Героям Слава!

Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 07.06.2023

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
Фіорентина Флоренція (ita)Вест Гем Юнайтед (eng)   1:2  
1/ 2 ФіналуРезультати
Вест Гем Юнайтед (eng)АЗ Алкмар (ned)   2:1     1:0  
Фіорентина Флоренція (ita)ФК Базель (sui)   1:2     3:1* 
1/ 4 ФіналуРезультати
Андерлехт Брюссель (bel)АЗ Алкмар (ned)   2:0     0:2*  (1:4)
Лех Познань (pol)Фіорентина Флоренція (ita)   1:4     3:2  
КАА Гент (bel)Вест Гем Юнайтед (eng)   1:1     1:4  
ФК Базель (sui)ФК Ніцца (fra)   2:2     2:1* 
1/ 8 ФіналуРезультати
Лех Познань (pol)Юргорден Стокгольм (swe)   2:0     3:0  
Фіорентина Флоренція (ita)Сівасспор (tur)   1:0     4:1  
Андерлехт Брюссель (bel)Вільярреал ФК (esp)   1:1     1:0  
КАА Гент (bel)Істанбул Башакшехір (tur)   1:1     4:1  
АЕК Ларнака (cyp)Вест Гем Юнайтед (eng)   0:2     0:4  
Лаціо Рим (ita)АЗ Алкмар (ned)   1:2     1:2  
ФК Базель (sui)Слован Братислава (svk)   2:2     2:2*  (4:1)
Шериф Тирасполь (mda)ФК Ніцца (fra)   0:1     1:3  
1/16 ФіналуРезультати
АЕК Ларнака (cyp)СК Дніпро-1 (ukr)   1:0     0:0  
Карабах Агдам (aze)КАА Гент (bel)   1:0     0:1*  (3:5)
Лаціо Рим (ita)ЧФР Клуж (rou)   1:0     0:0  
Лудогорець Разград (bul)Андерлехт Брюссель (bel)   1:0     1:2*  (0:3)
Трабзонспор (tur)ФК Базель (sui)   1:0     0:2  
Шериф Тирасполь (mda)Партизан Белград (srb)   0:1     3:1  
Буде/Глімт ФК (nor)Лех Познань (pol)   0:0     0:1  
СК Брага (por)Фіорентина Флоренція (ita)   0:4     2:3  
* - після овертайму


Група AІВНПГоли•••О
1.Істанбул Башакшехір  (tur)641114-32.3-0.5  1.813
2.Фіорентина Флоренція  (ita)641114-62.3-1.0  1.313
3.Хартс Единбург  (sco)62046-161.0-2.7 -1.76
4.Ригас ФК  (lat)60242-110.3-1.8 -1.52
Група BІВНПГоли•••О
1.Вест Гем Юнайтед  (eng)660013-42.2-0.7  1.518
2.Андерлехт Брюссель  (bel)62226-51.0-0.8  0.28
3.Сількеборг ІФ  (den)620412-72.0-1.2  0.86
4.Стяуа Бухарест  (rou)60243-180.5-3.0 -2.52
Група CІВНПГоли•••О
1.Вільярреал ФК  (esp)641114-92.3-1.5  0.813
2.Лех Познань  (pol)623112-72.0-1.2  0.89
3.Хапоель Беер-Шева  (isr)61418-51.3-0.8  0.57
4.Аустрія Відень  (aut)60242-150.3-2.5 -2.22
Група DІВНПГоли•••О
1.Партизан Белград  (srb)62319-71.5-1.2  0.39
2.ФК Ніцца  (fra)62318-71.3-1.2  0.29
3.ФК Кельн  (ger)62228-81.3-1.3  0.08
4.Словацко Угерске Градіште  (cze)61238-111.3-1.8 -0.55
Група EІВНПГоли•••О
1.АЗ Алкмар  (ned)650112-62.0-1.0  1.015
2.СК Дніпро-1  (ukr)63129-71.5-1.2  0.310
3.Аполлон Лімасол  (cyp)62135-70.8-1.2 -0.37
