Героям Слава!

Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи 2023-2024

Турнірна таблиця станом на 22.02.2024

   stats iconОсобисті зустрічі
Плей-офф
1/16 ФіналуРезультати
Молде ФК (nor)Легія Варшава (pol)   3:2     3:0  
Олімпіакос Пірей (gre)Ференцварош Будапешт (hun)   1:0     1:0  
Штурм Грац (aut)Слован Братислава (svk)   4:1     1:0  
Маккабі Хайфа (isr)КАА Гент (bel)   1:0     1:1  
Серветт Женева (sui)Лудогорець Разград (bul)   0:0     1:0  
Уніон Сент-Жілуаз (bel)Айнтрахт Франкфурт (ger)   2:2     2:1  
Аякс Амстердам (ned)Буде/Глімт ФК (nor)   2:2     2:1* 
Реал Бетіс Севілья (esp)Динамо Загреб (cro)   0:1     1:1  
* - після овертайму


Група AІВНПГоли•••ОФорма
1.ФК Лілль  (fra)642010-21.7-0.3  1.314 В  В  Н  В  Н 
2.Слован Братислава  (svk)63128-71.3-1.2  0.210 П  В  Н  П  В 
3.Олімпія Любляна  (slo)62044-90.7-1.5 -0.86 В  П  В  П  П 
4.КІ Клаксвік  (fro)61145-90.8-1.5 -0.74 П  П  П  В  Н 
Група BІВНПГоли•••ОФорма
1.Маккабі Тель-Авів  (isr)650114-92.3-1.5  0.815 В  В  В  В  П 
2.КАА Гент  (bel)641116-72.7-1.2  1.513 П  В  В  В  В 
3.Зоря Луганськ  (ukr)621310-111.7-1.8 -0.27 В  П  П  П  В 
4.Брейдаблик Коупавогур  (isl)60065-180.8-3.0 -2.20 П  П  П  П  П 
Група CІВНПГоли•••ОФорма
1.Вікторія Пльзень  (cze)66009-11.5-0.2  1.318 В  В  В  В  В 
2.Динамо Загреб  (cro)630310-51.7-0.8  0.89 В  В  П  П  П 
3.Баллкані Теранда  (kos)61143-70.5-1.2 -0.74 П  П  Н  П  В 
4.ФК Астана  (kaz)61144-130.7-2.2 -1.54 П  П  Н  В  П 
Група DІВНПГоли•••ОФорма
1.ФК Брюгге  (bel)651015-32.5-0.5  2.016 В  В  В  В  В 
2.Буде/Глімт ФК  (nor)631211-81.8-1.3  0.510 П  В  В  В  П 
3.Бешикташ Стамбул  (tur)61147-141.2-2.3 -1.24 В  П  П  П  П 
4.ФК Лугано  (sui)61146-141.0-2.3 -1.34 П  П  П  П  В 
Група EІВНПГоли•••ОФорма
1.Астон Вілла  (eng)641112-72.0-1.2  0.813 Н  В  В  В  В 
2.Легія Варшава  (pol)640210-61.7-1.0  0.712 В  П  В  В  П 
3.АЗ Алкмар  (ned)62047-121.2-2.0 -0.86 П  В  П  П  В 
4.Зріньскі Мостар  (bih)61146-101.0-1.7 -0.74 Н  П  П  П  П 
Група FІВНПГоли•••ОФорма
1.Фіорентина Флоренція  (ita)633014-62.3-1.0  1.312 Н  В  В  В  Н 
2.Ференцварош Будапешт  (hun)62409-61.5-1.0  0.510 Н  В  Н  Н  Н 
3.КРК Генк  (bel)62318-51.3-0.8  0.59 В  П  Н  Н  В 
4.Чукарічки Белград  (srb)60062-160.3-2.7 -2.30 П  П  П  П  П 
Група GІВНПГоли•••ОФорма
1.ПАОК Салоніки  (gre)651016-102.7-1.7  1.016 В  В  Н  В  В 
2.Айнтрахт Франкфурт  (ger)630311-71.8-1.2  0.79 П  П  В  В  П 
3.Абердін ФК  (sco)613210-101.7-1.7  0.06 В  Н  Н  П  Н 
4.ГІК Гельсінкі  (fin)60247-171.2-2.8 -1.72 П  Н  П  П  Н 
Група HІВНПГоли•••ОФорма
1.Фенербахче Стамбул  (tur)640213-112.2-1.8  0.312 В  П  П  В  В 
2.Лудогорець Разград  (bul)640211-111.8-1.8  0.012 В  В  В  П  П 
3.Нордшелланд Фарум  (den)631217-72.8-1.2  1.710 П  В  Н  В  В 
4.Спартак Трнава  (svk)60153-150.5-2.5 -2.01 П  П  Н  П  П 


