Героям Слава!

Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи 2021-2022

Турнірна таблиця станом на 25.05.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
ФіналРезультати
АС Рома (ita)Феєноорд Роттердам (ned)   1:0  
1/ 2 ФіналуРезультати
Феєноорд Роттердам (ned)Олімпік Марсель (fra)   3:2     0:0  
Лестер Сіті (eng)АС Рома (ita)   1:1     0:1  
1/ 4 ФіналуРезультати
Олімпік Марсель (fra)ПАОК Салоніки (gre)   2:1     1:0  
Буде/Глімт ФК (nor)АС Рома (ita)   2:1     0:4  
Лестер Сіті (eng)ПСВ Ейндховен (ned)   0:0     2:1  
Феєноорд Роттердам (ned)Славія Прага (cze)   3:3     3:1  
1/ 8 ФіналуРезультати
Олімпік Марсель (fra)ФК Базель (sui)   2:1     2:1  
ПАОК Салоніки (gre)КАА Гент (bel)   1:0     2:1  
Буде/Глімт ФК (nor)АЗ Алкмар (ned)   2:1     2:2* 
Лестер Сіті (eng)Стад Ренн (fra)   2:0     1:2  
ПСВ Ейндховен (ned)ФК Копенгаген (den)   4:4     4:0  
Славія Прага (cze)ЛАСК Лінц (aut)   4:1     3:4  
Вітесс Арнем (ned)АС Рома (ita)   0:1     1:1  
Партизан Белград (srb)Феєноорд Роттердам (ned)   2:5     1:3  
1/16 ФіналуРезультати
Лестер Сіті (eng)Рандерс ФК (den)   4:1     3:1  
Олімпік Марсель (fra)Карабах Агдам (aze)   3:1     3:0  
Мідтьюлланд Гернінг (den)ПАОК Салоніки (gre)   1:0     1:2*  (3:5)
ПСВ Ейндховен (ned)Маккабі Тель-Авів (isr)   1:0     1:1  
Рапід Відень (aut)Вітесс Арнем (ned)   2:1     0:2  
Селтік Глазго (sco)Буде/Глімт ФК (nor)   1:3     0:2  
Спарта Прага (cze)Партизан Белград (srb)   0:1     1:2  
Фенербахче Стамбул (tur)Славія Прага (cze)   2:3     2:3  
* - після овертайму


Група AІВНПГоли•••О
1.ЛАСК Лінц  (aut)651012-12.0-0.2  1.816
2.Маккабі Тель-Авів  (isr)632114-42.3-0.7  1.711
3.ГІК Гельсінкі  (fin)62045-150.8-2.5 -1.76
4.Алашкерт Єреван  (arm)60154-150.7-2.5 -1.81
Група BІВНПГоли•••О
1.КАА Гент  (bel)64116-21.0-0.3  0.713
2.Партизан Белград  (srb)62226-41.0-0.7  0.38
3.Анортосіс Фамагуста  (cyp)61326-91.0-1.5 -0.56
4.Флора Таллінн  (est)61235-80.8-1.3 -0.55
Група CІВНПГоли•••О
1.АС Рома  (ita)641118-113.0-1.8  1.213
2.Буде/Глімт ФК  (nor)633014-52.3-0.8  1.512
3.Зоря Луганськ  (ukr)62135-110.8-1.8 -1.07
4.ЦСКА Софія  (bul)60153-130.5-2.2 -1.71
Група DІВНПГоли•••О
1.АЗ Алкмар  (ned)64208-31.3-0.5  0.814
2.Рандерс ФК  (den)61419-91.5-1.5  0.07
3.ФК Яблонець  (cze)61326-81.0-1.3 -0.36
4.ЧФР Клуж  (rou)61144-70.7-1.2 -0.54
Група EІВНПГоли•••О
1.Феєноорд Роттердам  (ned)642011-61.8-1.0  0.814
2.Славія Прага  (cze)62228-71.3-1.2  0.28
3.Уніон Берлін  (ger)62138-91.3-1.5 -0.27
4.Маккабі Хайфа  (isr)61142-70.3-1.2 -0.84
Група FІВНПГоли•••О
1.ФК Копенгаген  (den)650115-52.5-0.8  1.715