4.ФК Вадуц  (lie)60245-110.8-1.8 -1.02
Група FІВНПГоли•••О
1.Юргорден Стокгольм  (swe)651012-62.0-1.0  1.016
2.КАА Гент  (bel)622210-61.7-1.0  0.78
3.Молде ФК  (nor)62139-101.5-1.7 -0.27
4.Шемрок Роверз  (irl)60241-100.2-1.7 -1.52
Група GІВНПГоли•••О
1.Сівасспор  (tur)632111-71.8-1.2  0.711
2.ЧФР Клуж  (rou)63125-50.8-0.8  0.010
3.Славія Прага  (cze)62226-71.0-1.2 -0.28
4.Баллкані Теранда  (kos)61148-111.3-1.8 -0.54
Група HІВНПГоли•••О
1.Слован Братислава  (svk)63219-71.5-1.2  0.311
2.ФК Базель  (sui)632111-91.8-1.5  0.311
3.Пюнік Єреван  (arm)62048-91.3-1.5 -0.26
4.Жальгіріс Вільнюс  (ltu)61235-80.8-1.3 -0.55


Кваліфікація
Кв. Раунд 4Результати
АЗ Алкмар (ned)Жіл Вісенте Барселуш (por)   4:0     2:1  
Вест Гем Юнайтед (eng)Віборг ФФ (den)   3:1     3:0  
Вільярреал ФК (esp)Хайдук Спліт (cro)   4:2     2:0  
Словацко Угерске Градіште (cze)АІК Стокгольм (swe)   3:0     1:0  
Зріньскі Мостар (bih)Слован Братислава (svk)   1:0     1:2*  (5:6)
Істанбул Башакшехір (tur)ФК Антверпен (bel)   1:1     3:1  
Лех Познань (pol)Ф91 Дюделанж (lux)   2:0     1:1  
Маккабі Тель-Авів (isr)ФК Ніцца (fra)   1:0     0:2* 
Молде ФК (nor)Вольфсбергер АК (aut)   0:1     4:0  
Партизан Белград (srb)Хамрун Спартанс (mlt)   4:1     3:3  
Ракув Ченстохова (pol)Славія Прага (cze)   2:1     0:2* 
Стяуа Бухарест (rou)Вікінг Ставангер (nor)   1:2     3:1  
Фіорентина Флоренція (ita)Твенте Енсхеде (ned)   2:1     0:0  
ФК Вадуц (lie)Рапід Відень (aut)   1:1     1:0  
ФК Кельн (ger)Фегервар Секешфегервар (hun)   1:2     3:0  
ЦСКА Софія (bul)ФК Базель (sui)   1:0     0:2  
Юргорден Стокгольм (swe)АПОЕЛ Нікосія (cyp)   3:0     2:3  
НК Марибор (slo)ЧФР Клуж (rou)   0:0     0:1  
Ригас ФК (lat)Лінфілд Белфаст (nir)   2:2     1:1*  (4:2)
Університатя Крайова (rou)Хапоель Беер-Шева (isr)   1:1     1:1*  (3:4)
Шкупі Скоп'є (mkd)Баллкані Теранда (kos)   1:2     0:1  
Янг Бойз Берн (sui)Андерлехт Брюссель (bel)   0:1     1:0*  (1:3)
Кв. Раунд 3Результати
Віборг ФФ (den)Б36 Торсхавн (fro)   3:0     2:1  
Фегервар Секешфегервар (hun)Петрокуб Хинчешти (mda)   5:0     2:1  
АПОЕЛ Нікосія (cyp)Кизил-Жар Петропавл (kaz)   1:0     0:0  
Баллкані Теранда (kos)КІ Клаксвік (fro)   3:2     1:2*  (4:3)
Брондбю ІФ (den)ФК Базель (sui)   1:0     1:2*  (1:3)
Вікінг Ставангер (nor)Слайго Роверз (irl)   5:1     0:1  
Вікінгур Рейк'явік (isl)Лех Познань (pol)   1:0     1:4* 
Вольфсбергер АК (aut)Гзіра Юнайтед (mlt)   0:0     4:0  
Данді Юнайтед (sco)АЗ Алкмар (ned)   1:0     0:7  