Кваліфікація
Кв. Раунд 4Результати
КАА Гент (bel)АПОЕЛ Нікосія (cyp)   2:0     2:1  
Нордшелланд Фарум (den)Партизан Белград (srb)   5:0     1:0  
Фенербахче Стамбул (tur)Твенте Енсхеде (ned)   5:1     1:0  
Баллкані Теранда (kos)БАТЕ Борисов (blr)   4:1     0:1  
КРК Генк (bel)Адана Демірспор (tur)   2:1     0:1*  (5:4)
Маккабі Тель-Авів (isr)НК Целє (slo)   4:1     1:1  
Рапід Відень (aut)Фіорентина Флоренція (ita)   1:0     0:2  
Фарул Констанца (rou)ГІК Гельсінкі (fin)   2:1     0:2  
ФК Астана (kaz)Партизани Тирана (alb)   1:0     1:1  
ФК Лілль (fra)ХНК Рієка (cro)   2:1     1:1* 
АЗ Алкмар (ned)Бранн Берген (nor)   1:1     3:3*  (6:5)
Гіберніан Единбург (sco)Астон Вілла (eng)   0:5     0:3  
Динамо Київ (ukr)Бешикташ Стамбул (tur)   2:3     0:1  
Жальгіріс Вільнюс (ltu)Ференцварош Будапешт (hun)   0:4     0:3  
Левські Софія (bul)Айнтрахт Франкфурт (ger)   1:1     0:2  
Мідтьюлланд Гернінг (den)Легія Варшава (pol)   3:3     1:1*  (5:6)
Осасуна Памплона (esp)ФК Брюгге (bel)   1:2     2:2  
Сепсі Сфинту-Георге (rou)Буде/Глімт ФК (nor)   2:2     2:3* 
Спартак Трнава (svk)СК Дніпро-1 (ukr)   1:1     2:1* 
Струга Трім-Лум (mkd)Брейдаблик Коупавогур (isl)   0:1     0:1  
Тобол Костанай (kaz)Вікторія Пльзень (cze)   1:2     0:3  
Хартс Единбург (sco)ПАОК Салоніки (gre)   1:2     0:4  
Кв. Раунд 3Результати
Баллкані Теранда (kos)Лінкольн Ред Імпс (gib)   2:0     3:1  
Буде/Глімт ФК (nor)Пюнік Єреван (arm)   3:0     3:0  
Вікторія Пльзень (cze)Гзіра Юнайтед (mlt)   4:0     2:0  
НК Целє (slo)Німан Гродно (blr)   1:0     4:1  
Твенте Енсхеде (ned)ФК Рига (lat)   2:0     3:0  
Фарул Констанца (rou)Флора Таллінн (est)   3:0     2:0  
Фенербахче Стамбул (tur)НК Марибор (slo)   3:1     3:0  
ФК Брюгге (bel)КА Акурейрі (isl)   5:1     5:1  
Адана Демірспор (tur)НК Осієк (cro)   5:1     2:3  
Аріс Салоніки (gre)Динамо Київ (ukr)   1:0     1:2*  (5:6)
Гіберніан Единбург (sco)ФК Люцерн (sui)   3:1     2:2  
КАА Гент (bel)Погонь Щецин (pol)   5:0     1:2  
Легія Варшава (pol)Аустрія Відень (aut)   1:2     5:3  
Лех Познань (pol)Спартак Трнава (svk)   2:1     1:3  
Омонія Нікосія (cyp)Мідтьюлланд Гернінг (den)   1:0     1:5  
Рапід Відень (aut)Дебрецен ВСК (hun)   0:0     5:0  
Русенборг Тронгейм (nor)Хартс Единбург (sco)   2:1     1:3  
Сабах ФК (aze)Партизан Белград (srb)   2:0     0:2*  (4:5)
Сепсі Сфинту-Георге (rou)ФК Актобе (kaz)   1:1     1:0  
Струга Трім-Лум (mkd)Свіфт Есперанж (lux)   3:1     1:2  
Тобол Костанай (kaz)Деррі Сіті (irl)   1:0     0:1*  (6:5)
ФК Арока (por)Бранн Берген (nor)   2:1     1:3  
АЕК Ларнака (cyp)Маккабі Тель-Авів (isr)   1:1     0:1  
