Героям Слава!

Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи 2022-2023

Турнірна таблиця станом на 11.08.2022

   stats iconОсобисті зустрічі
КомандаІВНПГоли•••О
1.ФК Рига  (lat)641110-61.7-1.0  0.713
2.Слайго Роверз  (irl)64117-71.2-1.2  0.013
3.Ракув Ченстохова  (pol)44009-02.2-0.0  2.212
4.Янг Бойз Берн  (sui)44009-02.2-0.0  2.212
5.Юргорден Стокгольм  (swe)440010-32.5-0.8  1.812
6.Віборг ФФ  (den)44007-11.8-0.2  1.512
7.Хапоель Беер-Шева  (isr)44008-22.0-0.5  1.512
8.ДАК Дунайська Стреда  (svk)64029-31.5-0.5  1.012
9.Аріс Салоніки  (gre)640211-81.8-1.3  0.512
10.Шкендія Тетово  (mkd)633011-61.8-1.0  0.811
11.Славія Прага  (cze)431014-13.5-0.2  3.210
12.Баллкані Теранда  (kos)431014-43.5-1.0  2.510
13.Істанбул Башакшехір  (tur)43108-22.0-0.5  1.510
14.ФК Антверпен  (bel)43107-11.8-0.2  1.510
15.Зріньскі Мостар  (bih)43106-31.5-0.8  0.810
16.АЗ Алкмар  (ned)430112-13.0-0.2  2.89
17.Фегервар Секешфегервар  (hun)430112-43.0-1.0  2.09
18.Молде ФК  (nor)430110-42.5-1.0  1.59
19.Стяуа Бухарест  (rou)43016-31.5-0.8  0.89
20.Кішварда ФК  (hun)43014-41.0-1.0  0.09
21.Гзіра Юнайтед  (mlt)60517-100.8-1.5 -0.79
22.Брейдаблик Коупавогур  (isl)63039-91.5-1.5  0.09
23.ЧФР Клуж  (rou)42205-11.2-0.2  1.08
24.АПОЕЛ Нікосія  (cyp)42203-00.8-0.0  0.88
25.ФК Вадуц  (lie)42207-41.5-1.0  0.58
26.Ліннамеесконд Пайде  (est)61324-90.5-1.3 -0.88
27.КуПС Куопіо  (fin)62228-81.3-1.3  0.08
28.АІК Стокгольм  (swe)40316-51.2-1.2  0.07
29.Олімпія Любляна  (slo)40316-51.2-1.2  0.07
30.Брондбю ІФ  (den)42207-31.8-0.8  1.07
31.НС Мура  (slo)42205-31.2-0.8  0.57
32.Вікінгур Рейк'явік  (isl)42204-41.0-0.5  0.57
33.Лех Познань  (pol)412110-32.0-0.8  1.27
34.Рапід Відень  (aut)41215-31.0-0.8  0.27
35.ФК Базель  (sui)41215-31.2-0.8  0.57
36.Сент-Патрікс Атлетик  (irl)41212-30.5-0.8 -0.27
37.Університатя Крайова  (rou)42117-21.8-0.5  1.27
38.ЦСКА Софія  (bul)42116-11.5-0.2  1.27
39.Вікінг Ставангер  (nor)42117-31.8-0.8  1.07
40.Маккабі Тель-Авів  (isr)42116-21.5-0.5  1.07
41.Коньяспор  (tur)42118-52.0-1.2  0.87
42.Лехія Гданськ  (pol)42117-41.8-1.0  0.87
43.Віторія Гімарайнш  (por)42115-31.2-0.8  0.57
44.Тобол Костанай  (kaz)42114-21.0-0.5  0.57