Зоря Луганськ (ukr)Університатя Крайова (rou)   1:0     0:3  
Зріньскі Мостар (bih)Тобол Костанай (kaz)   1:0     1:1  
Маккабі Тель-Авів (isr)Аріс Салоніки (gre)   2:0     1:2  
Молде ФК (nor)Кішварда ФК (hun)   3:0     1:2  
Нефтчі Баку (aze)Рапід Відень (aut)   2:1     0:2* 
Ригас ФК (lat)Гіберніанс Паола (mlt)   1:1     3:1  
Славія Прага (cze)Панатінаїкос Афіни (gre)   2:0     1:1  
ФК Вадуц (lie)Коньяспор (tur)   1:1     4:2  
Хайдук Спліт (cro)Віторія Гімарайнш (por)   3:1     0:1  
ЦСКА Софія (bul)Сент-Патрікс Атлетик (irl)   0:1     2:0  
АІК Стокгольм (swe)Шкендія Тетово (mkd)   1:1     1:1*  (3:2)
Брейдаблик Коупавогур (isl)Істанбул Башакшехір (tur)   1:3     0:3  
ДАК Дунайська Стреда (svk)Стяуа Бухарест (rou)   0:1     0:1  
КуПС Куопіо (fin)Янг Бойз Берн (sui)   0:2     0:3  
Ліллестрем СК (nor)ФК Антверпен (bel)   1:3     0:2  
Ліннамеесконд Пайде (est)Андерлехт Брюссель (bel)   0:2     0:3  
Сепсі Сфинту-Георге (rou)Юргорден Стокгольм (swe)   1:3     1:3  
Спартак Трнава (svk)Ракув Ченстохова (pol)   0:2     0:1  
ФК Лугано (sui)Хапоель Беер-Шева (isr)   0:2     1:3  
ФК Рига (lat)Жіл Вісенте Барселуш (por)   1:1     0:4  
Хамрун Спартанс (mlt)Левські Софія (bul)   0:1     2:1*  (4:1)
Чукарічки Белград (srb)Твенте Енсхеде (ned)   1:3     1:4  
Шахтар Солігорськ (blr)ЧФР Клуж (rou)   0:0     0:1  
Кв. Раунд 2Результати
АЗ Алкмар (ned)Тузла Сіті (bih)   1:0     4:0  
Аріс Салоніки (gre)ФК Гомель (blr)   5:1     2:1  
Молде ФК (nor)Ельфсборг Бурос (swe)   4:1     2:1  
Ракув Ченстохова (pol)ФК Астана (kaz)   5:0     1:0  
Спартак Трнава (svk)Ньютаун АФК (wal)   4:1     2:1  
Тобол Костанай (kaz)Лінкольн Ред Імпс (gib)   2:0     1:0  
Хапоель Беер-Шева (isr)Динамо Мінськ (blr)   2:1     1:0  
Аріс Салоніки (gre)Нефтчі Баку (aze)   2:0     0:3  
Б36 Торсхавн (fro)Тре Фіорі (smr)   1:0     0:0  
Брейдаблик Коупавогур (isl)Будучност Подгориця (mne)   2:0     1:2  
Вікінгур Рейк'явік (isl)ТНС Лансантфрейд (wal)   2:0     0:0  
Віторія Гімарайнш (por)Академія Пушкаша (hun)   3:0     0:0  
Ворскла Полтава (ukr)АІК Стокгольм (swe)   3:2     0:2* 
Гіберніанс Паола (mlt)Левадія Таллінн (est)   3:2     1:1  
Істанбул Башакшехір (tur)Маккабі Нетанія (isr)   1:1     1:0  
Кизил-Жар Петропавл (kaz)НК Осієк (cro)   1:2     2:0  
КуПС Куопіо (fin)Мілсамі Оргіїв (mda)   2:2     4:1  
Левські Софія (bul)ПАОК Салоніки (gre)   2:0     1:1  
Лех Познань (pol)Динамо Батумі (geo)   5:0     1:1  
Петрокуб Хинчешти (mda)ФК Лачі (alb)   0:0     4:1  