Б36 Торсхавн (fro)ХНК Рієка (cro)   1:3     0:2  
Діла Горі (geo)АПОЕЛ Нікосія (cyp)   0:2     0:1  
Нефтчі Баку (aze)Бешикташ Стамбул (tur)   1:3     1:2  
Стяуа Бухарест (rou)Нордшелланд Фарум (den)   0:0     0:2  
ФК Валміера (lat)Партизани Тирана (alb)   1:2     0:1  
ФК Санта-Колома (and)АЗ Алкмар (ned)   0:1     0:2  
Хайдук Спліт (cro)ПАОК Салоніки (gre)   0:0     0:3  
Хамрун Спартанс (mlt)Ференцварош Будапешт (hun)   1:6     1:2  
Хапоель Беер-Шева (isr)Левські Софія (bul)   0:0     1:2  
Кв. Раунд 2Результати
АПОЕЛ Нікосія (cyp)ФК Воєводина Нові-Сад (srb)   2:1     2:1  
Аустрія Відень (aut)Борац Баня-Лука (bih)   1:0     2:1  
Баллкані Теранда (kos)Ларн ФК (nir)   3:0     4:1  
Бешикташ Стамбул (tur)ФК Тирана (alb)   3:1     2:0  
Буде/Глімт ФК (nor)Богеміан Дублін (irl)   3:0     4:2  
КАА Гент (bel)МСК Жиліна (svk)   5:1     5:2  
Лех Познань (pol)Жальгіріс Каунас (ltu)   3:1     2:1  
Маккабі Тель-Авів (isr)Петрокуб Хинчешти (mda)   3:0     2:0  
НК Осієк (cro)Залаеґерсеґ ФК (hun)   1:0     2:1  
Струга Трім-Лум (mkd)Будучност Подгориця (mne)   1:0     4:3  
Фарул Констанца (rou)Урарту Єреван (arm)   3:2     3:2  
Фенербахче Стамбул (tur)Зімбру Кишинів (mda)   5:0     4:0  
Ференцварош Будапешт (hun)Шемрок Роверз (irl)   4:0     2:0  
Хамрун Спартанс (mlt)Динамо Тбілісі (geo)   2:1     1:0  
Б36 Торсхавн (fro)Гейверфордвест Каунті (wal)   2:1     1:1* 
Вікторія Пльзень (cze)Дріта Гнілане (kos)   0:0     2:1  
Ворскла Полтава (ukr)Діла Горі (geo)   2:1     1:3  
Гзіра Юнайтед (mlt)Ф91 Дюделанж (lux)   2:0     1:2  
Деррі Сіті (irl)КуПС Куопіо (fin)   2:1     3:3  
Інтер Ескальдес (and)Гіберніан Единбург (sco)   2:1     1:6  
КА Акурейрі (isl)Дандолк ФК (irl)   3:1     2:2  
Кечкемет ФК (hun)ФК Рига (lat)   2:1     1:3* 
Мідтьюлланд Гернінг (den)Прогрес Нідеркорн (lux)   2:0     1:2* 
Німан Гродно (blr)Бальцан (mlt)   2:0     0:0  
ПАОК Салоніки (gre)Бейтар Єрусалим (isr)   0:0     4:1  
Сутьєска Никшич (mne)ФК Санта-Колома (and)   2:0     0:3* 
Твенте Енсхеде (ned)Гаммарбю Стокгольм (swe)   1:0     1:1* 
Торпедо Кутаїсі (geo)ФК Актобе (kaz)   1:4     2:1  
ФК Базель (sui)Тобол Костанай (kaz)   1:3     2:1  
ФК Брюгге (bel)АГФ Орхус (den)   3:0     0:1  
Хапоель Беер-Шева (isr)ФК Паневежис (ltu)   1:0     1:1  
Алашкерт Єреван (arm)Дебрецен ВСК (hun)   0:1     2:1*  (1:3)
Арарат-Вірменія (arm)Аріс Салоніки (gre)   1:1     0:1  
Атлетик Ескальдес (and)Партизани Тирана (alb)   0:1     1:4  
Ауда Рига (lat)Спартак Трнава (svk)   1:1     1:4  
Габала ФК (aze)Омонія Нікосія (cyp)   2:3     1:4  
Дукаджині Кліне (kos)ХНК Рієка (cro)   0:1     1:6  