45.Тре Фіорі  (smr)42114-21.0-0.5  0.57
46.Будучност Подгориця  (mne)42116-51.5-1.2  0.27
47.Б36 Торсхавн  (fro)61235-80.8-1.3 -0.57
48.Андерлехт Брюссель  (bel)22005-02.5-0.0  2.56
49.Твенте Енсхеде  (ned)22007-23.5-1.0  2.56
50.Нефтчі Баку  (aze)42115-51.2-1.0  0.26
51.Сабуртало Тбілісі  (geo)41124-51.0-1.2 -0.26
52.Тузла Сіті  (bih)42028-52.0-1.2  0.86
53.Чукарічки Белград  (srb)420210-82.5-2.0  0.56
54.Спартак Трнава  (svk)42026-51.5-1.2  0.26
55.Ліллестрем СК  (nor)42027-71.8-1.8  0.06
56.Вікінгур Ґета  (fro)42023-50.8-1.2 -0.56
57.КІ Клаксвік  (fro)41215-41.2-1.0  0.25
58.Гіберніанс Паола  (mlt)41216-71.5-1.8 -0.25
59.Мілсамі Оргіїв  (mda)41215-61.2-1.5 -0.25
60.ФК Лачі  (alb)41212-40.5-1.0 -0.55
61.Вольфсбергер АК  (aut)21104-02.0-0.0  2.04
62.Жіл Вісенте Барселуш  (por)21105-12.5-0.5  2.04
63.Левські Софія  (bul)21103-11.5-0.5  1.04
64.Ригас ФК  (lat)21104-22.0-1.0  1.04
65.Дріта Гнілане  (kos)41123-30.8-0.8  0.04
66.Кизил-Жар Петропавл  (kaz)41123-30.8-0.8  0.04
67.Динамо Мінськ  (blr)41124-51.0-1.2 -0.24
68.МФК Ружомберок  (svk)41123-50.8-1.2 -0.54
69.Погонь Щецин  (pol)41125-71.2-1.8 -0.54
70.Петрокуб Хинчешти  (mda)41125-81.2-2.0 -0.84
71.ФК Сент-Джозефс  (gib)41121-110.2-2.8 -2.54
72.Борац Баня-Лука  (bih)21103-31.5-1.5  0.03
73.Партизани Тирана  (alb)21101-10.5-0.5  0.03
74.ХБ Торсхавн  (fro)21102-21.0-1.0  0.03
75.Ворскла Полтава  (ukr)21103-41.5-1.5  0.03
76.Флора Таллінн  (est)21103-41.5-1.5  0.03
77.Хайдук Спліт  (cro)21013-21.5-1.0  0.53
78.НК Осієк  (cro)21012-31.0-1.5 -0.53
79.ФК Гнілане  (kos)21012-31.0-1.5 -0.53
80.Габала ФК  (aze)21013-51.5-2.5 -1.03
81.Зоря Луганськ  (ukr)21011-30.5-1.5 -1.03
82.Інтер Турку  (fin)21011-30.5-1.5 -1.03
83.КР Рейк'явік  (isl)21012-41.0-2.0 -1.03
84.Данді Юнайтед  (sco)21011-70.5-3.5 -3.03
85.Сепсі Сфинту-Георге  (rou)41125-91.2-2.2 -1.03
86.СІК Сейняйокі  (fin)40136-91.2-2.2 -1.03
87.Ньютаун АФК  (wal)40134-81.0-2.0 -1.03
88.ФК Лієпая  (lat)41033-60.8-1.5 -0.83
89.Арарат-Вірменія  (arm)20200-00.0-0.0  0.01
90.Раднічки Ніш  (srb)20205-52.0-2.0  0.01
91.Атлетик Ескальдес  (and)20201-20.5-0.5  0.01
92.ФК Діфферданж  (lux)20202-31.0-1.0  0.01
93.Бала Таун  (wal)20112-21.0-1.0  0.01