Рапід Відень (aut)Лехія Гданськ (pol)   0:0     2:1  
Сабуртало Тбілісі (geo)Стяуа Бухарест (rou)   1:0     2:4  
Сепсі Сфинту-Георге (rou)Олімпія Любляна (slo)   3:1     0:2*  (4:2)
Фегервар Секешфегервар (hun)Габала ФК (aze)   4:1     1:2  
ФК Антверпен (bel)Дріта Гнілане (kos)   0:0     2:0  
ФК Базель (sui)Крузейдерс Белфаст (nir)   2:0     1:1  
ЧФР Клуж (rou)Інтер Ескальдес (and)   3:0     1:1  
Арарат-Вірменія (arm)Ліннамеесконд Пайде (est)   0:0     0:0*  (3:5)
БАТЕ Борисов (blr)Коньяспор (tur)   0:3     0:2  
Ботев Пловдив (bul)АПОЕЛ Нікосія (cyp)   0:0     0:2  
Вележ Мостар (bih)Хамрун Спартанс (mlt)   0:1     0:1  
Вікінгур Ґета (fro)ДАК Дунайська Стреда (svk)   0:2     0:2  
Влазнія Шкодер (alb)Університатя Крайова (rou)   1:1     0:3  
Гзіра Юнайтед (mlt)Раднічки Ніш (srb)   2:2     3:3*  (3:1)
Зіра ФК (aze)Маккабі Тель-Авів (isr)   0:3     0:0  
Кайрат Алмати (kaz)Кішварда ФК (hun)   0:1     0:1  
Ла Фіоріта (smr)Баллкані Теранда (kos)   0:4     0:6  
Мотервелл ФК (sco)Слайго Роверз (irl)   0:1     0:2  
МФК Ружомберок (svk)ФК Рига (lat)   0:3     1:2  
Погонь Щецин (pol)Брондбю ІФ (den)   1:1     0:4  
Расінг Уніон (lux)Чукарічки Белград (srb)   1:4     0:4  
Сент-Патрікс Атлетик (irl)НС Мура (slo)   1:1     0:0*  (6:5)
СІК Сейняйокі (fin)Ліллестрем СК (nor)   0:1     2:5  
Спарта Прага (cze)Вікінг Ставангер (nor)   0:0     1:2  
Судува Маріямполе (ltu)Віборг ФФ (den)   0:1     0:1  
Сутьєска Никшич (mne)КІ Клаксвік (fro)   0:0     0:1  
ФК Валміера (lat)Шкендія Тетово (mkd)   1:2     1:3  
ФК Копер (slo)ФК Вадуц (lie)   0:1     1:1* 
ФК Лієпая (lat)Янг Бойз Берн (sui)   0:1     0:3  
ФК Македонія (mkd)ЦСКА Софія (bul)   0:0     0:4  
ФК Сент-Джозефс (gib)Славія Прага (cze)   0:4     0:7  
ФК Тирана (alb)Зріньскі Мостар (bih)   0:1     2:3  
ХНК Рієка (cro)Юргорден Стокгольм (swe)   1:2     0:2  
Кв. Раунд 1Результати
Вікінгур Ґета (fro)Європа ФК (gib)   1:0     2:1  
ДАК Дунайська Стреда (svk)Кліфтонвілль Белфаст (nir)   2:1     3:0  
Лехія Гданськ (pol)Брера Струмиця (mkd)   4:1     2:1  
Алашкерт Єреван (arm)Хамрун Спартанс (mlt)   1:0     1:4  
Борац Баня-Лука (bih)Б36 Торсхавн (fro)   2:0     1:3*  (3:4)
Бруно Мегпіс (gib)Крузейдерс Белфаст (nir)   2:1     1:3  
Будучност Подгориця (mne)Ллапі Подуєво (kos)   2:0     2:2  
Динамо Мінськ (blr)Дечич Тузі (mne)   1:1     2:1  
Інтер Турку (fin)Дріта Гнілане (kos)   1:0     0:3  
КуПС Куопіо (fin)Діла Горі (geo)   2:0     0:0  