Желєзнічар Сараєво (bih)Нефтчі Баку (aze)   2:2     0:2  
Кальмар ФФ (swe)Пюнік Єреван (arm)   1:2     1:2  
Крузейдерс Белфаст (nir)Русенборг Тронгейм (nor)   2:2     2:3* 
Лінфілд Белфаст (nir)Погонь Щецин (pol)   2:5     2:3  
НК Целє (slo)Віторія Гімарайнш (por)   3:4     1:0*  (4:2)
Ордабаси Шимкент (kaz)Легія Варшава (pol)   2:2     2:3  
Ригас ФК (lat)Сабах ФК (aze)   0:2     1:2  
ТНС Лансантфрейд (wal)Свіфт Есперанж (lux)   1:1     2:3  
Торпедо Жодіно (blr)АЕК Ларнака (cyp)   2:3     1:1  
Тре Пенне (smr)ФК Валміера (lat)   0:3     0:7  
ФК Діфферданж (lux)НК Марибор (slo)   1:1     3:4* 
ЦСКА 1948 Софія (bul)Стяуа Бухарест (rou)   0:1     2:3  
ЦСКА Софія (bul)Сепсі Сфинту-Георге (rou)   0:2     0:4  
ЧФР Клуж (rou)Адана Демірспор (tur)   1:1     1:2  
Шкупі Скоп'є (mkd)Левські Софія (bul)   0:2     0:1  
Юргорден Стокгольм (swe)ФК Люцерн (sui)   1:2     1:1  
Кв. Раунд 1Результати
Дукаджині Кліне (kos)Європа ФК (gib)   2:1     3:2  
КА Акурейрі (isl)Коннас Квай Номадс (wal)   2:0     2:0  
МСК Жиліна (svk)Левадія Таллінн (est)   2:1     2:1  
Пюнік Єреван (arm)Нарва Транс (est)   2:0     3:0  
Ф91 Дюделанж (lux)Сент-Патрікс Атлетик (irl)   2:1     3:2  
Алашкерт Єреван (arm)Арсенал Тиват (mne)   1:1     6:1  
ДАК Дунайська Стреда (svk)Діла Горі (geo)   2:1     0:2  
Желєзнічар Сараєво (bih)Динамо Мінськ (blr)   2:2     2:1  
Інтер Ескальдес (and)Вікінгур Ґета (fro)   2:1     1:1  
Лінфілд Белфаст (nir)Влазнія Шкодер (alb)   3:1     0:1  
НК Марибор (slo)Біркіркара (mlt)   1:1     2:1  
Прогрес Нідеркорн (lux)ФК Гнілане (kos)   2:2     2:0  
Тобол Костанай (kaz)Гонка Еспоо (fin)   2:1     0:0  
ФК Паневежис (ltu)Мілсамі Оргіїв (mda)   2:2     1:0  
ФК Рига (lat)Вікінгур Рейк'явік (isl)   2:0     0:1  
ФК Тирана (alb)Динамо Батумі (geo)   1:1     2:1  
Шкендія Тетово (mkd)Гейверфордвест Каунті (wal)   1:0     0:1*  (2:3)
Арарат-Вірменія (arm)Егнатія Ррогожине (alb)   1:1     4:4*  (4:2)
Б36 Торсхавн (fro)Ліннамеесконд Пайде (est)   0:0     2:0* 
Бруно Мегпіс (gib)Дандолк ФК (irl)   0:0     1:3  
Гзіра Юнайтед (mlt)Гленторан Белфаст (nir)   2:2     1:1*  (14:13)
Ла Фіоріта (smr)Зімбру Кишинів (mda)   1:1     0:1  
НК Домжале (slo)Бальцан (mlt)   1:4     3:1* 
Пенібонт ФК (wal)ФК Санта-Колома (and)   1:1     0:2* 
Торпедо Кутаїсі (geo)ФК Сараєво (bih)   2:2     1:1*  (4:2)
ФК Вадуц (lie)Німан Гродно (blr)   1:2     1:1  
ФК Македонія (mkd)Ригас ФК (lat)   0:1     1:4  
Хака Валкеакоскі (fin)Крузейдерс Белфаст (nir)   2:2     0:1  
ХБ Торсхавн (fro)Деррі Сіті (irl)   0:0     0:1  
Хегельманн Літауен (ltu)Шкупі Скоп'є (mkd)   0:5     0:0  
* - після овертайму