94.Динамо Тбілісі  (geo)20114-41.5-1.5  0.01
95.Дечич Тузі  (mne)20112-31.0-1.5 -0.51
96.Іскра Даниловград  (mne)20110-10.0-0.5 -0.51
97.Ларн ФК  (nir)20110-10.0-0.5 -0.51
98.Левадія Таллінн  (est)20113-41.5-2.0 -0.51
99.Маккабі Нетанія  (isr)20111-20.5-1.0 -0.51
100.Спарта Прага  (cze)20111-20.5-1.0 -0.51
101.Сутьєска Никшич  (mne)20110-10.0-0.5 -0.51
102.ФК Копер  (slo)20111-20.5-0.5  0.01
103.Шахтар Солігорськ  (blr)20110-10.0-0.5 -0.51
104.Арарат Єреван  (arm)20112-41.0-2.0 -1.01
105.Ботев Пловдив  (bul)20110-20.0-1.0 -1.01
106.Діла Горі  (geo)20110-20.0-1.0 -1.01
107.Жальгіріс Каунас  (ltu)20110-20.0-1.0 -1.01
108.Крузейдерс Белфаст  (nir)20111-30.5-1.5 -1.01
109.Ллапі Подуєво  (kos)20112-41.0-2.0 -1.01
110.Панатінаїкос Афіни  (gre)20111-30.5-1.5 -1.01
111.ПАОК Салоніки  (gre)20111-30.5-1.5 -1.01
112.ТНС Лансантфрейд  (wal)20110-20.0-1.0 -1.01
113.ФК Паневежис  (ltu)20110-20.0-1.0 -1.01
114.Академія Пушкаша  (hun)20110-30.0-1.5 -1.51
115.Влазнія Шкодер  (alb)20111-40.5-2.0 -1.51
116.Зіра ФК  (aze)20110-30.0-1.5 -1.51
117.Інтер Ескальдес  (and)20111-40.5-2.0 -1.51
118.ФК Македонія  (mkd)20110-40.0-2.0 -2.01
119.Динамо Батумі  (geo)20111-60.5-3.0 -2.51
120.Європа ФК  (gib)20021-30.5-1.5 -1.00
121.Кайрат Алмати  (kaz)20020-20.0-1.0 -1.00
122.Судува Маріямполе  (ltu)20020-20.0-1.0 -1.00
123.Сфинтул Георге Суручень  (mda)20022-41.0-2.0 -1.00
124.ФК Тирана  (alb)20022-41.0-2.0 -1.00
125.Лінкольн Ред Імпс  (gib)20020-30.0-1.5 -1.50
126.Мотервелл ФК  (sco)20020-30.0-1.5 -1.50
127.ФК Валміера  (lat)20022-51.0-2.5 -1.50
128.Фола Еш  (lux)20021-40.5-2.0 -1.50
129.ХНК Рієка  (cro)20021-40.5-2.0 -1.50
130.Академія Пандєва  (mkd)20022-61.0-3.0 -2.00
131.Деррі Сіті  (irl)20020-40.0-2.0 -2.00
132.Ельфсборг Бурос  (swe)20022-61.0-3.0 -2.00
133.Кліфтонвілль Белфаст  (nir)20021-50.5-2.5 -2.00
134.УЕ Санта-Колома  (and)20021-50.5-2.5 -2.00
135.ФК Лугано  (sui)20021-50.5-2.5 -2.00
136.БАТЕ Борисов  (blr)20020-50.0-2.5 -2.50
137.ФК Гомель  (blr)20022-71.0-3.5 -2.50
138.ФК Астана  (kaz)20020-60.0-3.0 -3.00
139.Расінг Уніон  (lux)20021-80.5-4.0 -3.50
140.Тре Пенне  (smr)20020-80.0-4.0 -4.00
141.Ла Фіоріта  (smr)20020-100.0-5.0 -5.00

Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.

Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях, унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")

••• У середньому за матч в основний час (FT).

Продаж

бази даних спортивної статистики - дані та структура
(для стартап-компанії у сфері спортивних ставок)

contact: admin@sport12x.com

Статистика турніру / чемпіонату

Зіграно матчівПеремоги госпо­дарівПеремоги гостейНічиї  
22049.1%29.1%21.8%  
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
ТоталГоспо­даріГостіРізниця  
2.451.510.940.57  
 61.6%38.4%   
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Голи - господарі-гості
ТоталТайм 1Тайм 2   
2.451.091.36   
 44.5%55.5%   
Футбол. UEFA. Ліга Конференцій Європи: Голи - результативність періодів
Більше / Менше
1.52.53.5
68.2%  /  31.8%44.5%  /  55.5%24.5%  /  75.5%

Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 05.07.2022 - 11.08.2022

Результати матчів та календар турніру, лінія

ДатаКоманда-1Команда-2РезультатЕтап
 17.08 2022Юргорден СтокгольмАПОЕЛ Нікосія 
 11.08 2022АЗ АлкмарДанді Юнайтед7:0 (5:0,  2:0)
 Жіл Вісенте БарселушФК Рига4:0 (3:0,  1:0)
 Кішварда ФКМолде ФК2:1 (2:0,  0:1)
 Янг Бойз БернКуПС Куопіо3:0 (2:0,  1:0)
 Сент-Патрікс АтлетикЦСКА Софія0:2 (0:1,  0:1)
 Лех ПознаньВікінгур Рейк'явік4:1*(2:0,  0:1;  2:0)
 Рапід ВіденьНефтчі Баку2:0*(0:0,  1:0;  1:0)
 Андерлехт БрюссельЛіннамеесконд Пайде3:0 (0:0,  3:0)
 Аріс СалонікиМаккабі Тель-Авів2:1 (0:0,  2:1)
 КІ КлаксвікБаллкані Теранда2:2P(0:0,  2:1;  0:0;  3:4)
 Слайго РоверзВікінг Ставангер1:0 (1:0,  0:0)
 Гіберніанс ПаолаРигас ФК1:3 (0:1,  1:2)
 Шкендія ТетовоАІК Стокгольм1:2P(1:0,  0:1;  0:0;  2:3)
 Істанбул БашакшехірБрейдаблик Коупавогур3:0 (1:0,  2:0)
 Панатінаїкос АфіниСлавія Прага1:1 (0:0,  1:1)
 Стяуа БухарестДАК Дунайська Стреда1:0 (1:0,  0:0)
 Університатя КрайоваЗоря Луганськ3:0 (1:0,  2:0)
 ФК АнтверпенЛіллестрем СК2:0 (1:0,  1:0)
 КоньяспорФК Вадуц2:4 (1:2,  1:2)
 Петрокуб ХинчештиФегервар Секешфегервар1:2 (1:2,  0:0)
 Твенте ЕнсхедеЧукарічки Белград4:1 (2:1,  2:0)
 ФК БазельБрондбю ІФ3:1P(2:1,  0:0;  0:0;  3:1)
 Хапоель Беер-ШеваФК Лугано3:1 (0:0,  3:1)
 ЧФР КлужШахтар Солігорськ1:0 (1:0,  0:0)
 Юргорден СтокгольмСепсі Сфинту-Георге3:1 (2:1,  1:0)
 Ракув ЧенстоховаСпартак Трнава1:0 (0:0,  1:0)
 Тобол КостанайЗріньскі Мостар1:1 (0:1,  1:0)
 Кизил-Жар ПетропавлАПОЕЛ Нікосія0:0 (0:0,  0:0)
 10.08 2022Віторія ГімарайншХайдук Спліт1:0 (1:0,  0:0)
 09.08 2022Б36 ТорсхавнВіборг ФФ1:2 (0:0,  1:2)
