Героям Слава!

Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес 2019

Турнірна таблиця станом на 23.11.2019

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra)Рівер Плейт Б-А (arg)   2:1  
1/ 2 ФіналуРезультати
Рівер Плейт Б-А (arg)Бока Хуніорс Б-А (arg)   2:0     0:1  
Греміо Порту-Алегрі (bra)Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra)   1:1     0:5  
1/ 4 ФіналуРезультати
Греміо Порту-Алегрі (bra)Палмейрас Сан-Паулу (bra)   0:1     2:1  
Рівер Плейт Б-А (arg)Серро Портеньо (par)   2:0     1:1  
Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra)Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra)   2:0     1:1  
ЛДУ Кіто (ecu)Бока Хуніорс Б-А (arg)   0:3     0:0  
1/ 8 ФіналуРезультати
Греміо Порту-Алегрі (bra)Лібертад Асунсьйон (par)   2:0     3:0  
Емелек Ґуаякіль (ecu)Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra)   2:0     0:2  (2:4)
ЛДУ Кіто (ecu)Олімпія Асунсьйон (par)   3:1     1:1  
Атлетико Паранаенсе (bra)Бока Хуніорс Б-А (arg)   0:1     0:2  
КД Годой-Крус (arg)Палмейрас Сан-Паулу (bra)   2:2     0:4  
Насьйональ Монтевідео (uru)Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra)   0:1     0:2  
Рівер Плейт Б-А (arg)Крузейро Белу-Оризонті (bra)   0:0     0:0  (4:2)
Сан-Лоренсо Б-А (arg)Серро Портеньо (par)   0:0     1:2  


Група AІВНПГоли•••О
1.Інтернасьйонал Порту-Алегрі  (bra)642011-61.8-1.0  0.814
2.Рівер Плейт Б-А  (arg)624010-51.7-0.8  0.810
3.Палестино Сантьяго  (chi)62137-71.2-1.2  0.07
4.Альянса Ліма  (per)60152-120.3-2.0 -1.71
Група BІВНПГоли•••О
1.Крузейро Белу-Оризонті  (bra)650111-21.8-0.3  1.515
2.Емелек Ґуаякіль  (ecu)62316-51.0-0.8  0.29
3.Депортиво Лара  (ven)61234-100.7-1.7 -1.05
4.Уракан Буенос-Айрес  (arg)61145-90.8-1.5 -0.74
Група CІВНПГоли•••О
1.Олімпія Асунсьйон  (par)62319-61.5-1.0  0.59
2.КД Годой-Крус  (arg)62315-30.8-0.5  0.39
3.Спортинг Кристал  (per)62138-111.3-1.8 -0.57
4.Універсидад Консепсьон  (chi)61329-111.5-1.8 -0.36
Група DІВНПГоли•••О
1.Фламенго Ріо-де-Жанейро  (bra)631211-51.8-0.8  1.010
2.ЛДУ Кіто  (ecu)631212-82.0-1.3  0.710
3.Пеньяроль Монтевідео  (uru)63127-51.2-0.8  0.310
4.Сан-Хосе Оруро  (bol)61147-191.2-3.2 -2.04
Група EІВНПГоли•••О
1.Серро Портеньо  (par)641110-51.7-0.8  0.813
2.Насьйональ Монтевідео  (uru)64115-20.8-0.3  0.513
3.Атлетико Мінейро  (bra)62046-101.0-1.7 -0.76
4.Самора Барінас  (ven)61056-101.0-1.7 -0.73
Група FІВНПГоли•••О
1.Палмейрас Сан-Паулу  (bra)650113-12.2-0.2  2.015
2.Сан-Лоренсо Б-А  (arg)63124-20.7-0.3  0.310
3.Мелгар Арекіпа  (per)62132-90.3-1.5 -1.27
4.Хуніор Барранкілья  (col)61051-80.2-1.3 -1.23
Група GІВНПГоли•••О
1.Бока Хуніорс Б-А  (arg)632111-61.8-1.0  0.811
2.Атлетико Паранаенсе  (bra)630311-61.8-1.0  0.89
3.Депортес Толіма  (col)62227-81.2-1.3 -0.28
4.Хорхе Вілстерман  (bol)61235-140.8-2.3 -1.55
Група HІВНПГоли•••О
1.Лібертад Асунсьйон  (par)640211-71.8-1.2  0.712
2.Греміо Порту-Алегрі  (bra)63128-41.3-0.7  0.710
3.Універсидад Католика Сантьяго  (chi)62137-111.2-1.8 -0.77
4.Росаріо Сентраль  (arg)61236-101.0-1.7 -0.75