2.ПАОК Салоніки  (gre)63218-41.3-0.7  0.711
3.Слован Братислава  (svk)62228-71.3-1.2  0.28
4.Лінкольн Ред Імпс  (gib)60062-170.3-2.8 -2.50
Група GІВНПГоли•••О
1.Стад Ренн  (fra)532010-72.0-1.4  0.611
2.Вітесс Арнем  (ned)631212-92.0-1.5  0.510
3.Тоттенгем Готспур  (eng)521211-82.2-1.6  0.67
4.НС Мура  (slo)61055-140.8-2.3 -1.53
Група HІВНПГоли•••О
1.ФК Базель  (sui)642014-62.3-1.0  1.314
2.Карабах Агдам  (aze)632110-81.7-1.3  0.311
3.Омонія Нікосія  (cyp)60425-100.8-1.7 -0.84
4.Кайрат Алмати  (kaz)60246-111.0-1.8 -0.82


Кваліфікація
Кв. Раунд 4Результати
Карабах Агдам (aze)Абердін ФК (sco)   1:0     3:1  
Стад Ренн (fra)Русенборг Тронгейм (nor)   2:0     3:1  
ФК Яблонець (cze)МСК Жиліна (svk)   5:1     3:0  
Флора Таллінн (est)Шемрок Роверз (irl)   4:2     1:0  
Вікторія Пльзень (cze)ЦСКА Софія (bul)   2:0     0:3* 
КД Санта-Клара (por)Партизан Белград (srb)   2:1     0:2  
ЛАСК Лінц (aut)Сент-Джонстон Перт (sco)   1:1     2:0  
ПАОК Салоніки (gre)ХНК Рієка (cro)   1:1     2:0  
Ракув Ченстохова (pol)КАА Гент (bel)   1:0     0:3  
Феєноорд Роттердам (ned)Ельфсборг Бурос (swe)   5:0     1:3  
ФК Базель (sui)Гаммарбю Стокгольм (swe)   3:1     1:3*  (4:3)
ФК Пасуш-де-Феррейра (por)Тоттенгем Готспур (eng)   1:0     0:3  
Андерлехт Брюссель (bel)Вітесс Арнем (ned)   3:3     1:2  
Жальгіріс Вільнюс (ltu)Буде/Глімт ФК (nor)   2:2     0:1  
КуПС Куопіо (fin)Уніон Берлін (ger)   0:4     0:0  
Нефтчі Баку (aze)Маккабі Хайфа (isr)   3:3     0:4  
Сівасспор (tur)ФК Копенгаген (den)   1:2     0:5  
Трабзонспор (tur)АС Рома (ita)   1:2     0:3  
ФК Рига (lat)Лінкольн Ред Імпс (gib)   1:1     1:3* 
Фола Еш (lux)Кайрат Алмати (kaz)   1:4     1:3  
Хапоель Беер-Шева (isr)Анортосіс Фамагуста (cyp)   0:0     1:3  
Шахтар Караганда (kaz)Маккабі Тель-Авів (isr)   1:2     0:2  
Кв. Раунд 3Результати
КД Санта-Клара (por)Олімпія Любляна (slo)   2:0     1:0  
Русенборг Тронгейм (nor)НК Домжале (slo)   6:1     2:1  
Шемрок Роверз (irl)Теута Дуррес (alb)   1:0     2:0  
Богеміан Дублін (irl)ПАОК Салоніки (gre)   2:1     0:2  
Вітесс Арнем (ned)Дандолк ФК (irl)   2:2     2:1  
Ельфсборг Бурос (swe)Вележ Мостар (bih)   1:1     4:1  
КАА Гент (bel)Ригас ФК (lat)   2:2     1:0  
КуПС Куопіо (fin)ФК Астана (kaz)   1:1     4:3  
Маккабі Хайфа (isr)ХБ Торсхавн (fro)   7:2     0:1  
ТНС Лансантфрейд (wal)Вікторія Пльзень (cze)   4:2     1:3*  (1:4)
ФК Пасуш-де-Феррейра (por)Ларн ФК (nir)   4:0     0:1  
ФК Приштина (kos)Буде/Глімт ФК (nor)   2:1     0:2  
ЦСКА Софія (bul)НК Осієк (cro)   4:2     1:1  