 Гзіра ЮнайтедВольфсбергер АК0:4 (0:2,  0:2)
 04.08 2022Данді ЮнайтедАЗ Алкмар1:0 (0:0,  1:0)
 Зріньскі МостарТобол Костанай1:0 (0:0,  1:0)
 Хайдук СплітВіторія Гімарайнш3:1 (0:0,  3:1)
 Фегервар СекешфегерварПетрокуб Хинчешти5:0 (3:0,  2:0)
 Брейдаблик КоупавогурІстанбул Башакшехір1:3 (0:1,  1:2)
 Вікінгур Рейк'явікЛех Познань1:0 (1:0,  0:0)
 Брондбю ІФФК Базель1:0 (0:0,  1:0)
 Баллкані ТерандаКІ Клаксвік3:2 (2:0,  1:2)
 Сепсі Сфинту-ГеоргеЮргорден Стокгольм1:3 (0:2,  1:1)
 ФК ВадуцКоньяспор1:1 (0:0,  1:1)
 ФК ЛуганоХапоель Беер-Шева0:2 (0:1,  0:1)
 Чукарічки БелградТвенте Енсхеде1:3 (0:3,  1:0)
 Зоря ЛуганськУніверситатя Крайова1:0 (0:0,  1:0)
 АІК СтокгольмШкендія Тетово1:1 (1:1,  0:0)
 АПОЕЛ НікосіяКизил-Жар Петропавл1:0 (1:0,  0:0)
 Вікінг СтавангерСлайго Роверз5:1 (2:0,  3:1)
 Ліллестрем СКФК Антверпен1:3 (1:1,  0:2)
 Маккабі Тель-АвівАріс Салоніки2:0 (1:0,  1:0)
 Молде ФККішварда ФК3:0 (0:0,  3:0)
 Нефтчі БакуРапід Відень2:1 (1:0,  1:1)
 Славія ПрагаПанатінаїкос Афіни2:0 (1:0,  1:0)
 ЦСКА СофіяСент-Патрікс Атлетик0:1 (0:0,  0:1)
 Шахтар СолігорськЧФР Клуж0:0 (0:0,  0:0)
 Ліннамеесконд ПайдеАндерлехт Брюссель0:2 (0:2,  0:0)
 Спартак ТрнаваРакув Ченстохова0:2 (0:2,  0:0)
 КуПС КуопіоЯнг Бойз Берн0:2 (0:2,  0:0)
 Ригас ФКГіберніанс Паола1:1 (0:1,  1:0)
 03.08 2022ДАК Дунайська СтредаСтяуа Бухарест0:1 (0:0,  0:1)
 Вольфсбергер АКГзіра Юнайтед0:0 (0:0,  0:0)
 Віборг ФФБ36 Торсхавн3:0 (1:0,  2:0)
 ФК РигаЖіл Вісенте Барселуш1:1 (1:0,  0:1)
 28.07 2022Академія ПушкашаВіторія Гімарайнш0:0 (0:0,  0:0)
 ДАК Дунайська СтредаВікінгур Ґета2:0 (2:0,  0:0)
 Зріньскі МостарФК Тирана3:2 (2:0,  1:2)
 Крузейдерс БелфастФК Базель1:1 (0:1,  1:0)
 Тре ФіоріБ36 Торсхавн0:0 (0:0,  0:0)
 Тузла СітіАЗ Алкмар0:4 (0:1,  0:3)
 Будучност ПодгорицяБрейдаблик Коупавогур2:1 (1:0,  1:1)
 НК ОсієкКизил-Жар Петропавл0:2 (0:0,  0:2)
 Брондбю ІФПогонь Щецин4:0 (2:0,  2:0)
 Динамо МінськХапоель Беер-Шева0:1 (0:0,  0:1)
 Дріта ГніланеФК Антверпен0:2 (0:0,  0:2)
 КоньяспорБАТЕ Борисов2:0 (2:0,  0:0)
 НС МураСент-Патрікс Атлетик0:1P(0:0,  0:0;  0:0;  5:6)
 Слайго РоверзМотервелл ФК2:0 (1:0,  1:0)
 ФК ВадуцФК Копер1:1*(0:0,  0:1;  1:0)
 ФК ЛачіПетрокуб Хинчешти1:4 (1:0,  0:4)
 Чукарічки БелградРасінг Уніон4:0 (2:0,  2:0)
 Шкендія ТетовоФК Валміера3:1 (2:1,  1:0)
 Янг Бойз БернФК Лієпая3:0 (2:0,  1:0)
 Лехія ГданськРапід Відень1:2 (0:2,  1:0)
 Маккабі Тель-АвівЗіра ФК0:0 (0:0,  0:0)
 ПАОК СалонікиЛевські Софія1:1 (0:1,  1:0)
 Стяуа БухарестСабуртало Тбілісі4:2 (1:0,  3:2)