Кваліфікація
Кв. Раунд 3Результати
Лібертад Асунсьйон (par)Атлетико Насьйональ (col)   1:0     0:1  (5:4)
Мелгар Арекіпа (per)Каракас ФК (ven)   2:0     1:2  
Дефенсор Спортинг (uru)Атлетико Мінейро (bra)   0:2     0:0  
Тальєрес Кордова (arg)Палестино Сантьяго (chi)   2:2     1:2  
Кв. Раунд 2Результати
Дефенсор Спортинг (uru)Барселона Ґуаякіль (ecu)   1:2     0:1  
Мелгар Арекіпа (per)Універсидад де Чилі (chi)   1:0     0:0  
Тальєрес Кордова (arg)Сан-Паулу ФК (bra)   2:0     0:0  
Данубіо Монтевідео (uru)Атлетико Мінейро (bra)   2:2     2:3  
Делфін Манта (ecu)Каракас ФК (ven)   1:1     0:0  
Депортиво Ла-Гуайра (ven)Атлетико Насьйональ (col)   0:1     0:0  
Палестино Сантьяго (chi)Індепендьєнте Медельїн (col)   1:1     1:1  (4:1)
Стронгест Ла-Пас (bol)Лібертад Асунсьйон (par)   1:1     1:5  
Кв. Раунд 1Результати
Делфін Манта (ecu)Насьйональ Асунсьйон (par)   3:0     2:1  
Болівар Ла-Пас (bol)Дефенсор Спортинг (uru)   2:4     3:2  
Депортиво Ла-Гуайра (ven)ФК Куско (per)   1:0     1:2  

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

1 - 2 : у Плей-офф

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
15550.3%23.2%26.5%  
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.351.490.860.63  
 63.4%36.6%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.351.051.30   
 44.7%55.3%   
Футбол. CONMEBOL. Кубок Лібертадорес: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
66.5%  /  33.5%41.9%  /  58.1%21.9%  /  78.1%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 22.01.2019 - 23.11.2019

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 23.11 2019Фламенго Ріо-де-ЖанейроРівер Плейт Б-А2:1 (0:1,  2:0)Фінал
 23.10 2019Фламенго Ріо-де-ЖанейроГреміо Порту-Алегрі5:0 (1:0,  4:0)1/ 2
 22.10 2019Бока Хуніорс Б-АРівер Плейт Б-А1:0 (0:0,  1:0)1/ 2
 02.10 2019Греміо Порту-АлегріФламенго Ріо-де-Жанейро1:1 (0:0,  1:1)1/ 2
 01.10 2019Рівер Плейт Б-АБока Хуніорс Б-А2:0 (1:0,  1:0)1/ 2
 29.08 2019Серро ПортеньоРівер Плейт Б-А1:1 (1:0,  0:1)1/ 4
 28.08 2019Інтернасьйонал Порту-АлегріФламенго Ріо-де-Жанейро1:1 (0:0,  1:1)1/ 4
 Бока Хуніорс Б-АЛДУ Кіто0:0 (0:0,  0:0)1/ 4
 27.08 2019Палмейрас Сан-ПаулуГреміо Порту-Алегрі1:2 (1:2,  0:0)1/ 4
 22.08 2019Рівер Плейт Б-АСерро Портеньо2:0 (1:0,  1:0)1/ 4
 21.08 2019Фламенго Ріо-де-ЖанейроІнтернасьйонал Порту-Алегрі2:0 (0:0,  2:0)1/ 4
 ЛДУ КітоБока Хуніорс Б-А0:3 (0:1,  0:2)1/ 4
 20.08 2019Греміо Порту-АлегріПалмейрас Сан-Паулу0:1 (0:1,  0:0)1/ 4
 01.08 2019Лібертад АсунсьйонГреміо Порту-Алегрі0:3 (0:3,  0:0)1/ 8
 31.07 2019Бока Хуніорс Б-ААтлетико Паранаенсе2:0 (0:0,  2:0)1/ 8
 Фламенго Ріо-де-ЖанейроЕмелек Ґуаякіль3:0P(2:0,  0:0;  ;  4:2)1/ 8
 Інтернасьйонал Порту-АлегріНасьйональ Монтевідео2:0 (1:0,  1:0)1/ 8
 Серро ПортеньоСан-Лоренсо Б-А2:1 (0:1,  2:0)1/ 8
 30.07 2019Олімпія АсунсьйонЛДУ Кіто1:1 (1:1,  0:0)1/ 8
 Палмейрас Сан-ПаулуКД Годой-Крус4:0 (0:0,  4:0)1/ 8
 Крузейро Белу-ОризонтіРівер Плейт Б-А0:1P(0:0,  0:0;  ;  2:4)1/ 8
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

Субота
13.08.2022
01:16:49 UTC