Чукарічки Белград (srb)Гаммарбю Стокгольм (swe)   3:1     1:5  
Шльонськ Вроцлав (pol)Хапоель Беер-Шева (isr)   2:1     0:4  
АЕЛ Лімасол (cyp)Карабах Агдам (aze)   1:1     0:1  
Брейдаблик Коупавогур (isl)Абердін ФК (sco)   2:3     1:2  
Гіберніан Единбург (sco)ХНК Рієка (cro)   1:1     1:4  
Динамо Батумі (geo)Сівасспор (tur)   1:2     1:1* 
Колос Ковалівка (ukr)Шахтар Караганда (kaz)   0:0     0:0*  (1:3)
Лінфілд Белфаст (nir)Фола Еш (lux)   1:2     1:2  
Локомотив Пловдив (bul)ФК Копенгаген (den)   1:1     2:4  
Ракув Ченстохова (pol)Рубін Казань (rus)   0:0     1:0* 
Спартак Трнава (svk)Маккабі Тель-Авів (isr)   0:0     0:1  
Тобол Костанай (kaz)МСК Жиліна (svk)   0:1     0:5  
Трабзонспор (tur)Молде ФК (nor)   3:3     1:1*  (4:3)
Уйпешт Будапешт (hun)ФК Базель (sui)   1:2     0:4  
ФК Воєводина Нові-Сад (srb)ЛАСК Лінц (aut)   0:1     1:6  
ФК Лачі (alb)Андерлехт Брюссель (bel)   0:3     1:2  
ФК Люцерн (sui)Феєноорд Роттердам (ned)   0:3     0:3  
ФК Рига (lat)Гіберніанс Паола (mlt)   0:1     4:1* 
ФК Сочі (rus)Партизан Белград (srb)   1:1     2:2*  (2:4)
Кв. Раунд 2Результати
АЕЛ Лімасол (cyp)Влазнія Шкодер (alb)   1:0     1:0  
Вікторія Пльзень (cze)Динамо Брест (blr)   2:1     2:1  
Гаммарбю Стокгольм (swe)НК Марибор (slo)   3:1     1:0  
Гіберніан Единбург (sco)ФК Санта-Колома (and)   3:0     2:1  
Ельфсборг Бурос (swe)Мілсамі Оргіїв (mda)   4:0     5:0  
Партизан Белград (srb)ДАК Дунайська Стреда (svk)   1:0     2:0  
Ригас ФК (lat)Академія Пушкаша (hun)   3:0     2:0  
Уйпешт Будапешт (hun)ФК Вадуц (lie)   2:1     3:1  
ФК Базель (sui)Партизани Тирана (alb)   3:0     2:0  
ФК Копенгаген (den)Торпедо Жодіно (blr)   4:1     5:0  
ФК Рига (lat)Шкендія Тетово (mkd)   2:0     1:0  
ФК Сочі (rus)Кешла Баку (aze)   3:0     4:2  
ХБ Торсхавн (fro)Будучност Подгориця (mne)   4:0     2:0  
Абердін ФК (sco)Геккен Гетеборг (swe)   5:1     0:2  
Вележ Мостар (bih)АЕК Афіни (gre)   2:1     0:1*  (3:2)
Дандолк ФК (irl)Левадія Таллінн (est)   2:2     2:1  
Динамо Батумі (geo)БАТЕ Борисов (blr)   0:1     4:1  
КАА Гент (bel)Волеренга Осло (nor)   4:0     0:2  
Карабах Агдам (aze)ФК Ашдод (isr)   0:0     1:0  
Ларн ФК (nir)АГФ Орхус (den)   2:1     1:1  
Лінфілд Белфаст (nir)Борац Баня-Лука (bih)   4:0     0:0  
Локомотив Пловдив (bul)Словацко Угерске Градіште (cze)   1:0     0:1*  (3:2)
Молде ФК (nor)Серветт Женева (sui)   3:0     0:2  
НК Домжале (slo)Гонка Еспоо (fin)   1:1     1:0  
Олімпія Любляна (slo)Біркіркара (mlt)   1:0     0:1*  (5:4)
Стяуа Бухарест (rou)Шахтар Караганда (kaz)   1:0     1:2*  (3:5)
ФК Астана (kaz)Аріс Салоніки (gre)   2:0     1:2* 