 Університатя КрайоваВлазнія Шкодер3:0 (0:0,  3:0)
 АПОЕЛ НікосіяБотев Пловдив2:0 (1:0,  1:0)
 Віборг ФФСудува Маріямполе1:0 (1:0,  0:0)
 Вікінг СтавангерСпарта Прага2:1 (1:1,  1:0)
 Динамо БатуміЛех Познань1:1 (0:0,  1:1)
 Левадія ТалліннГіберніанс Паола1:1 (0:0,  1:1)
 Ліллестрем СКСІК Сейняйокі5:2 (2:1,  3:1)
 Нефтчі БакуАріс Салоніки3:0 (1:0,  2:0)
 Ньютаун АФКСпартак Трнава1:2 (1:0,  0:2)
 Олімпія ЛюблянаСепсі Сфинту-Георге2:1P(0:0,  2:0;  0:0;  2:4)
 Раднічки НішГзіра Юнайтед3:4P(1:1,  1:1;  1:1;  1:3)
 Славія ПрагаФК Сент-Джозефс7:0 (4:0,  3:0)
 ФК РигаМФК Ружомберок2:1 (1:0,  1:1)
 ЦСКА СофіяФК Македонія4:0 (1:0,  3:0)
 Юргорден СтокгольмХНК Рієка2:0 (0:0,  2:0)
 Маккабі НетаніяІстанбул Башакшехір0:1 (0:1,  0:0)
 Ельфсборг БуросМолде ФК1:2 (1:0,  0:2)
 Габала ФКФегервар Секешфегервар2:1 (1:1,  1:0)
 Кішварда ФККайрат Алмати1:0 (1:0,  0:0)
 Ліннамеесконд ПайдеАрарат-Вірменія1:0P(0:0,  0:0;  0:0;  5:3)
 Мілсамі ОргіївКуПС Куопіо1:4 (1:1,  0:3)
 ФК АстанаРакув Ченстохова0:1 (0:1,  0:0)
 27.07 2022КІ КлаксвікСутьєска Никшич1:0 (0:0,  1:0)
 ФК ГомельАріс Салоніки1:2 (0:1,  1:1)
 АІК СтокгольмВорскла Полтава2:0*(1:0,  0:0;  1:0)
 Інтер ЕскальдесЧФР Клуж1:1 (1:0,  0:1)
 26.07 2022Баллкані ТерандаЛа Фіоріта6:0 (2:0,  4:0)
 ТНС ЛансантфрейдВікінгур Рейк'явік0:0 (0:0,  0:0)
 Лінкольн Ред ІмпсТобол Костанай0:1 (0:1,  0:0)
 21.07 2022Вікінгур Рейк'явікТНС Лансантфрейд2:0 (1:0,  1:0)
 Віторія ГімарайншАкадемія Пушкаша3:0 (2:0,  1:0)
 Брейдаблик КоупавогурБудучност Подгориця2:0 (0:0,  2:0)
 БАТЕ БорисовКоньяспор0:3 (0:1,  0:2)
 Влазнія ШкодерУніверситатя Крайова1:1 (0:1,  1:0)
 Ракув ЧенстоховаФК Астана5:0 (2:0,  3:0)
 Мотервелл ФКСлайго Роверз0:1 (0:1,  0:0)
 Сент-Патрікс АтлетикНС Мура1:1 (0:1,  1:0)
 АЗ АлкмарТузла Сіті1:0 (1:0,  0:0)
 Спартак ТрнаваНьютаун АФК4:1 (3:1,  1:0)
 ХНК РієкаЮргорден Стокгольм1:2 (1:1,  0:1)
 Аріс СалонікиФК Гомель5:1 (3:1,  2:0)
 Расінг УніонЧукарічки Белград1:4 (1:2,  0:2)
 Сепсі Сфинту-ГеоргеОлімпія Любляна3:1 (1:1,  2:0)
 Істанбул БашакшехірМаккабі Нетанія1:1 (0:1,  1:0)
 Аріс СалонікиНефтчі Баку2:0 (0:0,  2:0)
 Хапоель Беер-ШеваДинамо Мінськ2:1 (1:0,  1:1)
 ЧФР КлужІнтер Ескальдес3:0 (2:0,  1:0)
 Б36 ТорсхавнТре Фіорі1:0 (0:0,  1:0)
 Ворскла ПолтаваАІК Стокгольм3:2 (2:2,  1:0)
 Гзіра ЮнайтедРаднічки Ніш2:2 (0:1,  2:1)
 Левські СофіяПАОК Салоніки2:0 (2:0,  0:0)
 Петрокуб ХинчештиФК Лачі0:0 (0:0,  0:0)
 Рапід ВіденьЛехія Гданськ0:0 (0:0,  0:0)
 Спарта ПрагаВікінг Ставангер0:0 (0:0,  0:0)
 Фегервар СекешфегерварГабала ФК4:1 (1:1,  3:0)