МФК Ружомберок (svk)Жальгіріс Каунас (ltu)   2:0     0:0  
Погонь Щецин (pol)КР Рейк'явік (isl)   4:1     0:1  
ФК Гнілане (kos)ФК Лієпая (lat)   1:0     1:3  
ФК Лачі (alb)Іскра Даниловград (mne)   0:0     1:0  
ФК Сент-Джозефс (gib)Ларн ФК (nir)   0:0     1:0  
Флора Таллінн (est)СІК Сейняйокі (fin)   1:0     2:4* 
ХБ Торсхавн (fro)Ньютаун АФК (wal)   1:0     1:2*  (2:4)
Шкендія Тетово (mkd)Арарат Єреван (arm)   2:0     2:2  
Бала Таун (wal)Слайго Роверз (irl)   1:2     1:0*  (3:4)
Гзіра Юнайтед (mlt)Атлетик Ескальдес (and)   1:1     1:0* 
Деррі Сіті (irl)ФК Рига (lat)   0:2     0:2  
Динамо Тбілісі (geo)Ліннамеесконд Пайде (est)   2:3     2:1*  (5:6)
Олімпія Любляна (slo)ФК Діфферданж (lux)   1:1     2:1* 
Сабуртало Тбілісі (geo)Партизани Тирана (alb)   0:1     1:0*  (5:4)
Сфинтул Георге Суручень (mda)НС Мура (slo)   1:2     1:2  
Тре Пенне (smr)Тузла Сіті (bih)   0:2     0:6  
УЕ Санта-Колома (and)Брейдаблик Коупавогур (isl)   0:1     1:4  
ФК Паневежис (ltu)Мілсамі Оргіїв (mda)   0:0     0:2  
Флоріана ФК (mlt)Петрокуб Хинчешти (mda)   0:0     0:1  
Фола Еш (lux)Тре Фіорі (smr)   0:1     1:3  
* - після овертайму

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Плей-офф
  2      : у Плей-офф (стикові матчі)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
41546.3%31.1%22.6%  
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.511.461.050.41  
 58.1%41.9%   
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.511.131.37   
 45.3%54.7%   
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
67.7%  /  32.3%47%  /  53%26%  /  74%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 05.07.2022 - 07.06.2023

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 07.06 2023Фіорентина ФлоренціяВест Гем Юнайтед1:2 (0:0,  1:2)Фінал
 18.05 2023АЗ АлкмарВест Гем Юнайтед0:1 (0:0,  0:1)1/ 2
 ФК БазельФіорентина Флоренція1:3*(0:1,  1:1;  0:1)1/ 2
 11.05 2023Фіорентина ФлоренціяФК Базель1:2 (1:0,  0:2)1/ 2
 Вест Гем ЮнайтедАЗ Алкмар2:1 (0:1,  2:0)1/ 2
 20.04 2023ФК НіццаФК Базель1:2*(1:0,  0:1;  0:1)1/ 4
 Вест Гем ЮнайтедКАА Гент4:1 (1:1,  3:0)1/ 4
 АЗ АлкмарАндерлехт Брюссель3:0P(2:0,  0:0;  0:0;  4:1)1/ 4
 Фіорентина ФлоренціяЛех Познань2:3 (0:1,  2:2)1/ 4
 13.04 2023Андерлехт БрюссельАЗ Алкмар2:0 (1:0,  1:0)1/ 4
 ФК БазельФК Ніцца2:2 (1:2,  1:0)1/ 4
 Лех ПознаньФіорентина Флоренція1:4 (1:2,  0:2)1/ 4
 КАА ГентВест Гем Юнайтед1:1 (0:1,  1:0)1/ 4
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

Дата сторінки:

П'ятниця
14.06.2024
21:15:21 UTC