
 01.12 2020Фламенго Ріо-де-ЖанейроРасинг Авельянеда1:2P(0:0,  1:1;  ;  3:5)1/ 8
 Рівер Плейт Б-ААтлетико Паранаенсе1:0 (0:0,  1:0)1/ 8
 Сантос ФКЛДУ Кіто0:1 (0:0,  0:1)1/ 8
 26.11 2020Гуарані АсунсьйонГреміо Порту-Алегрі0:2 (0:0,  0:2)1/ 8
 25.11 2020Лібертад АсунсьйонХорхе Вілстерман3:1 (0:0,  3:1)1/ 8
 Делфін МантаПалмейрас Сан-Паулу1:3 (0:2,  1:1)1/ 8
 Індепендьєнте Дель ВальєНасьйональ Монтевідео0:0 (0:0,  0:0)1/ 8
 24.11 2020Расинг АвельянедаФламенго Ріо-де-Жанейро1:1 (1:1,  0:0)1/ 8
 Атлетико ПаранаенсеРівер Плейт Б-А1:1 (0:0,  1:1)1/ 8
 ЛДУ КітоСантос ФК1:2 (1:1,  0:1)1/ 8
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

П'ятниця
01.07.2022
01:05:30 UTC