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

  1      : у Плей-офф
  2      : у Плей-офф (стикові матчі)

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
38648.2%30.3%21.5%  
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.921.681.240.43  
 57.4%42.6%   
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.921.161.76   
 39.7%60.3%   
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
78.5%  /  21.5%56%  /  44%32.4%  /  67.6%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 12.07.2023 - 22.02.2024

Статистика голів турніру у графіках та Математика

Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Тотал матчу та розподіл Пуассона

Кількість матчів (обсяг статистичної вибірки): 1223, період: 06.07.2021 - 22.02.2024

Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: 
stats iconСтатистика та Математика (розширено) 

Результати матчів турніру

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 22.02 2024Айнтрахт ФранкфуртУніон Сент-Жілуаз1:2 (0:0,  1:2)1/16
 Ференцварош БудапештОлімпіакос Пірей0:1 (0:1,  0:0)1/16
 Легія ВаршаваМолде ФК0:3 (0:2,  0:1)1/16
 Слован БратиславаШтурм Грац0:1 (0:0,  0:1)1/16
 Динамо ЗагребРеал Бетіс Севілья1:1 (0:1,  1:0)1/16
 Буде/Глімт ФКАякс Амстердам1:2*(0:1,  1:0;  0:1)1/16
 Лудогорець РазградСерветт Женева0:1 (0:1,  0:0)1/16
 21.02 2024КАА ГентМаккабі Хайфа1:1 (0:1,  1:0)1/16
 15.02 2024Аякс АмстердамБуде/Глімт ФК2:2 (0:1,  2:1)1/16
 Маккабі ХайфаКАА Гент1:0 (0:0,  1:0)1/16
 Реал Бетіс СевільяДинамо Загреб0:1 (0:0,  0:1)1/16
 Серветт ЖеневаЛудогорець Разград0:0 (0:0,  0:0)1/16
 Молде ФКЛегія Варшава3:2 (3:0,  0:2)1/16
 Олімпіакос ПірейФеренцварош Будапешт1:0 (0:0,  1:0)1/16
 Штурм ГрацСлован Братислава4:1 (2:1,  2:0)1/16
 Уніон Сент-ЖілуазАйнтрахт Франкфурт2:2 (1:2,  1:0)1/16
* - після овертайму

Ви переглядаєте сторінку Спортивна статистика - Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи (поточний сезон). Для перегляду інформації про колишні сезони турніру укажіть або виберіть необхідний сезон.
Для моделювання перебігу спортивної гри та прогнозування результатів футбольних матчів, використовуючи методи та засоби теорії ймовірностей та математичної статистики, ознайомтесь з відповідними сторінками сайту.
Сайт Sport12x пропонує статистичну інформацію (турнірні таблиці, результати матчів, діаграми, графіки розподілу голів) та, частково, лайв результати, календар змагань та прогнози результатів для усіх найсильніших і найважливіших футбольних турнірів (ліг, чемпіонатів, кубків).

Дата сторінки:

Понеділок
04.03.2024
19:01:38 UTC