ФК Лачі (alb)Університатя Крайова (rou)   1:0     0:0  
ФК Приштина (kos)Коннас Квай Номадс (wal)   4:1     2:4  
Хайдук Спліт (cro)Тобол Костанай (kaz)   2:0     1:4* 
Чукарічки Белград (srb)Сумгаїт ФК (aze)   0:0     2:0  
Аполлон Лімасол (cyp)МСК Жиліна (svk)   1:3     2:2  
Арарат Єреван (arm)Шльонськ Вроцлав (pol)   2:4     3:3  
Арда Кирджалі (bul)Хапоель Беер-Шева (isr)   0:2     0:4  
Аустрія Відень (aut)Брейдаблик Коупавогур (isl)   1:1     1:2  
Валюр Рейк'явік (isl)Буде/Глімт ФК (nor)   0:3     0:3  
Гзіра Юнайтед (mlt)ХНК Рієка (cro)   0:2     0:1  
Динамо Тбілісі (geo)Маккабі Хайфа (isr)   1:2     1:5  
Дріта Гнілане (kos)Феєноорд Роттердам (ned)   0:0     2:3  
Жальгіріс Каунас (ltu)ТНС Лансантфрейд (wal)   0:5     1:5  
КуПС Куопіо (fin)Ворскла Полтава (ukr)   2:2     3:2* 
Петрокуб Хинчешти (mda)Сівасспор (tur)   0:1     0:1  
Погонь Щецин (pol)НК Осієк (cro)   0:0     0:1  
Спартак Трнава (svk)Сепсі Сфинту-Георге (rou)   0:0     1:1*  (4:3)
Судува Маріямполе (ltu)Ракув Ченстохова (pol)   0:0     0:0*  (3:4)
Сутьєска Никшич (mne)Маккабі Тель-Авів (isr)   0:0     1:3  
Теута Дуррес (alb)Інтер Ескальдес (and)   0:2     3:0* 
Ф91 Дюделанж (lux)Богеміан Дублін (irl)   0:1     0:3  
ФК Гапнарфйордур (isl)Русенборг Тронгейм (nor)   0:2     1:4  
ФК Паневежис (ltu)ФК Воєводина Нові-Сад (srb)   0:1     0:1  
Фольгоре Фальчано (smr)Гіберніанс Паола (mlt)   1:3     2:4  
ЦСКА Софія (bul)ФК Лієпая (lat)   0:0     0:0*  (3:1)
Шахтар Солігорськ (blr)Фола Еш (lux)   1:2     0:1  
Шкупі Скоп'є (mkd)КД Санта-Клара (por)   0:3     0:2  
Кв. Раунд 1Результати
Вележ Мостар (bih)Колрейн ФК (nir)   2:1     2:1  
Дандолк ФК (irl)Ньютаун АФК (wal)   4:0     1:0  
Дріта Гнілане (kos)Дечич Тузі (mne)   2:1     1:0  
НК Марибор (slo)Урарту Єреван (arm)   1:0     1:0  
Партизани Тирана (alb)Сфинтул Георге Суручень (mda)   5:2     3:2  
ФК Гапнарфйордур (isl)Слайго Роверз (irl)   1:0     2:1  
Біркіркара (mlt)Ла Фіоріта (smr)   1:0     1:1  
Гонка Еспоо (fin)НСІ Рунавік (fro)   0:0     3:1  
Левадія Таллінн (est)ФК Сент-Джозефс (gib)   3:1     1:1  
Мілсамі Оргіїв (mda)ФК Сараєво (bih)   0:0     1:0  
Моста ФК (mlt)Спартак Трнава (svk)   3:2     0:2  
МСК Жиліна (svk)Діла Горі (geo)   5:1     1:2  
НК Домжале (slo)Свіфт Есперанж (lux)   1:0     1:1  
НК Широкі Брієг (bih)Влазнія Шкодер (alb)   3:1     0:3  
Ноа Єреван (arm)КуПС Куопіо (fin)   1:0     0:5  
Судува Маріямполе (ltu)ФК Валміера (lat)   2:1     0:0  
Сутьєска Никшич (mne)Гагра Тбілісі (geo)   1:0     1:1  
ФК Лієпая (lat)Струга Трім-Лум (mkd)   1:1     4:1  