 ФК АнтверпенДріта Гнілане0:0 (0:0,  0:0)
 ФК БазельКрузейдерс Белфаст2:0 (1:0,  1:0)
 ФК Сент-ДжозефсСлавія Прага0:4 (0:3,  0:1)
 МФК РужомберокФК Рига0:3 (0:2,  0:1)
 Погонь ЩецинБрондбю ІФ1:1 (0:1,  1:0)
 Судува МаріямполеВіборг ФФ0:1 (0:0,  0:1)
 Зіра ФКМаккабі Тель-Авів0:3 (0:2,  0:1)
 КуПС КуопіоМілсамі Оргіїв2:2 (0:0,  2:2)
 Лех ПознаньДинамо Батумі5:0 (3:0,  2:0)
 Молде ФКЕльфсборг Бурос4:1 (0:1,  4:0)
 Сабуртало ТбілісіСтяуа Бухарест1:0 (1:0,  0:0)
 СІК СейняйокіЛіллестрем СК0:1 (0:0,  0:1)
 ФК КоперФК Вадуц0:1 (0:0,  0:1)
 ФК МакедоніяЦСКА Софія0:0 (0:0,  0:0)
 Арарат-ВірменіяЛіннамеесконд Пайде0:0 (0:0,  0:0)
 ФК ВалміераШкендія Тетово1:2 (1:1,  0:1)
 Кайрат АлматиКішварда ФК0:1 (0:0,  0:1)
 Тобол КостанайЛінкольн Ред Імпс2:0 (0:0,  2:0)
 ФК ЛієпаяЯнг Бойз Берн0:1 (0:0,  0:1)
 Кизил-Жар ПетропавлНК Осієк1:2 (0:0,  1:2)
 20.07 2022Сутьєска НикшичКІ Клаксвік0:0 (0:0,  0:0)
 Ботев ПловдивАПОЕЛ Нікосія0:0 (0:0,  0:0)
 Вікінгур ҐетаДАК Дунайська Стреда0:2 (0:1,  0:1)
 19.07 2022Ла ФіорітаБаллкані Теранда0:4 (0:2,  0:2)
 ФК ТиранаЗріньскі Мостар0:1 (0:1,  0:0)
 Гіберніанс ПаолаЛевадія Таллінн3:2 (2:0,  1:2)
 14.07 2022Брейдаблик КоупавогурУЕ Санта-Колома4:1 (1:1,  3:0)
 Іскра ДаниловградФК Лачі0:1 (0:1,  0:0)
 Кліфтонвілль БелфастДАК Дунайська Стреда0:3 (0:1,  0:2)
 Дечич ТузіДинамо Мінськ1:2 (0:1,  1:1)
 Ларн ФКФК Сент-Джозефс0:1 (0:0,  0:1)
 Тре ФіоріФола Еш3:1 (2:1,  1:0)
 КР Рейк'явікПогонь Щецин1:0 (1:0,  0:0)
 Ллапі ПодуєвоБудучност Подгориця2:2 (1:1,  1:1)
 НС МураСфинтул Георге Суручень2:1 (0:0,  2:1)
 Партизани ТиранаСабуртало Тбілісі0:2P(0:0,  0:1;  0:0;  4:5)
 Слайго РоверзБала Таун1:1P(0:1,  0:0;  0:0;  4:3)
 ФК ДіфферданжОлімпія Любляна1:2*(1:0,  0:1;  0:1)
 Ньютаун АФКХБ Торсхавн3:1P(2:0,  0:1;  0:0;  4:2)
 Атлетик ЕскальдесГзіра Юнайтед0:1*(0:0,  0:0;  0:1)
 Б36 ТорсхавнБорац Баня-Лука4:1P(1:0,  2:1;  0:0;  4:3)
 Діла ГоріКуПС Куопіо0:0 (0:0,  0:0)
 ФК РигаДеррі Сіті2:0 (1:0,  1:0)
 Жальгіріс КаунасМФК Ружомберок0:0 (0:0,  0:0)
 Ліннамеесконд ПайдеДинамо Тбілісі2:2P(0:0,  0:1;  1:1;  6:5)
 Мілсамі ОргіївФК Паневежис2:0 (1:0,  1:0)
 СІК СейняйокіФлора Таллінн4:2*(0:1,  3:1;  1:0)
 Тузла СітіТре Пенне6:0 (1:0,  5:0)
 Академія ПандєваЛехія Гданськ1:2 (0:1,  1:1)
 Арарат ЄреванШкендія Тетово2:2 (0:2,  2:0)
 Європа ФКВікінгур Ґета1:2 (0:2,  1:0)
 ФК ЛієпаяФК Гнілане3:1 (0:0,  3:1)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті

У таблиці представлена оригінальна лінія (1X2, маржа) .

Дата сторінки:

Вівторок
16.08.2022
19:43:23 UTC