ФК Подгориця (mne)ФК Лачі (alb)   1:0     0:3* 
Шкупі Скоп'є (mkd)Ллапі Подуєво (kos)   2:0     1:1  
Бала Таун (wal)Ларн ФК (nir)   0:1     0:1  
Гленторан Белфаст (nir)ТНС Лансантфрейд (wal)   1:1     0:2  
Європа ФК (gib)Жальгіріс Каунас (ltu)   0:0     0:2  
Інтер Турку (fin)Академія Пушкаша (hun)   1:1     0:2  
Ліннамеесконд Пайде (est)Шльонськ Вроцлав (pol)   1:2     0:2  
Монс Кальпе (gib)ФК Санта-Колома (and)   1:1     0:4  
Расінг Уніон (lux)Брейдаблик Коупавогур (isl)   2:3     0:2  
Ригас ФК (lat)КІ Клаксвік (fro)   2:3     4:2* 
Сілекс Кратово (mkd)Петрокуб Хинчешти (mda)   1:1     0:1  
Стьярнан Гардабаїр (isl)Богеміан Дублін (irl)   1:1     0:3  
Тре Пенне (smr)Динамо Батумі (geo)   0:4     0:3  
УЕ Сан-Жулія (and)Гзіра Юнайтед (mlt)   0:0     1:1*  (3:5)
Фегервар Секешфегервар (hun)Арарат Єреван (arm)   1:1     0:2  
* - після овертайму

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Плей-офф
  2      : у Плей-офф (стикові матчі)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
42248.8%28%23.2%  
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.741.621.120.50  
 59.2%40.8%   
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.741.231.51   
 44.9%55.1%   
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
73.7%  /  26.3%50.7%  /  49.3%30.8%  /  69.2%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 06.07.2021 - 25.05.2022

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 25.05 2022АС РомаФеєноорд Роттердам1:0 (1:0,  0:0)Фінал
 05.05 2022АС РомаЛестер Сіті1:0 (1:0,  0:0)1/ 2
 Олімпік МарсельФеєноорд Роттердам0:0 (0:0,  0:0)1/ 2
 28.04 2022Феєноорд РоттердамОлімпік Марсель3:2 (2:2,  1:0)1/ 2
 Лестер СітіАС Рома1:1 (0:1,  1:0)1/ 2
 14.04 2022АС РомаБуде/Глімт ФК4:0 (3:0,  1:0)1/ 4
 ПАОК СалонікиОлімпік Марсель0:1 (0:1,  0:0)1/ 4
 Славія ПрагаФеєноорд Роттердам1:3 (1:1,  0:2)1/ 4
 ПСВ ЕйндховенЛестер Сіті1:2 (1:0,  0:2)1/ 4
 07.04 2022Буде/Глімт ФКАС Рома2:1 (0:1,  2:0)1/ 4
 Лестер СітіПСВ Ейндховен0:0 (0:0,  0:0)1/ 4
 Олімпік МарсельПАОК Салоніки2:1 (2:0,  0:1)1/ 4
 Феєноорд РоттердамСлавія Прага3:3 (1:1,  2:2)1/ 4
 17.03 2022АС РомаВітесс Арнем1:1 (0:0,  1:1)1/ 8
 Феєноорд РоттердамПартизан Белград3:1 (1:0,  2:1)1/ 8
 КАА ГентПАОК Салоніки1:2 (1:1,  0:1)1/ 8
 ЛАСК ЛінцСлавія Прага4:3 (1:2,  3:1)1/ 8
 АЗ АлкмарБуде/Глімт ФК2:2*(2:1,  0:0;  0:1)1/ 8
 ФК БазельОлімпік Марсель1:2 (0:0,  1:2)1/ 8
 ФК КопенгагенПСВ Ейндховен0:4 (0:2,  0:2)1/ 8
 Стад РеннЛестер Сіті2:1 (1:0,  1:1)1/ 8
* - після овертайму

Дата сторінки:

Середа
19.06.2024
12:50:27 UTC